Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Samira
AutorWiadomość
Samira [odnośnik]03.10.18 18:27Samira
Nie często się zdarza, aby zwierze i człowiek związali się z sobą tak mocno jak Rudolf ze swoją sową. Chłopak doskonale pamięta, że sówka skradła jego serce od razu, kiedy tylko wszedł do sklepu, aby zakupić sobie właśnie sowę. Sprzedawca odradzał mu zakup akurat tej sowy. Tłumaczył to tym, że jest mało wytrzymała, i jednocześnie stosunkowo głupia, ale chłopiec uparł się i takim o to sposobem to maleństwo jest jego towarzyszem. Sówka stała się jego najlepszą przyjaciółką, oraz powierniczką wszelkich jego problemów, czy rozterek. Stara się ją zabierać ze sobą niemal wszędzie gdzie to tylko możliwe. Po za tym naturalnie pełni również funkcje doręczycielskie, oraz dostarcza mu różnego rodzaju listy, czy przesyłki.
Rudolf Abbott
Zawód : Stażysta w departamencie przestrzegania prawa czarodziejów
Wiek : 21
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
Czasami lepiej umrzeć od razu, niż każdego dnia po trochu
OPCM : 19
UROKI : 10
ALCHEMIA : 2
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 4
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 4
SPRAWNOŚĆ : 6
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t6470-rudolf-abbott#165263 https://www.morsmordre.net/t6536-samira#166708 https://www.morsmordre.net/t6535-rudolf-abbott#166707 https://www.morsmordre.net/f204-dolina-godryka-norton-avenue-rezydencja-abbottow
Samira
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach