Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Elora Wright
AutorWiadomość
Elora Wright [odnośnik]22.10.18 21:12
Wsiąkiewka


Żywotność
Wartość żywotności postaci: 210
żywotnośćzabronionekarawartość
81-90%brak-5170 - 189
71-80%brak-10149 - 169
61-70%brak-15128 - 148
51-60%potężne ciosy w walce wręcz-20107 - 127
41-50%silne ciosy w walce wręcz-3086 - 106
31-40%kontratak, blokowanie ciosów w walce wręcz-4065 - 85
21-30%uniki, legilimencja, zaklęcia z ST > 90-5044 - 64
≤ 20%teleportacja (nawet po ustaniu zagrożenia), oklumencja, metamorfomagia, animagia, odskoki w walce wręcz-60≤ 43
10 PŻPostać odczuwa skrajne wycieńczenie i musi natychmiast otrzymać pomoc uzdrowiciela, inaczej wkrótce będzie nieprzytomna (3 tury).-701 - 10
0Utrata przytomności

Praca/ObowiązkiRozgrywkaAle to już było..
Sierpień '53 | Elora & Bojczuk | 'Słodka Rosie', Londyn
Kiedy patrzę na to wstecz, mogę powiedzieć tylko jedno: byłam głupia sądząc, że spotkanie Z NIM może się odbyć bez.. komplikacji.


Rozgrywka
Sierpień
Sierpień | Elora & Cecily | ✓ Zwierzyniec pani Pickle
Dawna znajoma i nowe kłopoty. Kot z klatki, ale czy kobietom lżej?

Wrzesień - Październik
PARSZYWY 2.09 | Elora & Heath | ✓ Pasaż Laverne
Pasaż, w którym nie ma tłumów, a jednak udało się jej wpaść na kogoś i to prawdopodobnie kogoś, kto zajmował na nim najmniej miejsca. Dość niefortunne poznanie się z młodym paniczem, ale może chociaż raz wyratuje ją nazwisko?

03.09 | Elora & Victor | ✓ Las, Szkocja
On spacerował, a ona go szukała.. i spotkali się w lesie. Na ile był to zwykły przypadek, a na ile przeznaczenie?Dokąd ich to wszystko doprowadzi można się dowiedzieć tylko poprzez lepsze poznanie, a jak lepiej to zaaranżować jeśli nie przy szklaneczce czegoś dobrego w przytulnym miejscu.

8.09 | Elora & Heath (oraz kilku innych uczestników wesela) | Lancaster Castle
Wesele to wydarzenie samo w sobie, kwintesencja rozrywki: muzyka, tańce i wino. Czego chcieć więcej? Zagadek? No dobrze, niech zatem będą! Zatem Elora weźmie w nich udział ku uciesze młodego panicza, chociaż rezultat jej udziału jest łatwy do przewidzenia..

12.09 | Elora & Matt | Dziurawy Kocioł
W potrzebie potrafimy przypomnieć sobie o dawno nie widzianych przyjaciół, dlaczego zatem by nie i o rodzinie, a kiedy ta spora, łatwo przeoczyć tu i ówdzie po jednym z kuzynów. Warto zobaczyć jak jeden z nich dorósł i czy to co o nim mówi się, jest przynajmniej w połowie prawdą. Oby tak, bo inaczej nie bardzo będzie mógł jej pomóc z dorobieniem sobie na boku.

13.09 | Elora & Charlene | ✓ Dziurawy Kocioł
Przyjemne spotkanie z kuzynką nad kuflem kremowego piwa, miłoby było przyjemnie także zakończyć, co jednak jeżeli tak się nie uda? Co jeżeli sytuacja stanie się naprawdę paląca? Elora oczywiście pomoże, postara się, ale wiadomo jak to czasem bywa z dobrymi zamiarami, do tego w dobie szalejącej magii..

05.10 | Elora & Bertie | ✓ Rudera
Miejsce gdzie każdy jest mile widziany, o każdej porze dnia i nocy. Gdzie powietrze bardzo często przesycone jest zapachem domowego jedzenia lub słodkich wypieków. Niewielka przestrzeń, na której zawsze się tak wiele dzieje. No ale przecież nie pojawiła się tam z tych właśnie powodów.. Wielkie zmiany u Bercika, ale czy u niej dalej to samo, wbrew podejrzeniom brata?

25.10 | Elora & Morie | Brzeg Loch Ness
Gorączka sobotniej nocy, no bo z kim najlepiej, jak nie z byłą ślizgonką? Ten topór już dawno został zakopany, teraz nadszedł czas na napełnianie kieliszków i unoszenie ich w toaście jakże znamienitej znajomości. Wystarczy dorzucić to małe tournee oraz wycieczki krajoznawczej i już kolejne spotkanie można dopisać do listy pod tytułem 'Niezapomniane'.

Like the moon..
When everything is known and seen by you.. but what about my dark side?
Elora Wright
Zawód : Opiekunka testrali
Wiek : 20
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
„If ‚why’ was the first and last question, then ‚because i was curious to see what would happen’ was the first and last answer.”
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
 .. cause I am a little wicked.
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t6549-elora-wright https://www.morsmordre.net/t6614-morgana https://www.morsmordre.net/t6563-glitter-gold https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t6570-skrytka-bankowa-nr-1655 https://www.morsmordre.net/t6630-elora-wright
Elora Wright
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach