Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Sypialnia Asty
AutorWiadomość
Sypialnia Asty [odnośnik]01.11.18 0:19

Sypialnia Asty

Pokój Asty nie jest duży - panuje w nim nieokiełznany chaos. Pod oknem i na przeciwko drzwi znajduje się łóżko, Po lewej stronie łóżka znajduje się okno z pięknym widokiem na ogród, a po prawej niewielka szafka nocna. W pokoju nie ma zbyt wiele przestrzeni, dlatego jest ona zagospodarowana w całości. Po prawej stronie od drzwi znajduje się komoda, w której udało się jej upchnąć wszystkie rzeczy. Zaraz obok drzwi stoi biurko, które przeważnie zawalone jest książkami, skrawkami papieru i zużytymi piórami. Wracając do łóżka - nad głową, czyli na prawej ścianie patrząc od drzwi, znajdują się liczne półki, na których trzyma przeróżne rzeczy. Od książek po pamiątki, na dziwnych figurkach kończąc. Wolne przestrzenie na ścianach pokryte są obrazami, zdjęciami, które przedstawiają najbliższych Asty i ukochane pejzaże z rodzimych stron.
Asbjorn Ingisson
Zawód : Alchemik na oddziale zatruć w św. Mungu, eks-truciciel
Wiek : 28
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler

Wiem dokładnie, Odynie
gdzieś ukrył swe oko

OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t5694-asbjrn-thorvald-ingisson#133833 https://www.morsmordre.net/t5741-juhani#135532 https://www.morsmordre.net/t5740-norweskie-slowko-dnia-to#135522 https://www.morsmordre.net/f138-little-kingshill-hare-lane-end https://www.morsmordre.net/t5742-skrytka-nr-1399#135537 https://www.morsmordre.net/t5743-a-t-ingisson#135543
Sypialnia Asty
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach