Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
[PN] Julius Fawley
AutorWiadomość
[PN] Julius Fawley [odnośnik]01.12.18 22:40
Julius FawleyMetryka
Czystość krwi: czysta szlachetna
Zajęcie: mecenas sztuki
Data urodzenia: 31.05.1899
Wzrost: 177 cm
Waga: 78 kg
Cechy charakterystyczne: brak

Wygląd
Jest to przeciętnego wzrostu i postury mężczyzna, którego ciemnobrązowe, lekko falowane włosy dopiero zaczynają przetykać się pierwszymi pasmami siwizny. Ma jasnoniebieskie oczy, w których kącikach utworzyły się zmarszczki mimiczne. Jest mężczyzną eleganckim i dystyngowanym, i mimo upływu lat nadal pozostaje przystojny. Jego szaty są dobrze skrojone i wykonane z drogich materiałów, zawsze zawierają w sobie jakiś element rodowych barw i symboliki.

Biografia
Narodził się w posiadłości Fawleyów w Ambleside jako jeden z kilkorga rodzeństwa. Jak przystało na Fawleya otrzymał solidne wykształcenie w zakresie sztuki z naciskiem na malarstwo, choć zapoznano go również z literaturą i muzyką, a także innymi niezbędnymi w szlacheckim świecie umiejętnościami. Nigdy nie został wirtuozem malarstwa, ale przez lata posiadł naprawdę ogromną wiedzę z zakresu historii sztuki, która umożliwiła mu zostanie w dorosłości uznanym mecenasem zdolnym wyławiać prawdziwe perły z bezkresnego mułu.
W wieku nastoletnim kształcił się w murach Beauxbatons, gdzie zasilił szeregi Harpii. Francuska akademia magii w znakomity sposób uzupełniła wiedzę otrzymaną w rodzinnym domu. Po ukończeniu szkoły i zadebiutowaniu na salonach dał się poznać jako dobrze wychowany młody lord. W środowisku wyższych sfer, w którym czuł się jak ryba w wodzie, nie mógł narzekać na brak zainteresowania dam, ale w końcu poślubił młodszą o kilka lat lady Bulstrode, z którą doczekał się jedynego syna, Williama, którego w odpowiednim wieku również wysłał na nauki do Francji. Choć wcześniej był lekkoduchem czerpiącym przyjemność z salonowych rozrywek, dobrze odnalazł się w roli męża i ojca.
Julius wciąż pozostaje znakomitym mecenasem sztuki i uznanym autorytetem w dziedzinie malarstwa i historii sztuki. Jest częstym gościem czarodziejskich galerii sztuki zarówno w Londynie, jak i w Paryżu, i niektórzy z młodych artystów zawdzięczają swój sukces właśnie jemu, choć najchętniej otacza opieką młodych malarzy o czystej krwi. Gustuje w klasycznych, popularnych na salonach nurtach, dość nieufnie patrząc na niektóre nowe i często kontrowersyjne trendy. Pozostaje artystą starej daty, dbającym o dawne dokonania swego rodu w tej materii i pielęgnującym pamięć o nich w młodszych członkach rodziny. Choć nie wyrósł na poglądach o nienawiści do mugoli, przez większość życia nastawiony do nich obojętnie i nie szukający styczności z niższymi warstwami społecznymi, z biegiem lat podchodzi do ich świata z coraz większym dystansem i nieufnością, jest oddany czarodziejskiej tradycji i konwenansom. Chociaż jest artystą, nie popiera rozluźnienia obyczajów, zależy mu na podtrzymaniu ciągłości czystej linii rodu i jest niezwykle dumny z mariażu swego syna z młodą i utalentowaną lady Flint.

Ciekawostki
- Choć jego wiedza teoretyczna jest większa niż talent, lubi malować pejzaże. Ma wiele do powiedzenia na temat sztuki i czarodziejskich artystów.
- Regularny bywalec zarówno angielskich, jak i francuskich galerii sztuki.
- Jego ulubioną dziedziną magii jest transmutacja.
- Lubi jeździć konno i mimo upływu lat nadal świetnie radzi sobie w tańcu balowym, wciąż regularnie pojawia się na salonach.
- Przykłada dużą wagę do dbałości o dobro i przyszłość rodu.

Upoważnienie do gry
Cressida Fawley
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
[PN] Julius Fawley Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
[PN] Julius Fawley
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach