Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

appenine
AutorWiadomość
appenine [odnośnik]16.12.18 13:36
First topic message reminder :
na niczym nie znam się tak, jak na słowach
Appenine, czyli płomykówka o dość nietypowym ubarwieniu wiele tras pokonuje niemal niepostrzeżenie (w szczególności tą, którą podąża najczęściej, od Zamku w Ludlow do Ashfield Manor w Nottingham). Cierpliwa, spokojna, po dostarczeniu przesyłki woli zostać na zewnątrz. Łasa na przekąski.
Elaine Avery
Zawód : strażniczka pamięci
Wiek : 27
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Wdowa
jestem z wieczoru,
który nie chce usnąć
OPCM : 9
UROKI : 15
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 11
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 7
SPRAWNOŚĆ : 3
Genetyka : Czarodziej
in all chaos, there is calculation
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t6750-elaine-avery#176175 https://www.morsmordre.net/t6767-appenine https://www.morsmordre.net/t6764-my-heart-is-made-from-gold#176786 https://www.morsmordre.net/f230-shropshire-ludlow-castle https://www.morsmordre.net/t6766-skrytka-bankowa-nr-1694 https://www.morsmordre.net/t6765-e-avery

Re: appenine [odnośnik]27.06.19 15:18
A.R. Black 12 XI 1956
Lady Avery,
Droga Elaine,
Tym razem nie kieruję do Ciebie listu w sprawie Lysandra. Z tego co wiem, a staram się wiedzieć o swym przyjacielu jak najwięcej, Twój brat ma się dobrze. Możesz być o niego spokojna; nie planuje nic szalonego ani zdrożonego. Najwidoczniej i jego ostatnie wydarzenia dotknęły zbyt mocno, aby chciał dostarczać kolejnych trosk rodzinie, lecz nie chce o tym rozmawiać, a ja nie naciskam, nie chcąc go urazić. Być może zbyt szybko wyciągam wnioski, jednak wydaje mi się, że Lysander otrzymał wreszcie od przewrotnego losu impuls do tego, aby dojrzeć całkowicie.
List ten kreślę z całkowicie innego powodu. Chciałbym Cię prosić o przysługę. Całkiem niewielką, może nieco kłopotliwą, lecz moja wdzięczność będzie ogromna. Ze względu na moją szeroką wiedzę historyczną poproszono mnie z ramienia Ministerstwa Magii o odnalezienie pewnych informacji, które z dużym prawdopodobieństwem znajdują się w rodowej bibliotece w Beeston. Jestem w pełni świadom wzajemnych stosunków pomiędzy szlacheckimi rodami, jednak wierzę, że wydarzenia ostatnich tygodni dadzą początek tendencji do jednoczenia się posiadaczy czystej krwi. Mogę dać Ci słowo, że Twoja obecność będzie jak najbardziej mile widziana przez gospodarzy. Wszelkie szczegóły dotyczące poszukiwań ujawnię już na miejscu, jeśli tylko zechcesz podjąć się wyzwania towarzyszenia mi. Moje zadanie musi zostać zakończone jak najszybciej. Czy zarezerwujesz dla mnie popołudnie piętnastego listopada? Nie prosiłbym o to, gdybym nie miał przekonania, że Twoja wiedza o historii dorównuje, a może i nawet przewyższa odrobinę moją własną.

Z wyrazami szacunku,lord Alphard Black
Alphard Black
Zawód : specjalista ds. stosunków hiszpańsko-brytyjskich w Departamencie MWC
Wiek : 29
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
step between the having it all
and giving it up
OPCM : 27
UROKI : 8
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 30
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarodziej

Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t5607-alphard-black https://www.morsmordre.net/t5622-tezeusz#131593 https://www.morsmordre.net/t5621-black-hole-in-your-soul https://www.morsmordre.net/f184-grimmauld-place-12 https://www.morsmordre.net/t5636-skrytka-bankowa-nr-1378 https://www.morsmordre.net/t5637-a-r-black
Re: appenine [odnośnik]29.06.19 11:31
Otwórz liścik Isabella Selwyn
Lady Avery, dziękuję za szczerość i zrozumienie, jakim mnie obdarzyłaś. Twa odmowa sprawiła, iż przez moje serce przemknął cień rozczarowania, Pani. Niemniej rozumiem. Z wielką radością przyjmuję informację o wspomnianym spektaklu teatralnym. Teatr jest bardzo bliski memu sercu i z przyjemnością pojawię się we wskazanym miejscu. Wierzę, że będzie nam dane porozmawiać o tej sztuce i wymienić się spostrzeżeniami.
Dziękuję za Twą propozycję, lady Avery. To wiele dla mnie znaczy. Z niecierpliwością wyczekuję przedstawienia.
Isabella Selwyn

Isabella Cattermole
Zawód : Stażystka w lecznicy
Wiek : 22
Czystość krwi : Zdrajca
Stan cywilny : Zaręczona
Najmilszy sercu jest prawdziwy w nim pożar.
OPCM : 0
UROKI : 0
ALCHEMIA : 20
UZDRAWIANIE : 20
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 1
Genetyka : Czarownica
appenine - Page 2 A8172ec5839139146051f7b54e49c5d0
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7405-isabella-selwyn https://www.morsmordre.net/t7416-iskierka https://www.morsmordre.net/t7414-bardzo-nieprzykladna-lady#202782 https://www.morsmordre.net/f84-boreham-palac-beaulieu https://www.morsmordre.net/t7417-skrytka-bankowa-nr-1810#202799 https://www.morsmordre.net/t7415-isabella-selwyn
Re: appenine [odnośnik]16.07.19 20:16
Przeczytaj Adelaide Nott
Lady Avery Mam nadzieję, że list ten odnajdzie cię w dobrym zdrowiu oraz że będzie ci ono dopisywać podczas najbliższego Sabatu, na który cię bardzo gorąco zapraszam i na którym masz obowiązek błyszczeć. Pragnę razem ze wszystkimi pożegnać i odesłać w niepamięć ostatni, niezwykle burzliwy rok i rozpocząć kolejny, który otworzy w naszym życiu nowy rozdział. Przywdziej swoją najpiękniejszą suknię i nie zapomnij o wymyślnej masce. Tak się cieszę, że będę mogła wkrótce Cię zobaczyć, moja miła!

Jak miewa się młody Julius? Wiem, że jest ci podporą - czy anomalie rzeczywiście ustąpiły? Mam nadzieję, że gazety nie kłamią, a to przedziwne zjawisko już nigdy do nas nie wróci.

Ach, wiem, wciąż nosisz żałobę, ale ale czas zrzucić czarne barwy - droga Elaine, okazja jest naprawdę wyjątkowa i drugi raz się nie powtórzy. To nie tylko Nowy Rok, to nowe życie dla Twojego dziecka, wolne od trosk, które trwały ostatnie pół roku!

Jesteś prawdziwą lwicą, będziesz więc lśnić na tle innych, jestem tego pewna. I, muszę mieć do Ciebie małą prośbę. Napiszę to samo młodej Elise, ale z nich wszystkich to Ciebie mam za najbardziej odpowiedzialną. Poprosiłam Eddarda o małą przysługę, proszę, czy mogłabyś się upewnić... że ją wykona? Nie chciałabym zdradzać o co chodzi, jednak sama wiesz, jak roztrzepani bywają mężczyźni. Ktoś musi go przypilnować. Ciocia Adelaide
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
appenine - Page 2 Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: appenine [odnośnik]22.07.19 9:47
Przeczytaj Adelaide Nott
Kwiatuszku, Minęło już nieco czasu, a ja nie otrzymałam wiadomości od nikogo spośród trójki moich krewnych... zawsze Cię miałam za najodpowiedzialniejszą z moich krewnych, powiedz proszę, czy moja sowa zaczęła gubić drogę? Jest już starsza, mogła jej się zacząć demencja, a byłoby to dla mnie jedyne akceptowalne wytłumaczenie, dlaczego wszyscy troje zignorowaliście moje listy.

Proszę, upewnij się, że Eddard wykona swoje zadanie. To bardzo ważne. Ciocia
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
appenine - Page 2 Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: appenine [odnośnik]11.09.19 2:15
Przeczytaj 2 I 1957
Ellie, czuję, że powinienem zacząć ten list od prośby o wybaczenie - że zwlekałem tak długo, że na tyle tygodni pozostawiłem Cię bez odpowiedzi. Żeby prośba ta miała jakąkolwiek wagę, musiałbym jednak poprzeć ją solidnym usprawiedliwieniem, a takiego, niestety, nie odnajduję. Myślę, że przede wszystkim powstrzymywał mnie wstyd; Twoje ostatnie słowa, tak łaskawe, nakazywały mi być silnym - a ja wcale silny się nie czułem; wbrew temu, do czego uparcie przekonywałem tych, którym jeszcze na mnie zależało, moje życie pogrążyło się w chaosie - i to w chaosie, w którym mimo starań bardzo długo nie potrafiłem się odnaleźć. A później, im więcej mijało czasu, tym trudniej było mi złapać za pióro i pergamin.

Czy dzisiaj jest lepiej? Być może; nie dobrze, ale - lepiej, bo chociaż wciąż czuję się, jak człowiek, którego rozdarto na pół, to wydaje mi się, że odnajduję powoli swoje miejsce. Czy to, które po sobie pozostawiłem, wypełniło się już na nowo?

Widziałem się z Isabelle. To nie była łatwa ani przyjemna rozmowa, ale myślę, że oboje jej potrzebowaliśmy. Czy odzywała się do Ciebie - od tego czasu? Boję się o nią; boję się, co może zrobić, do czego popchnie ją desperacja.

Boję się też o Ciebie, zapytam więc znów - jak się czujesz? Czy wszystko w porządku? Chciałbym, żebyś mi coś opowiedziała; coś ze swojego dnia, skrawek codzienności; czy mogłabyś to dla mnie zrobić?

I być może zabrzmi to banalnie, ale - chciałbym Ci życzyć naprawdę szczęśliwego Nowego Roku. appenine - Page 2 CJ9sNes


but the blood on my hands
scares me to
death

Percival Blake
Zawód : dowódca grupy smoczych łowców w peak district
Wiek : 34
Czystość krwi : Zdrajca
Stan cywilny : Kawaler

are we destined
to burn
or will we last the night?


OPCM : 33
UROKI : 42
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 1
ZWINNOŚĆ : 15
SPRAWNOŚĆ : 18
Genetyka : Czarodziej

Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t1517-percival-nott https://www.morsmordre.net/t1542-tatsu https://www.morsmordre.net/t1531-percy https://www.morsmordre.net/f203-kornwalia-sennen https://www.morsmordre.net/t3560-skrytka-bankowa-nr-416#62942 https://www.morsmordre.net/t1602-percival-nott
Re: appenine [odnośnik]23.09.19 18:32
Lady Elodie Parkinson 3 I 1957
Najmilsza lady Avery, O, najodważniejsza z lwic, jakże wielkim smutkiem przepełnia mnie myśl, najprawdziwsze echo rozczarowanego serca — iż nie przyszło nam złączyć swych ścieżek podczas tegorocznego Sabatu. I chociaż jestem przekonana, iż strój twój wyglądał intrygująco oraz korzystnie bez względu na jego motyw, tak wyobrażenie przemknięcia obok siebie niezauważenie jest doprawdy okropne! Czy i ty ten brak wymiany, chociażby paru słów odczuwasz podobnie? Czy poświęciłaś choćby westchnienie dla swej kuzynki, niezmiennie czerpiącej wzór z twej elegancji oraz opanowania? Nie, nie odpowiadaj, nie wiem, czy moje ramiona są zdolne unieść ciężar prawdy. Mam jednak nadzieję, że nowy rok przyniósł ci upragniony spokój, gdzie dusza nie wije się w szponach niepokoju o najdroższego Juliusa, a anomalie, jakie go doświadczyły, są już tylko przykrym wspomnieniem, niewyraźnym, niedotykającym nawet delikatnej powłoki snów. Czy bardzo to będzie samolubne z mojej strony, jeśli nieśmiale pozwolę sobie skorzystać z tej odrobiny oddechu, jakiego uświadczyłaś? Przyszłość jest pełna niewiadomych i chociaż nadchodzące nieuchronnie zaślubiny nie wprawiają mnie w tak wielkie zagubienie, jakiego mogłabym się spodziewać — tak lękam się, iż moja nowa rodzina może przyjąć mnie z niechęcią. Czy to bardzo głupiutkie obawy? Dlatego — pomimo świadomości, jak bardzo zajętą jesteś osobą — pragnę zaprosić cię do domu mody Parkinson, gdzie swym doświadczeniem oraz kojącą obecnością, zechciałabyś pomóc swej zatroskanej krewniaczce w doborze sukni ślubnej. A raczej weselnej, nieśmiało pozwolę sobie zauważyć, doskonale wiesz jak trudno odmówić szanownym cioteczkom Parkinson, kiedy te zagłębią się w labirynt materiałów oraz najnowszych krojów. Brak twojej osoby będzie dla mnie prawdziwie druzgoczący, lecz zrozumiem, jeśli smutki ostatnich miesięcy uniemożliwią pojawienie się wyznaczonego dnia.

Ps. Czy Julius rozpoczął już ćwiczenia szermierki? Widziałam plany najnowszej kolekcji dziecięcej i zapewniam cię, iż stroje ćwiczebne, jakie tam się pojawiły, są doprawdy zachwycające.
Z a c h w y c a j ą c e. wyczekująca twego listu,
Elodie


Run your fingers through my hair,
Tell me I'm the fairest of the fair
Elodie Burke
Zawód : Dama na trzy etaty
Wiek : 20
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zamężna

she's a saint
with the lips of a sinner


OPCM : 12
UROKI : 15
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 1
TRANSMUTACJA : 10
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 8
SPRAWNOŚĆ : 2
Genetyka : Czarownica
she`s an  a n g e l
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t6266-elodie-parkinson https://www.morsmordre.net/t6336-lethe https://www.morsmordre.net/t6343-once-upon-a-time https://www.morsmordre.net/f76-durham-durham-castle https://www.morsmordre.net/t6333-skrytka-bankowa-nr-1568 https://www.morsmordre.net/t6335-elodie-parkinson
Re: appenine [odnośnik]05.10.19 10:49
Przeczytaj
Lady Avery, dziękuje za zainteresowanie i za troskę, a jednocześnie chciałabym przeprosić za brak odzewu na noworoczne życzenia. Wierzę, że nie jest za późno, by je odwzajemnić - oby obecny już rok przyniósł Ci, droga lady Elaine, same przyjemności oraz warte trudów wyzwania, a nadchodzące dni przybliżały nas do osiągnięcia spokoju i dobrobytu w magicznym świecie.

Czuję się dobrze - i tak, do rozwiązania już doszło, stąd chwilowa niedospozycja w prowadzeniu korespondencji. Najgorsze już za mną, powoli wracam do sił. Twoja łaska jest dla mnie zaszczytem, lady Elaine, dziękuję za zaoferowane wsparcie, ale nie śmiałabym angażować damy w moje prywatne problemy. Na szczęście przebywam pod opieką dobrej uzdrowicielki i niczego mi nie brakuje.

Mam nadzieję, że i dla Ciebie początek roku był łaskawy - liczę też, że nim zima przeminie uda się nam spotkać.

Z wyrazami szacunku

Deirdre


there was an orchid as beautiful as the
seven deadly sins
Deirdre Mericourt
Zawód : Kochanica nestora, westalka Fantasmagorii
Wiek : 27
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa
no way you'll see me crawl
like a shark I'll be ripping you apart and celebrate
with lots of champagne

OPCM : 40
UROKI : 6
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 61
ZWINNOŚĆ : 21
SPRAWNOŚĆ : 8
Genetyka : Czarownica
we still got the taste dancing on our tongues
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t1037-deirdre-tsagairt https://www.morsmordre.net/t1043-moira#6174 https://www.morsmordre.net/t1045-panienka-lekkich-obyczajow-zaprasza#6178 https://www.morsmordre.net/f217-kent-wyspa-sheppey-biala-willa https://www.morsmordre.net/t4825-skrytka-bankowa-nr-301#103486 https://www.morsmordre.net/t1190-deirdre-tsagairt
Re: appenine [odnośnik]08.04.20 9:02
Przeczytaj Zachary Shafiq
Droga Elaine, Jako Twój uzdrowiciel powinienem zachować czysty dystans i profesjonalizm wobec Ciebie, lecz nie dane mi to teraz uczynić. Tak wiele się zmieniło podczas Twojej nieobecności. Wiem, że Twoja rodzina zadba o Ciebie najlepiej, jednak czuję się w obowiązku opowiedzieć o wszystkim, odpowiedzieć na wszystkie pytania, które przede mną postawisz.

Daruj mi, proszę, zwięzłość tego listu. Chcę, by dotarł do Ciebie jak najszybciej.

Z wyrazami nadziei, Zechariah
PS. Odnajdźmy się pośród zieleni. Myślę, że herbata będzie najlepsza na ukojenie nerwów.One look in my eyes
The chase has just begun
Zachary Shafiq
Zawód : Ordynator oddziału zatruć eliksiralnych i roślinnych, Wielki Wezyr rodu
Wiek : 26
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
I am an outsider
I don't care about

the in-crowd
OPCM : 22
UROKI : 8
ALCHEMIA : 8
UZDRAWIANIE : 26
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 5
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej
 magic
Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t5831-zachary-shafiq#137692 https://www.morsmordre.net/t5852-ammun#138411 https://www.morsmordre.net/t5853-zaloz-szalik-bo-zmarzniesz https://www.morsmordre.net/f145-wyspa-man-siedziba-rodu-shafiq https://www.morsmordre.net/t5866-skrytka-bankowa-nr-1444#138736 https://www.morsmordre.net/t5865-zachary-shafiq#138732
Re: appenine [odnośnik]14.04.20 13:52
Przeczytaj
Lady Avery, dziękuję za wiadomość i troskę - tak, ten rok jest dla mnie wyjątkowo łaskawy, pozwalając cieszyć się zmianami, które zachodzą na naszych oczach. Oby i Tobie dały nadzieję na lepsze jutro, pozwalając w pełni wrócić do zdrowia. Mam nadzieję, że w rodzinnych stronach szybko odzyskasz siły.

Gdybyś chciała odwiedzić la Fantasmagorię, z przyjemnością oprowadziłabym Cię po nowej wystawie lub zagwarantowała miejsce w głównej loży na wiosennym spektaklu. Wystarczy tylko list, a myślę, że przyda Ci się chwila wytchnienia w artystycznej aurze.

Z wyrazami szacunku

Deirdre


there was an orchid as beautiful as the
seven deadly sins
Deirdre Mericourt
Zawód : Kochanica nestora, westalka Fantasmagorii
Wiek : 27
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa
no way you'll see me crawl
like a shark I'll be ripping you apart and celebrate
with lots of champagne

OPCM : 40
UROKI : 6
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 61
ZWINNOŚĆ : 21
SPRAWNOŚĆ : 8
Genetyka : Czarownica
we still got the taste dancing on our tongues
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t1037-deirdre-tsagairt https://www.morsmordre.net/t1043-moira#6174 https://www.morsmordre.net/t1045-panienka-lekkich-obyczajow-zaprasza#6178 https://www.morsmordre.net/f217-kent-wyspa-sheppey-biala-willa https://www.morsmordre.net/t4825-skrytka-bankowa-nr-301#103486 https://www.morsmordre.net/t1190-deirdre-tsagairt
Re: appenine [odnośnik]16.04.20 7:51
-
Przeczytaj

--> Spal po przeczytaniu
Siostro, Percival mami mnie uspokajającymi kłamstwami, może chociaż Tobie uda się czegoś dowiedzieć. Nie przepraszaj - jesteś zawsze w moim sercu, ale uczę się żyć bez niego i myślałam, że Ciebie również rodzina zmusiła do nauczenia się żyć bez nas.
Jeśli będziesz mogła, to znajdę sposób aby przedstawić Cię małemu Jamesowi - dyskretnie i bez siania niepotrzebnego zamętu między naszymi rodami. Znasz jakieś odpowiednie zaciszne miejsca poza Londynem?

Całuję, I.


Stal hartuje się w ogniu


Isabelle Carrow
Zawód : Alchemiczka, szlachcianka
Wiek : 25
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Wdowa
Stal hartuje się w ogniu
OPCM : 0
UROKI : 4
ALCHEMIA : 19
UZDRAWIANIE : 11
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 4
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
 xyz
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7146-isabelle-carrow https://www.morsmordre.net/t7207-listy-isabelle https://www.morsmordre.net/t7154-zhanbiona-dama-isabelle-carrow https://www.morsmordre.net/f52-west-yorkshire-wakefield-sandal-castle https://www.morsmordre.net/t7206-skrytka-bankowa-nr-1757 https://www.morsmordre.net/t7256-isabelle-carrow#195434
Re: appenine [odnośnik]27.04.20 21:47
Przeczytaj 3 V
Droga Elaine, dziękuję za Twój list. Ostatnie miesiące były dla mnie łaskawe i wierzę, że następne będą jeszcze lepsze. Mam nadzieję, że i Ty oraz Twój syn miewacie się równie dobrze i cieszycie spokojem,
Nie ukrywam, że moje dni umila towarzystwo dobermanów, o których Ci wspominałam w listopadzie. Wszystko poszło zgodnie z planem i już od jesieni mi towarzyszą. Wtedy też na świat przyszedł pierwszy miot. Obecnie mają pięć miesięcy i są naprawdę rozkoszne, a zarazem bystre i posłuszne. Nie umiem tego ująć w słowa, dlatego ciężko mi opisać je w tym liście - lepiej będzie, jeśli ujrzysz to na żywo. Chętnie się z Tobą spotkam i wezmę jedno ze szczeniąt ze sobą, jeśli tylko masz ochotę. appenine - Page 2 A60itsI


She tastes like every

dark thought I've ever had
Sigrun Rookwood
Zawód : dowódca grupy łowców wilkołaków
Wiek : 29
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa
I am not
ruined
I am

r u i n a t i o n
OPCM : 40
UROKI : 5
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 56
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 11
Genetyka : Metamorfomag
i n s a n e
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t5310-sigrun-rookwood https://www.morsmordre.net/t5379-astrid#121534 https://www.morsmordre.net/t5378-sigrun https://www.morsmordre.net/f100-harrogate-skala https://www.morsmordre.net/t5380-skrytka-bankowa-nr-1330#121543 https://www.morsmordre.net/t5381-sigrun-n-rookwood#121544
Re: appenine [odnośnik]27.04.20 21:53
A.R.B. 16 V 1957
Lady Avery,
Droga Elaine,
Bardzo ucieszył mnie Twój list i zarazem wprawił w niemałe poczucie winy, gdy tylko uświadomiłem sobie, kiedy po raz ostatni zamieniliśmy z sobą słowo. Nie będę usprawiedliwiał się obowiązkami, choć ostatnie wydarzenia sprawiły, że muszę poświęcić im więcej uwagi niż kiedykolwiek wcześniej. Mogę Cię zapewnić, że w całym tym zamęcie, który ostatecznie doprowadzi do wyczekiwanego od dawna porządku, czuję się całkiem dobrze. Nie tylko czarodziejski świat potrzebował wielkich zmian, we mnie również tchnęły nowe siły. Tym bardziej ubolewam nas stratą, jakiej doznał ród Avery, kiedy to właśnie młodzi lordowie powinni przystępować do działania. Prędzej czy późnie ból zelżeje i życzę tego wszystkim mieszkańcom Ludlow Castle równie mocno co zdrowia.

Z listów słanych przez Lysandra wiem, że ma się dobrze i to poniekąd jeden z powodów mojego milczenia. Jego wyczyny zawsze stanowiły naturalny temat do rozmowy, skoro niezmiennie łączy nas szczera troska o jego osobę. Tym większy to dla mnie zaszczyt, że to właśnie mnie zechciałaś obdarzyć swoim zaufaniem. Postaram się odpowiedzieć na Twoje pytania, choć muszę już teraz prosić, abyś nie miała mi za złe, jeśli moje objaśnienia obecnej sytuacji nie będą obfite w szczegóły. Pewnych faktów nikomu wyjawiać nie wolno, a nie zamierzam karmić Cię kłamstwami.

Szczery i oddany przyjaciel, Alphard Black
Alphard Black
Zawód : specjalista ds. stosunków hiszpańsko-brytyjskich w Departamencie MWC
Wiek : 29
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
step between the having it all
and giving it up
OPCM : 27
UROKI : 8
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 30
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarodziej

Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t5607-alphard-black https://www.morsmordre.net/t5622-tezeusz#131593 https://www.morsmordre.net/t5621-black-hole-in-your-soul https://www.morsmordre.net/f184-grimmauld-place-12 https://www.morsmordre.net/t5636-skrytka-bankowa-nr-1378 https://www.morsmordre.net/t5637-a-r-black
Re: appenine [odnośnik]02.05.20 13:07
Przeczytaj 4 maja 1957
Droga Elaine, to dobre wieści. Oby nadal wszystko podążało w takim kierunku.
Miło mi to czytać. Niewielu podchodzi do tej rasy z podobnym entuzjazmem, podczas gdy jest naprawdę wspaniała. Jeszcze nie podróżowały daleko, dlatego spotkajmy się w Yorku, jeśli nie masz nic przeciwko. Nad jeziorem dobrych chęci dajmy na to. Do restauracji raczej niechętnie wpuszczają zwierzęta.
Może być ósmy maja, godzina czternasta? appenine - Page 2 A60itsI


She tastes like every

dark thought I've ever had
Sigrun Rookwood
Zawód : dowódca grupy łowców wilkołaków
Wiek : 29
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa
I am not
ruined
I am

r u i n a t i o n
OPCM : 40
UROKI : 5
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 56
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 11
Genetyka : Metamorfomag
i n s a n e
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t5310-sigrun-rookwood https://www.morsmordre.net/t5379-astrid#121534 https://www.morsmordre.net/t5378-sigrun https://www.morsmordre.net/f100-harrogate-skala https://www.morsmordre.net/t5380-skrytka-bankowa-nr-1330#121543 https://www.morsmordre.net/t5381-sigrun-n-rookwood#121544
Re: appenine [odnośnik]07.05.20 13:18
Przeczytaj
Lady Avery, wspaniale będzie Cię ujrzeć w magicznym balecie. Termin wcale nie jest tak prędki, zresztą, dla lady pochodzącej z tak szanowanego rodu zawsze znajdę czas. To zaszczyt gościć reprezentantów wyższych sfer. Mam nadzieję, że spodoba Ci się nadchodząca wystawa debiutantów - oraz że oprócz dyskusji na tematy artystyczne uda nam się także znaleźć czas na mniej oficjalne rozmowy.

Czy mam oczekiwać Cię z Twoim synem, czy pojawisz się w la Fantasmagorii sama? Obecność młodego lorda to nie kłopot, chciałabym tylko wiedzieć wcześniej, by i dla niego zaaranżować odpowiednią do wieku rozrywkę.

Z wyrazami szacunku

Deirdre


there was an orchid as beautiful as the
seven deadly sins
Deirdre Mericourt
Zawód : Kochanica nestora, westalka Fantasmagorii
Wiek : 27
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa
no way you'll see me crawl
like a shark I'll be ripping you apart and celebrate
with lots of champagne

OPCM : 40
UROKI : 6
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 61
ZWINNOŚĆ : 21
SPRAWNOŚĆ : 8
Genetyka : Czarownica
we still got the taste dancing on our tongues
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t1037-deirdre-tsagairt https://www.morsmordre.net/t1043-moira#6174 https://www.morsmordre.net/t1045-panienka-lekkich-obyczajow-zaprasza#6178 https://www.morsmordre.net/f217-kent-wyspa-sheppey-biala-willa https://www.morsmordre.net/t4825-skrytka-bankowa-nr-301#103486 https://www.morsmordre.net/t1190-deirdre-tsagairt
Re: appenine [odnośnik]26.05.20 14:33
Przeczytaj 25 V 1957
Ellie, wybacz mi, proszę, zwłokę; być może ostatnie wydarzenia wywołują we mnie paranoję, ale nie chciałem, by ktoś zauważył Tatsu w okolicach Ludlow zaraz po tym wszystkim. Nie mam pewności co do tego, czy ktoś spogląda w tamtym kierunku, ale wiem już, że szukają. Wiedziałem o tym, zanim jeszcze wycenili moją głowę, licząc na tych, których skusi złoto. Nie martw się o nich, Elaine; z tymi, którzy będą chcieli dopaść mnie za galeony, raczej sobie poradzę. Groźni są wyłącznie ci, którzy zrobią to za darmo, ale o tym też wiedziałem - jeszcze zanim w ogóle postawiłem stopę w Stonehenge.

Gdybyś zdecydowała się wysłać mi wyjca, wiedz, że nie byłby to jedyny, który do tej pory otrzymałem. Jeśli powstrzymała Cię wizja ewentualnych niepowołanych słuchaczy, to być może nie powinienem tego pisać, ale w miejscu, w którym jestem, takich nie ma; największe szkody, których może dokonać wyjec, to te na mojej dumie. Jestem bezpieczny. Naprawdę; mimo wszystko. A przynajmniej na tyle, na ile mogę być - w obecnych okolicznościach.

O jakich możliwościach piszesz, Ellie? Jakie granice chciałabyś, żebym przekroczył? Masz rację - drogi odwrotu już nie ma, ale nawet gdyby istniała, to nie zdecydowałbym się nią podążyć. Z ludźmi, z którymi jestem teraz, związałem swoje życie; i związałem je czymś trwalszym niż determinacja i silna wola. To chciałbym, żebyś zrozumiała Ty - cokolwiek się stanie, będę w tym już do końca. Dopóki nie obudzimy się w świecie, w którym będziemy mogli spotkać się twarzą w twarz, nie obawiając się o to, że inni wykorzystają to przeciwko nam - lub dopóki nie umrę, walcząc o ten świat. Możesz w to nie wierzyć, z oddali może to nie wyglądać w ten sposób, ale mam już plan - i, prawdę mówiąc, nigdy jeszcze nie był on dla mnie tak klarowny.

Mam nadzieję, że ta powódź, która zalewa nas do miesięcy, nigdy do Ciebie nie dotrze, ale jeśliby dotarła - uważaj na siebie, proszę. Przekonanie o tym, że jesteś gdzieś tam - bezpieczna - to jeden z powodów, dla którego łatwiej mi iść do przodu. appenine - Page 2 UnXcLvA


but the blood on my hands
scares me to
death

Percival Blake
Zawód : dowódca grupy smoczych łowców w peak district
Wiek : 34
Czystość krwi : Zdrajca
Stan cywilny : Kawaler

are we destined
to burn
or will we last the night?


OPCM : 33
UROKI : 42
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 1
ZWINNOŚĆ : 15
SPRAWNOŚĆ : 18
Genetyka : Czarodziej

Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t1517-percival-nott https://www.morsmordre.net/t1542-tatsu https://www.morsmordre.net/t1531-percy https://www.morsmordre.net/f203-kornwalia-sennen https://www.morsmordre.net/t3560-skrytka-bankowa-nr-416#62942 https://www.morsmordre.net/t1602-percival-nott

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

appenine
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach