Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Arawn
AutorWiadomość
Arawn [odnośnik]23.01.19 19:02Arawn
Kapryśna i dumna sowa o dość ostrym temperamencie. Nie toleruje wielu osób, stroszy pióra, gdy ktoś nieodpowiedni próbuje ją dotknąć i dziobie każdego, kto śmie mimo tego ostrzeżenia przełamać jej granice. Wobec Oriona jest całkiem potulna i wierna.


Spoiler:
Gość
Anonymous
Gość
Re: Arawn [odnośnik]16.07.19 20:10
Przeczytaj Adelaide Nott
Lordzie Black mam zaszczyt zaprosić Cię na noworoczny Sabat, który odbędzie się w Hampton Court. Bez wątpienia bal maskowy nie może obejść się bez Twojej obecności, będzie to doskonała okazja do zacieśnienia więzów pomiędzy szanowanymi rodami, a także wspaniała szansa na prowadzenie głębokich rozmów, w których, jak to wytrawny polityk, na pewno odnajdziesz wspaniałą rozrywkę - sprowadzony przeze mnie szampan jest doskonały i niewątpliwie ułatwi nawet najtrudniejsze rozmowy, będziesz musiał go koniecznie spróbować...

Już widzę Cię wraz z małżonką w walcu! W barwnych strojach, dostosowanych do okoliczności... wspomniałam już, że to bal maskowy? przyjrzyj się bilecikowi, drogi Orionie i mam nadzieję, że nie wystraszycie gości pogrzebową czernią. Mamy co świętować!

Nie mogę doczekać się Waszego pojawienia się na Sabacie
Adelaide Nott

Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Arawn Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Arawn
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach