Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Eirene
AutorWiadomość
Eirene [odnośnik]04.03.19 8:15Eirene
Łagodna, pokojowa i wyjątkowo posłuszna sowa, zawsze na czas dostarczająca listy, nie domagając się przy tym smakołyków wynagradzających trud podróży, a jedynie chwili pieszczot oraz uwagi.
Stosunkowo niedawno zastąpiła swoją poprzedniczkę, która zginęła w nieszczęśliwym wypadku; zarazem Eirene stanowi prezent od brata, w tym przypadku naprawdę trafiony.

listy
Gość
Anonymous
Gość
Re: Eirene [odnośnik]16.07.19 20:19
Przeczytaj Adelaide Nott
Lady Crouch, Chciałabym zaprosić Cię na grudniowy Sabat, podczas którego będziemy obchodzić koniec obecnego roku i świętować nadejście kolejnego, oby spokojniejszego niż ten, który właśnie dobiega końca. Mam nadzieję, że pojawisz się w murach Hampton Court. Byłabym niepocieszona, gdyby Cię zabrakło.

Wierzę, że wydarzenie, które planuję, przypadnie Ci do gustu. To będzie bal maskowy, więc przygotuj zawczasu odpowiednio piękną maskę. Choć tak urodziwa dama jak Ty nie potrzebuje dodatkowej oprawy. Czy Twój ojciec już rozgląda się za odpowiednim kandydatem na narzeczonego dla Ciebie? Jestem pewna, że niejeden kawaler marzy o tańcu z Tobą, więc na przyjęciu będziesz miała okazję zawrzeć nowe, interesujące znajomości. Jesteś wciąż młoda i piękna, nie marnuj tego daru, który tak wiele dam zaprzepaściło dla niestosownych, niemal męskich ambicji. Niezmiernie smuci mnie postawa niektórych dziewcząt, ale wierzę, że Tobie nie muszę przypominać o tym, co w życiu kobiety najważniejsze.

Słyszałam też, że coraz lepiej radzisz sobie z tłumaczeniem antycznych tekstów na angielski. Czy wiesz, że słowo servus oznaczało niegdyś osobę pracującą na cudze żądanie? Adelaide Nott
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Eirene Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Eirene
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach