Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Dolohov na tropie
AutorWiadomość
Dolohov na tropie [odnośnik]21.05.19 15:50

Na tropie

badania mają na celu próbę ustalenia i zweryfikowania w jaki sposób Zakonnicy chcą dostać się do Azkabanu do którego, jak wiemy, będą planowali się udać. Następnie w miarę możliwości ustalenie skąd.
Poszukiwani
- kogoś do zinfiltrowania doków
- kogoś do rozeznania się w transporcie powiązanym z magicznymi stworzeniami
- biegłych w białej magii (minimum 15 opcm)
- numerologów albo przynajmniej tych którzy radzą sobie z czymś ponad podstawami

Badacze
Kierujący grupą - Valerij Dolohov


Raporty

Etap I Ustalenie jakim sposobem Zakonnicy  mogą planować dostanie się do Azkabanu i wytypowanie na podstawie śledztwa najbardziej prawdopodobnego na którym uwaga zostanie skupiona w dalszym etapie
 
3/3 posty po 1200 znaków

1. Patrolowanie, przepytywanie, przekupywanie, zastraszanie, zbieranie informacji w dokach przez miesiąc fabularny listopad na temat ruchów statków i tego czy ktoś planuje wypływać w szalone wyprawy bliskie położeniu Azkabanu (post-opowiadanie na 1200 znaków)

2. Patrolowanie, przepytywanie, przekupywanie, zastraszanie, zbieranie informacji w miejscach powiązanych z dorożkami, dowiadywanie się czy któryś z promugolskiech rodów zakupił w listopadzie ilości magicznych zwierząt pociągowych przez miesiąc fabularny listopad i tego czy ktoś planuje zmierzać w szaloną wyprawę w miejsce bliskie położeniu Azkabanu (post-opowiadanie na 1200 znaków)

3. Pomiary, badania przepływu magicznych cząstek magicznych w trakcie miesiąca listopad (post-opowiadanie na 1200 znaków)

Postępy w pracy
Dorian Avery - etap I, punkt 1, wykonane
Sigrun Rookwood - etap I, punkt 2, wykonane
Valerij Dolohov - etap I, punkt 3, wykonany


Etap II Badanie wiązek białej magii
 
248/1400

1. Kolejne pobieranie próbek i badanie przepływów magii. Tym razem jednak skonkretyzowane na wiotkich niciach/nici białej magii (numerologia 359/300; w wątku musi uczestniczyć postać z przynajmniej 15 punktami w opcm i również rzuca kością na numerologię)

2. Ustalenie punktu źródłowego wiązki z którego uchodzi. Tu ustalam koordynaty Yorkshire, York, Flamborough lub Szkocji - Dunbar Castle (astronomia 181/300; w wątku musi uczestniczyć postać z 15 punktami w opcm i również rzuca kością na astronomię)

3. Wątek w jednym z odnalezionych miejsc. Odnajduję jeden z ożywionych kamiennych kręgów. Nic z tym nie mogę zrobić lecz w ten sposób trafiam na pomysł by zbadać inne kamienne kręgi. Po odkryciu kilku już aktywnych, ożywionych kamiennych kręgów, napełnionych białą magią wyliczam i badam naturę ich połączenia (numerologia 0/800; w wątku musi uczestniczyć postać z 15 punktami w opcm i również rzuca kością na numerologię)

Po tym etapie zwracamy się do mg o wnioski, na podstawie których ułożymy końcówkę

Postępy w pracy
Valerij Dolohov & Ramsey Mulciber: Etap II, punkt 1, (248)
Valerij Dolohov & Sigrun Rookwood: Etap II, punkt 1, (111)
Valerij Dolohov & Drew Mancair: Etap II, punkt 2, (181)


Valerij Dolohov
Zawód : Alchemik, złodziej
Wiek : 30
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Zaręczony
Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t4909-dolohov-budowa#106821 https://www.morsmordre.net/t5027-valerij-dolohov#107940 https://www.morsmordre.net/t5028-wybuchowy-alchemik#107941 https://www.morsmordre.net/f320-smiertelny-nokturn-27 https://www.morsmordre.net/t5051-skrytka-bankowa-nr-1263 https://www.morsmordre.net/t5026-valerij-dolohov
Dolohov na tropie
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach