Wydarzenia


 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Share
 

 Numerologia nowego roku - 27.12.1956

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Mistrz gry
Mistrz gry

Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ELIKSIRY : 99
LECZENIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Numerologia nowego roku - 27.12.1956 Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500

Numerologia nowego roku - 27.12.1956 Empty
PisanieTemat: Numerologia nowego roku - 27.12.1956   Numerologia nowego roku - 27.12.1956 I_icon_minitime09.07.19 12:24


27.12.1956

Numerologia nadchodzącego roku

1 + 9 +5 + 7. Co nam przyniesie nowy rok?


Większość czarodziejskiej społeczności z niepokojem zerka w nadchodzący nowy rok. Nie inaczej jest w środowisku naukowców oraz badaczy, którzy zajmują się rzeczowym przewidywaniem przyszłości oraz opracowywaniem wzorów magicznych zawirowań, które mogą mieć wpływ na to, jak będzie wyglądał dla Wielkiej Brytanii tysiąć dziewięćset pięćdziesiąty siódmy. Redakcja Horyzontów Zaklęć zebrała wypowiedzi znanych numerologów, którzy na podstawie przeprowadzonych obliczeń próbują odpowiedzieć na pytania dotyczące siły magii oraz ewentualnych niepokojów, które mogą czyhać na każdego czarodzieja już za kilka tygodni. Niektórzy z badaczy współpracowali z wykwalifikowanymi jasnowidzami, rozwijającymi swój talent, inni opierali prognozy wyłącznie na czarze liczb oraz ich wibracjach. Jak zawsze jednak Horyzonty Zaklęć dołożyły wszelkich starań, by prezentowane stanowiska były poparte argumentami, gwarantujac swym czytelnikom najświeższe i najciekawsze wieści ze świata magicznej nauki.Jedynka - nowy początek?


Jedynka to rozpoczęcie, narodziny wszystkiego, krok w nową przyszłość. Zazwyczaj stosowana jako wstęp badań nad inkantacją - jest w końcu źródem i prapoczątkiem. To w niej kumuluje się zapowiedź promienia czaru, ustala się jego fluktuacja i odpowiednie zarysowanie wibracji. Jedynka odpowiada także za indywidualizm: i dlatego jest tak ważna w kontekście nadchodzącego roku. Choc każda zmiana roku jest nowym początkiem, to nadchodzący 1957 może stać się - po roku chaosu - kreacją. Najtęższe numerologiczne umysły wieszczą wielkie zmiany: 1957 ma być podobno przełomowy jeśli chodzi o nowe badania, nowe inkantacje, nowe podejścia do wibracji drewna, nowe odkrycia w dziedzinie doboru rdzenia różdżek.


Jedynka oznacza także lidera - a w połączeniu z kolejnymi cyframi (zwłaszcza końcową siódemką) - sugeruje pojawienie się nowego niezwykle silnego polityka. Być może znów będzie czekać nas zmiana na stanowisku Ministra Magii albo na horyzoncie pojawi się czarodziej władający niespotykaną mocą. Część z naszych badaczy uważa, że ta koniunkcja jest zapowiedzią wzmocnionego wpływu Lorda Voldemorta, część jednak nie zgadza się z tą interpretacją. Czas pokaże - i udowodni, kto okaże się być tajemniczym mistrzem, niezwykle ważnym dla czarodziejskiego świata polityki i nauki.

Dziewiątka - blisko końca


Wbrew pozorom dziewiątka także skrywa w sobie pierwiastek odrodzenia, choćby w swej nazwie (novus) oraz w powiązaniu z tworzeniem nowego życia w łonie czarownicy. Dziewiątka rozpatrywana jest jednak raczej jako końcowy element wielkiego koła, domknięcie, zmierzch. Wykorzystywana  jest do dopieszczania wyrafinowanych zaklęć oraz wyciszania wybuchowych głosek na końcu inkantacji. Dziewięć od wieków uznawana jest także za podobieństwo węża - zakręconego gada, zbliżajacego się do własnego ogona. Nie zjada go (jak w symbolu nieskonczoności lub ósemce), ale stanowi zapowiedź niepokojących lub bardzo wyraźnych zmian. Dziewięć wisi nad pewnymi rozwiązaniami szarą chmurą, z której może sypnąć śnieg, uderzyć piorun albo przebić się promień słońca. Jest niewiadomą, tyleż budzącą lęk, co fascynację.


Wpływ numerologiczny dziewiątki bez wątpienia odczują badacze, którzy są już u kresu swych prac lub eksperymentów. Ostatnie akapity dokumentów okażą się znaczące, a podsumowujące obliczenia przyniosą wiele niespodzianek, niekoniecznie tych potwierdzających obrane z początku tezy.


Pięć - szansa na równowagę magiczną


Pięć to harmonia, równowaga, sprawiedliwy podział. Wykorzystywana jako hamulec zabezpieczający w najsilniejszych zaklęciach oraz materiał wyrównawczy przy skomplikowanych inkantacjach. Piątka przepoławia, ale i stabilizuje - stąd to najczęściej tyle kosmyków, piór czy też ścięgien wypalane jest jako rdzeń do różdżki i tyle razy należy zamieszać w prawo zbyt niestabilny eliksir.


Analiza naszych numerologów wskazuje na to, że nadchodzący rok okaże się względnie stabilny. Piątka w otoczeniu cyfry rozpoczęcia oraz cyfry szczęścia nabiera także wymiaru ludzkiego: pięć zmysłów, pięć palców u stóp i rąk, pięcioletni okres regeneracji sił u magicznych zwierząt, pięć warstw łusek u smoków. Zapewne magiczna natura odrodzi się silniejsza, będziemy mogli obserwować rozrost fauny i flory. Magibotanicy, zielarze i opiekuni magicznych stworzeń mogą spodziewać się żyznej gleby, owocnych plonów oraz rozrodu podopiecznych.


Siedem - szczęście i dobrobyt


Cyfra doskonałości, niezwykle ważna zwłaszcza dla astronomów. Siedem planet rządzących zodiakiem, siedem nut w muzyce, siedem kolorów tęczy siedem systemów krystalicznych: tak, siódemka to bez wątpienia dobra wróżba na nadchodzący rok. Każdy badacz, który dopiero rozpoczyna pracę nad interesującym go zagadnieniem, pownien wykorzystać pozytywne wibracje siódemki, umieszczając ją - także w systemie runicznym lub pod łacińską nazwą - w inkantacjach rozpoczynających proces odkrywcy. Siódmka pomoże także w znalezieniu najdoskonalszych ingrediencji, warto więc właśnie 7 nocy po pełni księżyca udać się na zielarskie łowy. Sprzyjająca aura tej konkretnej cyfry pomoże wielu z nas dokonać w 1957 roku wspaniałych przełomów w wielu dziedzinach.


Nie można zapominać, że symbol siódemki widnieje na wielu amuletach i talizmanach, głównie tych mających zapewnić swemu właścicielowi zdrowie oraz siłę fizyczną. Z tego też powodu numerologicznej siódemki nie powinni wystrzegać się uzdrowiciele i magimedycy, a także czarodzieje i czarownice zajmujący się zdejmowaniem cierpiętniczych klątw. Rozpoczynający się rok sprawi, że inkantacje oraz magiczne działania wykonane pod przewodnictwem tej właśnie cyfry okażą się niezwykle skuteczne, podwajajać swą moc.


1957 - fluktuacje


W magicznej nauce niczego nie można być pewnym - i to właśnie daje nam tak wiele satysfakcji oraz otwiera bramy do poznawania Wszechrzeczy Magii. Nadchodzący rok mogą wypełnić wydarzenia, które wpłyną na pojawienie się licznych fluktuacji, wpływających w znaczny sposób na wykresy numerologiczne oraz tablice magimatematyczne. Warto wspomnieć o przeciwstawnych wibracjach pomiędzy 1 a 9, które towarzyszą nam już od kilkudziesięciu lat: z każdym upływającym rokiem nasilają się.


Nie sposób zignorować także nieparzystości liczby 1957. Emanuje ona nierównością, kanciastością, trudnością w dopasowaniu się do realiów. Czarodziejska aura także wskazuje na coś, co może wyskakiwać poza skalę, zadziwiać, niszczyć zastany porządek, w zupełnie inny sposób niż anomalie. Możemy spodziewać się więc wyjątkowych odkryć, pielęgnowanych jednak w znacznie bezpieczniejszych warunkach, pod pieczą prawdziwych liderów oraz z dużą nadzieją na powodzenie. Drodzy Czytelnicy, pamiętajcie o numerologii nadchodzącego roku w swoich badaniach, respektujcie wpływ aury oraz magicznej barwy poszczególnych cyfr - i dzielcie się z nami wynikami swych odkryć.

Powrót do góry Go down
 

Numerologia nowego roku - 27.12.1956

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Morsmordre :: Wprowadzenie :: Media :: Horyzonty zaklęć-
Styl: Caelan + Cassandra + Justine

Forum oparte na serii książek J.K.Rowling, niektóre imiona i nazwy własne są jej własnością.
Opisy częściowo pisane w oparciu o Pottermore.
Autorskie opracowania oraz pozostałe treści forum są własnością intelektualną twórców,
zabrania się ich kopiowania.


Baner small nobg

Morsmordre 2015-19