Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Sylwester w Dolinie Godryka
AutorWiadomość
Sylwester w Dolinie Godryka [odnośnik]16.07.19 22:00

Sylwester w Dolinie Godryka

Jesteśmy na tyle silni, na ile jesteśmy zjednoczeni, i na tyle słabi, na ile jesteśmy podzieleni – to hasło, pod którym odbędzie się tegoroczna zabawa sylwestrowa, zorganizowana w Dolinie Godryka pod patronatem Czarodziejskiej Rozgłośni Radiowej. Czarodzieje (i charłacy) wszystkich stanów (bez względu na wiek) zaproszeni są do udziału w otwartej, plenerowej imprezie, w czasie której świętować będziemy nie tylko zakończenie pełnego trudów roku, ale również ostateczne ustanie magicznych anomalii, które przez długie miesiące siały spustoszenie w całej Wielkiej Brytanii. Organizatorzy zapowiadają wyśmienitą zabawę w towarzystwie najjaśniej błyszczących gwiazd magicznej sceny muzycznej, jednocześnie nawołując, by nie zapominać o tych, którzy w ostatnim czasie ucierpieli najbardziej: zgodnie z zapowiedziami, sylwester ma być połączony ze zbiórką pieniędzy, a cały dochód z imprezy ma zostać przeznaczony na pomoc ofiarom anomalii i niedawnych brutalnych ataków.


Loteria
Każdy z uczestników, przy wejściu na teren zabawy, został obdarzony srebrną plakietką, na której - w trakcie oficjalnego rozpoczęcia - pojawiły się iskrzące cyfry, będące jednocześnie numerem losu, uprawniającego do wzięcia udziału w Noworocznej Loterii. Chociaż każdy los powinien być w założeniu unikatowy, niektóre z nich się powtarzają - jeśli więc znajdziecie na zabawie uczestnika z plakietką o takim samym numerze, możecie (choć nie musicie) zgłosić pomyłkę organizatorom na Moście Godryka.

Rozstrzygnięcie Loterii odbędzie się w trakcie finału zabawy, tuż przed pokazem fajerwerków - a szczęśliwy zwycięzca otrzyma nagrodę ufundowaną przez Czarodziejską Rozgłośnię Radiową oraz będzie mógł zaśpiewać razem z Celestyną Warbeck i Fatalnymi Jędzami tradycyjną pieśń Auld Lang Syne, którą zespół wykona z okazji powitania Nowego Roku.
Loteria:

Jeżeli nie losowałeś jeszcze swojego numeru, a chcesz wziąć udział w Loterii (lub losowałeś, ale nie ma cię na powyższej liście), zgłoś się do prowadzącego Mistrza Gry.

Prorok Codzienny
Niepotwierdzone pogłoski mówią, że pośród uczestników zabawy znalazły się osoby blisko związane z niesławnym Prorokiem Codziennym, a regularni czytelnicy znaleźli ostatnio w swoich wydaniach tajemniczą wiadomość. Postronnemu obserwatorowi bardzo trudno byłoby jednak wyłowić ich z tłumu - no chyba, że wiedziałby, czego szukać.

Jeżeli przy zapisach rzucałeś kostką k10, a nie otrzymałeś jeszcze wiadomości, zgłoś się do prowadzącego Mistrza Gry.

Picie szampana
Organizatorzy sylwestra postanowili zadbać o dobry nastrój uczestników, dlatego przez cały czas trwania zabawy na terenie Doliny Godryka unosić się będą tace z charakterystycznymi kieliszkami do szampana. Aby poczęstować się napojem, wystarczy wziąć do ręki naczynie (a w praktyce - wykonać rzut kością k10 w dowolnym temacie w Dolinie Godryka); kieliszek wypełni się alkoholem dopiero, gdy zostanie dotknięty przez czarodzieja.

Zabawa przeznaczona jest oczywiście dla pełnoletnich uczestników, kieliszek pochwycony przez czarodzieja lub czarownicę poniżej siedemnastego roku życia wypełni się sokiem dyniowym bez względu na wynik rzutu kością.

1. Szampan w twoim kieliszku przybiera kolor krwistej czerwieni, a pękające bąbelki uwalniają zapach świeżych truskawek. Wypity alkohol rozchodzi się na języku smakiem soczystych owoców, który po chwili nabiera jednak ostrej nuty. Czujesz pieczenie w gardle, na twoje policzki wstępują intensywne rumieńce i robi ci się gorąco - na tyle, by wyjątkowo kusiło cię rozpięcie płaszcza i pozbycie się szalika. Efekt utrzyma się przez trzy tury.
2. Twój kieliszek wypełnia się napojem pozbawionym koloru, o idealnie przejrzystej barwie. Jego powierzchnia jednak lekko iskrzy, a smak przywodzi na myśl cytrusy. Wypity, rozjaśnia myśli i odbiera zdolność do kłamstwa: następne wypowiedziane przez ciebie słowa muszą być prawdziwe (nie czujesz się jednak zmuszony do udzielenia odpowiedzi, a zachowanie milczenia nie sprawia ci trudności). Efekt utrzymuje się przez jedną turę.
3. Szampan w twoim kieliszku ma intensywny kolor dojrzałego arbuza i tak też smakuje - jego wypicie niezwykle orzeźwia, poprawia nastrój i sprawia, że zaczynasz widzieć świat w jaśniejszych barwach. Nawet jeżeli dręczą cię troski, na chwilę zupełnie o nich zapominasz, a każde zdanie, które wydostaje się z twoich ust, wieńczone jest salwą rozbawionego chichotu. Efekt utrzyma się przez dwie tury.
4. Twój kieliszek wypełnia się szampanem w kolorze głębokiej czerni, który - choć może i nie wygląda zachęcająco - rozchodzi się na języku przyjemnym, słodko-cierpkim smakiem porzeczek. W następnej chwili czujesz lekkie łaskotanie w krtani, a twój głos nabiera zupełnie innej barwy. Staje się cieńszy, delikatniejszy i piskliwy, jak u dziecka. Efekt utrzyma się przez trzy tury.
5. Napój w kieliszku jest przejrzysty, jednak wprawiony w ruch mieni się wszystkimi kolorami tęczy. Chociaż zdaje się nie mieć smaku, to nachylając się nad naczyniem, czujesz w powietrzu zapach swojej amortencji. Wypity, skłania do szczerych wyznań: jeżeli jest coś, co od dawna chciałeś powiedzieć swojemu partnerowi, czujesz nieodpartą potrzebę zrobienia tego teraz.
6. Szampan w twoim kieliszku nabiera barwy soczystej zieleni, a powietrze wypełnia się świeżym zapachem mięty i limonki. Napój jest słodki z kwaskowatą nutą, a wypity wprawia cię w taneczny nastrój; jeśli znajdujesz się w miejscu, w którym słychać muzykę, odczuwasz nieopartą potrzebę przetańczenia aktualnie granego utworu.
7. Twój kieliszek wypełnia się alkoholem o barwie najprawdziwszego złota i mieni się metalicznie w blasku świateł. Nie ma zapachu, a kiedy go wypijasz smakuje jak zwyczajny szampan; zaraz potem zauważasz jednak nad sobą charakterystyczne gałązki jemioły (wiązanka zawieszona jest na drzewie, pod sufitem lub na ulicznej latarni). Zgodnie z tradycją, powinieneś obdarować najbliższą osobę przynajmniej buziakiem w policzek.
8. Szampan w twoim kieliszku nabiera intensywnie żółtej barwy, a jego powierzchnia iskrzy, wyrzucając w powietrze mgiełkę drobnych bąbelków. Napój smakuje egzotycznymi owocami mango, a jego wypicie wprawia cię w psotny nastrój: nabierasz nieodpartej ochoty na spłatanie komuś figla albo przynajmniej opowiedzenie dowcipu. Efekt minie po upływie jednej tury.
9. Twój kieliszek wypełnia się szampanem o granatowej barwie nieba, w którym błyszczy przypominający gwiazdy brokat; powierzchnia napoju dymi lekko, a jasne obłoczki wypływają poza szklane krawędzie naczynia. Alkohol rozchodzi się na języku twoim ulubionym smakiem z dzieciństwa, a jego wypicie wprawia cię w doskonały nastrój. Do końca trwania wydarzenia rzeczywistość oddziałuje na ciebie tak, jak gdybyś posiadał biegłość szczęścia na I poziomie.
10. Szampan, który wypełnia twój kieliszek, jest całkowicie przejrzysty - nie licząc drobnych bąbelków i intensywnie malinowej barwie, unoszących się lekko nad powierzchnią alkoholu i wypełniających powietrze słodkim, owocowym zapachem. Wypity, smakuje jak świeżo zerwane maliny, a jeśli opróżnisz kieliszek do końca, na jego dnie znajdziesz monetę. Możesz dopisać do swojej skrytki 5 PM.

Muzyczne dedykacje
Trudno wyobrazić sobie dobrą zabawę bez dobrej muzyki, tegoroczne świętowanie Nowego Roku uświetniają więc występy najbardziej znanych i lubianych gwiazd czarodziejskiej sceny muzycznej: Ricka Charliego i Jego Zmiataczy oraz Celestyny Warbeck, której wyjątkowo zamiast chóru szyszymor towarzyszy debiutujący zespół Fatalne Jędze. Chociaż artyści występują na głównym placu, teren zabawy został tak zaczarowany, by muzyka była doskonale słyszalna dla wszystkich uczestników. A ponieważ Sylwester w Dolinie Godryka jest w tym roku połączony ze zbiórką pieniędzy, tuż pod sceną znalazło się miejsce dla szklanej kuli, do której za niewielką opłatą jednego sykla można anonimowo wrzucić krótką notkę z dedykacją lub życzeniami; raz na jakiś czas wszystkie listy są zabierane przez latające wokół placu elfy i odczytywane przez występujących muzyków.  

Aby zadedykować komuś piosenkę, należy napisać post na Placu Głównym (gdzie znajduje się również spis muzycznych utworów), a następnie przesłać treść dedykacji wraz z tytułem wybranego utworu na konto Mistrza Gry. Dedykacje obraźliwe i wulgarne nie będą odczytane ani opublikowane, a zirytowane elfy na pewno znajdą sposób na ukaranie autora takiej notki.

Usłyszeć dedykację można pisząc wątek w dowolnym temacie w Dolinie Godryka, będą pojawiać się w postaci krótkich postów Mistrza Gry.

Pozostałe atrakcje
Główna część zabawy odbędzie się w rozstawionych między ulicami namiotach, gdzie można odpocząć i skosztować smakołyków w bufecie oraz porwać kogoś do tańca na chronionym przed warunkami atmosferycznymi parkiecie. Pod martwym drzewem uczestnicy zabawy tradycyjnie składają sobie życzenia na Nowy Rok, a ci, którzy chcieliby spojrzeć w niedaleką przyszłość, mogą powróżyć, spoglądając w Plumpkową Studnię.

Czarodziejska Rozgłośnia Radiowa przygotowała też dwie zorganizowane zabawy: w pobliżu traktu kolejowego już teraz zbierają się czarodzieje chętni do wzięcia udziału w noworocznym poszukiwaniu skarbu, a kilka godzin później na lodowisku odbędzie się tradycyjny wyścig na łyżwach - już teraz można tam jednak kręcić piruety do wygrywanej na scenie muzyki.


Mapa doliny
Żeby pomóc Wam lepiej zorientować się w terenie zabawy i przygotowanych atrakcjach, została przygotowana mapka Doliny Godryka, na której znajdują się linki do najważniejszych lokacji wraz z krótkim opisem (pojawiającym się po najechaniu myszką). Dla uczestników Sylwestra udostępnione są wszystkie lokacje, nie do wszystkich można jednak przejść bezpośrednio z mapki; wejście do katakumb znajduje się na cmentarzu, jednak o ich istnieniu wiedzą nieliczni; natomiast trakt kolejowy umiejscowiony jest poza granicami mapy, to tam wystartuje noworoczne poszukiwanie skarbu.

W razie potrzeby - większa wersja mapy znajduje się tutaj. Dodatkowo wszyscy uczestnicy, którzy zgłosili się do Czarodziejskiej Rozgłośni Radiowej żeby pomóc w organizacji Sylwestra, powinni otrzymać wiadomość z dodatkowymi informacjami odnośnie charakterystycznych punktów na mapce - jeżeli ktoś takiej wiadomości jeszcze nie otrzymał, niech zgłosi się do prowadzącego Mistrza Gry.

Dolina Godryka

Co dzieje się za kulisami?
Sylwester w Dolinie Godryka, jako zabawa otwarcie przyjazna mugolakom, budzi kontrowersje, wzmocnione dodatkowo przez pogłoski o obecności osób związanych z niesławnym Prorokiem Codziennym oraz rzekomo polityczne przesłanie kilku wygrywanych na scenie utworów. Tylko uważni obserwatorzy są jednak w stanie dostrzec osobliwości, czy też wyłonić sens z urywków rozmów.

Przez cały czas trwania zabawy gracze mogą wykonywać rzuty na biegłość spostrzegawczości. Uzyskanie wysokiego (90 lub wyżej) wyniku pozwoli postaci na dostrzeżenie czegoś nietypowego i zainicjuje krótką rozgrywkę z Mistrzem Gry, w którą postać (lub postacie) będą mogły się zaangażować. Rzucać można raz w każdym z tematów w Dolinie Godryka, a po uzyskaniu odpowiedniego wyniku należy zgłosić się do prowadzącego Mistrza Gry.

We wszystkich tematach będą również losowo pojawiać się krótkie posty Mistrza Gry, na które postacie aktualnie obecne w wątku będą mogły zareagować w ciągu 24 godzin od opublikowania wpisu.


Ostatnio zmieniony przez Mistrz gry dnia 01.09.19 21:00, w całości zmieniany 1 raz
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Sylwester w Dolinie Godryka Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Sylwester w Dolinie Godryka [odnośnik]16.07.19 23:42
Idę aww aww aww

+


he's the hero world deserves, but not the one it needs right now. they'll hunt him. he can take it. he's a silent guardian, a watchful protector. A DARK KNIGHT.
Jayden Vane
Zawód : astronom, profesor, publicysta, badacz, erudyta, ojciec
Wiek : 32
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowiec
Sometimes the truth
Isn’t good enough.
Sometimes people deserve more.
Sometimes people deserve
To have their f a i t h rewarded.
OPCM : 43
UROKI : 25
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 12
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 12
Genetyka : Czarodziej

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t4372-jayden-vane#93818 https://www.morsmordre.net/t4452-poczta-jaydena#95108 https://www.morsmordre.net/t4451-lucky-star#95083 https://www.morsmordre.net/f113-irlandia-killarney-national-park-theach-fael https://www.morsmordre.net/t4454-skrytka-bankowa-nr-1135#95111 https://www.morsmordre.net/t4453-jayden-vane
Re: Sylwester w Dolinie Godryka [odnośnik]16.07.19 23:42
The member 'Jayden Vane' has done the following action : Rzut kością


'k100' : 44
Morsmordre
Zawód : Mistrz gry
Wiek :
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
O Fortuna
velut Luna
statu variabilis,
semper crescis
aut decrescis...
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Sylwester w Dolinie Godryka Tumblr_lqqkf2okw61qionlvo3_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Sylwester w Dolinie Godryka [odnośnik]16.07.19 23:47
będę szukać tam byłego męża jeśli akurat nie będę rodzić i rodzina mi pozwoli :pwease:


Stal hartuje się w ogniu


Isabelle Carrow
Zawód : Alchemiczka, szlachcianka
Wiek : 25
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Wdowa
Stal hartuje się w ogniu
OPCM : 0
UROKI : 4
ALCHEMIA : 19
UZDRAWIANIE : 11
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 4
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
 xyz
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7146-isabelle-carrow https://www.morsmordre.net/t7207-listy-isabelle https://www.morsmordre.net/t7154-zhanbiona-dama-isabelle-carrow https://www.morsmordre.net/f52-west-yorkshire-wakefield-sandal-castle https://www.morsmordre.net/t7206-skrytka-bankowa-nr-1757 https://www.morsmordre.net/t7256-isabelle-carrow#195434
Re: Sylwester w Dolinie Godryka [odnośnik]16.07.19 23:47
The member 'Isabelle Carrow' has done the following action : Rzut kością


'k100' : 5
Morsmordre
Zawód : Mistrz gry
Wiek :
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
O Fortuna
velut Luna
statu variabilis,
semper crescis
aut decrescis...
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Sylwester w Dolinie Godryka Tumblr_lqqkf2okw61qionlvo3_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Sylwester w Dolinie Godryka [odnośnik]16.07.19 23:49
pędzę! aww

+


intellectual, journalist
little spy

Steffen Cattermole
Zawód : specjalista od klątw i zabezpieczeń w Gringottcie, po godzinach reporter dla "Czarownicy"
Wiek : 22/23
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Żonaty
I like to go to places uninvited
OPCM : 33
UROKI : 6
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 36
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 6/68
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t7358-steffen-cattermole https://www.morsmordre.net/t7438-szczury-nie-potrzebuja-sow#203253 https://www.morsmordre.net/t7411-xoxo-gossip-boy https://www.morsmordre.net/f127-dolina-godryka-szczurza-jama https://www.morsmordre.net/t7471-skrytka-bankowa-nr-1777 https://www.morsmordre.net/t7439-steffen-cattermole?highlight=steffen
Re: Sylwester w Dolinie Godryka [odnośnik]16.07.19 23:49
The member 'Steffen Cattermole' has done the following action : Rzut kością


#1 'k100' : 53

--------------------------------

#2 'k10' : 9
Morsmordre
Zawód : Mistrz gry
Wiek :
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
O Fortuna
velut Luna
statu variabilis,
semper crescis
aut decrescis...
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Sylwester w Dolinie Godryka Tumblr_lqqkf2okw61qionlvo3_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Sylwester w Dolinie Godryka [odnośnik]16.07.19 23:57
dance me to the end of love

+


przyjdź śmierci, ale tak skrycie, tak skrycie bym nie czuł twego zbliżenia, bo sama rozkosz konania, rozkosz konania mogłaby
wrócić mi życie
Coriander Sprout
Zawód : magiwet
Wiek : 31 lat
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler
raise a glass to freedom,
something they can
never take away,
no matter what
they tell you
OPCM : 15
UROKI : 15
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t6883-coriander-sprout#179691 https://www.morsmordre.net/t6996-silva#183813 https://www.morsmordre.net/t6995-raise-a-glass-to-freedom#183804 https://www.morsmordre.net/f248-hartlake-road-18-3 https://www.morsmordre.net/t6997-skrytka-bankowa-nr-1708 https://www.morsmordre.net/t7442-c-sprout#203517
Re: Sylwester w Dolinie Godryka [odnośnik]16.07.19 23:57
The member 'Coriander Sprout' has done the following action : Rzut kością


'k100' : 93
Morsmordre
Zawód : Mistrz gry
Wiek :
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
O Fortuna
velut Luna
statu variabilis,
semper crescis
aut decrescis...
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Sylwester w Dolinie Godryka Tumblr_lqqkf2okw61qionlvo3_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Sylwester w Dolinie Godryka [odnośnik]16.07.19 23:57
też będę ^^

+


You can tame a big bad wolf
if you don't feed him

Michael Tonks
Zawód : Rebeliant
Wiek : 35
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Kawaler
Can I not save
One from the pitiless wave?
OPCM : 46
UROKI : 36
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5/30
SPRAWNOŚĆ : 11/36
Genetyka : Wilkołak
Sylwester w Dolinie Godryka 7f6edca3a6f0f363d163c63d8a811d78
Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t7124-michael-tonks https://www.morsmordre.net/t7131-do-michaela https://www.morsmordre.net/t7129-wilkolak-mugolak https://www.morsmordre.net/f139-mickleham-old-london-rd-1 https://www.morsmordre.net/t7132-skrytka-bankowa-nr-1759#189352 https://www.morsmordre.net/t7130-michael-tonks
Re: Sylwester w Dolinie Godryka [odnośnik]16.07.19 23:57
The member 'Michael Tonks' has done the following action : Rzut kością


#1 'k100' : 82

--------------------------------

#2 'k10' : 2
Morsmordre
Zawód : Mistrz gry
Wiek :
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
O Fortuna
velut Luna
statu variabilis,
semper crescis
aut decrescis...
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Sylwester w Dolinie Godryka Tumblr_lqqkf2okw61qionlvo3_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Sylwester w Dolinie Godryka [odnośnik]16.07.19 23:58
Na pewno przyjdę tears

+


What is my life?
Am I doing this right?
I just realized that I might

Not know what the hell is going on!

Florence Fortescue
Zawód : Bezrobotna
Wiek : 27
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
If you can't see anything beautiful about yourself...
Get a better mirror!
Look a little closer!
Stare a little longer!
THEY WERE WRONG
OPCM : 4
UROKI : 15
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 10
TRANSMUTACJA : 6
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 2
SPRAWNOŚĆ : 3
Genetyka : Czarownica
Sylwester w Dolinie Godryka Tumblr_p0ebmcr3Ki1wbxqk4o1_540
Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t3964-florence-fortescue https://www.morsmordre.net/t3969-hiacynt#76587 https://www.morsmordre.net/t3968-florkowe-o-smaku-czekolady#76586 https://www.morsmordre.net/f278-pokatna-5-2 https://www.morsmordre.net/t3970-florence-fortescue#76622
Re: Sylwester w Dolinie Godryka [odnośnik]16.07.19 23:58
The member 'Florence Fortescue' has done the following action : Rzut kością


'k100' : 20
Morsmordre
Zawód : Mistrz gry
Wiek :
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
O Fortuna
velut Luna
statu variabilis,
semper crescis
aut decrescis...
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Sylwester w Dolinie Godryka Tumblr_lqqkf2okw61qionlvo3_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Sylwester w Dolinie Godryka [odnośnik]17.07.19 0:00
pojawię się

+And oh, stupid things I do. I'm far from good, it's true. But still, I find you
next to me.
Justine Tonks
Zawód : Rebeliantka
Wiek : 29
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Panna
The gods will always smile on brave women.
Like the valkyries, those furies who men fear and desire.
OPCM : 58
UROKI : 37
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 13
TRANSMUTACJA : 6
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 15
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Metamorfomag
Sylwester w Dolinie Godryka Just6
Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t3583-justine-just-tonks https://www.morsmordre.net/t3653-baron#66389 https://www.morsmordre.net/t3649-just-tonks https://www.morsmordre.net/f177-wybrzeze-exmoor-somerset-wrzosowa-przystan https://www.morsmordre.net/t4284-skrytka-bankowa-nr-914#89080 https://www.morsmordre.net/t3701p15-just-tonks
Re: Sylwester w Dolinie Godryka [odnośnik]17.07.19 0:00
The member 'Justine Tonks' has done the following action : Rzut kością


#1 'k100' : 37

--------------------------------

#2 'k10' : 10
Morsmordre
Zawód : Mistrz gry
Wiek :
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
O Fortuna
velut Luna
statu variabilis,
semper crescis
aut decrescis...
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Sylwester w Dolinie Godryka Tumblr_lqqkf2okw61qionlvo3_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Strona 1 z 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Sylwester w Dolinie Godryka
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach