Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Pokój Jamie
AutorWiadomość
Pokój Jamie [odnośnik]23.07.19 21:04

Pokój Jamie

Znajduje się na drugim, najwyższym piętrze domu. Jest to dość jasne, choć niezbyt duże pomieszczenie, w którym często panuje bałagan. Na fotelu i w okolicach łóżka można natrafić na różne elementy garderoby, samo łóżko, pokryte pozszywaną z kolorowych kwadratów narzutą, często jest zaścielone niedbale. Z okna rozciąga się widok na ogrody i znajdującą się za nimi łąkę. Na jednej ze ścian wiszą plakaty i ruchome zdjęcia Harpii z Holyhead, zarówno z czasów gry Jamie w drużynie, jak i wcześniejszych, kiedy to kibicowała im już od dziecka. Na szafkach znajdują się też różne pamiątkowe gadżety związane z drużyną.


Jamie McKinnon
Zawód : ścigająca Harpii
Wiek : 25
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
Jeśli plan "A" nie działa, pamiętaj, że alfabet ma jeszcze 25 liter!
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7499-jamie-mckinnon https://www.morsmordre.net/t7507-listy-do-j https://www.morsmordre.net/t7506-jamie-mckinnon https://www.morsmordre.net/f285-dolina-godryka-popielniczka https://www.morsmordre.net/t7514-skrytka-bankowa-nr-1818 https://www.morsmordre.net/t7508-jamie-mckinnon
Pokój Jamie
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach