Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Rozwój postaci III
AutorWiadomość
Rozwój postaci III [odnośnik]03.08.19 12:13
First topic message reminder :

Rozwój postaci

Punkty doświadczenia możesz wymienić na zakup różnego rodzaju przedmiotów, zaklęć jednorazowego użytku, umiejętności, zwierząt, a także na podwyższenie statystyk i biegłości. Szczegóły znajdziesz w sklepie.

Podczas tworzenia karty postaci można zakupić jedną dowolną umiejętność (oprócz magii bezróżdżkowej) lub genetykę oraz inne statystyki, biegłości i przedmioty ze sklepiku mistrza gry o łącznej sumie PD nie większej niż wartość równa wiekowi postaci przemnożonemu przez 20, jeżeli postać ukończyła 25 rok życia. Po odjęciu ceny zakupów stan konta staje się liczbą ujemną - do momentu, w którym "dług" zostanie spłacony rozwój postaci pozostaje zablokowany. Przykładowo, postać, która ma skończone 25 lat, może wydać na start 500 PD (25*20) i dokupić jedną dowolną umiejętność, na przykład oklumencję, zacznie jednak wówczas grę z kredytem -1000 PD (500 + 500 za oklumencję).

Rozwój statystyk, biegłości i umiejętności w trakcie rozgrywki musi być uzasadniony rozgrywką, która miała miejsce po akceptacji karty. Forma tej rozgrywki jest całkowicie dowolna (wątki, opowiadania, nawet listy i pojedyncze fragmenty narracji w postach, a zwłaszcza działania powiązane z fabułą forum), jednak jej rodzaj, charakter, obszerność muszą być adekwatne do docelowego poziomu postaci. Mistrz gry, oceniając rozwój, bierze pod uwagę całokształt postaci i jej wątków, również tych, które nie są w rozwoju zgłaszane, o ile jest ich świadomy. Wątki takie mogą działać na korzyść lub niekorzyść zgłaszanego rozwoju postaci. Niektóre biegłości i statystyki są ze sobą powiązane i należy mieć to na uwadze (na przykład statystyki fizyczne i biegłości sportowe). Zgłaszając rozwój gracz powinien być pewien, że jego postać wyczerpała temat pod względem nauki danej biegłości lub statystyki na swoim poziomie. W uzasadnieniu lepiej jest napisać więcej rzeczy niepotrzebnych, niżeli mniej potrzebnych. W przypadku umiejętności dodatkowe wytyczne znajdują się również w odpowiednim temacie.

Rozwinięcie czegokolwiek u postaci powinno bazować na tym, z czego postać w trakcie swojej rozgrywki fabularnej korzysta. Gracz najprawdopodobniej będzie w stanie uzasadnić swój rozwój bazując na naturalnych przejściach postaci, a nie na sztucznych pojedynczych wątkach z nauką granych tylko po to, by osiągnąć określony cel. Na rozwój postaci składa się cała jej kreacja.

Rozwój postaci zgłaszany pomimo BRAKU punktów wymaganych do jego rozliczenia na koncie postaci będzie odrzucany i usuwany z tematu.


Przy tworzeniu karty postaci:

rozwiń:


Aby wykorzystać zdobyte punkty doświadczenia:

rozwiń:


Aby wykorzystać zdobyte punkty biegłości:

rozwiń:


Aby wykorzystać punkty ze skrytki bankowej*:

rozwiń:


*skrytki bankowe prowadzone są przez graczy, należy jednak poinformować o zakupie przedmiotów/zwierząt, które powinny zostać dopisane do wyposażenia postaci. Postać fabularnie nie posiada danych przedmiotów jeśli nie figurują one w jej wyposażeniu.
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Rozwój postaci III - Page 10 Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Re: Rozwój postaci III [odnośnik]12.02.20 17:07
Imię i nazwisko postaci: Hermes Flint
Suma punktów biegłości na start: 70
Suma punktów majętności na start: 200
Wydane punkty doświadczenia: 50
Zdobyto: sowa
Gość
Anonymous
Gość
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]14.02.20 12:18
Imię i nazwisko postaci: Anthony Macmillan
Rachunek: 155 - 80 = 75(?) pd
Uzasadnienie: Wcześniej Anthony uczył Heatha Quidditcha na mokradłach (a właściwie zrobił mu trening). Poza tym w ostatnim czasie albo biegam po gruzach, albo po lesie, albo noszę kobiety, które są dla mnie za ciężkie (i potem je targam przez krzaki)... Smile
Zdobyto: 1 pkt sprawności, bo chcę przenieść swoją kobietę przez próg mojego domostwa po ślubie.


Imię i nazwisko postaci: Anthony Macmillan
Biegłość: Quidditch
Ilość wydanych punktów: 0,5 pkt biegłości (I poziom)
Uzasadnienie: Nie wiem jak to się stało, ale chyba przegapiłam aktualizację z dodatkiem Quidditcha do biegłości. W każdym razie w KP opisywałam, że Anthony był w szkolnej drużynie Quidditcha (Puchoni). Stąd wydaje mi się, że mimo wszystko powinien mieć przynajmniej ten 1 poziom Quidditcha.

Wydałabym może i więcej punktów na drugi poziom, ze względu na to, że jest Macmillanem, a z rodzinnego biznesu nikt nie może uciec, a przy tym Anthony nawet otwierał towarzyski mecz Quidditcha na Festiwalu Lata, ale chyba jednak to za duży poziom dla niego. ALE!... Gdyby jednak było to możliwe (to jest uzyskanie drugiego poziomu), to chętnie i wydam więcej punktów (ale podejrzewam, że nie jest to możliwe, ani tym bardziej racjonalne).

biegłość na poziomie I zaakceptowana ze względu na nieobecność podczas zmian, by uzyskać II poziom biegłości potrzebne jest fabularne udokumentowanie rozwoju

+1 Sprawność; -80PD


Каранфиле, цвијеће моје
да сам Богд'о сјеме твоје.
Ја бих знао гдје бих цвао,
мојој драгој под пенџере.
Кад ми драга иде спати,
каранфил ће мирисати,
моја драга уздисати
Anthony Macmillan
Zawód : Podróżnik i wynalazca nowych magicznych alkoholi dla Macmillan's Firewhisky
Wiek : 31/32
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
Обійми мене, обійми мене, обійми
Так лагідно і не пускай,
Обійми мене, обійми мене, обійми
Твоя весна прийде нехай
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Rozwój postaci III - Page 10 4d6424bb796c4f2e713915b83cd7690217932357
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t5779-anthony-macmillan https://www.morsmordre.net/t5786-bato https://www.morsmordre.net/t5785-dzisiaj-pije-stara-ognista-ogdena https://www.morsmordre.net/f143-kornwalia-puddlemere-dwor-macmillanow https://www.morsmordre.net/t5790-skrytka-bankowa-nr-1421 https://www.morsmordre.net/t5806-anthony-macmillan
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]14.02.20 14:58
Imię i nazwisko postaci: Justine Tonks
Rachunek: 532-500 = 32
Uzasadnienie: Jestem kursantką, moja praca polega na codziennym kształceniu własnych umiejętności, by po skończeniu kursu, móc stawić czoło największym zwyrodnialcom. Pilnie więc ćwiczę na zajęciach dając z siebie co tylko mogę. Uczestniczę w Klubie Pojedynków, by sprawdzić swoje umiejętności w praktyce. Do tego jestem Gwardzistką, ratuję świat, walczę z czarnoksiężnikami i poplecznikami Voldemorta, nie zapominam też, żeby ćwiczyć w wolnym czasie i poddawać się sparingom ze znajomymi ( Percival, Keaton,Jamie ). A na sylwestrze udaje mi się zatrzymać jednego zbira.
Zdobyto: 5 punktów statystki OPCM

Imię i nazwisko postaci: Justine Tonks
Biegłość: Kłamstwo II
Ilość wydanych punktów: 8
Uzasadnienie: Justine, tak jak i inni, czasem sięgała po kłamstwo - jednak, jeśli ktoś znał ją dostatecznie dobrze, mógł je przejrzeć, ale nie przez słowa, czy mimikę, tylko włosy, które pozostały poza jej kontrolą. Kiedy udało jej się odblokować pewne wspomnienie które wypierała, zyskała całkowitą kontrolę nad przemianami, które nie robiły jej już niespodzianek. A to, zdecydowanie ułatwiało mówienie nieprawdy. A ona, ostatnio często pomijała całą prawdę, czy przekręcała fakty. Kłamała, nie tylko obcym, ale też bliskim. Zwłaszcza w czasie ostatniego roku, kiedy to zaczęła działać na rzecz Zakonu Feniksa, kłamała bliskim, przyjaciołom i rodzinie i choć to wcale nie poprawiało jej humoru, wraz z biegiem miesięcy robiła się w tym coraz lepsza. W ostatnim czasie odnalazła jednak miejsce jak i możliwości, dla swoich nowych umiejętności. Zrozumiała, że może je obrócić w lepsze posługiwanie się swoimi zdolnościami, dlatego podczas rozmowy z Anthonym prosi o wskazówki, które pomogą jej w dalszym rozwoju i dadzą więcej świadomości w działaniu.

+And oh, stupid things I do. I'm far from good, it's true. But still, I find you
next to me.
Justine Tonks
Zawód : Rebeliantka
Wiek : 29
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Panna
The gods will always smile on brave women.
Like the valkyries, those furies who men fear and desire.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
Rozwój postaci III - Page 10 Just6
Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t3583-justine-just-tonks https://www.morsmordre.net/t3653-baron#66389 https://www.morsmordre.net/t3649-just-tonks https://www.morsmordre.net/f177-wybrzeze-exmoor-somerset-wrzosowa-przystan https://www.morsmordre.net/t4284-skrytka-bankowa-nr-914#89080 https://www.morsmordre.net/t3701p15-just-tonks
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]14.02.20 18:14
GRINGOTT

Imię i nazwisko postaci: Jayden Vane
Skrytka: link
Uzasadnienie: Kupuję dziewczynie pierścień jak na przyszłego tatę przystało.
Zdobyto: pierścień z kamieniem księżycowym

+


he's the hero world deserves, but not the one it needs right now. they'll hunt him. he can take it. he's a silent guardian, a watchful protector. A DARK KNIGHT.
Jayden Vane
Zawód : astronom, profesor, publicysta, badacz, erudyta, ojciec
Wiek : 32
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowiec
Sometimes the truth
Isn’t good enough.
Sometimes people deserve more.
Sometimes people deserve
To have their f a i t h rewarded.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t4372-jayden-vane#93818 https://www.morsmordre.net/t4452-poczta-jaydena#95108 https://www.morsmordre.net/t4451-lucky-star#95083 https://www.morsmordre.net/f113-irlandia-killarney-national-park-theach-fael https://www.morsmordre.net/t4454-skrytka-bankowa-nr-1135#95111 https://www.morsmordre.net/t4453-jayden-vane
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]14.02.20 20:08
GRINGOTT

Imię i nazwisko postaci: Charlene Leighton
Skrytka: klik
Uzasadnienie: W związku ze śmiercią siostry z którą mieszkała, oraz niebezpiecznymi wydarzeniami w Londynie Charlie postanowiła sprzedać dotychczasowy dom i powrócić w rodzinne strony, gdzie udało jej się nabyć mały domek. W domku mieszkał oswojony pufek, więc Charlie go przygarnęła.
Zdobyto: dom wolnostojący (600 PM), pufek (20 PM)

+
Best not to look back. Best to believe there will be happily ever afters all the way around - and so there may be; who is to say there
will not be such endings?
Charlene Leighton
Zawód : Alchemiczka
Wiek : 24/25
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
Chciałoby się uciec,
ale nie przed wszystkim się da.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t5367-charlene-leighton https://www.morsmordre.net/t5375-listy-do-charlie https://www.morsmordre.net/t5374-alchemiczka-kocia-mama https://www.morsmordre.net/f173-oaza-chata-nr-88 https://www.morsmordre.net/t5388-skrytka-bankowa-nr-1338 https://www.morsmordre.net/t5387-charlene-leighton
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]15.02.20 10:34
Imię i nazwisko postaci: Roratio Prewett
Suma punktów biegłości na start: 70
Suma punktów majętności na start: 200
Wydane punkty doświadczenia: 50
Zdobyto: sowa
Roratio Prewett
Zawód : uzdrowiciel na stażu
Wiek : 21
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
jak kometa na niebie miga nam świat
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t8092-roratio-prewett https://www.morsmordre.net/t8107-mandragora https://www.morsmordre.net/t8146-mzawka https://www.morsmordre.net/f77-weymouth-siedziba-rodu-prewett
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]16.02.20 21:14
Imię i nazwisko postaci: Marcella Figg
Biegłość: ONMS - poziom I
Ilość wydanych punktów: 2 PB
Uzasadnienie: Marcella uczy się podstaw o magicznych stworzeniach - najpierw od Matta, który pokazywał jej swoją niesamowitą książkę ze smokami w tym wątku, jak i podczas misji odratowywania Gabriela Marcella dowiadywała się dużo o magicznych stworzeniach od Keata, który opowiadał im zarówno o smokach jak i jednorożcach. Działo się to głównie na tej stronie.

GRINGOTT

Imię i nazwisko postaci: Marcella Figg
Skrytka: tutaj
Uzasadnienie: Czas w końcu wyprowadzić się ze swojego rodzinnego domu i ruszyć wprzód - wraz ze zmianami w życiu przychodzi czas na trudne decyzje, a niebezpieczeństwo jest blisko, więc Marcella postanowiła podarować swojej rodzinie choć namiastkę bezpieczeństwa. I przy tym - sobie samej. No i potrzeba też jakichś życiowych towarzyszy, żeby nie zwariować z samotności na start!
Zdobyto: Dom wolnostojący (600 PM) + dwa pufki (40PM)  = 640 PM

+


nim w popiół się zmienię, będę wielkim
płomieniem
Marcella Figg
Zawód : Rebeliantka
Wiek : 26
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
porysował czas ramiona
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t6925-marcella-figg#181615 https://www.morsmordre.net/t6971-arkady#183169 https://www.morsmordre.net/t6970-lelolelo-bagiety-jado#183167 https://www.morsmordre.net/f104-szkocja-kres-w-john-o-groats https://www.morsmordre.net/t6991-skrytka-nr-1723#183527 https://www.morsmordre.net/t6972-marcella-figg#183216
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]17.02.20 12:02
Imię i nazwisko postaci: Lyanna Zabini
Rachunek: 215-200=15
Uzasadnienie: Lyanna odkrywa fakt, że żyła w kłamstwie i jednak jest czarownicą czystej krwi - do tego potrzebuję karty zmiany (uzgodnione z administracją).
Zdobyto: Karta zmiany

+
Lyanna Zabini
Zawód : łamaczka klątw i zaklinaczka
Wiek : 26
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t5959-lyanna-zabini https://www.morsmordre.net/t5962-ceres https://www.morsmordre.net/t5961-lyanna https://www.morsmordre.net/f276-okolice-guildford-samotnia-nad-rzeka-wey https://www.morsmordre.net/t5963-skrytka-bankowa-nr-1488 https://www.morsmordre.net/t5964-lyanna-zabini
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]17.02.20 14:58
Imię i nazwisko postaci: Louis Bott
Rachunek: 135 - 10 = 125 (PD)
Uzasadnienie: Wozaka Eugeniusza Louis "poznał", kiedy pierwszy raz przekroczył próg mieszkania stryjka - Grega Botta - przy Baker Street 69 w lipcu 1955 r. Kiedy się tam wprowadził, miał do czynienia z magiczną fretką (zaczarowaną przez stryjka tak, żeby nie gadała), choć Lou i Geniusz żyli raczej obok siebie niż ze sobą. Eugeniusz biegał po mieszkaniu często strącając przeróżne przedmioty z półek, czasami znikał na całe dnie zaszywając się gdzieś w zakamarkach mieszkania, innym razem wybudzał Louisa ze snu kąsając go boleśnie po stopach czy rękach. Początki ich znajomości były raczej trudne. Później Lou zaginął, odnalazł się, zamieszkał u Just i Margaux, a kiedy wrócił do mieszkania we wrześniu '56 r. okazało się, że stryj zniknął, a wozak Eugeniusz ponownie odzyskał głos, obrażając wszystko i wszystkich dookoła (czyli głównie Lou). Po tak długiej nieobecności domowników zwierzę chyba na swój sposób zatęskniło do towarzystwa, bo coraz częściej przecinało drogę Louisowi w mieszkaniu, a nawet spało razem z nim w nogach łóżka, choć wciąż uciekało przed próbą pogłaskania czy złapania go.
W nocy z 31 marca na 1 kwietnia 1957 r. Louisowi wraz z wozakiem (złapanym na ten czas do klatki) z pomocą przyjaciół udało się uciec z Londynu.
1. Baker Street 69 - 1955
2. Baker Street 69 - 1956
Zdobyto: Wozak (Eugeniusz)

+


Make love music
Not war.
Louis Bott
Zawód : Drugi Kogut Kurnika, dorywczo może coś naprawić
Wiek : 22
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Kawaler
Look up at the night sky
We are part of this universe,
we are in this universe,
but more important than both of those facts is that
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Mugol
universe is in us
Niemagiczni
Niemagiczni
https://www.morsmordre.net/t1671-louis-bott https://www.morsmordre.net/t1846-niemugolska-poczta-lou#24237 https://www.morsmordre.net/t1672-louis-bott#17379 https://www.morsmordre.net/f223-dolina-godryka-kurnik https://www.morsmordre.net/t5152-louis-bott
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]17.02.20 18:37
Imię i nazwisko postaci: Lyall Lupin
Biegłość: Zastraszanie (I poziom)
Ilość wydanych punktów: 2
Uzasadnienie: Lyall jest brygadzistą i ostatnie dwa lata spędził na nieustannym polowaniu z daleka od ludzkich siedlisk, zhardział, a jego osobowość nabrała ostrzejszych wyrazów. Do tego jest ponadprzeciętnie wysokim, dość postawnym mężczyzną o burkliwym i nieprzyjemnym usposobieniu, który bardziej warczy na ludzi niż z nimi rozmawia. W Dolinie Godryka, gdy udało mu się z Michaelem zatrzymać podejrzanego, Lupin stał w milczeniu i groźnie łypał okiem na mężczyznę w tym wątku. Tutaj złapał Vincenta, nie czekając na reakcję, a później grożąc mu różdżką, jeśli nie wyjawi swojej tożsamości. Tu złapał Steffena, który nie zapałał chęcią do brygadzisty i się dość go przestraszył.
[bylobrzydkobedzieladnie]

+


i’ll tell you a secret. the really bad monsters never look like monsters.
ALL DARK, ALL BLOODY,
MY HEART.


Ostatnio zmieniony przez Lyall Lupin dnia 18.02.20 6:18, w całości zmieniany 1 raz
Lyall Lupin
Zawód : Brygadzista
Wiek : 31
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
Way deep down
Leaving me in a run around
Wanna care but
I don’t do Whats right
I won’t Wanna be found
Lettin loose the inner animal
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7715-lyall-lupin#213633 https://www.morsmordre.net/t7739-lyallowa-poczta#214472 https://www.morsmordre.net/t7728-the-dark-side-of-the-moon#214133 https://www.morsmordre.net/f144-dolina-godryka-old-place-91 https://www.morsmordre.net/t7727-skrytka-bankowa-nr-1851#214132 https://www.morsmordre.net/t7738-lyall-lupin#214470
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]18.02.20 0:31
Imię i nazwisko postaci: Kieran Rineheart
Rachunek: 347 - 320 = 27
Uzasadnienie: Kieran z racji wykonywanego zawodu i z powodu przynależności do Zakonu Feniksa korzysta nie tylko z czarów z zakresu OPCM, ale również z wielu uroków. Podczas sylwestrowej zabawy rzucił Deprimo (klik), w trakcie treningu z Jamie rzucał różne uroki (klik), podczas ostatniej misji pobocznej w marcu też zaprezentował kilka udanych uroków (klik).
Zdobyto: 4 punkty do statystyki Uroki

Imię i nazwisko postaci: Kieran Rineheart
Biegłość: Starożytne runy I
Ilość wydanych punktów: 2 z reszty
Uzasadnienie: jeszcze w listopadzie Kieran uczestniczył w zajęciach dla aurorów, podczas których zgromadzona grupa uczona była runicznych znaków oraz tego, jako można łączyć je ze sobą (klik). Po udanym wykupieniu biegłości bonus za odporność magiczną powinien wynosić 15,5.

+There’s a storm inside of us. A burning. A river. A drive. An unrelenting desire to push yourself harder and further than anyone could think possible. Pushing ourselves into those cold, dark corners where the bad things live, where the bad things fight. We wanted that fight at the highest volume. A loud fight. The loudest, coldest, hottest, most unpleasant of the unpleasant fights.
Kieran Rineheart
Zawód : Rebeliant
Wiek : 53
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Wdowiec
I have a very particular set of skills, skills I have acquired over a very long career. Skills that make me a nightmare for people like you.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
when we all fall asleep where do we go
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t5879-kieran-rineheart https://www.morsmordre.net/t5890-aedus#139383 https://www.morsmordre.net/t5891-aurorskie-sprawki#139384 https://www.morsmordre.net/f205-opoka-przy-rzece-wye-walia https://www.morsmordre.net/t5895-skrytka-bankowa-nr-1467 https://www.morsmordre.net/t5907-k-rineheart#139780
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]18.02.20 11:19
Imię i nazwisko postaci: Kerstin Tonks
Suma punktów biegłości na start: 30
Suma punktów majętności na start: 100 PM
Wydane punkty doświadczenia: 0
Zdobyto: -
The bees had declared a war, the sky wasn’t big enough for them all
Kerstin Tonks
Zawód : Pielęgniarka
Wiek : 25 lat
Czystość krwi : Charłak
Stan cywilny : Panna
Absurdalne czasy wymagają
absurdalnie silnej miłości
OPCM : 0
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 3
Genetyka : Charłak
please be brave
Niemagiczni
Niemagiczni
https://www.morsmordre.net/t8101-kerstin-tonks https://www.morsmordre.net/t8192-parapetowa-skrzynka-pocztowa#235933 https://www.morsmordre.net/t8115-sister-kerstin#232161 https://www.morsmordre.net/f177-wybrzeze-exmoor-somerset-wrzosowa-przystan https://www.morsmordre.net/t8799-skrytka-bankowa-nr-1965#261717 https://www.morsmordre.net/t8213-kerstin-tonks
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]18.02.20 17:50
Imię i nazwisko postaci: John Grey
Suma punktów biegłości na start: 70
Suma punktów majętności na start: 80
Wydane punkty doświadczenia: 600 (Animagia), 50 (Sowa)
Zdobyto: Kot (20 PM), Animagia (600 PD), Sowa (50 PD)
Gość
Anonymous
Gość
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]19.02.20 19:01
Imię i nazwisko postaci: Belvina Blythe
Biegłość: Szczęście I
Ilość wydanych punktów: 5 PB z reszty
Uzasadnienie: Potrzebuję trochę szczęścia, żeby sobie ani nikomu innemu nie zrobić poważnej krzywdy… przez przykre zrządzenie losu.

+
Belvina Blythe
Zawód : Uzdrowicielka na urazach pozaklęciowych, prywatny uzdrowiciel
Wiek : 27 lat
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
Nasze miejsce jest tutaj
W nocy
Bez nikogo
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica

Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t7692-belvina-blythe https://www.morsmordre.net/t7734-senu https://www.morsmordre.net/t7733-belvina https://www.morsmordre.net/f277-smiertelny-nokturn-13-18 https://www.morsmordre.net/t8111-skrytka-bankowa-nr-1850#231862 https://www.morsmordre.net/t7735-belvina-blythe
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]20.02.20 8:53
Imię i nazwisko postaci: Michael Tonks
Biegłość: jazda na łyżwach I
Ilość wydanych punktów: 0.5 PB (z reszty)
Uzasadnienie: magiczne łyżwy pomogły Tonksowi utrzymać się na nogach na Sylwestrze - w trakcie wyścigu nauczył się jazdy tak skutecznie, że zajął trzecie miejsce! wątek / zakończenie i podium

Imię i nazwisko postaci: Michael Tonks
Rachunek: 129-80=49
Uzasadnienie: Michael jest aurorem, a od niedawna pełnoprawnym członkiem Zakonu Feniksa, zdaje sobie sprawę z potrzeby doskonalenia własnych umiejętności, wyciąga wnioski z porażek i rzuca bardzo silne petryfikusy, z uwagi na wieloletnie doświadczenie aurora i niedawne zmiany w mechanice nie wypada aby nie mógł rzucać najsilniejszych zaklęć z OPCM <3
Zdobyto: +1 pkt OPCM

do punkciku wykorzystuję doświadczenie styczniowo-marcowe, w kwietniomaju planuję jeszcze jeszcze dokupić opcm z nowymi (i późnomarcowymi, ale nieuwzględnionymi tutaj) wątkami. Jeśli nie powinno się dokupywać statystyk za szybko jedne po drugich, to proszę o informację i wtedy wstrzymam się z tym punkcikiem <3

+


You can tame a big bad wolf
if you don't feed him

Michael Tonks
Zawód : Rebeliant
Wiek : 35
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Kawaler
Can I not save
One from the pitiless wave?
OPCM : 42 +4
UROKI : 34 +2
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 11
Genetyka : Wilkołak
Rozwój postaci III - Page 10 7f6edca3a6f0f363d163c63d8a811d78
Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t7124-michael-tonks https://www.morsmordre.net/t7131-do-michaela https://www.morsmordre.net/t7129-wilkolak-mugolak https://www.morsmordre.net/f139-mickleham-old-london-rd-1 https://www.morsmordre.net/t7132-skrytka-bankowa-nr-1759#189352 https://www.morsmordre.net/t7130-michael-tonks

Strona 10 z 67 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 38 ... 67  Next

Rozwój postaci III
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach