Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Rozwój postaci III
AutorWiadomość
Rozwój postaci III [odnośnik]03.08.19 12:13
First topic message reminder :

Rozwój postaci

Punkty doświadczenia możesz wymienić na zakup różnego rodzaju przedmiotów, zaklęć jednorazowego użytku, umiejętności, zwierząt, a także na podwyższenie statystyk i biegłości. Szczegóły znajdziesz w sklepie.

Podczas tworzenia karty postaci można zakupić jedną dowolną umiejętność (oprócz magii bezróżdżkowej) lub genetykę oraz inne statystyki, biegłości i przedmioty ze sklepiku mistrza gry o łącznej sumie PD nie większej niż wartość równa wiekowi postaci przemnożonemu przez 20, jeżeli postać ukończyła 25 rok życia. Po odjęciu ceny zakupów stan konta staje się liczbą ujemną - do momentu, w którym "dług" zostanie spłacony rozwój postaci pozostaje zablokowany. Przykładowo, postać, która ma skończone 25 lat, może wydać na start 500 PD (25*20) i dokupić jedną dowolną umiejętność, na przykład oklumencję, zacznie jednak wówczas grę z kredytem -1000 PD (500 + 500 za oklumencję).

Rozwój statystyk, biegłości i umiejętności w trakcie rozgrywki musi być uzasadniony rozgrywką, która miała miejsce po akceptacji karty. Forma tej rozgrywki jest całkowicie dowolna (wątki, opowiadania, nawet listy i pojedyncze fragmenty narracji w postach, a zwłaszcza działania powiązane z fabułą forum), jednak jej rodzaj, charakter, obszerność muszą być adekwatne do docelowego poziomu postaci. Mistrz gry, oceniając rozwój, bierze pod uwagę całokształt postaci i jej wątków, również tych, które nie są w rozwoju zgłaszane, o ile jest ich świadomy. Wątki takie mogą działać na korzyść lub niekorzyść zgłaszanego rozwoju postaci. Niektóre biegłości i statystyki są ze sobą powiązane i należy mieć to na uwadze (na przykład statystyki fizyczne i biegłości sportowe). Zgłaszając rozwój gracz powinien być pewien, że jego postać wyczerpała temat pod względem nauki danej biegłości lub statystyki na swoim poziomie. W uzasadnieniu lepiej jest napisać więcej rzeczy niepotrzebnych, niżeli mniej potrzebnych. W przypadku umiejętności dodatkowe wytyczne znajdują się również w odpowiednim temacie.

Rozwinięcie czegokolwiek u postaci powinno bazować na tym, z czego postać w trakcie swojej rozgrywki fabularnej korzysta. Gracz najprawdopodobniej będzie w stanie uzasadnić swój rozwój bazując na naturalnych przejściach postaci, a nie na sztucznych pojedynczych wątkach z nauką granych tylko po to, by osiągnąć określony cel. Na rozwój postaci składa się cała jej kreacja.

Rozwój postaci zgłaszany pomimo BRAKU punktów wymaganych do jego rozliczenia na koncie postaci będzie odrzucany i usuwany z tematu.


Przy tworzeniu karty postaci:

rozwiń:


Aby wykorzystać zdobyte punkty doświadczenia:

rozwiń:


Aby wykorzystać zdobyte punkty biegłości:

rozwiń:


Aby wykorzystać punkty ze skrytki bankowej*:

rozwiń:


*skrytki bankowe prowadzone są przez graczy, należy jednak poinformować o zakupie przedmiotów/zwierząt, które powinny zostać dopisane do wyposażenia postaci. Postać fabularnie nie posiada danych przedmiotów jeśli nie figurują one w jej wyposażeniu.
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Rozwój postaci III - Page 13 Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Re: Rozwój postaci III [odnośnik]12.03.20 15:30
Imię i nazwisko postaci: Jayden Vane
Rachunek: 564 - 560 = 4
Uzasadnienie: Jayden od zawsze przykładał wagę do defensywy, przekładając ją nad ofensywą. Ciągle kultywuje ten sposób myślenia, rozwijając się w tym kierunku. Używa ochrony przed czarną magią dość często — nie wszystkie wysiłki są udane, ale nie przestaje się poddawać. W tych niebezpiecznych czasach kontynuuje naukę czy to na pojedynkach — z Sue link i Percim link, gdzie rzucał przeróżne zaklęcia z tej dziedziny — czy na sparingach towarzyskich — z Michaelem link. Na badaniach nad siecią Fiuu również wykorzystywał zdolności z obrony przed czarną magią, a odkąd zamieszkał z żoną stawia przede wszystkim na jej bezpieczeństwo i uczy się, by nałożyć odpowiednie zabezpieczenia, bo czasy nie sprzyjają nieuwadze. Jako oklumenta profesor nie przestaje rozwijać się i w tym kierunku, zdając sobie sprawę, że OPCM jest główną dziedziną ochronną — nie tylko w walce, lecz również i mentalnie.
Zdobyto: 7 do OPCM

+


he's the hero world deserves, but not the one it needs right now. they'll hunt him. he can take it. he's a silent guardian, a watchful protector. A DARK KNIGHT.
Jayden Vane
Zawód : astronom, profesor, publicysta, badacz, erudyta, ojciec
Wiek : 32
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowiec
Sometimes the truth
Isn’t good enough.
Sometimes people deserve more.
Sometimes people deserve
To have their f a i t h rewarded.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t4372-jayden-vane#93818 https://www.morsmordre.net/t4452-poczta-jaydena#95108 https://www.morsmordre.net/t4451-lucky-star#95083 https://www.morsmordre.net/f113-irlandia-killarney-national-park-theach-fael https://www.morsmordre.net/t4454-skrytka-bankowa-nr-1135#95111 https://www.morsmordre.net/t4453-jayden-vane
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]12.03.20 16:42
GRINGOTT

Imię i nazwisko postaci: Francis Lestrange
Skrytka: hop siup
Uzasadnienie: Adoptuję bezpańskiego kocura, w tym wąteczku
Zdobyto: ko te czek

+


Tak, możesz zapalić znicz
Chociaż wiem, że już nic
Mnie nie czyni człowiekiem
Morgan Szalbierz
Zawód : staram się
Wiek : 32
Czystość krwi : Zdrajca
Stan cywilny : Kawaler
I Tend The Light
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Duch
Rozwój postaci III - Page 13 0a8b1-img_1302
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7974-francis-m-lestrange https://www.morsmordre.net/t8044-don-juan https://www.morsmordre.net/t7982-zaciekaw-mnie https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t7980-skrytka-bankowa-nr-1928 https://www.morsmordre.net/t8093-fransua-lestrange
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]12.03.20 17:46
To znowu ja...  Embarassed

Imię i nazwisko postaci: Hannah Wright
Rachunek: 178-160=18
Uzasadnienie: Bo ciągle się rozwijam - aktywnie, choć nieregularnie w klubie pojedynków. We wrześniu wygrałam z Rosemary, a w styczniu z Sigrun, intensywnie praktykując i doskonaląc zaklęcia z zakresu obrony przed czarną magią, a podczas ostatniej misji pobocznej, na Crimson Street miałam okazję stoczyć kolejny prawdziwy (na śmierć i życie) pojedynek ze złymi ludźmi (z którego również wyszłam zwycięsko, ok), gdzie miałam okazję wykorzystać i wciąż szlifować magię defensywną.
Zdobyto: +2 OPCM

+Like a river flows
Surely to the sea
Darling, so it goes
Some things are meant to be

Hannah Wright
Zawód : Wytwórca mioteł
Wiek : 27
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna


take me back to the night we met


OPCM : 25 +5
UROKI : 15
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 10
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 15
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej
Rozwój postaci III - Page 13 Tumblr_oxmjfhKUXW1u5i578o4_r1_400
Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t5207-hannah-wright https://www.morsmordre.net/t5219-poczta-hani https://www.morsmordre.net/t5220-hania https://www.morsmordre.net/f343-baker-street-221b https://www.morsmordre.net/t6218-skrytka-bankowa-nr-1286 https://www.morsmordre.net/t6213-h-wright
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]12.03.20 18:10
Imię i nazwisko postaci: Keat Burroughs
Rachunek: 447 - 5*80 = 47
Uzasadnienie: w styczniu w tym wątku Tonks przetestowała jego umiejętności obrony i uświadomiła go, jak dużo musi się jeszcze nauczyć, żeby sprawnie posługiwał się obroną przed czarną magią. od tego momentu w wątkach nieustannie wspominam o tym, że zamiast trenować walkę na pięści, w końcu zaczął też ćwiczyć zaklęcia. korzystał z OPCM w trakcie wydarzeń na Sylwestrze (w trakcie pościgu na trakcie, tutaj, potem tropiąc uciekiniera od podmienionych świstoklików w katakumbach, a także już o północy, na placu, skutecznie zaczarowując jednego z fałszywych policjantów i zmieniając jego wrogie nastawienie). walczył także w zakazanym lesie z ludźmi z ministerstwa. a ostatnio razem z Tonks stoczyli dwa zacięte pojedynki przy wyjściu z kanałów, gdzie Burroughs dostrzegł, że jego umiejętności magiczne znacznie się poprawiły. miał też okazję obserwować Zakonników w trakcie wspomnianych walk, wiele się poprzez to ucząc. ponadto w marcu brał udział w klubie pojedynków.
Zdobyto: 5 punktów do opcm

+from underneath the rubble,
sing the rebel song
Keat Burroughs
Zawód : rebeliant
Wiek : 24
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
some days, I feel everything at once, other - nothing at all. I don't know what's worse: drowning beneath the waves or dying from the thirst.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
I will survive, somehow I always do
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7770-keaton-burroughs https://www.morsmordre.net/t7784-sterta-nieprzeczytanych-listow#217101 https://www.morsmordre.net/t7786-casting-shadows#217131 https://www.morsmordre.net/f128-oaza-chata-nr-69 https://www.morsmordre.net/t7785-skrytka-bankowa-nr-1866#217105 https://www.morsmordre.net/t7787-keaton-burroughs#217189
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]15.03.20 12:22
Imię i nazwisko postaci: Virginia Macmillan
Suma punktów biegłości na start: 70 PB
Suma punktów majętności na start: 200 100 PM
Wydane punkty doświadczenia: 0 - 350 - 50 = -400 PD
Zdobyto: oburęczność, sowa pocztowa
Virginia Macmillan
Zawód : nieoficjalna sanitariuszka Macmillanów
Wiek : 22
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
I will ride,
I will fly,
Chase the wind
And touch the sky
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t8237-virginia-avis-macmillan https://www.morsmordre.net/t8276-sam-puch https://www.morsmordre.net/t8272-macmillan-s-firewhisky https://www.morsmordre.net/f143-kornwalia-puddlemere-dwor-macmillanow https://www.morsmordre.net/t8300-virginia-macmillan#240131
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]15.03.20 16:07
GRINGOTT

Imię i nazwisko postaci: Maeve Clearwater
Skrytka: tutaj
Uzasadnienie: Maeve chciałaby zarejestrować różdżkę, ale pod inną twarzą - dlatego też próbowała obmyślić jak najlepszy plan oszukania komisji. W tym celu rozeznała się, jakie eliksiry mogłyby jej pomóc. Następnie, wykorzystując znajomości nawiązane w trakcie pracy w wiedźmiej straży, skontaktowała się z jednym z informatorów, który pomógł jej wejść w posiadanie jaj widłowęża.
Zdobyto: Jaja widłowęża

+


It is not our enemies that defeat us. It is our fear.
Maeve Clearwater
Zawód : Rebeliant, wywiadowca
Wiek : 28
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
The moments of peace that we find sometimes, they aren't anything but warfare, thinly disguised.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t6468-maeve-clearwater https://www.morsmordre.net/t6481-artemizja#165435 https://www.morsmordre.net/t6475-maeve#165296 https://www.morsmordre.net/t10356-sypialnia-maeve#312817 https://www.morsmordre.net/t6969-skrytka-bankowa-nr-1629#183139 https://www.morsmordre.net/t6512-maeve-clearwater
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]16.03.20 0:02
Imię i nazwisko postaci: Sigrun Rookwood
Rachunek: 162 - 80*2 = 2
Uzasadnienie: nieustannie biorę udział w pojedynkach, zarówno jak w Klubie, jak i poza nim, w warunkach niekontrolowanych, szlifuję moje umiejętności wieloma ćwiczeniami; w postach często podkreślam, że przykładam do nauki magii obronnej dużą wagę, zwłaszcza, że kilka razy dostałam w kość i wiem jakie to istotne. W praktyce to klub pojedynków, ostatnia misja na polanie huhapaków, gdzie udało mi się rzucić kilka udanych zaklęć z tej dziedziny (Homenum Revelio, Regressio, Finite Incantatem), podczas treningu z Drew zaś rzucam udane tarcze. Podczas walki z Mattem wilkołakiem broniłam się przed nim i rzuciłam na niego udane Petrificus Totalus.
Zdobyto: +2 punkty OPCM

+


She tastes like every

dark thought I've ever had
Sigrun Rookwood
Zawód : dowódca grupy łowców wilkołaków
Wiek : 29
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa
I am not
ruined
I am

r u i n a t i o n
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
i n s a n e
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t5310-sigrun-rookwood https://www.morsmordre.net/t5379-astrid#121534 https://www.morsmordre.net/t5378-sigrun https://www.morsmordre.net/f100-harrogate-skala https://www.morsmordre.net/t5380-skrytka-bankowa-nr-1330#121543 https://www.morsmordre.net/t5381-sigrun-n-rookwood#121544
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]16.03.20 12:11
Imię i nazwisko postaci: Dudley Sheridan
Rachunek: 240230-(2*80)=69 70
Uzasadnienie: Dudley jest charakterem o naturze sportowca, który doskonale zdaje sobie sprawę z użyteczności pojedynkowych zaklęć. Dlatego też bierze udział w spotkaniach Klubu Pojedynku, ćwicząc swoje umiejętności. Z ostatnich trzech zmagać wygrał dwa - co, jak na tak młodego czarodzieja, jest całkiem niezłym wynikiem.
Rozliczenia pojedynków: 1, 2, 3
Zdobyto: 2x uroki

+


.. kiedy idę popływać, nie lubię się torturować, wchodząc do zimnej wody stopniowo. Nurkuję od razu i jest to paskudny skok, ale po nim cała reszta to pestka.

Dudley Sheridan
Zawód : Młodszy archiwista i genealog ds. rejestracji w MM
Wiek : 20 lat
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
Nie masz obowiązków wobec nikogo z wyjątkiem siebie.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Rozwój postaci III - Page 13 EdI3Em4
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7817-dudley-sheridan-w-budowie https://www.morsmordre.net/t7936-barberus#226451 https://www.morsmordre.net/t7939-ja-tu-tylko-sprzatam#226459 https://www.morsmordre.net/f103-pokatna-87-4 https://www.morsmordre.net/t7938-skrytka-nr-1880#226453 https://www.morsmordre.net/t7937-dudley-sheridan#226452
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]17.03.20 15:10
Imię i nazwisko postaci: Wendelina Selwyn
Suma punktów biegłości na start: 70
Suma punktów majętności na start: 100 PM
Wydane punkty doświadczenia: 100-50=50
Zdobyto: sowa


Czy wiesz, że gdy fajerwerki wybuchają swoim jasnym blaskiem w powietrzu można wyczuć zapachkwiatu bzu?

Wendelina Selwyn
Zawód : tworzę gwiazdy, co nikną po chwili
Wiek : 24 lata
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Gdy Wasz świat spłonie, mój rozkwitnie pełnią swoich sił
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica
Chyba słyszę ognia trzask
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t8170-wendelina-selwyn-budowa#234905 https://www.morsmordre.net/t8254-shaula#238605 https://www.morsmordre.net/t8252-wendelina-selwyn#238596 https://www.morsmordre.net/f84-boreham-palac-beaulieu https://www.morsmordre.net/t8256-skrytka-bankowa-nr-1956#238609 https://www.morsmordre.net/t8255-wendelina-selwyn#238606
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]19.03.20 17:51
Imię i nazwisko postaci: Audrey Figg
Suma punktów biegłości na start: 70
Suma punktów majętności na start: 100 PM
Wydane punkty doświadczenia: 100-50
Zdobyto: sowa
Audrey Figg
Zawód : pracownica butiku madame Malkin
Wiek : 23
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
Jutro nie umiera nigdy.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t8258-audrey-figg#238675 https://www.morsmordre.net/t8283-daisy#239706 https://www.morsmordre.net/t8282-mala-szalona-figa https://www.morsmordre.net/
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]20.03.20 0:18
Imię i nazwisko postaci: Cora Howell
Suma punktów biegłości na start: 70
Suma punktów majętności na start: 100 PM
Wydane punkty doświadczenia: 100
Zdobyto: psidwak
Cora Howell
Zawód : przygarniam pogubione kudłonie
Wiek : 30
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Panna
Słyszysz pieśń lasu?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t8263-cora-howell-budowa https://www.morsmordre.net/t8275-listy-do-cory#239409 https://www.morsmordre.net/t8271-corka#239378 https://www.morsmordre.net/f149-gloucestershire-okolice-little-witcombe-klebek https://www.morsmordre.net/t8273-skrytka-nr-1986#239400 https://www.morsmordre.net/t8608-cora-howell
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]21.03.20 15:56
GRINGOTT

Imię i nazwisko postaci: Drew Macnair
Skrytka: Drew, Caelan
Uzasadnienie: Drew przykłada coraz większą wagę do pełnej sakiewki i zdaje sobie sprawę, że kluczyk do skrytki zwiększy jego oszczędności.
Zdobyto:  Rozbudowa (przerobienie lokacji na subforum) Karczmy "Pod Mantykorą" (po 100 PM od każdego właściciela), Kluczyk do Gringotta

+
The eye sees only what the mind is prepared to comprehend
Drew Macnair
Zawód : Poszukiwacz i przemytnik artefaktów, fascynat nakładania klątw , właściciel Karczmy "Pod Mantykorą"
Wiek : 31
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler
Dan­ger is a beauti­ful thing when it is pur­po­seful­ly sou­ght out.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag

Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t6211-drew-macnair https://www.morsmordre.net/t4416-avari https://www.morsmordre.net/t4381-to-nie-jest-pokoj-zyczen https://www.morsmordre.net/f277-smiertelny-nokturn-13-18 https://www.morsmordre.net/t4418-skrytka-bankowa-nr-1139 https://www.morsmordre.net/t4417-drew-macnair
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]21.03.20 18:16
Imię i nazwisko postaci: Haverlock Travers
Suma punktów biegłości na start: 70
Suma punktów majętności na start: 200 PM
Wydane punkty doświadczenia: -
Zdobyto: -


I have sea foam in my veins
I understand the language of waves

Haverlock Travers
Zawód : Król portu w Cromer i siedmiu mórz
Wiek : 29
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
Nie da się bowiem konkurować z morzem o serce mężczyzny. Morze jest dla niego matką i kochanką, a kiedy nadejdzie czas, obmyje jego zwłoki i ukryje wśród koralu, kości i pereł.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t8259-haverlock-travers#238681 https://www.morsmordre.net/t8313-skrzynka-odbiorcza-lorda-travers#240601 https://www.morsmordre.net/t8314-lord-haverlock-travers#240602 https://www.morsmordre.net/f15-norfolk-corbenic-castle https://www.morsmordre.net/t8315-skrytka-bankowa-nr-1988#240603 https://www.morsmordre.net/t8316-haverlock-travers#240604
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]21.03.20 19:43
GRINGOTT

Imię i nazwisko postaci: Michael Tonks
Skrytka: hop
Uzasadnienie:  Michael rzucił pracę w Ministerstwie i przyjął w swoim domu rodzeństwo (w tym Justine - znaną członkinię Zakonu Feniksa). Chce chronić siebie i rodzinę ze względu na mugolską krew, ale jest zarejestrowanym wilkołakiem, więc Ministerstwo posiada jego adres... Dlatego pod koniec kwietnia Tonks sprzedaje chatę w Mickleham aby wyprowadzić się w inne, nieznane Ministerstwu miejsce.
Zdobyto: dom wolnostojący (600 PD)

+


You can tame a big bad wolf
if you don't feed him

Michael Tonks
Zawód : Rebeliant
Wiek : 35
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Kawaler
Can I not save
One from the pitiless wave?
OPCM : 42 +4
UROKI : 34 +2
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 11
Genetyka : Wilkołak
Rozwój postaci III - Page 13 7f6edca3a6f0f363d163c63d8a811d78
Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t7124-michael-tonks https://www.morsmordre.net/t7131-do-michaela https://www.morsmordre.net/t7129-wilkolak-mugolak https://www.morsmordre.net/f139-mickleham-old-london-rd-1 https://www.morsmordre.net/t7132-skrytka-bankowa-nr-1759#189352 https://www.morsmordre.net/t7130-michael-tonks
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]22.03.20 1:58
GRINGOTT

Imię i nazwisko postaci: Francis Lestrange
Skrytka: skrytka
Uzasadnienie: Biorę nie od dziś, wszystko od sprawdzonych dostawców
Zdobyto: diable ziele, złota rybka, tęgoskór

+, proszę zalinkować w skrytce linki


Tak, możesz zapalić znicz
Chociaż wiem, że już nic
Mnie nie czyni człowiekiem
Morgan Szalbierz
Zawód : staram się
Wiek : 32
Czystość krwi : Zdrajca
Stan cywilny : Kawaler
I Tend The Light
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Duch
Rozwój postaci III - Page 13 0a8b1-img_1302
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7974-francis-m-lestrange https://www.morsmordre.net/t8044-don-juan https://www.morsmordre.net/t7982-zaciekaw-mnie https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t7980-skrytka-bankowa-nr-1928 https://www.morsmordre.net/t8093-fransua-lestrange

Strona 13 z 67 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 40 ... 67  Next

Rozwój postaci III
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach