Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Rozwój postaci III
AutorWiadomość
Rozwój postaci III [odnośnik]03.08.19 12:13
First topic message reminder :

Rozwój postaci

Punkty doświadczenia możesz wymienić na zakup różnego rodzaju przedmiotów, zaklęć jednorazowego użytku, umiejętności, zwierząt, a także na podwyższenie statystyk i biegłości. Szczegóły znajdziesz w sklepie.

Podczas tworzenia karty postaci można zakupić jedną dowolną umiejętność (oprócz magii bezróżdżkowej) lub genetykę oraz inne statystyki, biegłości i przedmioty ze sklepiku mistrza gry o łącznej sumie PD nie większej niż wartość równa wiekowi postaci przemnożonemu przez 20, jeżeli postać ukończyła 25 rok życia. Po odjęciu ceny zakupów stan konta staje się liczbą ujemną - do momentu, w którym "dług" zostanie spłacony rozwój postaci pozostaje zablokowany. Przykładowo, postać, która ma skończone 25 lat, może wydać na start 500 PD (25*20) i dokupić jedną dowolną umiejętność, na przykład oklumencję, zacznie jednak wówczas grę z kredytem -1000 PD (500 + 500 za oklumencję).

Rozwój statystyk, biegłości i umiejętności w trakcie rozgrywki musi być uzasadniony rozgrywką, która miała miejsce po akceptacji karty. Forma tej rozgrywki jest całkowicie dowolna (wątki, opowiadania, nawet listy i pojedyncze fragmenty narracji w postach, a zwłaszcza działania powiązane z fabułą forum), jednak jej rodzaj, charakter, obszerność muszą być adekwatne do docelowego poziomu postaci. Mistrz gry, oceniając rozwój, bierze pod uwagę całokształt postaci i jej wątków, również tych, które nie są w rozwoju zgłaszane, o ile jest ich świadomy. Wątki takie mogą działać na korzyść lub niekorzyść zgłaszanego rozwoju postaci. Niektóre biegłości i statystyki są ze sobą powiązane i należy mieć to na uwadze (na przykład statystyki fizyczne i biegłości sportowe). Zgłaszając rozwój gracz powinien być pewien, że jego postać wyczerpała temat pod względem nauki danej biegłości lub statystyki na swoim poziomie. W uzasadnieniu lepiej jest napisać więcej rzeczy niepotrzebnych, niżeli mniej potrzebnych. W przypadku umiejętności dodatkowe wytyczne znajdują się również w odpowiednim temacie.

Rozwinięcie czegokolwiek u postaci powinno bazować na tym, z czego postać w trakcie swojej rozgrywki fabularnej korzysta. Gracz najprawdopodobniej będzie w stanie uzasadnić swój rozwój bazując na naturalnych przejściach postaci, a nie na sztucznych pojedynczych wątkach z nauką granych tylko po to, by osiągnąć określony cel. Na rozwój postaci składa się cała jej kreacja.

Rozwój postaci zgłaszany pomimo BRAKU punktów wymaganych do jego rozliczenia na koncie postaci będzie odrzucany i usuwany z tematu.


Przy tworzeniu karty postaci:

rozwiń:


Aby wykorzystać zdobyte punkty doświadczenia:

rozwiń:


Aby wykorzystać zdobyte punkty biegłości:

rozwiń:


Aby wykorzystać punkty ze skrytki bankowej*:

rozwiń:


*skrytki bankowe prowadzone są przez graczy, należy jednak poinformować o zakupie przedmiotów/zwierząt, które powinny zostać dopisane do wyposażenia postaci. Postać fabularnie nie posiada danych przedmiotów jeśli nie figurują one w jej wyposażeniu.
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Rozwój postaci III - Page 14 Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Re: Rozwój postaci III [odnośnik]22.03.20 12:53
GRINGOTT

Imię i nazwisko postaci: Cora Howell
Skrytka: sakiewka
Uzasadnienie: Przypałętał się kiedyś ranny biedaczek i już został ze mną.
Zdobyto: kudłoń

+
Cora Howell
Zawód : przygarniam pogubione kudłonie
Wiek : 30
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Panna
Słyszysz pieśń lasu?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t8263-cora-howell-budowa https://www.morsmordre.net/t8275-listy-do-cory#239409 https://www.morsmordre.net/t8271-corka#239378 https://www.morsmordre.net/f149-gloucestershire-okolice-little-witcombe-klebek https://www.morsmordre.net/t8273-skrytka-nr-1986#239400 https://www.morsmordre.net/t8608-cora-howell
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]23.03.20 22:10
Imię i nazwisko postaci: Keat Burroughs
Biegłość: anatomia
Ilość wydanych punktów: 2 pb
Uzasadnienie:
tutaj zgłębia tajemnice anatomii na swoim ciele i dowiaduje się o niej wielu rzeczy - począwszy od tego, że nawet złamany nos ma długość kciuka, a skończywszy na umiejscowieniu najważniejszych (prawie wszystkich) organów ciała, co Keat przełożył sobie na język pięści i alfabet dokowych walk, utrwalając w pamięci rozmieszczenie organów poprzez wspomnienia własnych kontuzji oraz bólu; Bel cierpliwie odpowiada nawet na najbardziej idiotyczne pytania Burroughsa (szukają razem najprostszych analogii), które dotyczą przede wszystkim dawkowania eliksirów uzdrawiających; udziela też Phillie i Keatonowi mnóstwa wskazówek, a pod koniec testują tę wiedzę w praktyce, zamiast maści dżem rozsmarowując na policzkach i dawkując kawę zgodnie z wytycznymi Bel, które dotyczą podawania eliksirów uzdrawiających; skondensowana wiedza, ograniczona do tego, co laikom może się okazać szczególnie przydatne podczas walk i pojedynków.
(jeśli rozwój zostanie zaakceptowany, podwyższy się również odporność magiczna)

Imię i nazwisko postaci: Keat Burroughs
Rachunek: 129 - 50 = 79 pd
Uzasadnienie: siostra przygarnęła moją sowę, wziąłem sobie ze schroniska jakąś nową
Zdobyto: sowa pocztowa

+from underneath the rubble,
sing the rebel song
Keat Burroughs
Zawód : rebeliant
Wiek : 24
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
some days, I feel everything at once, other - nothing at all. I don't know what's worse: drowning beneath the waves or dying from the thirst.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
I will survive, somehow I always do
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7770-keaton-burroughs https://www.morsmordre.net/t7784-sterta-nieprzeczytanych-listow#217101 https://www.morsmordre.net/t7786-casting-shadows#217131 https://www.morsmordre.net/f128-oaza-chata-nr-69 https://www.morsmordre.net/t7785-skrytka-bankowa-nr-1866#217105 https://www.morsmordre.net/t7787-keaton-burroughs#217189
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]24.03.20 9:32
Imię i nazwisko postaci: Dorothea Boyle
Suma punktów biegłości na start: 70
Suma punktów majętności na start: 100 PM
Wydane punkty doświadczenia: -50
Zdobyto: sowa pocztowa, różdżkanectar and balm
Dorothea Boyle
Zawód : Szefowa Parszywego; tarocistka
Wiek : 47
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Zamężna
Nie patrzcie na mnie, żem śniada, że mnie spaliło słońce.
Śniada jestem, lecz piękna.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Jasnowidz

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t8286-matilda-dorothea-boyle#239983 https://www.morsmordre.net/t8307-friedel https://www.morsmordre.net/t8306-pani-boyle#240503 https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t8309-skrytka-bankowa-nr-1867#240509 https://www.morsmordre.net/t8308-d-boyle#240506
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]24.03.20 16:20
Imię i nazwisko postaci: Lucretia Lestrange
Suma punktów biegłości na start: 70
Suma punktów majętności na start: 100 PM
Wydane punkty doświadczenia: 0 - 50 = -50
Zdobyto: sowa pocztowa
Gość
Anonymous
Gość
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]24.03.20 16:43
Imię i nazwisko postaci: Drew Macnair
Rachunek: 817 - 800 = 17
Uzasadnienie: W ciągu ostatnich dziewięciu fabularnych miesięcy Macnair nieustannie pogłębiał swą wiedzę w dziedzinie OPCM nie tylko teoretycznie, ale przede wszystkim praktycznie. Odkąd w kwietniu 56' powrócił do Londynu nie ominął żadnego spotkania w klubie pojedynków i mimo swych braków często je wygrywał skutecznie broniąc się przed zaklęciami konkurenta. Dodatkowo używał białej magii podczas starć z Zakonem Feniksa (1, 2, 3, 4), próbując ujarzmić szalejące anomalie (1, 2) oraz w innych sytuacjach (1, 2, 3).
Powyższe są przykładami, że Macnair zaczął coraz bardziej pogłębiać sztukę OPCM, albowiem zrozumiał, iż poza defensywą daje ona naprawdę wiele możliwości i potrafi zapewnić przewagę.
Są to jedynie wybiórcze przykłady; na przestrzeni tak długiego czasu od ostatniego rozwoju w tej dziedzinie z pewnością użył jej o wiele, wiele razy więcej.
Zdobyto: 10 OPCM

+
The eye sees only what the mind is prepared to comprehend
Drew Macnair
Zawód : Poszukiwacz i przemytnik artefaktów, fascynat nakładania klątw , właściciel Karczmy "Pod Mantykorą"
Wiek : 31
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler
Dan­ger is a beauti­ful thing when it is pur­po­seful­ly sou­ght out.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag

Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t6211-drew-macnair https://www.morsmordre.net/t4416-avari https://www.morsmordre.net/t4381-to-nie-jest-pokoj-zyczen https://www.morsmordre.net/f277-smiertelny-nokturn-13-18 https://www.morsmordre.net/t4418-skrytka-bankowa-nr-1139 https://www.morsmordre.net/t4417-drew-macnair
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]24.03.20 21:39
Imię i nazwisko postaci: Anton Chakraborty
Suma punktów biegłości na start: 70
Suma punktów majętności na start: 50
Wydane punkty doświadczenia: 0-100=-100
Zdobyto: różdżka, pies, sowa
Anton Chakraborty
Zawód : alchemik, zielarz, przemytnik
Wiek : 30
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
when you have nothing to say, set something on fire. a blurry landscape is useless
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t8284-anton-chakraborty https://www.morsmordre.net/t8302-zabcia#240286 https://www.morsmordre.net/t8301-anton#240205 https://www.morsmordre.net/f155-doki-tench-street-11-2 https://www.morsmordre.net/t8311-anton-chakraborty#240577
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]25.03.20 0:44
Imię i nazwisko postaci: Frances Burroughs
Rachunek: 835 - 640 = 195
Uzasadnienie: Eliksiry są największą pasją oraz drogą zawodową Frances. Dziewczyna pracuje w szpitalu Świętego Munga (opowiadanie prackowe: 1 i 2) oraz przyjmuje prywatne zlecenia na eliksiry (tu warzę eliksiry właśnie z takich zleceń), co skutkuje tym, że większą część dnia spędza własnie na przyrządzaniu eliksirów. Od jakiegoś czasu pannie Burroughs chodzi po głowie uzyskanie awansu ma jednak świadomość, że aby to osiągnąć potrzebuje podnieść swoje umiejętności, czemu poświęca znaczną większość swojego wolnego czasu zgłębiając teorię (opowiadanie z nauką: 1) jak i praktykę. Na przykład praktykowania: w tym wątku warzę eliksiry na mugolskiej kuchence, aby później móc sprawdzić, czy wpłynęło to na ich jakość, a w tym wątku przyjmuję zlecenie na eliksir kameleona, tłumaczę zainteresowanemu jego działanie oraz możliwe skutki uboczne, wykazując się wiedzą w zakresie eliksirów.
Zdobyto: 8 punktów statystyk do eliksirów.

+


Sometimes like a tree in flower,
Sometimes like a white daffadowndilly, small and slender like. Hard as di'monds, soft as moonlight. Warm as sunlight, cold as frost in the stars. Proud and far-off as a snow-mountain, and as merry as any lass I ever saw with daisies in her hair in springtime.
Frances Wroński
Zawód : Alchemiczka
Wiek : 21
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Zamężna
Even darkness must pass. A new day will come. And when the sun shines, it'll shine out the clearer.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7986-frances-burroughs https://www.morsmordre.net/t8010-poczta-frances#228801 https://www.morsmordre.net/t8009-frances-burroughs#228799 https://www.morsmordre.net/f254-surrey-okolice-redhill-szafirowe-wzgorze https://www.morsmordre.net/t8011-skrytka-bankowa-nr-1937#228805 https://www.morsmordre.net/t8012-frances-burroughs#228806
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]25.03.20 19:25
Imię i nazwisko postaci: Veronica Findlay
Suma punktów biegłości na start: 70
Suma punktów majętności na start: 100 PM
Wydane punkty doświadczenia: 600+50=650
Zdobyto: Animagia, sowa, różdżka


As a child you would wait
And watch from far away
But you always knew that you'd be the one
That work while they all play

Veronica Findlay
Zawód : Szuka informacji
Wiek : 38
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa
Potrzeba wielkiego talentu i umiejętności, by ukryć swój talent i umiejętności
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t8274-veronica-findlay#240381 https://www.morsmordre.net/t8327-verito#240939 https://www.morsmordre.net/t8325-wiedzmie-sprawy#240935 https://www.morsmordre.net/f161-dolina-godryka-17 https://www.morsmordre.net/t8330-skrytka-bankowa-1990#241107 https://www.morsmordre.net/t8326-veronica-findlay#240930
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]29.03.20 3:27
Imię i nazwisko postaci: Michael Tonks
Rachunek: 577 - 560 (7*80) = 17
Uzasadnienie: Jako auror podległy Longbottomowi, mugolak & zbieg z Londynu oraz członek Zakonu Feniksa, Michael nieustannie pracuje nad swoimi umiejętnościami z dziedziny OPCM oraz uroków i ma okazję testować je w praktyce.
W marcu odbył (niezgłaszany w poprzednim rozwoju) trening z lepszym w dziedzinie uroków Jaydenem tutaj & szafka ), który pokazał mu jego niedociągnięcia.
Wygrał również dwa pojedynki klubowe, w trakcie pojedynku z Philippą rzucił np. udane bombarda maxima i odbił w Maeve jej scabbio :innocent:
1 kwietnia brał udział w walkach w obronie Londynu, korzystał zarówno z dobrze znanych sobie zaklęć  z zakresu OPCM  (protego i zaraz pod nim petrificus ) oraz tych bardziej skomplikowanych ( speculio, protecta, która udałaby się gdyby nie miotła), skończył walkę bez obrażeń i obronił mugoli.
W kwietniu dwukrotnie odegnał patronusa na ulicach Londynu ( tutaj i tutaj ), w obydwu wątkach nałożył również pułapki wymagające wiedzy z zakresu OPCM i uroków.
Zdobyto: 5 pkt OPCM, 2 pkt uroków

+


You can tame a big bad wolf
if you don't feed him

Michael Tonks
Zawód : Rebeliant
Wiek : 35
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Kawaler
Can I not save
One from the pitiless wave?
OPCM : 42 +4
UROKI : 34 +2
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 11
Genetyka : Wilkołak
Rozwój postaci III - Page 14 7f6edca3a6f0f363d163c63d8a811d78
Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t7124-michael-tonks https://www.morsmordre.net/t7131-do-michaela https://www.morsmordre.net/t7129-wilkolak-mugolak https://www.morsmordre.net/f139-mickleham-old-london-rd-1 https://www.morsmordre.net/t7132-skrytka-bankowa-nr-1759#189352 https://www.morsmordre.net/t7130-michael-tonks
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]29.03.20 21:29
GRINGOTT

Imię i nazwisko postaci: Francis Lestrange
Skrytka: otutaj
Uzasadnienie: jestem najlepszym wujkiem
Zdobyto: łapacz snów dla Evana Rosiera :pwease:

+


Tak, możesz zapalić znicz
Chociaż wiem, że już nic
Mnie nie czyni człowiekiem
Morgan Szalbierz
Zawód : staram się
Wiek : 32
Czystość krwi : Zdrajca
Stan cywilny : Kawaler
I Tend The Light
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Duch
Rozwój postaci III - Page 14 0a8b1-img_1302
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7974-francis-m-lestrange https://www.morsmordre.net/t8044-don-juan https://www.morsmordre.net/t7982-zaciekaw-mnie https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t7980-skrytka-bankowa-nr-1928 https://www.morsmordre.net/t8093-fransua-lestrange
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]30.03.20 20:02
Imię i nazwisko postaci: Gwendolyn Grey
Biegłość: kłamstwo I
Ilość wydanych punktów: 2
Uzasadnienie: Gwen stopniowo dorasta; kolekcjonuje przeżycia, chcąc nie chcąc coraz lepiej panując nad własnymi emocjami. Wciąż nie lubi kłamać, ale czasem lawirowanie między prawdą, a fałszem okazuje się konieczne. Czasem po to, by uspokoić bliskich, innym razem - aby nie wydać Zakonu Feniksa z którym jest od niedawna związana. Tutaj próbuje nieudolnie przekonać Johnatana, że nic takiego w jej życiu się nie dzieje i że chłopak nie ma się o co martwić. Tu zaś kłamie lordowi Rosierowi, mówiąc mu, że nie wiem, kto dokładnie wpadł na pomysł, iż wygląda jak żaba. W tym wątku zaś unikam prawdy, staram się nie zdradzić Mathieu niczego konkretnego i istotnego na swój temat.

+


Przypominała sobie, że Jaskółka porównywała śnienie do ogrodu, mówiła, że można dzięki niemu choć na chwilę opuścić więzienie, naprawdę
poczuć niebo.
Gwendolyn Grey
Zawód : malarka, ilustratorka "Czarownicy"
Wiek : 21
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Panna
Bo tylko tak idzie wytrzymać: śmiejąc się z ponurych zdarzeń. A im chętniej się mnożą, tym częściej należy się śmiać.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica
Za rogiem zawsze będzie czyhał jakiś nowy koszmar
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t5715-gwendolyn-grey-budowa https://www.morsmordre.net/t5762-varda https://www.morsmordre.net/t5761-gwen-grey#135984 https://www.morsmordre.net/f143-kornwalia-puddlemere-dwor-macmillanow https://www.morsmordre.net/t5764-skrytka-bankowa-nr-1412#135988 https://www.morsmordre.net/t5763-gwen-grey#135987
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]31.03.20 0:49
GRINGOTT

Imię i nazwisko postaci: Hannah Wright
Skrytka: Hop
Uzasadnienie: Justyna ma urodziny i dostaje prezent
Zdobyto: Ujawniacz - proszę o dopisanie na konto Justine Tonks (przekazuję go jej tutaj.)

ujawniacz zostanie przepisany po zakończeniu wątkuLike a river flows
Surely to the sea
Darling, so it goes
Some things are meant to be

Hannah Wright
Zawód : Wytwórca mioteł
Wiek : 27
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna


take me back to the night we met


OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Rozwój postaci III - Page 14 Tumblr_oxmjfhKUXW1u5i578o4_r1_400
Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t5207-hannah-wright https://www.morsmordre.net/t5219-poczta-hani https://www.morsmordre.net/t5220-hania https://www.morsmordre.net/f343-baker-street-221b https://www.morsmordre.net/t6218-skrytka-bankowa-nr-1286 https://www.morsmordre.net/t6213-h-wright
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]31.03.20 19:48
Imię i nazwisko postaci: Theodore Wilkes
Suma punktów biegłości na start: 70
Suma punktów majętności na start: 100
Wydane punkty doświadczenia: 50
Zdobyto: różdżka (darmowa), sowa (50 PD), woreczek ze skóry wsiąkiewki (50 PM)

[bylobrzydkobedzieladnie]


it's a small crime
and i've got no excuse


Ostatnio zmieniony przez Theodore Wilkes dnia 06.04.20 3:52, w całości zmieniany 2 razy
Theodore Wilkes
Zawód : wiedźmi strażnik; podróżnik; przemytnik
Wiek : 30
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler

count my cards
watch them fall
blood on a marble wall

OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag

Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t8204-theodore-wilkes https://www.morsmordre.net/t8449-aurora https://www.morsmordre.net/t8384-zapiski-z-bezsennych-nocy https://www.morsmordre.net/f164-old-woolwich-road-55 https://www.morsmordre.net/t8383-skrytka-bankowa-nr-1979#243577 https://www.morsmordre.net/t8450-theodore-wilkes
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]01.04.20 8:07
Imię i nazwisko postaci: Michael Tonks
Biegłość: Numerologia
Ilość wydanych punktów: 2 z reszty
Uzasadnienie: Michael jest trzydziestopięcioletnim aurorem, w obliczu ostatnich wydarzeń w Londynie uznał, że to wstyd nie umieć samemu aktywować świstoklików. Do nauki numerologii dodatkowo zmotywowała go chęć nauki pułapek na jego poziomie w OPCM. Poprosił o wytłumaczenie podstaw Jaydena (druga część wątku, po szafce zniknięć), a w wolnym czasie (narracja na początku wątku z Dei) pilnie czytał podręcznik numerologii, szczególnie podstawy nakładania pułapek.

+


You can tame a big bad wolf
if you don't feed him

Michael Tonks
Zawód : Rebeliant
Wiek : 35
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Kawaler
Can I not save
One from the pitiless wave?
OPCM : 42 +4
UROKI : 34 +2
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 11
Genetyka : Wilkołak
Rozwój postaci III - Page 14 7f6edca3a6f0f363d163c63d8a811d78
Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t7124-michael-tonks https://www.morsmordre.net/t7131-do-michaela https://www.morsmordre.net/t7129-wilkolak-mugolak https://www.morsmordre.net/f139-mickleham-old-london-rd-1 https://www.morsmordre.net/t7132-skrytka-bankowa-nr-1759#189352 https://www.morsmordre.net/t7130-michael-tonks
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]01.04.20 22:24
Imię i nazwisko postaci: Rain Huxley
Biegłość: Retoryka
Ilość wydanych punktów: 2pb z reszty
Uzasadnienie: Skończyła szkołę, więc chyba z jej poziomem wysławiania się wcale nie jest najgorzej. Elokwencją Huxley raczej nigdy nie mogła się poszczycić, jednak nie oznacza to, że nie potrafi przekonać do swoich racji i ustawić sobie portowych pijaczków. Dużo więcej retoryki od nich nie potrzebuje, aby to zadziałało. Na przykład tutaj udało jej się przekonać ciekawskich, aby zostawili jej znajomą w świętym spokoju. Albo na przykład tutaj dzięki swojej dawnej pozycji w stosunku do Keata, przekonuje go, aby jej pomógł zdobyć informacje. Myślę, że podstawowe umiejętności retoryki Rain posiada.
I umknęło mi to, że przydałaby się jej retoryka już na samym początku i zorientowałam się dopiero teraz, że w sumie by się przydała #zapłon

+, jednak rozwój nie jest akceptowany ze względu na to, co postać powinna mieć na poziomie tworzenia KP, ale uzasadnienia fabularnego <3


There’s nothing wrong with being bad
You know that’s what you like about me
Just run your fingers down my back
Go ‘head and feel up on my bodyooh baby
Rain Huxley
Zawód : Portowa dziwka, informatorka
Wiek : 30
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony.
OPCM : 9 +1
UROKI : 21 +4
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarownica

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t5603-rain-huxley https://www.morsmordre.net/t5628-poczta-rain#131770 https://www.morsmordre.net/t5627-it-can-t-rain-all-the-time#131769 https://www.morsmordre.net/f121-dzielnica-portowa-welland-street-5-12 https://www.morsmordre.net/t5630-skrytka-bankowa-nr-1380#131776 https://www.morsmordre.net/t5629-rain-huxley#131774

Strona 14 z 67 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 40 ... 67  Next

Rozwój postaci III
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach