Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Rozwój postaci III
AutorWiadomość
Rozwój postaci III [odnośnik]03.08.19 12:13
First topic message reminder :

Rozwój postaci

Punkty doświadczenia możesz wymienić na zakup różnego rodzaju przedmiotów, zaklęć jednorazowego użytku, umiejętności, zwierząt, a także na podwyższenie statystyk i biegłości. Szczegóły znajdziesz w sklepie.

Podczas tworzenia karty postaci można zakupić jedną dowolną umiejętność (oprócz magii bezróżdżkowej) lub genetykę oraz inne statystyki, biegłości i przedmioty ze sklepiku mistrza gry o łącznej sumie PD nie większej niż wartość równa wiekowi postaci przemnożonemu przez 20, jeżeli postać ukończyła 25 rok życia. Po odjęciu ceny zakupów stan konta staje się liczbą ujemną - do momentu, w którym "dług" zostanie spłacony rozwój postaci pozostaje zablokowany. Przykładowo, postać, która ma skończone 25 lat, może wydać na start 500 PD (25*20) i dokupić jedną dowolną umiejętność, na przykład oklumencję, zacznie jednak wówczas grę z kredytem -1000 PD (500 + 500 za oklumencję).

Rozwój statystyk, biegłości i umiejętności w trakcie rozgrywki musi być uzasadniony rozgrywką, która miała miejsce po akceptacji karty. Forma tej rozgrywki jest całkowicie dowolna (wątki, opowiadania, nawet listy i pojedyncze fragmenty narracji w postach, a zwłaszcza działania powiązane z fabułą forum), jednak jej rodzaj, charakter, obszerność muszą być adekwatne do docelowego poziomu postaci. Mistrz gry, oceniając rozwój, bierze pod uwagę całokształt postaci i jej wątków, również tych, które nie są w rozwoju zgłaszane, o ile jest ich świadomy. Wątki takie mogą działać na korzyść lub niekorzyść zgłaszanego rozwoju postaci. Niektóre biegłości i statystyki są ze sobą powiązane i należy mieć to na uwadze (na przykład statystyki fizyczne i biegłości sportowe). Zgłaszając rozwój gracz powinien być pewien, że jego postać wyczerpała temat pod względem nauki danej biegłości lub statystyki na swoim poziomie. W uzasadnieniu lepiej jest napisać więcej rzeczy niepotrzebnych, niżeli mniej potrzebnych. W przypadku umiejętności dodatkowe wytyczne znajdują się również w odpowiednim temacie.

Rozwinięcie czegokolwiek u postaci powinno bazować na tym, z czego postać w trakcie swojej rozgrywki fabularnej korzysta. Gracz najprawdopodobniej będzie w stanie uzasadnić swój rozwój bazując na naturalnych przejściach postaci, a nie na sztucznych pojedynczych wątkach z nauką granych tylko po to, by osiągnąć określony cel. Na rozwój postaci składa się cała jej kreacja.

Rozwój postaci zgłaszany pomimo BRAKU punktów wymaganych do jego rozliczenia na koncie postaci będzie odrzucany i usuwany z tematu.


Przy tworzeniu karty postaci:

rozwiń:


Aby wykorzystać zdobyte punkty doświadczenia:

rozwiń:


Aby wykorzystać zdobyte punkty biegłości:

rozwiń:


Aby wykorzystać punkty ze skrytki bankowej*:

rozwiń:


*skrytki bankowe prowadzone są przez graczy, należy jednak poinformować o zakupie przedmiotów/zwierząt, które powinny zostać dopisane do wyposażenia postaci. Postać fabularnie nie posiada danych przedmiotów jeśli nie figurują one w jej wyposażeniu.
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Rozwój postaci III - Page 25 Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Re: Rozwój postaci III [odnośnik]10.09.20 23:08
Imię i nazwisko postaci: Deborah Spencer
Suma punktów biegłości na start: 16(?)
Suma punktów majętności na start: -
Wydane punkty doświadczenia: 100
Zdobyto: Kuguchar

+ Nie wiem, gdzie to zawrzeć bo we wzorze KP nie było tego ale na start chciałabym wybrać emocję magii dziecięcej: gniew
Deborah Spencer
Zawód : n/d
Wiek : 8
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : n/d
Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony.
OPCM : 0
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej

Dzieci
Dzieci
https://www.morsmordre.net/t8764-budowa#260570 https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t8781-debbie https://www.morsmordre.net/f238-oaza-chata-nr-30 https://www.morsmordre.net/t8786-deborah-spencer#261303
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]11.09.20 0:02
Imię i nazwisko postaci: Wren Chang
Biegłość: Spostrzegawczość I -> Spostrzegawczość II
Ilość wydanych punktów: 8
Uzasadnienie: Praca wymaga od niej obserwacji - coraz dłuższej, dokładniejszej. Uwagi na małe, pozornie nic nieznaczące detale, na zmiany mimiki twarzy, na dostrzeganie tego, co pozwoli wykaraskać się z tarapatów, jeśli ją dopadną. Na odczytywanie emocji skrytych pod ślicznymi fasadami swoich klientek, tak, by móc odpowiedzieć na ich potrzeby jeszcze zanim takowe zostaną wypowiedziane. Na czające się za powagą lordowskich lic podejrzliwości, nieufność, którą, prędko wychwyconą, może rozwiać już na początku rozmowy. Z tego powodu Wren sumiennie ćwiczy w sobie zmysł spostrzegawczości. Poświęca dużo czasu na dopatrywanie się szczegółów, rozumienie ich. Ćwiczy ją w pojedynkach, które wymagają umiejętności szybkiego dostrzegania zachowania i zamiarów przeciwnika, zgodnie z powyższym wspomnieniem - wykorzystuje w rozmowach z arystokratkami niepewnymi moralności wyboru sięgnięcia po mugolską krew. Pojmuje niebezpośrednio wyartykułowane zamiary. Musi także, przede wszystkim, rozumieć swoje dziewczęta, uczyć się na błędach wcześniejszych niedopatrzeń, by nie pozwolić sobie na ich powtórzenie. Uwaga na otaczający ją świat jest więc do tego niejako kluczowa. Wren nie próżnuje, szczególnie nie w świecie, który przestał być idyllicznie bezpieczny, a moc prawidłowej percepcji stara się codziennie w sobie rozwijać.

+it was a desert on the moon when we arrived. gathering all of my tears, heartbreak and sighs, jade made a potion ignite and turned the night into a radiant city of light.
Wren Chang
Zawód : handlarz krwią
Wiek : 25
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
tell her i wasn't scared.
OPCM : 11
UROKI : 21
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 5
TRANSMUTACJA : 3
CZARNA MAGIA : 6
ZWINNOŚĆ : 14
SPRAWNOŚĆ : 1
Genetyka : Czarownica

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t8598-wren-chang#252999 https://www.morsmordre.net/t8601-yue#253113 https://www.morsmordre.net/t8604-punkt-pobran-krwi#253124 https://www.morsmordre.net/f252-pokatna-56-2 https://www.morsmordre.net/t8602-skrytka-bankowa-nr-2037#253118 https://www.morsmordre.net/t8603-wren-chang#253121
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]16.09.20 19:47
GRINGOTT

Imię i nazwisko postaci: Kerstin Tonks
Skrytka: już mam
Uzasadnienie: Szanowny Panie Mistrzu Gry, marzy mi się posiadanie kotka. Takiego małego puchatego przyjaciela, który byłby przy mnie zawsze, nawet wtedy, kiedy moi bracia pójdą na wojnę, a siostra zaryzykuje życiem na egzekucji. Chcę się do niego przytulać, kiedy będzie mi smutno, siadać z nim przed kominkiem w spokojniejsze wieczory i patrzyć w jego piękne oczka, gdy świat mi już tak zbrzydnie, że będę mieć wrażenie, że nic dobrego mnie już nigdy nie spotka.
Nie oczekuję, że oddasz mi swojego, nie śmiałabym - rozumiem, że więź jaka łączy Mistrza Gry z jego pupilem jest silna i trwała. Znajdę sobie w Dolinie Godryka bezdomnego kotka samotnika, żeby dać mu ciepły dom, na jaki zasługuje. Składam Ci jednak w prezencie te 20 punktów majętności, ponieważ wiem, że opieka nad kotkiem jest wymagająca i czasochłonna - proszę, kup swojemu kotkowi coś dobrego za te złoto, a jeżeli kotek ma już wszystko, czego mu potrzeba (z takimi właścicielem jak ty, Mistrzu Gry, nie ma co w to wątpić) to napij się za to dobrej kawy, zjedz jakieś ciastko.
Ja natomiast przysięgam podjąć wszelkie możliwe kroki, aby kotek, którego przygarnę, był ze mną szczęśliwy - i ja z nim również.
Pozdrawiam cieplutko!
Zdobyto: Kot (-20)

+
The bees had declared a war, the sky wasn’t big enough for them all
Kerstin Tonks
Zawód : Pielęgniarka
Wiek : 25 lat
Czystość krwi : Charłak
Stan cywilny : Panna
Absurdalne czasy wymagają
absurdalnie silnej miłości
OPCM : 0
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 3
Genetyka : Charłak
please be brave
Niemagiczni
Niemagiczni
https://www.morsmordre.net/t8101-kerstin-tonks https://www.morsmordre.net/t8192-parapetowa-skrzynka-pocztowa#235933 https://www.morsmordre.net/t8115-sister-kerstin#232161 https://www.morsmordre.net/f177-wybrzeze-exmoor-somerset-wrzosowa-przystan https://www.morsmordre.net/t8799-skrytka-bankowa-nr-1965#261717 https://www.morsmordre.net/t8213-kerstin-tonks
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]16.09.20 22:00
Imię i nazwisko postaci: Cedric Dearborn
Rachunek: 400 - 5 x 80 = 0
Zdobyto: +5 uroków
Uzasadnienie: Jestem Byłem aurorem, który zaczął pracę kilka lat temu, więc mam już trochę doświadczenia w pojedynkowaniu się z czarnoksieżnikami, a w pojedynkach tych używam nie tylko magii obronnej, ale i defensywnej. Mimo że Biuro Aurorów rozwiązano, to praktyki nie zaprzestałem, ponieważ zaangażowałem się w działalność Zakonu Feniksa i stałem się rebeliantem. W postach często wspominam o patrolach w Londynie, a biorąc pod uwagę co się tam dzieje, nieuniknione są starcia z bandytami, policjantami i czarnoksiężnikami. Przykładem tego są pojedynki podczas zdobywania lokacji tutaj oraz tutaj. W wątkach wspominam, że w ostatnim czasie skupiam się na trenowaniu właśnie uroków. Poza tym jestem też rycerski i zdarza mi się ratować damy w potrzebie, a czasami niezbędne jest sięgniecie wówczas po ofensywę, tak jak na przykład w tym wątku.

+


when injustice
becomes law
resistance
becomes dutyCedric Dearborn
Zawód : Rebeliant
Wiek : 31
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Wdowiec
anger makes you stupid

stupid gets you killed
OPCM : 29
UROKI : 25
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 11
Genetyka : Czarodziej
Rozwój postaci III - Page 25 Hss7
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t7241-cedric-dearborn https://www.morsmordre.net/t7249-nike#195067 https://www.morsmordre.net/t7242-znajde-cie https://www.morsmordre.net/f238-oaza-chata-nr-30 https://www.morsmordre.net/t7248-skrytka-bankowa-nr-1776#195061 https://www.morsmordre.net/t7247-cedric-dearborn#195054
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]17.09.20 11:18
Imię i nazwisko postaci: Craig Burke
Rachunek: 385-(4x80)=65
Zdobyto: 1pkt CM, 3pkt OPCM
Uzasadnienie:
Craig jako śmierciożęrca cały czas próbuje zgłębiać tajniki czarnej magii i doskonalić się w niej. Doskonale jednak wie, że sam atak nie wystarcz, stąd rozpoczął również naukę obrony, aby w przyszłości jego misje zdecydowanie częściej okazywały się sukcesem.

Z powyższego uzasadnienia nie wynika rozwój Craiga ani w kierunku czarnej magii, w której już posiada wysokie umiejętności, ani w obronie przed czarną magią – brakuje odpowiedniej argumentacji oraz potwierdzających ją dowodów.


Tutaj Burke skorzystał z Zaklęcia Niewybaczalnego (cruciatus) - z sukcesem, nawet jeśli krótkim. Razem z Alphardem skorzystali także z zaklęcia Pożogi oraz innych, pomniejszych zaklęć z zakresu CM, np. febris. W Marinie wielokrotnie rzucał czarnomagiczne klątwy - larynx depopulo czy adolebitque.
Podczas obu tych, i wielu innych potyczek, Craig często był też spychany do defensywy, zmuszany do rzucania zaklęcia protego. Nieobce było mu też wykorzystywanie opcm do przemieszczania się (ascendio).

+, ale na przyszłość: argumenty podane w uzasadnieniu rozwoju postaci powinny skupiać się raczej na tym, w jaki sposób (i dlaczego) postać ćwiczy daną umiejętność, a nie na tym, ile razy w trakcie pojedynczego pojedynku udało jej się wyrzucić dobrą kość na zaklęcie


monster
When I look in the mirror
I know what I see
One with the demon, one with the beast
The animal in me


Ostatnio zmieniony przez Craig Burke dnia 20.09.20 10:50, w całości zmieniany 2 razy
Craig Burke
Zawód : Handlarz czarnomagicznymi przedmiotami, diler opium
Wiek : 34
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
If I die today, it won’t be so bad
I can escape all the nightmares I’ve had
All of my angry and all of my sad
Gone in the blink of an eye
OPCM : 8
UROKI : 16
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 1
CZARNA MAGIA : 35
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 4
Genetyka : Czarodziej

Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t3810-craig-maddox-burke https://www.morsmordre.net/t3814-blanche#70697 https://www.morsmordre.net/t3813-zwiazki-lorda-burke#70693 https://www.morsmordre.net/f76-durham-durham-castle https://www.morsmordre.net/t6332-skrytka-bankowa-nr-965#159559 https://www.morsmordre.net/t3842-craigowe#71823
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]17.09.20 16:41
Imię i nazwisko postaci: Cassandra Vablatksy
Rachunek: 320-320=0
Zdobyto: 4 pkt magii leczniczej
Uzasadnienie: Cassandra prowadzi lecznicę na Nokturnie, dnie i noce spędza na opiekowaniu się pacjentami, co pojawia się w praktycznie każdym moim wątku, bo Cassandra lecznicy nie opuszcza prawie wcale. Zbiera doświadczenie, każdy kolejny przypadek stanowi nową naukę, jej zdolności rozwijają się w naturalny sposób poprzez nieustanną pracę zawodową, samorozwój i dokształcanie się z mądrych ksiąg. Pracowała też nad lekiem na sinicę w okresie anomalii - z sukcesem. Wątki z leczeniem: raz, dwa, trzy, cztery, pięć, sześć, siedem, osiem, dziewięć, dziesięć i mam tego więcej...

Imię i nazwisko postaci: Cassandra Vablatsky
Biegłość: Zielarstwo
Ilość wydanych punktów: 7 (II poziom)
Uzasadnienie: Cassandra prowadzi swoją lecznicę - w tej lecznicy jest znachorką, prowadzi leczenie, przygotowuje sama swoje medykamenty: maści, mieszanki ziołowe, eliksiry - które - jako lecznicze - bazują głównie na składnikach roślinnych. Zapoznaje się z właściwościami ziół, przeglądając przeróżne zielniki, im częściej po nie sięga, tym więcej o nich pamięta, a im mocniej rośnie jej doświadczenie medyczne, tym więcej suchej wiedzy rozumie. Nadto, poza wykorzystywaniem składników roślinnych w eliksirach, co Cassandra czyni regularnie, tutaj Zachary opowiada mi o tajnikach wykorzystywania ziół przez starożytnych egipskich kapłanów, tutaj również z Zacharym wykorzystuję zioła w eksperymentach zleconych przez Czarnego Pana, tutaj badam ingrediencje roslinne przyniesione mi przez Caleana, tutaj przygotowuję zioła dla ciężarnej Deirdre, które mają jej pomóć w różnych dolegliwościach, tutaj zaliczam bliskie spotkanie trzeciego stopnia z krwiożerczymi roślinami, które co prawda kończy się dla mnie nienajlepiej, ale ze złych doświadczeń zdolna czarownica również czerpie naukę, tutaj suszę rosliny z córką i dbam, by i ona posiadała o nich pewną wiedzę

+
bo ty jesteś
prządką

Cassandra Vablatsky
Zawód : Szeptucha
Wiek : 30
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
wdarły się znowu upiory w twój sen
OPCM : 0
UROKI : 0
ALCHEMIA : 26
UZDRAWIANIE : 36
TRANSMUTACJA : 25
CZARNA MAGIA : 1
ZWINNOŚĆ : 10/60
SPRAWNOŚĆ : 5/5
Genetyka : Jasnowidz

Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t569-cassandra-vablatsky https://www.morsmordre.net/t943-zorya-utrennyaya#4959 https://www.morsmordre.net/t687-cassandra-vablatsky https://www.morsmordre.net/f94-ulica-smiertelnego-nokturnu-17 https://www.morsmordre.net/t2811-skrytka-bankowa-nr-3#45477 https://www.morsmordre.net/t1510-cassandra#13947
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]17.09.20 17:16
Imię i nazwisko postaci: Vivienne Bulstrode
Suma punktów biegłości na start: 72
Suma punktów majętności na start: 80 PM (100PM na start, 20PM wydanych)
Wydane punkty doświadczenia: -
Zdobyto: Kot


and just in time, in the right place

steadily emerging with graceOstatnio zmieniony przez Vivienne Bulstrode dnia 20.09.20 17:43, w całości zmieniany 2 razy
Vivienne Bulstrode
Zawód : Arystokratka
Wiek : 21 lat
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
shuffling the cards of your game
and just in time
in the right place
suddenly I will play my ace

OPCM : 10
UROKI : 15
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 12
SPRAWNOŚĆ : 4
Genetyka : Zwierzęcousty
skryta pośród szarości.
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t8796-vivienne-l-bulstrode https://www.morsmordre.net/t8813-listy-do-vivienne#262276 https://www.morsmordre.net/t8811-it-s-all-lies-darling https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t8814-vivienne-bulstrode
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]18.09.20 0:22
Imię i nazwisko postaci: Mathieu Rosier
Rachunek: 160-160=0
Zdobyto:  2 pkt  CM
Uzasadnienie: Mathieu dużo uwagi poświęca na zgłębianie tajników Czarnej Magii i praktykowanie jej. Konsekwencje używania tego rodzaju magii były mu doskonale znane, jednak pragnienie zwiększenia swoich zdolności była dominująca. Niejednokrotnie obserwował innych, kiedy sięgali po czarnomagiczne zaklęcia, sam nie obawiał się podjęcia próby korzystania z nich. Szczególnie podczas pojedynku przy Szkole Baletowej miał okazję kilkukrotnie sięgnąć po magię z tej dziedziny i pokazać na co go stać. Zaklęcia wypowiadane przez niego dosięgały przeciwników i pomimo osłabienia dawały mu satysfakcję. Każda magia miała swoją cenę, a jednak uważał, że jedynie praktyka bez patrzenia na konsekwencje prowadzi do zwiększenia naszych zdolności. Praktyka czyni mistrza.

prosimy przypomnieć o zakupie po zakończonym pojedynku

+Mathieu Rosier


The last enemy
that shall be destroyed is

death
Mathieu Rosier
Zawód : Opiekun smoków
Wiek : 28
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
Here’s the misery that knows no end
OPCM : 30
UROKI : 10
ALCHEMIA : 3
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 35
ZWINNOŚĆ : 4
SPRAWNOŚĆ : 7
Genetyka : Czarodziej
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t7310-mathieu-rosier https://www.morsmordre.net/t7326-ehecatl https://www.morsmordre.net/t7325-mathieu-rosier https://www.morsmordre.net/f97-kent-dover-chateau-rose https://www.morsmordre.net/t7421-skrytka-bankowa-nr-1782#202976 https://www.morsmordre.net/t7339-mathieu-rosier
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]18.09.20 1:12
Imię i nazwisko postaci: Cassandra Vablatsky
Rachunek: 540-480=60
Zdobyto: 6 pkt eliksirów
Uzasadnienie: Cassandra jest uzdrowicielką, prowadzi własną lecznicę, w której osobiście warzy swoje medykamenty. Im dłużej to robi, im częściej poświęca temu czas i uwagę, tym więcej nabiera praktyki, doświadczenia i niezbędnego wyczucia. Magia lecznicza idzie w parze z lekami, bez nich nie wszystko jest i będzie możliwe. Eliksiry są codziennością Cassandry, musi na nie liczyć, a przy tym na to, że jej umiejętności są wystarczające, by medykamenty działały tak jak powinny. Cassandrze udało się równiez medykament stworzyć - rozwikłała zagadkę sinicy, a ostateczny lek przyjął formę eliksiru. Cassandra bardzo często wędruje po rycerzach z maścmi i eliksirami uśmierzającymi ich rany, upewniając siśę, że wszystko u nich w porządku. Zajmuje się w ten sposób również bliznami (na przykład tutaj). Tutaj alchemikuję, tutaj też, przygotowując siebie i Magnusa do podejścia do anomalii, tutaj podaję stworzony przez siebie eliksir, lecząc Ramseya z sinicy, tu przyglądam się skutkom ubocznym eliksiru i próbuję im zapobiec, tu podaję stworzony przez siebie eliksir Bertiemu, , tutaj Morgothowi, a tu zaczynam swoje podejście do ograniczenia napadów klątwy Ondyny, które zostały jednak porzucone przez wzgląd na śmierć obiektu badawczego... tutaj z kolei rozmawiam o eliksirach z niekwestionowanym ich mistrzem, Valerijem, który radzi mi, jak sobie  poradzić z problemem, a od którego z pewnością dużo się nauczyłam w toku współpracy. Nad badaniem eliksirów generalnie Cassandra pochyliła się także podczas pracy nad pokonaniem anomalii, które wymagały od uczestniczących w tym czarodziejów nie lada wszechstronności - i podczas których Cassandra mogła się wiele nauczyć od Quentina i Valerija.

+
bo ty jesteś
prządką

Cassandra Vablatsky
Zawód : Szeptucha
Wiek : 30
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
wdarły się znowu upiory w twój sen
OPCM : 0
UROKI : 0
ALCHEMIA : 26
UZDRAWIANIE : 36
TRANSMUTACJA : 25
CZARNA MAGIA : 1
ZWINNOŚĆ : 10/60
SPRAWNOŚĆ : 5/5
Genetyka : Jasnowidz

Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t569-cassandra-vablatsky https://www.morsmordre.net/t943-zorya-utrennyaya#4959 https://www.morsmordre.net/t687-cassandra-vablatsky https://www.morsmordre.net/f94-ulica-smiertelnego-nokturnu-17 https://www.morsmordre.net/t2811-skrytka-bankowa-nr-3#45477 https://www.morsmordre.net/t1510-cassandra#13947
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]19.09.20 23:00
Imię i nazwisko postaci: Kerstin Tonks
Rachunek: 97-50=47
Zdobyto: 1 punkt biegłości
Uzasadnienie: Chciałabym zakupić punkt biegłości, ponieważ wydawanie PD na statystyki jest dla mnie niemożliwe; nie ćwiczę magii w żaden sposób.

I jeżeli tenże zakup zostanie zaakceptowany:

Imię i nazwisko postaci: Kerstin Tonks
Biegłość: Gotowanie I
Ilość wydanych punktów: 1/2 PB
Uzasadnienie: Kerstin cały czas gotuje dla swojej rodziny, o czym niejednokrotnie wspomina w swoich postach zarówno ona, jak i rodzeństwo (głównie Michael). W tym wątku wstawiam opis cudownego śniadania złożonego z jajecznicy, grzanek i pomidora (spokojnie, na razie miałam Gotowanie 0, dopiero się rozkręcam), Tutaj natomiast upiekłam pierniczki i faworki i wszystko na to wskazuje, że Michael oczekuje ode mnie kolacji. Zbieram się pomału na odważniejsze potrawy, ale muszę najpierw mieć pewność, że już nie przypalam ziemniaków i nie przesalam zupy. W każdym razie mieszkam z rodziną od jakichś kilkunastu tygodni i od tego czasu po raz pierwszy mam kogoś, dla kogo mogę eksperymentować w kuchni <3

+
The bees had declared a war, the sky wasn’t big enough for them all
Kerstin Tonks
Zawód : Pielęgniarka
Wiek : 25 lat
Czystość krwi : Charłak
Stan cywilny : Panna
Absurdalne czasy wymagają
absurdalnie silnej miłości
OPCM : 0
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 3
Genetyka : Charłak
please be brave
Niemagiczni
Niemagiczni
https://www.morsmordre.net/t8101-kerstin-tonks https://www.morsmordre.net/t8192-parapetowa-skrzynka-pocztowa#235933 https://www.morsmordre.net/t8115-sister-kerstin#232161 https://www.morsmordre.net/f177-wybrzeze-exmoor-somerset-wrzosowa-przystan https://www.morsmordre.net/t8799-skrytka-bankowa-nr-1965#261717 https://www.morsmordre.net/t8213-kerstin-tonks
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]20.09.20 12:08
Imię i nazwisko postaci: Shelta Vane
Rachunek: 542 - 480 =62
Zdobyto: 6 punktów statystyki transmutacji.
Uzasadnienie: Shelly pracuje ze świstoklikami. Tworzy bardziej skomplikowane klik, jak i mniej skomplikowane klik świstokliki. To jej praca. Prócz tego wykorzystuje transmutację na co dzień. Tu przykładowo pomniejsza zakupione meble by je łatwo przetransportować. Tu pod wpływem silnych emocji mimo wszystko z częściowym powodzeniem przeistacza Harrego w gęś. Jako zawodowiec w tworzeniu świstoklików i numerolog rozumiejący teoretyczne arkany magii uważam, że pasuje jej bycie zaawansowaną użytkowniczką transmutacji.

+angel heart | devil mind
Shelta Vane
Zawód : Naukowiec
Wiek : 26
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony.
OPCM : 10
UROKI : 0
ALCHEMIA : 5
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 25
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 9
SPRAWNOŚĆ : 1
Genetyka : Czarodziej
 https://i.pinimg.com/originals/a8/4a/37/a84a37cf278a89bc1624516ff1f8d801.gif
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t6786-nathalie-dluga-budowa#177379 https://www.morsmordre.net/t7019-fiu#184686 https://www.morsmordre.net/t7020-shelta-vane#184691 https://www.morsmordre.net/f255-lancashire-stara-latarnia-morska-w-fleetwood https://www.morsmordre.net/t7030-skrytka-bankowa-1707#184954 https://www.morsmordre.net/t7029-shelta-vane
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]20.09.20 12:48
GRINGOTT

Imię i nazwisko postaci: Sigrun Rookwood
Skrytka: hop
Uzasadnienie: W historii mojej rodziny (jest opis w odpowiednim temacie) jest zawarte, że większość Rookwoodów zajmowała się w jakichś sposób magicznymi stworzeniami, to nasze rodzinne zajęcie. Mój dziadek był smokologiem i zostawił po sobie w spadku brzękadło, które sobie przywłaszczyłam, zafascynowana jego opowieściami.
Zdobyto: Brzękadło

+


She tastes like every

dark thought I've ever had
Sigrun Rookwood
Zawód : dowódca grupy łowców wilkołaków
Wiek : 29
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa
I am not
ruined
I am

r u i n a t i o n
OPCM : 40
UROKI : 5
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 56
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 11
Genetyka : Metamorfomag
i n s a n e
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t5310-sigrun-rookwood https://www.morsmordre.net/t5379-astrid#121534 https://www.morsmordre.net/t5378-sigrun https://www.morsmordre.net/f100-harrogate-skala https://www.morsmordre.net/t5380-skrytka-bankowa-nr-1330#121543 https://www.morsmordre.net/t5381-sigrun-n-rookwood#121544
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]20.09.20 13:55
GRINGOTT

Imię i nazwisko postaci: Ramsey Mulciber
Skrytka: hop
Uzasadnienie: Podczas wizyty u Borgina i Burke'a znajduję interesujący, rzadki artefakt, który uznając za przydatny, kupuję, by używać we własnych celach.
Zdobyto: Oko ślepego (-100)

+pan unosi brew, pan apetyt ma
na krew
Ramsey Mulciber
Zawód : Niewymowny
Wiek : 31
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler
Tańcz na me skinienie, rozświetl czernię nocy, rozgoń mroczne cienie, oświetl drogi kręte, ciemne skrzyżowania, a pobocza wyrwij z nocy panowania.
OPCM : 40
UROKI : 25
ALCHEMIA : 3
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 60
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 8
Genetyka : Jasnowidz
Rozwój postaci III - Page 25 BfgY2uH
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t2225-ramsey-mulciber https://www.morsmordre.net/t2290-ursus#34823 https://www.morsmordre.net/t2283-sorry-not-sorry https://www.morsmordre.net/f137-pokatna-3-6 https://www.morsmordre.net/t2922-skrytka-bankowa-nr-624#47539 https://www.morsmordre.net/t2326-ramsey-mulciber
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]20.09.20 20:01
GRINGOTT

Imię i nazwisko postaci: Alphard Black
Skrytka: tutaj
Uzasadnienie: przed wyprawą zarządzoną przez Czarnego Pana lord Black dokonuje szybkiego rozeznania czego potrzebuje dokonuje szybkiego zakupu odpowiednich przedmiotów.
Zdobyto: zaczarowana torba (600 PM) i szczurza czaszka (100 PM)

+
Alphard Black
Zawód : specjalista ds. stosunków hiszpańsko-brytyjskich w Departamencie MWC
Wiek : 29
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
step between the having it all
and giving it up
OPCM : 27
UROKI : 8
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 30
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarodziej

Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t5607-alphard-black https://www.morsmordre.net/t5622-tezeusz#131593 https://www.morsmordre.net/t5621-black-hole-in-your-soul https://www.morsmordre.net/f184-grimmauld-place-12 https://www.morsmordre.net/t5636-skrytka-bankowa-nr-1378 https://www.morsmordre.net/t5637-a-r-black
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]21.09.20 11:04
GRINGOTT

Imię i nazwisko postaci: Elvira Multon
Skrytka: tutaj
Uzasadnienie: Brakuje mi ingrediencji, a że jakieś tam pieniądze jeszcze mam to sobie ją kupię
Zdobyto: Łuska smoka (620-250=370)

+


i am the wound and the blade. both the torturer and the one
who is flayed
Elvira Multon
Zawód : Anatom, uzdrowiciel, pracownik kostnicy
Wiek : 29 lat
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
Krew na twoich rękach, Falka,
Krew na twej sukience
Płoń, płoń, Falka,
za twe zbrodnie
Spłoń i skonaj w męce!
OPCM : 10
UROKI : 0
ALCHEMIA : 1
UZDRAWIANIE : 30
TRANSMUTACJA : 15
CZARNA MAGIA : 15
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 8
Genetyka : Czarownica
hunger
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t6546-elvira-multon https://www.morsmordre.net/t6581-kim https://www.morsmordre.net/t6579-don-t-do-that-to-yourself#167665 https://www.morsmordre.net/f212-pokatna-20-4 https://www.morsmordre.net/t6632-skrytka-bankowa-nr-1656 https://www.morsmordre.net/t6583-elvira-multon

Strona 25 z 66 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 45 ... 66  Next

Rozwój postaci III
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach