Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Rozwój postaci III
AutorWiadomość
Rozwój postaci III [odnośnik]03.08.19 12:13
First topic message reminder :

Rozwój postaci

Punkty doświadczenia możesz wymienić na zakup różnego rodzaju przedmiotów, zaklęć jednorazowego użytku, umiejętności, zwierząt, a także na podwyższenie statystyk i biegłości. Szczegóły znajdziesz w sklepie.

Podczas tworzenia karty postaci można zakupić jedną dowolną umiejętność (oprócz magii bezróżdżkowej) lub genetykę oraz inne statystyki, biegłości i przedmioty ze sklepiku mistrza gry o łącznej sumie PD nie większej niż wartość równa wiekowi postaci przemnożonemu przez 20, jeżeli postać ukończyła 25 rok życia. Po odjęciu ceny zakupów stan konta staje się liczbą ujemną - do momentu, w którym "dług" zostanie spłacony rozwój postaci pozostaje zablokowany. Przykładowo, postać, która ma skończone 25 lat, może wydać na start 500 PD (25*20) i dokupić jedną dowolną umiejętność, na przykład oklumencję, zacznie jednak wówczas grę z kredytem -1000 PD (500 + 500 za oklumencję).

Rozwój statystyk, biegłości i umiejętności w trakcie rozgrywki musi być uzasadniony rozgrywką, która miała miejsce po akceptacji karty. Forma tej rozgrywki jest całkowicie dowolna (wątki, opowiadania, nawet listy i pojedyncze fragmenty narracji w postach, a zwłaszcza działania powiązane z fabułą forum), jednak jej rodzaj, charakter, obszerność muszą być adekwatne do docelowego poziomu postaci. Mistrz gry, oceniając rozwój, bierze pod uwagę całokształt postaci i jej wątków, również tych, które nie są w rozwoju zgłaszane, o ile jest ich świadomy. Wątki takie mogą działać na korzyść lub niekorzyść zgłaszanego rozwoju postaci. Niektóre biegłości i statystyki są ze sobą powiązane i należy mieć to na uwadze (na przykład statystyki fizyczne i biegłości sportowe). Zgłaszając rozwój gracz powinien być pewien, że jego postać wyczerpała temat pod względem nauki danej biegłości lub statystyki na swoim poziomie. W uzasadnieniu lepiej jest napisać więcej rzeczy niepotrzebnych, niżeli mniej potrzebnych. W przypadku umiejętności dodatkowe wytyczne znajdują się również w odpowiednim temacie.

Rozwinięcie czegokolwiek u postaci powinno bazować na tym, z czego postać w trakcie swojej rozgrywki fabularnej korzysta. Gracz najprawdopodobniej będzie w stanie uzasadnić swój rozwój bazując na naturalnych przejściach postaci, a nie na sztucznych pojedynczych wątkach z nauką granych tylko po to, by osiągnąć określony cel. Na rozwój postaci składa się cała jej kreacja.

Rozwój postaci zgłaszany pomimo BRAKU punktów wymaganych do jego rozliczenia na koncie postaci będzie odrzucany i usuwany z tematu.


Przy tworzeniu karty postaci:

rozwiń:


Aby wykorzystać zdobyte punkty doświadczenia:

rozwiń:


Aby wykorzystać zdobyte punkty biegłości:

rozwiń:


Aby wykorzystać punkty ze skrytki bankowej*:

rozwiń:


*skrytki bankowe prowadzone są przez graczy, należy jednak poinformować o zakupie przedmiotów/zwierząt, które powinny zostać dopisane do wyposażenia postaci. Postać fabularnie nie posiada danych przedmiotów jeśli nie figurują one w jej wyposażeniu.
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Rozwój postaci III - Page 26 Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Re: Rozwój postaci III [odnośnik]22.09.20 14:00
GRINGOTT

Imię i nazwisko postaci: Zachary Shafiq
Skrytka: skrytka
Uzasadnienie: Zakupuję nakładkę na pas, aby móc bezpiecznie przenosić większe ilości eliksirów ze sobą. Kupuję także magiczny kompas, by wskazywał drogę w bezpieczne miejsce.
Zdobyto: Nakładka na pas z sakwami (300 PM), Magiczny kompas (300 PM)

+One look in my eyes
The chase has just begun
Zachary Shafiq
Zawód : Ordynator oddziału zatruć eliksiralnych i roślinnych, Wielki Wezyr rodu
Wiek : 26
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
I am an outsider
I don't care about

the in-crowd
OPCM : 22
UROKI : 8
ALCHEMIA : 8
UZDRAWIANIE : 26
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 5
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej
 magic
Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t5831-zachary-shafiq#137692 https://www.morsmordre.net/t5852-ammun#138411 https://www.morsmordre.net/t5853-zaloz-szalik-bo-zmarzniesz https://www.morsmordre.net/f145-wyspa-man-siedziba-rodu-shafiq https://www.morsmordre.net/t5866-skrytka-bankowa-nr-1444#138736 https://www.morsmordre.net/t5865-zachary-shafiq#138732
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]22.09.20 22:25
GRINGOTT

Imię i nazwisko postaci: Alphard Black
Skrytka: tutaj
Uzasadnienie: ekonomiczny talent lorda Blacka już od dawna zachęcał go do wspomożenia jakiegoś wyjątkowego przedsięwzięcia i zarazem nakazywał mu podejść do tematu z rozwagą, aby nie był stratny. Podczas majowego spotkania z Wren (ten wątek) proponuje nawiązanie współpracy, dostrzegając duży potencjał w handlu dziewiczej krwi rozwiniętym przez czarownicę. Gotów jest zakupić jedną z tych mniej godnych kamienic w Londynie i przeznaczyć ją do ochrony mugolskich młódek w zamian za opłatę od wynajmu. Wspomniana kamienica nie ma być dla niego drugim miejscem zamieszkania do utrzymywania, lecz inwestycją, która utrzyma siebie sama, a nawet przyniesie mu zysk.
Zdobyto: inwestycja niskiej klasy (400 PM)
Alphard Black
Zawód : specjalista ds. stosunków hiszpańsko-brytyjskich w Departamencie MWC
Wiek : 29
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
step between the having it all
and giving it up
OPCM : 27
UROKI : 8
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 30
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarodziej

Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t5607-alphard-black https://www.morsmordre.net/t5622-tezeusz#131593 https://www.morsmordre.net/t5621-black-hole-in-your-soul https://www.morsmordre.net/f184-grimmauld-place-12 https://www.morsmordre.net/t5636-skrytka-bankowa-nr-1378 https://www.morsmordre.net/t5637-a-r-black
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]23.09.20 16:40
Imię i nazwisko postaci: Forsythia Black
Suma punktów biegłości na start: 70 PB
Suma punktów majętności na start: 100 PM
Wydane punkty doświadczenia: 100 PD
Zdobyto: Kruk do noszenia listów.


I wciąż nie starczało, i ciągle było brak
Ciągle bolało, że ciągle jest tak

Forsythia Crabbe
Zawód : Magizoolog w Ministerstwie Magii
Wiek : 24
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
l'appel du vide
OPCM : 15
UROKI : 15
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 2
ZWINNOŚĆ : 9
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarownica

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t8816-forsythia-a-crabbe https://www.morsmordre.net/t8824-maypole#262975 https://www.morsmordre.net/t8825-my-awful-tragedy#262980 https://www.morsmordre.net/f299-brook-street-72 https://www.morsmordre.net/t8821-skrytka-bankowa-nr-2082#262964 https://www.morsmordre.net/t8822-forsythia-crabbe#262969
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]28.09.20 16:49
GRINGOTT

Imię i nazwisko postaci: Kai Clearwater
Skrytka: hop
Uzasadnienie: Nowy zwierzyniec do mieszkania, żeby siostrze się lepiej spało
Zdobyto: Kuguchar

I pięknie proszę od razu o przepisanie kuguchara sir Rolanda na siostrę. W tym wątku go przekazuję

+
Kai Clearwater
Zawód : Łowca ingrediencji, podróżnik
Wiek : 30
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
Cze­mu ty się, zła go­dzi­no,
z nie­po­trzeb­nym mie­szasz lę­kiem?
OPCM : 10
UROKI : 20
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t8473-kai-clearwater-budowa#246888 https://www.morsmordre.net/t8515-yippe#248176 https://www.morsmordre.net/t8513-kai#248131 https://www.morsmordre.net/f182-lancashire-lancaster-17-2 https://www.morsmordre.net/t8520-skrytka-nr-2013#248322 https://www.morsmordre.net/t8516-kai-clearwater#248180
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]28.09.20 20:41
Imię i nazwisko postaci: Maeve Clearwater
Rachunek: 413 - 50 = 363
Zdobyto: 1 PB
Uzasadnienie: Uzasadnienie poniżej

Imię i nazwisko postaci: Maeve Clearwater
Biegłość: Historia magii (I)
Ilość wydanych punktów: 2 PB
Uzasadnienie: Maeve odkąd tylko zaczęła pobierać nauki na wiedźmią strażniczkę, a później pełnić jej obowiązki, przykładała wagę do śledzenia wszelkich dostępnych gazet, zaznajamiania się z informacjami na temat ostatnich wydarzeń. Praca w departamencie przestrzegania prawa czarodziejów była doskonałą okazją, by nabrać większego rozeznania w obecnej sytuacji politycznej, ale też nadrabiać historyczne zaległości w celu tworzenia raportów i zyskania nowego punktu odniesienia, chociażby w temacie szlachty. Nie stroniła od brania udziału w wydarzeniach, które pozwalały na zyskanie takiego rozeznania w praktyce – tutaj była obecna podczas ataku na świętującą sylwestra Dolinę Godryka, tutaj opowiedziała się po stronie odłączających się od Ministerstwa aurorów. Była świadkiem wydarzeń, które miały niewątpliwy wpływ na obecną sytuację całej czarodziejskiej społeczności, a o których nie musiała jedynie czytać, na których temat nie musiała snuć domysłów. Lecz dopiero po odejściu z Ministerstwa zyskała nie tylko więcej czasu wolnego, ale i motywacji, by nadrobić zaległości z kilku zaniedbywanych od opuszczenia murów Hogwartu dziedzin, w tym z szeroko pojętej historii magii. Tutaj i tutaj wspomina o chęci zdobycia odpowiednich ksiąg, tutaj i tutaj, że jest już w trakcie czytania Dziejów magii Bathildy Bagshot.

Imię i nazwisko postaci: Maeve Clearwater
Biegłość: Gotowanie (I)
Ilość wydanych punktów: 1/2 PB
Uzasadnienie: Odkąd musiała opuścić Londyn, życie Maeve uległo kilku drastycznym zmianom, co sprawiło, że zyskała ona nowy pogląd na niektóre pozornie błahe tematy. W trakcie pomieszkiwania u Vane’ów miała okazję przypomnieć sobie, jak dobrze smakują rodzinne posiłki, ciepłe i pożywne, zaś kiedy do kraju wrócił Kai – zdający się pokładać w jej umiejętności kulinarne pewną wiarę – Maeve przyniosła z Londynu książkę kucharską, z którą się oswaja i z której pomocą próbuje przygotowywać posiłki (tutaj i kolejne posty). Niewątpliwie nie jest to niebywały poziom zaawansowania, lecz zrobiła już pierwsze kroki, by rozwijać się i na tej płaszczyźnie i nie popełniać błędów nowicjusza (i nie otruć siebie i brata).

Imię i nazwisko postaci: Maeve Clearwater
Biegłość: Numerologia (I)
Ilość wydanych punktów: 2 PB
Uzasadnienie: Maeve straciła pracę, co sprawia, że nie tylko ma wiele więcej czasu wolnego, ale też – że musi szukać nowych sposobów zarabiania pieniędzy. To spowodowało, że podczas pobytu u Vane’ów planowała nadrabianie zaległości i z zakresu historii magii, i numerologii (tutaj), korzystając ze znajomości i biblioteczki profesora. Wtedy też odświeżała sobie umiejętność nakładania najprostszych zabezpieczeń u boku bardziej doświadczonego Jaydena. Niewiele później wraz z Michaelem udała się do Londynu, by pomóc obłożyć antykwariat pułapkami (tutaj) – przy okazji auror na wygnaniu zarysował jej podstawy numerologii i tego, w jaki sposób mogą pomagać przy tworzeniu zabezpieczeń. W trakcie tej samej rozmowy Michael zaoferował, że pożyczy Maeve książki na ten temat.
Swe zainteresowanie numerologią opiera o chęć nakładania bardziej zaawansowanych pułapek, szuka w tym możliwości dodatkowego zarobku. Co więcej, jako krukonka, która swego czasu rozważała karierę naukową – jako formę pójścia w ślady ojca – nie poznaje ona tematu od zera, a raczej odświeża sobie zaniedbywane latami pracy jako wiedźmia strażniczka informacje.

Jeśli rozwój zostanie zaakceptowany, skoczy mi też odporność magiczna. [bylobrzydkobedzieladnie]

+


It is not our enemies that defeat us. It is our fear.


Ostatnio zmieniony przez Maeve Clearwater dnia 29.09.20 12:29, w całości zmieniany 1 raz
Maeve Clearwater
Zawód : Rebeliant, wywiadowca
Wiek : 28
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
The moments of peace that we find sometimes, they aren't anything but warfare, thinly disguised.
OPCM : 23
UROKI : 36
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 7
SPRAWNOŚĆ : 3
Genetyka : Metamorfomag

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t6468-maeve-clearwater https://www.morsmordre.net/t6481-artemizja#165435 https://www.morsmordre.net/t6475-maeve#165296 https://www.morsmordre.net/t10356-sypialnia-maeve#312817 https://www.morsmordre.net/t6969-skrytka-bankowa-nr-1629#183139 https://www.morsmordre.net/t6512-maeve-clearwater
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]29.09.20 0:04
Imię i nazwisko postaci: Marcelius Sallow
Suma punktów biegłości na start: 70
Suma punktów majętności na start: 50
Wydane punkty doświadczenia: 100-50=50
Zdobyto: sówka


jeszcze w zielone gramy jeszcze nie umieramy, jeszcze się nam ukłonią ci co palcem wygrażali

Marcelius Sallow
Zawód : Akrobata
Wiek : 20
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
a gniew twój bezsilny niech będzie jak morze ilekroć usłyszysz głos poniżonych i bitych
OPCM : 6
UROKI : 4
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 40
SPRAWNOŚĆ : 20
Genetyka : Czarodziej

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t8833-marcelius-sallow#263287 https://www.morsmordre.net/t8838-marcelius-sallow#263482 https://www.morsmordre.net/t8835-marcelius-sallow#263320 https://www.morsmordre.net/f319-arena-carringtonow-wagon-7 https://www.morsmordre.net/t8839-skrytka-bankowa-nr-2088#263495 https://www.morsmordre.net/t8841-marcelius-sallow#263502
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]29.09.20 12:51
Imię i nazwisko postaci: Johnatan Bojczuk
Rachunek: 492-480=12
Zdobyto: 6 punktów do zwinności
Uzasadnienie: Nie jest żadną tajemnicą, że moim największym atutem jest gibkie ciało i fakt, że szybko biegam (jak się człowiek nie umie bronić, to musi chociaż szybko wiać). Nieustannie się gdzieś włóczę, włażę wszędzie tam gdzie mogę (tam gdzie nie mogę zresztą też) i żyję w ciągłym ruchu. Tutaj z powodzeniem udaje mi się uniknąć kilku zaklęć ciskanych we mnie przez wściekłą Filipę; tutaj biorę udział w łyżwiarskim wyścigu i nawet udaje mi się pokonać większość przeszkód na trasie; tutaj udaje mi się uciec przed jeszcze posterunkową Figg, zostawiam ją w tyle na parkingu i tak oto niesprawiedliwość znowu triumfuje; tutaj dzięki mojej ultra szybkiej reakcji Gwen nie spada z wieży i na szczęście nie muszę mieć jej na sumieniu; podczas rejsu Syrenim Lamentem (1 i 2) także nie raz robię użytek ze swojej małpiej zwinności i tak na przykład zręcznie unikam wymierzanych ciosów, bujam się na linach albo bardzo szybko uciekam przed inferiusami (tamtego marynarza wciąż mam na sumieniu Sad ); zaskakująco dużo tańczę tutaj z Belviną, tutaj z Gwen, a tutaj z ziomeczkami (Keatem i Philippą) podczas zabawy Sylwestrowej; no a tutaj łapię Steffena i mu spuszczam w... ciry; ponad to jak na to ile alko w siebie wlewam to muszę mieć naprawdę niezłą koordynację ruchową, skoro wywracam się tylko czasami.

(podlinkowałam wątki (niektóre już dosyć stare) rozgrywane po moim ostatnim rozwoju zwinności)

Zalinkowane wątki nie wydają się niestety wystarczającym uzasadnieniem dla rozwoju zwinności u Johnatana na tak zaawansowany poziom. Na ten moment Johnatan jest postacią wyróżniającą się swoją zwinnością, jednak wyższa zwinność wymaga odpowiedniego jej kultywowania, ćwiczeń i treningów, nakładu aktywności fizycznych i regularnego uprawiania sportu, z których mogłaby wynikać - a tych u Bojczuka brakuje, wymienione sytuacje nie są wystarczająco rozwojowe, aby uzasadniać dalszy rozwój. Dodatkowo poziom sprawności Johnatana wskazuje na to, że szybko męczy się w czasie wysiłku, co również nie do końca widać w odgrywaniu postaci - nawet w żeglarstwie sprawność ze zwinnością idzie w parze, a w tej chwili pomiędzy tymi dwiema statystykami zieje przepaść. Nie jest też tajemnicą, że alkohol ma raczej negatywny wpływ na organizm (w tym w dużej mierze mięśnie odpowiedzialne za kondycję i siłę organizmu) i jakkolwiek zwinność ratuje przed bliskimi spotkaniami z chodnikiem to jednak jej rozwijanie w czasie alkoholowych upojeń jest dość wątpliwe.
Johnatan Bojczuk
Zawód : maluje, kantuje, baluje
Wiek : 25
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Kawaler
kto kombinuje ten żyje
OPCM : 3
UROKI : 5
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 10
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 24
SPRAWNOŚĆ : 7
Genetyka : Czarodziej

Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t5318-johnatan-bojczuk https://www.morsmordre.net/t5328-majtek#119230 https://www.morsmordre.net/t5329-ahoj-przygodo#119234 https://www.morsmordre.net/f167-gloucestershire-okolice-bibury https://www.morsmordre.net/t7231-skrytka-bankowa-nr-1332 https://www.morsmordre.net/t5516-johnatan-bojczuk
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]29.09.20 16:52
Imię i nazwisko postaci: Melisande Rosier
Rachunek: 705-200=505
Zdobyto: karta zmiany
Uzasadnienie: muszę trochę ogarnąć tą panią, zanim ruszę dalej w tany, będą państwo zawodoleni <3

+the whole new world just behind
one breath.

Melisande Rosier
Zawód : badacz-behawiorysta smoków, przyszły dyplomata rezerwatu Kent
Wiek : 24
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : n/d
She's wearing a mask of perfection,
but she's broken underneath.
OPCM : 10
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 1
TRANSMUTACJA : 10
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 19
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarownica

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t4704-melisande-rosier#100644 https://www.morsmordre.net/t5050-nulla#108518 https://www.morsmordre.net/t4842-nulla-rosa-sine#104133 https://www.morsmordre.net/f97-dover-posiadlosc-rosierow https://www.morsmordre.net/t5178-skrytka-bankowa-nr-1209 https://www.morsmordre.net/t5098-melisande-rosier#110615
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]29.09.20 21:31
GRINGOTT

Imię i nazwisko postaci: Anthony Skamander
Skrytka: link do skrytki, w której jest rozliczony rachunek
Uzasadnienie: Od pewnego czasu w niezobowiązujących wątkach pojawia się postać  eatotonana, który mi towarzyszy, a którego to sobie przywłaszczyłem z rodzinnej hodowli ojca (tu, tu lub tu. Polubiłem go i zamarzyło mi się go faktycznie posiadać I:
Zdobyto: Aetonan

+


Find your wings


Anthony Skamander
Zawód : Rebeliant
Wiek : 30
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler
You don't need a weapon when you were born one
OPCM : 25
UROKI : 50
ALCHEMIA : 1
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 1
CZARNA MAGIA : 1
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 11
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t5456-budowa#124328 https://www.morsmordre.net/t5494-hrabina#125516 https://www.morsmordre.net/t5473-thony#124691 https://www.morsmordre.net/f256-bexley-high-street-27-4 https://www.morsmordre.net/t5495-skrytka-bankowa-nr-1354#125517 https://www.morsmordre.net/t5479-anthony-skamander#124933
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]29.09.20 22:36
Imię i nazwisko postaci: Aquila Black
Suma punktów biegłości na start: 71,5PB
Suma punktów majętności na start: 100PM
Wydane punkty doświadczenia: 50PD
Reszta: 13,5PB
Zdobyto: Sowa, różdżkaMoże nic tam nie będzie. może to tylko fantazja. Potrzeba poszukiwania, która mnie wzmacnia. Potrzeba mi tego by wzrastać.
Aquila Black
Zawód : badaczka historii, filantropka
Wiek : 22
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Czas znika, mija przeszłość, wiek niezwrotnie bieży,
A występków szkaradność lub cnoty przykłady,
Te obrzydłe, te święte zostawują ślady.
OPCM : 5
UROKI : 6
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 15
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 8
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t8834-aquila-black https://www.morsmordre.net/t8844-sunshine https://www.morsmordre.net/t8843-child-of-the-sun#263595 https://www.morsmordre.net/f184-grimmauld-place-12 https://www.morsmordre.net/t8846-skrytka-bankowa-nr-2087 https://www.morsmordre.net/t8845-aquila-black
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]02.10.20 1:34
Imię i nazwisko postaci: Alexander Farley
Rachunek: 289 - 100 = 189
Zdobyto: powiększenie limitu zmiany wizerunku
Uzasadnienie: latka lecą, dodatkowo taki się sobie bardziej podobam, więc uprzejmie proszę o pozwolenie na zmianę wizerunku na Roberta Sheehana

+


Alexander Farley
Zawód : Uzdrowiciel
Wiek : 22
Czystość krwi : Zdrajca
Stan cywilny : Zaręczony

Alex, you gotta fend for yourself

OPCM : 52
UROKI : 25
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 37
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 11
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Metamorfomag
Rozwój postaci III - Page 26 9545390201fd274c78230f47f1eea823
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t927-alexander-farley https://www.morsmordre.net/t999-fumea https://www.morsmordre.net/t937-lubisz-moze-teatr#4917 https://www.morsmordre.net/f223-dolina-godryka-kurnik https://www.morsmordre.net/t3768-skrytka-bankowa-nr-277 https://www.morsmordre.net/t979-a-selwyn#5392
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]02.10.20 23:51
GRINGOTT

Imię i nazwisko postaci: Friedrich Schmidt
Skrytka: link do skrytki
Uzasadnienie: Dziewczyna mnie rzuciła po tym jak uratowałem jej życie. Jest mi źle i nie dobrze, więc jak każdy prawdziwy mężczyzna uderzam w bajlando. A że sama wóda mi nie starcza, zakupuję na Nokturnie coś na rozweselenie od zaprzyjaźnionego dilera.
Zdobyto: Tęgoskór Żelaznozęby (10 sztuk)

+


Getadelt wird wer schmerzen kennt Vom Feuer das die haut verbrennt Ich werf ein licht In mein Gesicht Ein heißer Schrei Feuer frei!.

Friedrich Schmidt
Zawód : Szmalcownik
Wiek : 31
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler
Weil der Meister uns gesandt Verkünden wir den Untergang.
OPCM : 16
UROKI : 20
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 1
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 12
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t8774-friedrich-schmidt#261043 https://www.morsmordre.net/t8782-listy-do-friedrich-a#261285 https://www.morsmordre.net/t8783-come-little-mudbloods#261286 https://www.morsmordre.net/f294-smiertelny-nokturn-10 https://www.morsmordre.net/t8784-skrytka-bankowa-nr-2079#261288 https://www.morsmordre.net/t8785-friedrich-schmidt#261289
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]03.10.20 17:22
Imię i nazwisko postaci: Elizabeth Dearborn
Suma punktów biegłości na start: 70 PB
Suma punktów majętności na start: 100 PM
Wydane punkty doświadczenia: 50 + 50 = 100
Zdobyto: sówka i zwykły, niemagiczny piesek
Elizabeth Dearborn
Zawód : ręce które leczo
Wiek : 25
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
nie pragniemy
czterech stron świata
gdyż piąta z nich
znajduje się w naszym sercu
OPCM : 10
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 25
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 6
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t8855-elizabeth-cornelia-dearborn#263872 https://www.morsmordre.net/t8860-vivaldi#264039 https://www.morsmordre.net/t8858-ladybug#264029 https://www.morsmordre.net/t8863-przedpokoj#264132 https://www.morsmordre.net/t8916-skrytka-nr-2089#266537 https://www.morsmordre.net/t8861-lizzie-dearborn#264115
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]04.10.20 8:45
GRINGOTT

Imię i nazwisko postaci: Jayden Vane
Skrytka: link
Uzasadnienie: Podczas badań w pracowni Jaya zalęgły się elfy i przyciągnęły lelka wróżebnika dokładnie tu, który przełamał swoją nieśmiałość i postanowił już z czarodziejem - zapewniającym taką ucztę - zostać. Lelek za swoje zasługi dostał imię po mitologicznym myśliwym, Orionie.
Zdobyto: Lelek wróżebnik

+


he's the hero world deserves, but not the one it needs right now. they'll hunt him. he can take it. he's a silent guardian, a watchful protector. A DARK KNIGHT.
Jayden Vane
Zawód : astronom, profesor, publicysta, badacz, erudyta, ojciec
Wiek : 32
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowiec
Sometimes the truth
Isn’t good enough.
Sometimes people deserve more.
Sometimes people deserve
To have their f a i t h rewarded.
OPCM : 43
UROKI : 25
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 12
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 12
Genetyka : Czarodziej

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t4372-jayden-vane#93818 https://www.morsmordre.net/t4452-poczta-jaydena#95108 https://www.morsmordre.net/t4451-lucky-star#95083 https://www.morsmordre.net/f113-irlandia-killarney-national-park-theach-fael https://www.morsmordre.net/t4454-skrytka-bankowa-nr-1135#95111 https://www.morsmordre.net/t4453-jayden-vane
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]04.10.20 13:35
Imię i nazwisko postaci: Marcella Figg
Biegłość: numerologia - I
Ilość wydanych punktów: 2PB z reszty
Uzasadnienie: Tutaj Pani Samantha Bott tłumaczy mi podstawy numerologii i działania świstoklików.

Rozwój nie może być zaakceptowany w obecnej formule. Brakuje w nim stosownego umotywowania, które wykazałoby, że taka wiedza jest Marcelli niezbędna oraz potrzebna. Zalinkowany wątek, mimo podstawowego poziomu biegłości, nie powinien być jedynym argumentem idącym za rozwojem.

Brak umotywowania? Proszę bardzo:
w tym wątku Marcella stwierdza, że nie potrafi uruchamiać świstoklików i pierwszy raz zaczyna myśleć, żeby to zmienić, tutaj musiała pytać ratowaną przez nią osobę czy ta potrafi to robić, Marcella starała się o posadę nauczyciela OPCM w Hogwarcie do czego ta wiedza jest NIEZBĘDNA.

Jeden wątek to za mało, żeby posiąść pełną wiedzę na ten temat. Motywacja Marcelli jest obojętna dla jej rozwoju, podobnie jak potrzeba, ponieważ nie wpływają na jej umiejetności w żaden sposób (mistrz gry powyżej źle się wyraził, za co przepraszamy). Prosimy dorzucić do rozwoju coś jeszcze, nawet przebąknięcia w wątkach, że Marcella nad takimi umiejętnościami pracuje, wówczas rozwój zostanie zaakceptowany. Będzie też chyba wygodniej dla wszystkich, jeśli kolejny raz zostanie to już zgłoszone w nowym poście <3


nim w popiół się zmienię, będę wielkim
płomieniem


Ostatnio zmieniony przez Marcella Figg dnia 21.10.20 11:26, w całości zmieniany 2 razy
Marcella Figg
Zawód : Rebeliantka
Wiek : 26
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
porysował czas ramiona
OPCM : 36
UROKI : 26
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 9
SPRAWNOŚĆ : 11
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t6925-marcella-figg#181615 https://www.morsmordre.net/t6971-arkady#183169 https://www.morsmordre.net/t6970-lelolelo-bagiety-jado#183167 https://www.morsmordre.net/f104-szkocja-kres-w-john-o-groats https://www.morsmordre.net/t6991-skrytka-nr-1723#183527 https://www.morsmordre.net/t6972-marcella-figg#183216

Strona 26 z 66 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 46 ... 66  Next

Rozwój postaci III
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach