Wydarzenia


Ekipa forum
Rozwój postaci III
AutorWiadomość
Rozwój postaci III [odnośnik]03.08.19 12:13
First topic message reminder :

Rozwój postaci

Punkty doświadczenia możesz wymienić na zakup różnego rodzaju przedmiotów, zaklęć jednorazowego użytku, umiejętności, zwierząt, a także na podwyższenie statystyk i biegłości. Szczegóły znajdziesz w sklepie.

Podczas tworzenia karty postaci można zakupić jedną dowolną umiejętność (oprócz magii bezróżdżkowej) lub genetykę oraz inne statystyki, biegłości i przedmioty ze sklepiku mistrza gry o łącznej sumie PD nie większej niż wartość równa wiekowi postaci przemnożonemu przez 20, jeżeli postać ukończyła 25 rok życia. Po odjęciu ceny zakupów stan konta staje się liczbą ujemną - do momentu, w którym "dług" zostanie spłacony rozwój postaci pozostaje zablokowany. Przykładowo, postać, która ma skończone 25 lat, może wydać na start 500 PD (25*20) i dokupić jedną dowolną umiejętność, na przykład oklumencję, zacznie jednak wówczas grę z kredytem -1000 PD (500 + 500 za oklumencję).

Rozwój statystyk, biegłości i umiejętności w trakcie rozgrywki musi być uzasadniony rozgrywką, która miała miejsce po akceptacji karty. Forma tej rozgrywki jest całkowicie dowolna (wątki, opowiadania, nawet listy i pojedyncze fragmenty narracji w postach, a zwłaszcza działania powiązane z fabułą forum), jednak jej rodzaj, charakter, obszerność muszą być adekwatne do docelowego poziomu postaci. Mistrz gry, oceniając rozwój, bierze pod uwagę całokształt postaci i jej wątków, również tych, które nie są w rozwoju zgłaszane, o ile jest ich świadomy. Wątki takie mogą działać na korzyść lub niekorzyść zgłaszanego rozwoju postaci. Niektóre biegłości i statystyki są ze sobą powiązane i należy mieć to na uwadze (na przykład statystyki fizyczne i biegłości sportowe). Zgłaszając rozwój gracz powinien być pewien, że jego postać wyczerpała temat pod względem nauki danej biegłości lub statystyki na swoim poziomie. W uzasadnieniu lepiej jest napisać więcej rzeczy niepotrzebnych, niżeli mniej potrzebnych. W przypadku umiejętności dodatkowe wytyczne znajdują się również w odpowiednim temacie.

Rozwinięcie czegokolwiek u postaci powinno bazować na tym, z czego postać w trakcie swojej rozgrywki fabularnej korzysta. Gracz najprawdopodobniej będzie w stanie uzasadnić swój rozwój bazując na naturalnych przejściach postaci, a nie na sztucznych pojedynczych wątkach z nauką granych tylko po to, by osiągnąć określony cel. Na rozwój postaci składa się cała jej kreacja.

Rozwój postaci zgłaszany pomimo BRAKU punktów wymaganych do jego rozliczenia na koncie postaci będzie odrzucany i usuwany z tematu.


Przy tworzeniu karty postaci:

rozwiń:


Aby wykorzystać zdobyte punkty doświadczenia:

rozwiń:


Aby wykorzystać zdobyte punkty biegłości:

rozwiń:


Aby wykorzystać punkty ze skrytki bankowej*:

rozwiń:


*skrytki bankowe prowadzone są przez graczy, należy jednak poinformować o zakupie przedmiotów/zwierząt, które powinny zostać dopisane do wyposażenia postaci. Postać fabularnie nie posiada danych przedmiotów jeśli nie figurują one w jej wyposażeniu.
Mistrz gry
Zawód : -
Wiek : -
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Rozwój postaci III - Page 5 Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Re: Rozwój postaci III [odnośnik]30.09.19 22:11
Imię i nazwisko postaci: Michael Tonks
Rachunek: 244 - 240 (3 x 80) = 4
Uzasadnienie: Zgodnie z kreacją postaci, Michael trochę nie ma życia prywatnego bardzo przykłada się do obowiązków służbowych jako auror, a listopadowa konspiracja Bones dała mu dodatkową motywację do podnoszenia swoich kwalifikacji w łapaniu czarnoksiężników. Jako postać, ma 34 lata i pracował w zawodzie od skończenia kursu aurorskiego (z roczną przerwą na dojście do siebie po ugryzieniu wilkołaka), więc musi utrzymywać odpowiednio wysoki poziom umiejętności magicznych - ulepsza swoje kwalifikacje aby dorównać kolegom, powrócić do formy sprzed ugryzienia i utrzymać się w Ministerstwie pomimo mugolskiej krwi. W połowie grudnia Kieran opowiedział Tonksowi o Zakonie Feniksa, co dodało mu wiatru w żagle i uświadomiło, że nie musi pozostać bezczynny w obliczu wojny.  Mike ćwiczy swoje umiejętności z zakresu ofensywy i defensywy podczas wykonywania obowiązków zawodowych, a także w Klubie Pojedynków - ostatnio wygrał pojedynek z Caelanem dzięki efektownemu Circo Igni i innym urokom. Jako auror na służbie, wziął również udział w próbie obrony lodziarni przed Rycerzami, gdzie wykazał się umiejętnościami z zakresu OPCM - rzucił między innymi Petrificusa z krytycznym sukcesem, tymczasowo unieszkodliwił Sigrun (postać o statystyce OPCM wyższej od swojej) udanym Regressio i rzucał tarcze, m. in udane Protego Maxima.
W marcu jest też na misji pobocznej Zakonu, ale na razie skupiam się na rozwoju listopadowo-styczniowym.
Zdobyto: +1 punkt uroków, +2 punkty OPCM

+


Can I not save one
from the pitiless wave?

Michael Tonks
Zawód : Auror, rebeliant
Wiek : 35
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Kawaler
You want it darker
We kill the flame
OPCM : 42 +4
UROKI : 34 +2
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 11
Genetyka : Wilkołak
Rozwój postaci III - Page 5 7f6edca3a6f0f363d163c63d8a811d78
Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t7124-michael-tonks https://www.morsmordre.net/t7131-do-michaela https://www.morsmordre.net/t7129-wilkolak-mugolak https://www.morsmordre.net/f177-wybrzeze-exmoor-somerset-wrzosowa-przystan https://www.morsmordre.net/t7132-skrytka-bankowa-nr-1759#189352 https://www.morsmordre.net/t7130-michael-tonks
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]01.10.19 1:22
GRINGOTT

Imię i nazwisko postaci: Drew Macnair, Caelan Goyle
Skrytka: Drew, Caelan
Uzasadnienie: Drew wraz z Caelanem od dawna planowali zakup Karczmy Pod Mantykorą i w końcu dobili targu ---> klik.
Zdobyto:  Zakup lokacji niskiej klasy 400 PM - zakup na pół.

+
The eye sees only what the mind is prepared to comprehend
Drew Macnair
Zawód : Poszukiwacz i przemytnik artefaktów, fascynat nakładania klątw , właściciel Karczmy "Pod Mantykorą"
Wiek : 31
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler
Dan­ger is a beauti­ful thing when it is pur­po­seful­ly sou­ght out.
OPCM : 40
UROKI : 2 +2
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 5 +1
CZARNA MAGIA : 51 +4
ZWINNOŚĆ : 4
SPRAWNOŚĆ : 12 +3
Genetyka : Metamorfomag

Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t6211-drew-macnair https://www.morsmordre.net/t4416-avari https://www.morsmordre.net/t4381-to-nie-jest-pokoj-zyczen https://www.morsmordre.net/f277-smiertelny-nokturn-13-18 https://www.morsmordre.net/t4418-skrytka-bankowa-nr-1139 https://www.morsmordre.net/t4417-drew-macnair
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]01.10.19 22:08
Imię i nazwisko postaci: Ventress Burke
Suma punktów biegłości na start: 70
Suma punktów majętności na start: 100
Wydane punkty doświadczenia: 600 + 100 = 700
Zdobyto: animagia, zamiennik sowy (kruk), różdżka


This is war. All is fair.
Say your prayers, lock your doors. Sticks and stones, breaking bones. All together. All along.
Ventress Burke
Zawód : rodzinna lojalistka
Wiek : 21
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna

We rise standing tall
Steady hand for the draw
Swing the sword, see them fall
Duty
calls, it calls

OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7910-ventress-burke#224382 https://www.morsmordre.net/t7921-nevermore#225208 https://www.morsmordre.net/t7920-viking-princess#225198 https://www.morsmordre.net/f76-durham-durham-castle https://www.morsmordre.net/t7922-ventress-burke#225224
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]02.10.19 13:15
Imię i nazwisko postaci: Percival Blake
Rachunek: 206 - 50 = 156
Uzasadnienie: jak niżej!
Zdobyto: 1 PB (do reszty, po dodaniu powinno być tam razem 8,5 punktu)

Imię i nazwisko postaci: Percival Blake
Biegłość: numerologia I
Ilość wydanych punktów: 2 PB
Uzasadnienie: Percival uczy się na własnych błędach; walki w które wdał się na przełomie ostatnich miesięcy przy okazji napraw anomalii i później, pod lodziarnią na ulicy Pokątnej, uświadomiły mu, że posiadanie w zanadrzu szybkiego sposobu na przetransportowanie siebie i bliskich w bezpieczne miejsce to podstawa - dlatego postanowił zaopatrzyć się w świstoklik i nauczyć podstaw numerologii, by być w stanie samodzielnie go aktywować. Tutaj spotyka się z Sheltą, rozmawiają o świstoklikach, Percy obserwuje też proces jego tworzenia; tutaj natomiast Shelta wprowadza go w podstawy numerologii, pięknie wykładając o istocie magii.

Imię i nazwisko postaci: Percival Blake
Biegłość: jeździectwo II
Ilość wydanych punktów: 6,5 PB
Uzasadnienie: Dwuletni bezruch, w który Percival wpadł po tragicznej w skutkach, smoczej wyprawie, dobiegł końca już przeszło rok temu; w tym czasie więcej niż raz miał okazję dosiadać końskiego grzbietu, odświeżając zapomniane umiejętności. W tym wątku (będącym kontynuacją innego) wskazówek udziela mu znacznie lepiej radząca sobie w siodle Inara i urządzają sobie prywatny wyścig; tutaj bierze udział w konnej gonitwie, którą zresztą wygrywa - tutaj; w nagrodę otrzymując konia ze stajni Carrowów. W prezencie ślubnym otrzymał też na własność aetonana, na którym bierze udział w kolejnym wyścigu - tutaj, tym razem co prawda nie zajmując wysokiej lokaty, ale docierając do końca (o tutaj post kończący). O przejażdżkach na Cieniu (aetonanie) piszę też sporo w narracji, zwłaszcza od czasów opuszczenia przez Percivala rodzinnej rezydencji w Nottinghamshire; przez kilka długich miesięcy - to jest, przez czas trwania anomalii - mieszkał w domu w kornwalijskim lesie, chcąc nie chcąc przemieszczając się właśnie na końskim grzbiecie. Teraz też zresztą często to robi, bo długie wycieczki w towarzystwie Cienia pomagają mu oczyścić myśli.

W związku z powyższym prosiłabym też o skorygowanie poziomu biegłości odporności magicznej na 31 punktów; po podniesieniu jeździectwa Percival wskoczy też na wyższy pułap punktów biegłości wydanych na aktywności (z 3,5 na 10 punktów), stąd dodatkowe punkty statystyk (4) prosiłabym o dodanie do zwinności.

Imię i nazwisko postaci: Percival Blake
Rachunek: 156 - 80 = 76
Uzasadnienie: Czasy spokojnej kariery za ministerialnym biurkiem dobiegły dla Percivala końca - od dłuższego już czasu ponownie pracuje w terenie, dni spędzając albo na wzgórzach rezerwatu smoków, albo na organizowanych przez siebie wyprawach, co bezpośrednio przekłada się na poprawę kondycji fizycznej. Odrobinę wyżej linkuję gonitwy, w których brał udział, oprócz tego był członkiem wyprawy organizowanej przez Rosierów i wywijał na lodzie na zimowym sabacie (który wygrał). W razie potrzeby zalinkuję więcej, ale to tylko jeden punkt, więc nie wyciągałam całego arsenału wątków. <3
Zdobyto: 1 punkt zwinności


+


but the blood on my hands
scares me to
death

Percival Blake
Zawód : dowódca grupy smoczych łowców w peak district
Wiek : 34
Czystość krwi : Zdrajca
Stan cywilny : Kawaler

are we destined
to burn
or will we last the night?


OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t1517-percival-nott https://www.morsmordre.net/t1542-tatsu https://www.morsmordre.net/t1531-percy https://www.morsmordre.net/f203-kornwalia-sennen https://www.morsmordre.net/t3560-skrytka-bankowa-nr-416#62942 https://www.morsmordre.net/t1602-percival-nott
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]03.10.19 1:23
Imię i nazwisko postaci: Drew Macnair
Rachunek: 594-560=34
Uzasadnienie: W ciągu ostatnich dziesięciu fabularnych miesięcy Drew poprawił swoje umiejętności ofensywne, a w szczególności w aspekcie czarnej magii. Zaczął odważniej z niej korzystać - znacznie częściej i z większą pewnością siebie oraz ponadto zdobycie II poziomu w hierarchii Rycerzy Walpurgi pozwoliło mu wyszkolić umiejętność przemiany w kłąb czarnego dymu, która opiera się na wspomnianej dziedzinie magii.
W dalekiej Armenii próbował wiele razy, podobnie - z o wiele lepszą skutecznością - podczas walki z aurorami nad brzegiem rzeki. Podczas odbudowy Białej Wywerny zwerbował całkiem zdolnego pachołka, następie dwóch nieco mocno pokiereszował. Liczył, że i jego dawna "przyjaciółka" skończy podobnie jak wróg z Coquet, lecz niestety okazała się godnym przeciwnikiem. Robił co mógł czy to w zamkniętej części portu, gdy odnalazł magazyn rebeliantów oraz w Norfolk, gdzie jego osobista porażka była wyjątkowo przytłaczająca - każdy uczył się na błędach i on o tym doskonale wiedział.
Ponadto ostatnie miesiące stanowiły dla niego pewien przełom, albowiem pierwszy raz wypowiedział najpotężniejsze z trzech niewybaczalnych zaklęć.
Zdobyto: +7 punktów CM

+
The eye sees only what the mind is prepared to comprehend
Drew Macnair
Zawód : Poszukiwacz i przemytnik artefaktów, fascynat nakładania klątw , właściciel Karczmy "Pod Mantykorą"
Wiek : 31
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler
Dan­ger is a beauti­ful thing when it is pur­po­seful­ly sou­ght out.
OPCM : 40
UROKI : 2 +2
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 5 +1
CZARNA MAGIA : 51 +4
ZWINNOŚĆ : 4
SPRAWNOŚĆ : 12 +3
Genetyka : Metamorfomag

Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t6211-drew-macnair https://www.morsmordre.net/t4416-avari https://www.morsmordre.net/t4381-to-nie-jest-pokoj-zyczen https://www.morsmordre.net/f277-smiertelny-nokturn-13-18 https://www.morsmordre.net/t4418-skrytka-bankowa-nr-1139 https://www.morsmordre.net/t4417-drew-macnair
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]03.10.19 10:34
Imię i nazwisko postaci: Hannah Wright
Rachunek: 370 - (3*80) = 130 PD

Uzasadnienie: Odkąd jestem w Zakonie Feniksa biorę na poważnie to, co potrafię i to, co mogę(i czego nie mogę) zrobić, dlatego angażuję się w zadania organizacji. Brałam udział w naprawianiu anomalii (z różnym niestety skutkiem), między innymi na cmentarzu w towarzystwie Freda próbowałam rzucić zaklęcie, ale bezskutecznie, co jedynie utwierdziło mnie w przekonaniu, że mam braki, które muszę nadrobić, a później w sowiej poczcie zmierzyłam się w pojedynku z Rycerzami Walpurgii, gdzie cudem uniknęłam śmierci (i wiele się przy tym nauczyłam, o czym wspominam we wszystkich późniejszych fabułach). Ponadto, w miedzyczasie brałam udział w pojedynkach klubowych, w których trenowałam swoje umiejętności, stawiając głównie na uroki: w czerwcu,, w lipcu i tu, a także we wrześniu, a w styczniu nawet wygrałam pojedynek ze swoją przeciwniczką, powracając do klubu po swojej nieobecności i bierności październikowo-grudniowej.
Zdobyto: 3 punkty uroków

+Like a river flows
Surely to the sea
Darling, so it goes
Some things are meant to be

Hannah Wright
Zawód : Wytwórca mioteł
Wiek : 28
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Zaręczona


take me back to the night we met


OPCM : 25 +5
UROKI : 15
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 10
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 15
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarownica
Rozwój postaci III - Page 5 HCdH48g
Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t5207-hannah-wright https://www.morsmordre.net/t5219-poczta-hani https://www.morsmordre.net/t5220-hania https://www.morsmordre.net/f343-baker-street-221b https://www.morsmordre.net/t6218-skrytka-bankowa-nr-1286 https://www.morsmordre.net/t6213-h-wright
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]05.10.19 10:29
Imię i nazwisko postaci: Benjamin Wright
Rachunek: 100 - 100 = 0
[*]
Uzasadnienie: potrzebuję punktów biegłości janiewiemktowymyślatezmiany
Zdobyto: 2 PB

+


Make my messes matter, make this chaos count.
Benjamin Wright
Zawód : eks-gwiazda quidditcha, nadzorca w smoczym rezerwacie
Wiek : 33
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
may the bridges I burn
light the way
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Rozwój postaci III - Page 5 2548bf6970f74d0d9594e17b72bc2037
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t656-benjamin-wright https://www.morsmordre.net/t683-smok#2087 https://www.morsmordre.net/t3555-nokturnowa-rubryka-towarzyska#62778 https://www.morsmordre.net/f203-kornwalia-sennen https://www.morsmordre.net/t4339-skrytka-bankowa-nr-178#92647 https://www.morsmordre.net/t1416-jaimie-wright
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]06.10.19 11:36
Imię i nazwisko postaci: Deirdre Mericourt
Rachunek:  654-280 =  374
Uzasadnienie: Deirdre dalej służy Czarnemu Panu, w ubiegłym roku naprawiła wiele anomalii, a choć ostatnie tygodnie sprawiły, że nie mogła korzystać z najokrutniejszych zaklęć, to nie osiadła na laurach. wspominam w ostatnich wątkach, że skupiła się na wiedzy teoretycznej, na szukaniu kolejnych granic w mrocznej magii, na sięganiu po stare woluminy, na nauce nowych inkantacji; wspominam też o tym, że Dei powoli wraca do formy (klik) - dużo spaceruje także po wybrzeżu Wyspy Sheppey pomimo mrozów, chce poprawić swoją kondycję na choć minimalnym poziomie
Zdobyto: 2 punkty statystyk do cm, 1 punkt statystyk do sprawności

+


there was an orchid as beautiful as the
seven deadly sins
Deirdre Mericourt
Zawód : Kochanica nestora, westalka Fantasmagorii
Wiek : 27
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa
one more time for my taste
I'll lick your wounds
I'll lay you down

OPCM : 37 +3
UROKI : 4
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 56 +5
ZWINNOŚĆ : 21
SPRAWNOŚĆ : 8
Genetyka : Czarownica
we still got the taste dancing on our tongues
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t1037-deirdre-tsagairt https://www.morsmordre.net/t1043-moira#6174 https://www.morsmordre.net/t1045-panienka-lekkich-obyczajow-zaprasza#6178 https://www.morsmordre.net/f217-kent-wyspa-sheppey-biala-willa https://www.morsmordre.net/t4825-skrytka-bankowa-nr-301#103486 https://www.morsmordre.net/t1190-deirdre-tsagairt
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]06.10.19 21:19
Imię i nazwisko postaci: Percival Blake
Rachunek: 528 - 500 = 28
Uzasadnienie: motywację kryjącą się za nauką oraz sam proces nauki wyjaśniam - wydaje mi się, że wyczerpująco - w tym poście; dodatkowo dorzucam wątek, w którym proszę Lucindę o pomoc w nauce i odbywamy pierwszą lekcję (ale to już poza wymaganiami)
Zdobyto: oklumencja

+

GRINGOTT

Imię i nazwisko postaci: Percival Blake
Skrytka: hops
Uzasadnienie: od paru miesięcy Percy jest znów aktywnym zawodowo łowcą smoków, jeździ na wyprawy, ma z nimi do czynienia na co dzień w rezerwacie - stąd postanowił sprawić sobie pelerynę, która ochroni go przed poparzeniami
Zdobyto: peleryna z włóknami ze smoczej skóry

+


but the blood on my hands
scares me to
deathOstatnio zmieniony przez Percival Blake dnia 09.10.19 21:04, w całości zmieniany 1 raz
Percival Blake
Zawód : dowódca grupy smoczych łowców w peak district
Wiek : 34
Czystość krwi : Zdrajca
Stan cywilny : Kawaler

are we destined
to burn
or will we last the night?


OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t1517-percival-nott https://www.morsmordre.net/t1542-tatsu https://www.morsmordre.net/t1531-percy https://www.morsmordre.net/f203-kornwalia-sennen https://www.morsmordre.net/t3560-skrytka-bankowa-nr-416#62942 https://www.morsmordre.net/t1602-percival-nott
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]06.10.19 21:45
Imię i nazwisko postaci: Theseus Irving
Suma punktów biegłości na start: 70
Suma punktów majętności na start: 100
Wydane punkty doświadczenia: 50
Zdobyto: sowa, różdżka
Gość
Anonymous
Gość
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]09.10.19 23:22
Imię i nazwisko postaci: Lisbeth Borgin
Suma punktów biegłości na start: 70
Suma punktów majętności na start: 100
Wydane punkty doświadczenia: 50
Zdobyto: sowa, różdżka
Lisbeth Borgin
Zawód : zaklęta w mroku Nokturnu
Wiek : 20
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
Actus hominis, non dignitas iudicetur
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Jasnowidz

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7869-lisbeth-borgin https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]12.10.19 21:43
Imię i nazwisko postaci: Ramsey Mulciber
Rachunek: 101-100= 1 Smile
Uzasadnienie: Jestem aktywnie działającym czarnoksiężnikiem, stale dokształcającym swoje umiejętności i wzbogacającym swoją obszerną już wiedzę;  nieustannie przeprowadzam eksperymenty badawcze czarnomagiczne na dzieciach w piwnicach Gwiezdnego Proroka (sam i z moimi najlepszymi przyjaciółmi). Kiedy trzeba, rzucam też bez wahania śmiercionośne avady, imperiusy i szatańską pożogę. Jestem złym człowiekiem Sad
Zdobyto: 1 punkt CM

+pan unosi brew, pan apetyt ma
na krew
Ramsey Mulciber
Zawód : Niewymowny
Wiek : 31
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler
Świat smakuje jak machora
a machora jak ten świat,
kiedy przyjdzie na mnie pora
sam wyostrzę czarny bat.
OPCM : 40
UROKI : 20 +2
ALCHEMIA : 0 +3
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 57 +7
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 5 +3
Genetyka : Jasnowidz
Rozwój postaci III - Page 5 The-sandman
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t2225-ramsey-mulciber https://www.morsmordre.net/t2290-ursus#34823 https://www.morsmordre.net/t2283-sorry-not-sorry https://www.morsmordre.net/f137-pokatna-3-6 https://www.morsmordre.net/t2922-skrytka-bankowa-nr-624#47539 https://www.morsmordre.net/t2326-ramsey-mulciber
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]12.10.19 22:16
Imię i nazwisko postaci: Sigrun Rookwood
Rachunek: 402 - 400 = 2
Uzasadnienie: staram się żyć aktywnie, uprawiam sporty, biegam po lesie, jeżdżę konno (tutaj, podczas wyścigu konnego także), pływam, więc moja kondycja się poprawiła!
Cały czas również szlifuję swoje umiejętności w czarnej magii, to dziedzina, która najbardziej mnie pociąga i której tajemnice zgłębiam najchętniej, o czym często wspominam w postach. Z sukcesem naprawiłam wiele anomalii używając czarnej magii, torturowałam dzieci w Gwiezdnym Proroku, podczas pełni poturbowałam też Matthew, a ostatnio torturowalam rebeliantów i spaliłam ich kryjówkę szatańską pożogą. Zostałam Śmierciożercą, mogę uczyć się od Czarnego Pana i silniejszych przyjaciół najplugawszych czarów, z czego korzystam i do nauki przykładam się z ochotą. :pwease:
Zdobyto: +1 punkt sprawności, +4 cm

(5 punktów cm pochodzi z różdżki, w karcie w bonusie mam 3, a powinno być 5, bo różdżkę wzmacniałam dzięki anomaliom, dlatego cena statystyki to 80 pd jeszcze)

Imię i nazwisko postaci: Sigrun Rookwood
Biegłość: Spostrzegawczość I -> II
Ilość wydanych punktów: 8
Uzasadnienie: jestem łowcą wilkołaków, poluję też na inne zwierzęta, dlatego muszę być czujna i uważna, zwracać uwagę na szczegóły i pozornie nieistotne ślady (a myślistwo wymaga też ode mnie używania innych zmysłów niż tylko wzrok, ale także słuch i węch). Regularnie poluję i strzelam z kuszy, co wymaga pracy nad celnością, a robię to tutaj i tutaj. W opowiadaniach pracowych również piszę o śledztwach, tropieniu podejrzanych o wilkołactwo, śledzeniu, co wymaga ode mnie skupienia się i zwracania uwagi na szczegóły, obserwowania ludzi i ich reakcji. Najważniejsze są w mojej pracy pełnie, pracuję wtedy w nocy, w ciemnościach, co wymaga ode mnie koncentracji i skupienia na wypatrywaniu śladów i bestii w mroku, by trafić w nią zaklęciem. Na eventach w Azkabanie, czy tajnym bunkrze całkiem nieźle udawało mi się rzucać na spostrzegawczość.

W związku z rozwojem będzie przysługiwał mi dodatkowy 1 pb organizacji i podskoczy mi odporność magiczna. :pwease:

+


She tastes like every

dark thought I've ever had
Sigrun Rookwood
Zawód : dowódca grupy łowców wilkołaków
Wiek : 29
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa
I am not
ruined
I am

r u i n a t i o n
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
i n s a n e
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t5310-sigrun-rookwood https://www.morsmordre.net/t5379-astrid#121534 https://www.morsmordre.net/t5378-sigrun https://www.morsmordre.net/f100-harrogate-skala https://www.morsmordre.net/t5380-skrytka-bankowa-nr-1330#121543 https://www.morsmordre.net/t5381-sigrun-n-rookwood#121544
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]13.10.19 20:24
Imię i nazwisko postaci: Etheldred Vane
Suma punktów biegłości na start: 70
Suma punktów majętności na start: 0 PM (100 wydane na psa)
Wydane punkty doświadczenia: 50 PD
Zdobyto: sowa i pies!
Gość
Anonymous
Gość
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]27.10.19 8:09
Imię i nazwisko postaci: Daniel Wroński
Suma punktów biegłości na start: 70
Suma punktów majętności na start: 100 PM
Wydane punkty doświadczenia: -
Zdobyto: -


Self-made man


Daniel Wroński
Zawód : nikt
Wiek : 28
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Żonaty
Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7861-daniel-wronski#222853 https://www.morsmordre.net/t7892-listy-wronskiego https://www.morsmordre.net/t7882-wronski https://www.morsmordre.net/f239-smiertelny-nokturn-7-13 https://www.morsmordre.net/t7887-skrytka-bankowa-nr-1886 https://www.morsmordre.net/t7889-daniel-wronski#223176

Strona 5 z 70 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 37 ... 70  Next

Rozwój postaci III
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach