Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Rozwój postaci III
AutorWiadomość
Rozwój postaci III [odnośnik]03.08.19 12:13
First topic message reminder :

Rozwój postaci

Punkty doświadczenia możesz wymienić na zakup różnego rodzaju przedmiotów, zaklęć jednorazowego użytku, umiejętności, zwierząt, a także na podwyższenie statystyk i biegłości. Szczegóły znajdziesz w sklepie.

Podczas tworzenia karty postaci można zakupić jedną dowolną umiejętność (oprócz magii bezróżdżkowej) lub genetykę oraz inne statystyki, biegłości i przedmioty ze sklepiku mistrza gry o łącznej sumie PD nie większej niż wartość równa wiekowi postaci przemnożonemu przez 20, jeżeli postać ukończyła 25 rok życia. Po odjęciu ceny zakupów stan konta staje się liczbą ujemną - do momentu, w którym "dług" zostanie spłacony rozwój postaci pozostaje zablokowany. Przykładowo, postać, która ma skończone 25 lat, może wydać na start 500 PD (25*20) i dokupić jedną dowolną umiejętność, na przykład oklumencję, zacznie jednak wówczas grę z kredytem -1000 PD (500 + 500 za oklumencję).

Rozwój statystyk, biegłości i umiejętności w trakcie rozgrywki musi być uzasadniony rozgrywką, która miała miejsce po akceptacji karty. Forma tej rozgrywki jest całkowicie dowolna (wątki, opowiadania, nawet listy i pojedyncze fragmenty narracji w postach, a zwłaszcza działania powiązane z fabułą forum), jednak jej rodzaj, charakter, obszerność muszą być adekwatne do docelowego poziomu postaci. Mistrz gry, oceniając rozwój, bierze pod uwagę całokształt postaci i jej wątków, również tych, które nie są w rozwoju zgłaszane, o ile jest ich świadomy. Wątki takie mogą działać na korzyść lub niekorzyść zgłaszanego rozwoju postaci. Niektóre biegłości i statystyki są ze sobą powiązane i należy mieć to na uwadze (na przykład statystyki fizyczne i biegłości sportowe). Zgłaszając rozwój gracz powinien być pewien, że jego postać wyczerpała temat pod względem nauki danej biegłości lub statystyki na swoim poziomie. W uzasadnieniu lepiej jest napisać więcej rzeczy niepotrzebnych, niżeli mniej potrzebnych. W przypadku umiejętności dodatkowe wytyczne znajdują się również w odpowiednim temacie.

Rozwinięcie czegokolwiek u postaci powinno bazować na tym, z czego postać w trakcie swojej rozgrywki fabularnej korzysta. Gracz najprawdopodobniej będzie w stanie uzasadnić swój rozwój bazując na naturalnych przejściach postaci, a nie na sztucznych pojedynczych wątkach z nauką granych tylko po to, by osiągnąć określony cel. Na rozwój postaci składa się cała jej kreacja.

Rozwój postaci zgłaszany pomimo BRAKU punktów wymaganych do jego rozliczenia na koncie postaci będzie odrzucany i usuwany z tematu.


Przy tworzeniu karty postaci:

rozwiń:


Aby wykorzystać zdobyte punkty doświadczenia:

rozwiń:


Aby wykorzystać zdobyte punkty biegłości:

rozwiń:


Aby wykorzystać punkty ze skrytki bankowej*:

rozwiń:


*skrytki bankowe prowadzone są przez graczy, należy jednak poinformować o zakupie przedmiotów/zwierząt, które powinny zostać dopisane do wyposażenia postaci. Postać fabularnie nie posiada danych przedmiotów jeśli nie figurują one w jej wyposażeniu.
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
rozwój - Rozwój postaci III - Page 43 Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Re: Rozwój postaci III [odnośnik]14.04.21 15:22
Imię i nazwisko postaci: Tristan Rosier
Rachunek: 442-400=42
Zdobyto: 8 PB
Uzasadnienie: poniżej

Imię i nazwisko postaci: Tristan Rosier
Biegłość: historia magii
Ilość wydanych punktów: 8 - na II poziom
Uzasadnienie: Tristan przeszedł drogę od syna możnego rodu do jego głowy, przez cały ten okres aktywnie działając na politycznym polu, z wolna przyjmując informację o mechanizmach rządzących światem, nieprzerwanie zanurzając się w historię swojego kraju, swojej rodziny, innych rodzin, przeszłości, która pokazuje popełniane błędy i przestrzega przed popełnianiem takich samych.
Tutaj rozprawiam o bieżącej polityce (dziś już historii) z lordem Nottem, tutaj o świeżej historii wojennej opowiada mi jej weteran, niejaki Lewis, naprowadzając na trop woluminu poszukiwanego przez Czarnego Pana, tutaj mój kuzyn, lord Travers, opowiada mi o zamorskich kulturach, tutaj byłem świadkiem rzezi nestorów na jednym z noworocznych sabatów, tutaj poznaję prawdziwą historię rodu Gaunt i dowiaduje się, że ród ten wciąż żyje w osobie Czarnego Pana, tu historię faktycznie tworzę, zostając jednym z pierwszych śmierciożerców, tutaj, na wyspie Wight, prowadzę ekspedycję mającą na celu wykrycie przebudzonych magiczną anomalią szczątek pradawnego smoka, który był już w tym momencie gatunkiem wymarłym, zatapiając się wcześniej w zapiskach przeszłości, tu znów historię tworzę, snując (zrealizowany) plan spalenia Ministerstwa Magii nim to znalazło się w rękach Rycerzy, a tu przypieczętowałem los Grindelwalda, tutaj razem z Morgothem kontempluję historię dawno zaginionych czystokrwistych rodzin nad ich pamiątkami rodzinnymi, tu aktywnie uczestniczę w historycznym już wydarzeniu na Stonehenge, zostaję nestorem i wraz z pozostałymi nestorami czystokrwistych rodzin dokonuję zamachu stanu i oddaję Anglię Lordowi Voldemortowi, wcześniej przygotowując się do tego na rycerskich spotkaniach, na których dowiadywałem się więcej o wówczas aktualnej sytuacji w kraju, tutaj już jako nestor zgłębiam się w historię mojego regionu, mojego rodu i zależności pomiędzy nim a pozostałymi, by sprostać obowiązkom, którymi mnie obarczono, tutaj Zachary opowiada mi o egipskiej kulturze, wprowadzając w ichniejszy świat magii, obyczajów i polityki, tutaj poznaję świat i historię kultury jeszcze bardziej egzotycznej od arabskiej, bo podwodnej, na licznych rycerskich spotkaniach dowiaduję się coraz więcej o polityce, jak choćby tu wsłuchując się w wynurzenia Alpharda na temat Wizengamotu, a tu w wynurzenia Alpharda na temat sytuacji w Hiszpanii. Tutaj na tle kontemlacji dawnych dziejów decyduję się wraz z Alphardem wyprowadzić nasze rody z wielowiekowego konfliktu, tutaj Alphard wprowadza mnie w kulturę i tradycje olbrzymów, tutaj poznaję legendy o starych druidach, z których w trakcie późniejszego wydarzenia staram się wyciągnąć jak najwięcej, często sięgając po jej szczegóły. I jeszcze tutaj i tutaj rozmawiam o bieżącej sytuacji w kraju.

+the vermeil rose had blown in frightful scarlet and its thorns
o u t g r o w n

Tristan Rosier
Zawód : Arystokrata, smokolog
Wiek : 29
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty

o b e y

OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
rozwój - Rozwój postaci III - Page 43 0a7fa580d649138e3b463d11570b940cc13967a2
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t633-tristan-rosier#1815 https://www.morsmordre.net/t639-vespasien https://www.morsmordre.net/t637-tristan-rosier#1838 https://www.morsmordre.net/f97-dover-upper-rd-13 https://www.morsmordre.net/t2784-skrytka-bankowa-nr-96 https://www.morsmordre.net/t977p15-tristan-rosier
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]16.04.21 22:43
Imię i nazwisko postaci: Philippa Moss
Rachunek: 653-400=253
Zdobyto: 8 PB
Uzasadnienie: uzasadnienie poniżej

Imię i nazwisko postaci: Philippa Moss
Biegłość: ONMS II
Ilość wydanych punktów: 8 PB
Uzasadnienie: Od pierwszego niuchacza, który wpadł w ręce Philippy rok temu, sporo się zmieniło. Philippa odnalazła w tych stworzeniach pokrewne dusze i postanowiła dowiedzieć się o nich jak najwięcej. Dziś opiekuje się już trzema takimi gagatkami, a dodatkowo przygarnęła psidwaka Nochala. Stworzenia rozbudzają w niej matczyne instynkty, mieszka z nimi i każdego dnia dowiaduje się o nich nowych rzeczy, to także towarzysze wielu wędrówek i powód, przez który naprawdę porządnie zaczęła przykładać się do zbierania informacji o prawidłowej opiece, ma za sobą także próby treningów i wykorzystywania ich magicznych zdolności. Magiczne stworzenia stały się ważną częścią jej życia, są obecne lub chociaż wspomniane niemal każdym wątku. Philippa zaczyna poważnie myśleć o założeniu hodowli, ale dobrze wie, że najpierw musi posiąść naprawdę szeroką wiedzę.
Na sylwestrze wyłapana mała spryciula przyniosła jej cenny łup, niuchacz towarzyszył jej przez całą imprezę, a nawet wspólnie z nim poszukiwałam skarbu. Tutaj pojawia się drugi - pośród cmentarzyska krzeseł wyławia samodzielnie małą, futrzastą sierotkę, która wcale tak łatwo nie chce się złapać. Tutaj co prawda mierzyła się z bahankami z prawdziwą specjalistką, ale rozmawiały także i o tych małych skurczybykach, zyskała cenną wiedzę. Tutaj łapie na ulicy nieznajomego niuchacza, który zrobił psikusa znajomej-nieznajomej. Tutaj, gdy omawia z malarzem-tapeciarzem koncept na salon, myśli nawet o tym, co spodobałoby się niuchaczom, snuje plany o przyszłości, w której wyszkoli niuchacze i się wzbogaca dzięki ich złodziejskim zdolnościom. Tutaj wyznaje przyjaciółce, jak bliskie są jej te stworzenia, zdradza, że jest zafascynowana i tak naprawdę przestaje chodzić o wykorzystywanie ich zdolności. Tutaj jest w salonie luster razem z niuchaczem, który wyjątkowo upodobał sobie naszyjnik klientki. Wybawiła ją z tej opresji. Tutaj razem z niuchaczem przeszukują opuszczony sierociniec, w którym kiedyś mieszkała. Niuchacz znajduje w skrytce kilka cennych pamiątek. Tutaj zabrała niuchacza na spacer. Tutaj wykorzystuje nos psidwaka i razem z Hanią tropią Keata - udaje się go wreszcie znaleźć. Tutaj odpowiadziała na wezwanie przyjaciółki, która odnalazła malutkiego niuchacza i nie wie, jak się z nim obchodzić - tłumaczyła jej wszystko, przyglądała się uważnie nowemu stworzeniu i udzieliła rad, czuwała nad pierwszym karmieniem. Tutaj zaprosiła specjalistę od spraw zwierzęcych, który przygląda się wszystkim stworzeniom, omawia z Philippą możliwość tresury niuchaczy oraz uzupełnia jej wiedzę o dodatkowe informacje. Tutaj też zabrała niuchacza na spacer, próbowała nauczyć go sztuczki, a finalnie pertraktowała z gagatkiem, gdy ten zainteresował się monetą nieznajomego. Skończyło się na jednym zadrapaniu. Tutaj zabrała niuchacza na spotkanie z  Yvette. Stworzenia te towarzyszą jej wciąż i wciąż, powyższe przykłady nie stanowią całości udziału ich w życiu Philippy.
Chociaż wędrówki z tymi stworzeniami to także sytuacje niefortunne, dużo biegania, częste nieprzyjemności i świat poprzewracany do góry nogami, to jednak Philippa nie traci zainteresowania, nie ustaje w zbieraniu doświadczeń. Nochal i banda niuchaczy sprawiły, że zaczęła inaczej spoglądać na świat stworzeń i zdaje się, że utknęła po uszy.

+
Philippa Moss
Zawód : barmanka w "Parszywym Pasażerze", matka niuchaczy
Wiek : 26
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Czego pragniesz?
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7532-philippa-moss https://www.morsmordre.net/t7541-listy-do-philippy https://www.morsmordre.net/t7540-filipa https://www.morsmordre.net/f26-doki-pont-street-13-5 https://www.morsmordre.net/t7539-skrytka-nr-1834 https://www.morsmordre.net/t7542-phillipa-moss
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]17.04.21 0:41
Imię i nazwisko postaci: Percival Blake
Rachunek: 534 - 500 = 34
Zdobyto: hipogryf
Uzasadnienie: W listopadzie Zakon Feniksa w ramach działań wojennych przejął kontrolę nad rezerwatem hipogryfów w Wiltshire; Percy postanowił sprawdzić, jak mają się stworzenia i odkrył, że jeden z młodszych hipogryfów był ranny - zabrał go więc do domu, żeby odpowiednio się nim zająć... i tak już sobie został notme

Imię i nazwisko postaci: Percival Blake
Biegłość: skradanie - I poziom
Ilość wydanych punktów: 2 PB (z reszty)
Uzasadnienie: Percival jest smoczym łowcą, badaczem magicznych stworzeń, organizatorem wypraw - obserwacja zachowania (niejednokrotnie płochliwych) zwierząt czy samo zbliżenie się do nich na niewielką odległość wymaga od niego podstawowych umiejętności maskowania swojej obecności, cichego poruszania się, pozostania niezauważonym; a chociaż te umiejętności mogły zakurzyć się w czasie, który Percival spędził za biurkiem, to już od ponad roku znów pracuje w terenie: w maju zeszłego roku brał udział w wyprawie organizowanej przez rezerwat w Kent, podczas której wspólnie z Benjaminem tropił jedną z jaźni ożywionej przez anomalie smoczycy, która ukryła się w grocie. Z umiejętności ukrywania się korzysta również przy wykonywaniu codziennych obowiązków w rezerwacie, przykładowo - w tym opowiadaniu tropi rannego smoka na wzgórzach, a tutaj obserwuje z ukrycia zachowanie młodych smocząt. W lutym brał też udział razem z Jackie w wyprawie do Szkocji, gdzie szukali handlarza smoczymi jajami, podkradając się pod jego kryjówkę. Odkąd jest poszukiwany listem gończym, dyskretnego przemieszczania się wymaga od niego samo poruszanie się po Anglii, a zwłaszcza działalność w Zakonie Feniksa; już po zamknięciu Londynu dla osób bez zarejestrowanych różdżek pojawiał się w nim niejednokrotnie, unikając patroli i oprychów - na przykład tutaj, gdy wspólnie z Michaelem zabezpieczali punkt wejścia do miasta.

Imię i nazwisko postaci: Percival Blake
Biegłość: ekonomia - I poziom
Ilość wydanych punktów: 2 PB (z reszty)
Uzasadnienie: Percival żyje na własny rachunek już od ponad roku, a od stycznia posiada własną, prowadzoną samodzielnie hodowlę smoczogników, na poczet której musiał zaciągnąć pożyczkę w banku Gringotta; już samo założenie hodowli wymagało od niego wykonania planu wydatków i przychodów, a także załatwienia wszystkich potrzebnych do otrzymania kredytu formalności, co opisuję w tym opowiadaniu; samo prowadzenie hodowli również wymaga od niego podstaw rozporządzania pieniędzmi - hodowla co prawda zarabia tylko na siebie, ale nie przynosi też strat; pracę nad nią opisuję tutaj, tutaj i tutaj, tutaj i tutaj. Ponadto Percival jest organizatorem smoczych wypraw, co wymaga od niego sporych umiejętności w planowaniu i kontrolowaniu wydatków, każdorazowego rozliczenia zużytych eliksirów i potrzebnego sprzętu, rozporządzania ludźmi; taką wyprawę zorganizował samodzielnie w grudniu zeszłego roku (tutaj znajduje się wątek ze spotkania z uczestnikami wyprawy, a tutaj zatrudnia jednego z pracowników, w rozmowie, w której dyskutują również o wynagrodzeniu).

(W razie zaakceptowania rozwoju, odporność magiczna urośnie z 35 do 39).

+


but the blood on my hands
scares me to
death

Percival Blake
Zawód : dowódca grupy smoczych łowców w peak district
Wiek : 34
Czystość krwi : Zdrajca
Stan cywilny : Kawaler

are we destined
to burn
or will we last the night?


OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t1517-percival-nott https://www.morsmordre.net/t1542-tatsu https://www.morsmordre.net/t1531-percy https://www.morsmordre.net/f203-kornwalia-sennen https://www.morsmordre.net/t3560-skrytka-bankowa-nr-416#62942 https://www.morsmordre.net/t1602-percival-nott
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]17.04.21 14:54
Imię i nazwisko postaci: Neala Weasley
Rachunek: 428 - 200 - 100 = 128
Zdobyto: 2 x koń, 1 x Powiększenie limitu zmiany wizerunku
Uzasadnienie: Ciocia z wujkiem mają dwa konie. Montygona i Bibi, moi najwierniejsi towarzysze ostatnich czasów. Niezawodni i piękni.

+

Imię i nazwisko postaci: Neala Weasley
Biegłość: Literatura (wiedza)
Ilość wydanych punktów: ½
Uzasadnienie: dużo czytam, książek i powieści, lubię znajdować się w innych światach, obserwować świat oczami bohaterów. W postach wspominam często o czymś, co przeczytałam gdzieś, więc wiedzę na ten temat mniejszą niż większą posiadam. W ciągu tych kilku lat, zdążyłam ich sporo przeczytać.
Miejsca w których wspominam o tym, że czytam:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Imię i nazwisko postaci: Neala Weasley
Biegłość: Literatura (tworzenie)
Ilość wydanych punktów: ½
Uzasadnienie: Nie mam problemów z odnajdywaniem słów. Jeszcze lepiej idzie mi, kiedy mogę usiąść i dokładnie przemyśleć jak coś w słowa ująć i przelać na papier. Spisywanie listów(1, 2, 3, 4), czy pisanie myśli w podręcznym notatniku, który trzymam zawsze przy sobie z biegiem czasu i lat zaczęło przychodzić z w jeszcze większą łatwością. A że sporo czytam, to też przy okazji uczę się nowych słów i tego jak pisać. Prowadzę też coś w rodzaju dziennika w którym zapisuję niektóre spotkane mnie rzeczy - wieczorem kiedy już w domu jestem, a zawsze wcześniej to planuję

Imię i nazwisko postaci: Neala Weasley
Biegłość: krawiectwo
Ilość wydanych punktów: ½
Uzasadnienie: Duża jestem i bratu zawsze pomagać jak najmocniej chciałam. Wokół siebie dużo ludzi miałam, którzy rzeczy mnie przydatnych uczyli. tutaj Poppy uczy mnie, jak poprawnie używać zaklęcia do szycia, co wcale nie jest takie łatwe jak się wydaje i praktyki potrzebuje.


w przypadku biegłości prosimy o zalinkowanie wątków, w których Neala chociaż wspomina o tym rozwoju albo wątku, który jest cały poświęcony rozwojowi konkretnej biegłości.


poprawione

+


She took things too seriously, or not too seriously at all. She hated with every fiber of her being, or loved with every piece of her heart. There was no in-between for her. It was either all or nothing.


Ostatnio zmieniony przez Neala Weasley dnia 20.04.21 18:41, w całości zmieniany 2 razy
Neala Weasley
Zawód : dobry duch Devon
Wiek : rocznikowo 17
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
i am under no obligation
to make sense to you
OPCM : 10
UROKI : 2 +2
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 6 +3
TRANSMUTACJA : 7
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 8
Genetyka : Czarodziej

Dzieci
Dzieci
https://www.morsmordre.net/t4071-neala-weasley https://www.morsmordre.net/t4260-victoria-sowa-brena-ale-tez-moja#87876 https://www.morsmordre.net/t9448-for-as-long-as-the-sun#287505 https://www.morsmordre.net/f171-ottery-st-catchpole https://www.morsmordre.net/t9744-skrytka-bankowa-nr-1054#295656 https://www.morsmordre.net/t4240-neala-weasley#86909
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]20.04.21 10:35
Imię i nazwisko postaci: XaVier Burke
Rachunek: 54-50=4
Uzasadnienie: W końcu dorobiłam się odpowiedniej ilości PD aby zakupić w sklepiku SOWĘ
Zdobyto: SOWA

+


I know what you are doing in the dark
I know what your greatest desires are.
Xavier Burke
Zawód : artefakciarz, organizator wszelaki, menager Palarni Opium
Wiek : 30
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Wdowiec
I know what you are doing in the dark, I know what your greatest desires are
OPCM : 10 +2
UROKI : 11 +1
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 18 +2
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 6
Genetyka : Czarodziej

Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t9606-xavier-burke-w-budowie https://www.morsmordre.net/t9631-korespondencja-lorda-burke#292826 https://www.morsmordre.net/t9629-xavier-bukre#292806 https://www.morsmordre.net/f76-durham-durham-castle https://www.morsmordre.net/t10032-skrytka-bankowa-nr-1569#302913 https://www.morsmordre.net/t9630-xavier-burke#292819
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]21.04.21 12:42
Imię i nazwisko postaci: Odetta Parkinson
Suma punktów biegłości na start: 70
Suma punktów majętności na start:100 PM
Wydane punkty doświadczenia: 50
Zdobyto: Sowa

+


Someone holds me safe and warm
Horses prance through a silver storm,
Figures dancing gracefully across my memory
Odetta Parkinson
Zawód : ambasadorka Domu Mody Parkinson, alchemiczka
Wiek : 23 lata
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
It’s a game of war
death, love
And sacrifice
OPCM : 5 +2
UROKI : 0
ALCHEMIA : 15 +6
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 5 +2
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 10 +3
Genetyka : Czarownica

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t9654-odetta-eimher-parkinson#293343 https://www.morsmordre.net/t9761-kitri#296220 https://www.morsmordre.net/t9760-ksiezniczka-labedzi#296219 https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t9839-skrytka-bankowa-nr-2212 https://www.morsmordre.net/t9759-odetta-parkinson#296218
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]23.04.21 11:04
Imię i nazwisko postaci: Mordred Wilkes
Suma punktów biegłości na start: 70
Suma punktów majętności na start: 100 PM
Wydane punkty doświadczenia: 50
Zdobyto: sowa

+
Mordred Wilkes
Zawód : pracownik ministerstwa magii
Wiek : 25
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Żonaty
"Mam wrażenie, że nie posiada pan żadnej pożytecznej umiejętności ani talentu. Czy myślał pan, żeby się zająć nauczaniem?"
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9751-mordred-wilkes https://www.morsmordre.net/t9771-gral#296408 https://www.morsmordre.net/t9773-mw https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t9770-skrytka-nr-2231 https://www.morsmordre.net/t9769-mordred-wilkes
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]23.04.21 16:27
Imię i nazwisko postaci: Eris Lookwood
Suma punktów biegłości na start: 70
Suma punktów majętności na start: 100 PM
Wydane punkty doświadczenia: 50
Zdobyto: sowa

+And that world about to be a witness


To the limitlessness of how I kill business


Eris Rookwood
Zawód : Przestępca
Wiek : 23 lata
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
Show me how you move
Cause when you break
I'll get a new one
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Półwila

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9762-eris-rookwood#296235 https://www.morsmordre.net/t9788-ludio#296929 https://www.morsmordre.net/t9772-watch-me-play-the-devil#296437 https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t9795-skrytka-bankowa-nr-1337#297089 https://www.morsmordre.net/t9816-e-rookwood#297747
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]23.04.21 20:09
GRINGOTT

Imię i nazwisko postaci: Maeve Clearwater
Skrytka: tutaj
Uzasadnienie: Maeve umówiła się z panną Fancourt na stworzenie szaty ze skóry wsiąkiewki i choć krawcowa zaoferowała, że sama zajmie się pozyskaniem niezbędnych materiałów, to Maeve wolała rozeznać się w temacie i zakupić dodatkowy fragment na własną rękę - na wypadek, gdyby jej wizja była zbyt skomplikowana lub wymagająca.
Zdobyto: skóra wsiąkiewki (1 sztuka)

+


It is not our enemies that defeat us. It is our fear.
Maeve Clearwater
Zawód : Rebeliant, wywiadowca
Wiek : 28
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
The moments of peace that we find sometimes, they aren't anything but warfare, thinly disguised.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t6468-maeve-clearwater https://www.morsmordre.net/t6481-artemizja#165435 https://www.morsmordre.net/t6475-maeve#165296 https://www.morsmordre.net/t10356-sypialnia-maeve#312817 https://www.morsmordre.net/t6969-skrytka-bankowa-nr-1629#183139 https://www.morsmordre.net/t6512-maeve-clearwater
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]25.04.21 23:51
Imię i nazwisko postaci: Isabella Presley
Rachunek: 779-120=659
Zdobyto: tkanina z włokien sierści przyczajacza x2
Uzasadnienie: Wokół damy dużo pięknych strojów :innocent:


+
Isabella Cattermole
Zawód : Stażystka w lecznicy
Wiek : 22
Czystość krwi : Zdrajca
Stan cywilny : Zaręczona
Najmilszy sercu jest prawdziwy w nim pożar.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica
rozwój - Rozwój postaci III - Page 43 A8172ec5839139146051f7b54e49c5d0
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7405-isabella-selwyn https://www.morsmordre.net/t7416-iskierka https://www.morsmordre.net/t7414-bardzo-nieprzykladna-lady#202782 https://www.morsmordre.net/f84-boreham-palac-beaulieu https://www.morsmordre.net/t7417-skrytka-bankowa-nr-1810#202799 https://www.morsmordre.net/t7415-isabella-selwyn
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]26.04.21 10:48
GRINGOTT

Imię i nazwisko postaci: Jayden Vane
Skrytka: link
Uzasadnienie: bez okazji kupuję psa dziecku
Zdobyto: pies

+


he's the hero world deserves, but not the one it needs right now. they'll hunt him. he can take it. he's a silent guardian, a watchful protector. A DARK KNIGHT.
Jayden Vane
Zawód : astronom, profesor, publicysta, badacz, erudyta, ojciec
Wiek : 32
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowiec
Sometimes the truth
Isn’t good enough.
Sometimes people deserve more.
Sometimes people deserve
To have their f a i t h rewarded.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t4372-jayden-vane#93818 https://www.morsmordre.net/t4452-poczta-jaydena#95108 https://www.morsmordre.net/t4451-lucky-star#95083 https://www.morsmordre.net/f113-irlandia-killarney-national-park-theach-fael https://www.morsmordre.net/t4454-skrytka-bankowa-nr-1135#95111 https://www.morsmordre.net/t4453-jayden-vane
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]27.04.21 23:48
Imię i nazwisko postaci: Thomas Doe
Suma punktów biegłości na start: 70
Suma punktów majętności na start: 50 PM
Wydane punkty doświadczenia: 0 - 100 = -100
Zdobyto: Zaklęty instrument (harmonijka)

+


rozwój - Rozwój postaci III - Page 43 EbVqBwL
Thomas Doe
Zawód : Złodziej, grajek
Wiek : 21
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
Things didn't go exactly as planned
but I'm not dead so it's a win
OPCM : 5
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 12 +5
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 20
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarodziej
rozwój - Rozwój postaci III - Page 43 AGJxEk6
Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t9764-thomas-doe?nid=5#297075 https://www.morsmordre.net/t9998-buleczka?highlight=Bu%C5%82eczka https://www.morsmordre.net/t9805-fircyk https://www.morsmordre.net/f358-doki-pont-street-13-7 https://www.morsmordre.net/t9797-skrytka-bankowa-nr-2234 https://www.morsmordre.net/t9798-thomas-doe#297380
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]28.04.21 9:48
Imię i nazwisko postaci: Octavia Lestrange
Suma punktów biegłości na start: 70
Suma punktów majętności na start: 200 PM 100 PM
Wydane punkty doświadczenia: 50
Zdobyto: Sowa

+
Octavia A. Lestrange
Zawód : Konsultant artystyczny w rodzinnej operze
Wiek : 25
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Odrobina szaleństwa jeszcze nikomu nie zaszkodziła
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9793-octavia-lestrange#297025 https://www.morsmordre.net/t9802-nutka#297514 https://www.morsmordre.net/t9801-let-s-play#297510 https://www.morsmordre.net/t9803-skrytka-bankowa-nr-2239#297516 https://www.morsmordre.net/t9804-o-lestrange#297521
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]29.04.21 22:44
Imię i nazwisko postaci: Atticus Blythe
Suma punktów biegłości na start: 70
Suma punktów majętności na start: 100 PM
Wydane punkty doświadczenia: 50
Zdobyto: Sowa

+
Atticus Blythe
Zawód : jubiler, twórca talizmanów
Wiek : 30 lat
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler
The desire of gold is not for gold. It is for the means of freedom and benefit.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9791-atticus-blythe#296938 https://www.morsmordre.net/t9850-jutrzenka#298336 https://www.morsmordre.net/t9848-hands-made-of-gold#298297 https://www.morsmordre.net/t9909-atticus-blythe
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]02.05.21 12:41
GRINGOTT

Imię i nazwisko postaci: Elric Lovegood
Skrytka: tutaj
Uzasadnienie: Lubię zwierzęta, zakupiłem go na jednej z zagranicznych wypraw.
Zdobyto: Lelek wróżebnik


+
Elric Lovegood
Zawód : Smokolog
Wiek : 31
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
A potem świat
znowu zaczął istnieć
ale istniał zupełnie inaczej
OPCM : 12 +3
UROKI : 8 +2
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Jasnowidz
my kind belongs nowhere
Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t9649-elric-lovegood https://www.morsmordre.net/t9725-vincent#295249 https://www.morsmordre.net/t9722-droga-niewybrana#295200 https://www.morsmordre.net/f393-somerset-dolina-godryka-dom-na-rozdrozu https://www.morsmordre.net/t9724-skrytka-bankowa-nr-2210#295204 https://www.morsmordre.net/t9723-elric-lovegood#295203

Strona 43 z 69 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 56 ... 69  Next

Rozwój postaci III
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach