Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Rozwój postaci III
AutorWiadomość
Rozwój postaci III [odnośnik]03.08.19 11:13
First topic message reminder :

Rozwój postaci

Punkty doświadczenia możesz wymienić na zakup różnego rodzaju przedmiotów, zaklęć jednorazowego użytku, umiejętności, zwierząt, a także na podwyższenie statystyk i biegłości. Szczegóły znajdziesz w sklepie.

Podczas tworzenia karty postaci można zakupić jedną dowolną umiejętność (oprócz magii bezróżdżkowej) lub genetykę oraz inne statystyki, biegłości i przedmioty ze sklepiku mistrza gry o łącznej sumie PD nie większej niż wartość równa wiekowi postaci przemnożonemu przez 20, jeżeli postać ukończyła 25 rok życia. Po odjęciu ceny zakupów stan konta staje się liczbą ujemną - do momentu, w którym "dług" zostanie spłacony rozwój postaci pozostaje zablokowany. Przykładowo, postać, która ma skończone 25 lat, może wydać na start 500 PD (25*20) i dokupić jedną dowolną umiejętność, na przykład oklumencję, zacznie jednak wówczas grę z kredytem -1000 PD (500 + 500 za oklumencję).

Rozwój statystyk, biegłości i umiejętności w trakcie rozgrywki musi być uzasadniony rozgrywką, która miała miejsce po akceptacji karty. Forma tej rozgrywki jest całkowicie dowolna (wątki, opowiadania, nawet listy i pojedyncze fragmenty narracji w postach, a zwłaszcza działania powiązane z fabułą forum), jednak jej rodzaj, charakter, obszerność muszą być adekwatne do docelowego poziomu postaci. Mistrz gry, oceniając rozwój, bierze pod uwagę całokształt postaci i jej wątków, również tych, które nie są w rozwoju zgłaszane, o ile jest ich świadomy. Wątki takie mogą działać na korzyść lub niekorzyść zgłaszanego rozwoju postaci. Niektóre biegłości i statystyki są ze sobą powiązane i należy mieć to na uwadze (na przykład statystyki fizyczne i biegłości sportowe). Zgłaszając rozwój gracz powinien być pewien, że jego postać wyczerpała temat pod względem nauki danej biegłości lub statystyki na swoim poziomie. W uzasadnieniu lepiej jest napisać więcej rzeczy niepotrzebnych, niżeli mniej potrzebnych. W przypadku umiejętności dodatkowe wytyczne znajdują się również w odpowiednim temacie.

Rozwinięcie czegokolwiek u postaci powinno bazować na tym, z czego postać w trakcie swojej rozgrywki fabularnej korzysta. Gracz najprawdopodobniej będzie w stanie uzasadnić swój rozwój bazując na naturalnych przejściach postaci, a nie na sztucznych pojedynczych wątkach z nauką granych tylko po to, by osiągnąć określony cel. Na rozwój postaci składa się cała jej kreacja.

Rozwój postaci zgłaszany pomimo BRAKU punktów wymaganych do jego rozliczenia na koncie postaci będzie odrzucany i usuwany z tematu.


Przy tworzeniu karty postaci:

rozwiń:


Aby wykorzystać zdobyte punkty doświadczenia:

rozwiń:


Aby wykorzystać zdobyte punkty biegłości:

rozwiń:


Aby wykorzystać punkty ze skrytki bankowej*:

rozwiń:


*skrytki bankowe prowadzone są przez graczy, należy jednak poinformować o zakupie przedmiotów/zwierząt, które powinny zostać dopisane do wyposażenia postaci. Postać fabularnie nie posiada danych przedmiotów jeśli nie figurują one w jej wyposażeniu.
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Rozwój postaci III - Page 51 Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Re: Rozwój postaci III [odnośnik]09.08.21 16:11
Imię i nazwisko postaci: Roselyn Wright
Rachunek: 651-400=251 PD
Zdobyto: 5 punktów do statystyki magii leczniczej
Uzasadnienie:
Roselyn jest osobą, która poświęca większość swojego czasu na pracę uzdrowiciela. Duża część prowadzonych przeze mnie wątków albo odgrywa się w lecznicy albo w jakiś sposób odwołują się do wykonywanego przez nią zawodu. Dla Rose jej praca nie jest tylko źródłem utrzymania, ale również pasją, a także swojego rodzaju misją - Wielka Brytania jest w stanie wojny, a lwia część magicznego społeczeństwa odcięta jest od podstawowych praw do opieki zdrowotnej, szpital Świętego Munga zmienił swoją politykę. Rose jest świadoma tego jak w obecnych czasach ważna jest opieka doświadczonego, wykształconego uzdrowiciela. Dlatego też oprócz pragnienia wiedzy, jej rozwojem rządzi poczucie obowiązku. Wierzy, że to co robi jest bardzo ważne. Stara się rozwijać dotąd odległe jej dziedziny magii leczniczej (przykładowo w tym opowiadaniu wspominam o tym, że Rose księga do pozycji związanych z toksykologią). Jak wspominałam zresztą we wcześniejszym rozwoju, praca w Leśnej Lecznicy stawia przed nią wyzwania każdego dnia - nie ma tam podziału na oddziały, ani też licznej kadry specjalistów wyuczonych w konkretnych dziedzinach. Musi stawiać czoła urazom, chorobom czy przypadłościom, z którymi wcześniej mogła nie mieć wiele wspólnego. Oprócz licznego zasobu nowych doświadczeń, nie zapomina o teorii. Jak zresztą zdarza mi się wplatać w narrację, Rose bardzo dużą uwagę przykłada do strony teoretycznej swojej profesji np. tutaj podczas dyskusji z Isabellą. W okresie letnim przez wiele tygodni opiekowała się domem Vane'ów gdzie czas spędzała głównie samotnie. Wspominam wtedy, że często wieczory poświęcała lekturze, sięgała po książki poświęcone anatomii i magii leczniczej - Wright nie przestaje się rozwijać pod tym względem, wciąż studiując nowe prace lub wracając do wiedzy, którą już kiedyś poznała, ale po latach praktyki na oddziale urazów pozaklęciowych uległa zakurzeniu (przykładowo jak wspomniana w powyższym linku Toksykologia).
Rose jest pewna swoich umiejętności i ufa im. Gdy sytuacja tego wymaga, decyzję podejmuje nie dając się pokonać stresującej sytuacji. Wierzy w swoją wiedzę oraz w to, że posiada doświadczenie, z którego potrafi czerpać garściami. Przykładowo podczas wydarzenia Księżniczka na Wieży jest jednym z medyków, którzy mają się zająć powracającymi z misji, a także odbitymi z Tower więźniami (I, II, III, IV, V). Tutaj z kolei zajmuje się rannym Steffanem, który ucierpiał w skutek postrzału. Rose nie waha się, wie co robić i nie pozwala, aby nietypowa dla uzdrowiciela specyfika urazu wprawiła ją w niepewność.
Jej wiedza jest na tyle rozległa, aby dzielić się nią z innymi. Bierze pod skrzydła młodą uzdrowicielkę Isabellę - uczy ją i pomaga rozszerzać wiedzę, a także tłumaczy tajniki działania uzdrowicielskich zaklęć (tutaj studiujemy Diagno Haemo, poza tym tutaj również Rose pomaga Isabelli w rozwoju swoich umiejętności).
W tym i w tym opowiadaniu wspominam o przygotowaniu do transplantacji palca u pana Thompsona.
Rose działa zarówno w murach lecznicy jak i leczy w terenie, podczas misji z Cedriciem zajmuję się młodym wilkołakiem.
Pracę uzdrowiciela wykonuję tutaj, tutaj ... a także biorę udział w badaniach naukowych co prawda w charakterze specjalisty od anatomii, niemniej jednak obie dziedziny są ze sobą ściśle związane, a wyniki badań bardzo pouczające zarówno pod kątem pracy uzdrowiciela jaki specjalisty od anatomii.
Aktywna praktyka zawodowa oraz zaangażowanie sprawiają, że Rose jest coraz bardziej pewna swojej wiedzy,  doświadczona - co moim zdaniem argumentuje rozwój statystyki do maksymalnej ilości dla specjalisty.

+what we have become but a mess of flesh and emotion - naked on all counts

my dearest friend


Roselyn Wright
Zawód : Uzdrowiciel w leśnej lecznicy
Wiek : 31
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
the healer has the
b l o o d i e s t
hands.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica
when will enough be enough?
Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t6412-roselyn-wright https://www.morsmordre.net/t6516-furia#166169 https://www.morsmordre.net/t6521-roselyn#166208 https://www.morsmordre.net/f415-szkocja-highlands-knieja https://www.morsmordre.net/t6553-skrytka-bankowa-nr-1612#167244 https://www.morsmordre.net/t6551-r-wright#282514
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]10.08.21 15:45
Imię i nazwisko postaci: Romulus Abbott
Rachunek: 197PD - 100PD = 97PD
Zdobyto: Lusterko dwukierunkowe
Uzasadnienie: Romulus będzie potrzebował lusterka do stałego kontaktu z pewną osobą w czasie najbliższych działań fabularnych.

+


Kto zatem czyni postępy?
Ten z was, kto machnąwszy z pogardą ręką na rzeczy zewnętrze, wszelkim staraniem otacza swą wolną wolę, tak ją zaprawia, tak ją hartuje i w rezultacie doprowadza ją do stanu takiej doskonałości, iż jest ona zgodna z naturą, prawdziwie wzniosła, wolna, niezależna od wszelkich trudności i przeszkód, wierna i skromna.


Romulus Abbott
Zawód : Radca prawny
Wiek : 39
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
sprawiedliwości musi się stać zadość, choćby niebo miało runąć
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9935-romulus-abbott#300392 https://www.morsmordre.net/t9965-minerva#301345 https://www.morsmordre.net/t9966-quo-vadis#301348 https://www.morsmordre.net/f204-dolina-godryka-norton-avenue-dunster-castle https://www.morsmordre.net/t9968-skrytka-bankowa-nr-2258#301376 https://www.morsmordre.net/t9969-romulus-abbott#301428
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]11.08.21 11:51
Imię i nazwisko postaci: Steffen Cattermole
Rachunek: 647-480 (6 x 80) = 167
Zdobyto: 6 pkt statystyki OPCM
Uzasadnienie: od czasu ostatniego rozwoju w czerwcu 1957, gdy Steffen osiągnął poziom specjalisty z zakresu OPCM, Cattermole nieustannie doskonali się w używaniu białej magii w celach defensywnych i zawodowych. Jako członek Zakonu Feniksa, czynnie zaangażowany w wojnę, kilkukrotnie sięgał po dziedzinę w walkach na śmierć i życie. Biorąc pod uwagę kreację postaci, która przed fabularnym zaistnieniem nie była szkolona do takich walk, zdolność przemyślanego i skutecznego działania w niebywałym stresie pokazuje, że Steffen jest coraz bieglejszy w dziedzinie białej magii.

Nowe doświadczenie podczas walk w terenie:
W lipcu Steffen zdobył i zabezpieczał Dom Petriego, pojedynkując się pod okiem znacznie bieglejszego od siebie Szefa Biura Aurorów (Regressio, w szafce kilka prób tarcz i okazja do obserwacji Kierana).
Doświadczenie wykorzystał w sierpniu podczas wygranego pojedynku z Rycerzami Walpurgii/arystokratami - bezbłędnie rzucał tarcze (tu, tu), rozpoczął pojedynek szybko i strategicznie rzucając Amicusa, był w stanie użyć Ascendio by nie rozdzielić się z Macellą, sięgał po OPCM również w celach ofensywnych (Petryficus).
W listopadzie pojedynkował się za to z mugolskimi żołnierzami - nieco zestresowany własnymi obrażeniami oraz pierwszą w życiu perspektywą tak poważnej walki z nie-wrogiem, pomimo początkowych trudności potrafił obronić siebie i Floreana.
Pojedynki na śmierć i życie dla Zakonu Feniksa sprawiły, że Steffen znacznie spokojniej podchodzi do zagrożeń, które niegdyś uznałby za poważne - z zimną krwią stawił czoło czarnoksiężnikowi, który próbował uniemożliwić windykację Banku Gringotta. Świadom, że nie powinien popisywać się przy Zlacie swoim doświadczeniem pojedynkowym (w pracy i Londynie dba w końcu o wizerunek skromnego mózgowca, nie zdradzając się z doświadczeniem zdobytym w Zakonie), uspokoił wroga Amicusem, pomimo adrenaliny pojedynku ściągnął prostą klątwę niemal nonszalancko, a także sięgnął po niewerbalnego Amicusa (pierwszy raz fabularnie niewerbalnie) aby uspokoić (przynajmniej względem własnej osoby) samą Zlatę.

Oprócz pojedynków, Steffen nieustannie doskonali się w swoim zawodzie jako łamacz klątw i specjalista od zabezpieczeń. W lecie pomógł Gwen zdjąć zabezpieczenia i klątwę z obrazu ważnego dla Zakonu Feniksa.
Kradnąc zaklęty kajet dla Zakonu Feniksa, bez problemu zrozumiał naturę jego zawiłych magicznych zabezpieczeń, rzucając nie tylko znane sobie doskonale Hexa Revelio, ale i Specialis Revelio (moc 117 oczek).
Podczas misji pobocznej z Marcelem, skutecznie wyciszył pułapkę białą magią i w porę zorientował się, że popełnił błąd przy wyciszaniu drugiej.
Korzysta przy tym z doświadczenia codziennie nabywanego w Banku Gringotta, gdzie pracuje na pełen etat i zajmuje się zarówno zdejmowaniem klątw, jak i wykorzystywaniem białej magii do tworzenia nowych zabezpieczeń (pomocą i obserwowaniem jak robią to gobliny). (linkuję opowiadanka prackowe, w opisie fabuły forum i zgodnie z KP Steffena Gringott to spełnienie ambicji najzdolniejszych łamaczy klątw, więc nawet pomimo nowych wojennych obowiązków, Cattermole stara się tam uczyć od doświadczonych współpracowników).
Pomny doświadczeń z klątwą Archibalda oraz własnych doświadczeń w pracy, przedstawił Zakonowi Feniksa plan na minimalizowanie ryzyka styczności z klątwami i został wyznaczony przez Harolda do pilnowania Hexa Revelio na spotkaniach.

W październiku wykorzystał zarówno doświadczenie w walce, jak i w kwestii zabezpieczeń do błyskawicznego zaplanowania akcji-ewakuacji i ochrony miejscówek zdradzonych w Proroku Codziennym. Pomimo gigantycznego stresu i pośpiechu, bezbłędnie rzucał takie zaklęcia jak Salvio Hexia (swoje pierwsze fabularnie), Carpiene i Homenum Revelio, a także wykorzystywał doświadczenie nabyte w Zakonie Feniksa do przekazywania wiadomości patronusami.
Bonusowo: choć nie korzystał z OPCM podczas akcji propagandowej w Londynie, świadomość, że wie jak się obronić pomagała mu sprawnie działać wraz z Tomkiem (za którego czuje się odpowiedzialny), a dzięki doświadczeniu w zakresie klątw układał przekonujące kłamstwa o klątwach aby ostrzegać ludzi przed kanibalizmem.

+


intellectual, journalist
little spyOstatnio zmieniony przez Steffen Cattermole dnia 11.08.21 23:20, w całości zmieniany 1 raz
Steffen Cattermole
Zawód : specjalista od klątw i zabezpieczeń w Gringottcie, po godzinach reporter dla "Czarownicy"
Wiek : 22/23
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Żonaty
I like to go to places uninvited
OPCM : 30 +4
UROKI : 5
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 35 +1
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 6
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t7358-steffen-cattermole https://www.morsmordre.net/t7438-szczury-nie-potrzebuja-sow#203253 https://www.morsmordre.net/t7411-xoxo-gossip-boy https://www.morsmordre.net/f127-dolina-godryka-szczurza-jama https://www.morsmordre.net/t7471-skrytka-bankowa-nr-1777 https://www.morsmordre.net/t7439-steffen-cattermole?highlight=steffen
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]11.08.21 20:10
Imię i nazwisko postaci: Lyssa Valhakis
Suma punktów biegłości na start: 70
Suma punktów majętności na start: 100 PM
Wydane punkty doświadczenia: 50
Zdobyto: Sowa

+

the chains are broken
but are you truly free?
Lyssa Valhakis
Zawód : runistka, badaczka, zaklinaczka
Wiek : 30
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa
not yet corpses.
still, we rot.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Jasnowidz

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t9437-lyssa-valhakis-budowa#286941 https://www.morsmordre.net/t10509-atlanta#318453 https://www.morsmordre.net/t10503-p-a-r-a-s-i-t-e#318274 https://www.morsmordre.net/t10511-skrytka-bankowa-nr-2169#318466 https://www.morsmordre.net/t10510-lyssa-valhakis#318461
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]12.08.21 9:45
Imię i nazwisko postaci: Cillian Moore
Rachunek: 306-10=296 PD
Zdobyto: Kot
Uzasadnienie: W tej sesji Cillian znajduje bezpańskiego, oswojonego kota i postanawia go przygarnąć.

+
Cillian Moore
Zawód : Wygnany powieściopisarz, chwyta się prac dorywczych
Wiek : 27
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Kawaler
Chodźmy nad wodę
Na Twoich kolanach zasnę
Wymyślę więcej dobrych wierszy
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Rozwój postaci III - Page 51 C511aabdf597b22fa48d7610e8ae258d
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9648-cillian-moore https://www.morsmordre.net/t9664-aslan#293571 https://www.morsmordre.net/t9665-pisarzyna#293576 https://www.morsmordre.net/f376-irlandia-gory-derryveagh https://www.morsmordre.net/t9741-skrytka-bankowa-nr-2207#295617 https://www.morsmordre.net/t9666-cillian-moore#293577
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]13.08.21 8:43
Imię i nazwisko postaci: Louis Bott
Biegłość: Majsterkowanie II
Ilość wydanych punktów: 6,5 PB
Uzasadnienie: Właściwie od kiedy Lou przeniósł się do Doliny Godryka, to wciąż coś naprawia: dach Kurnika, zamek w drzwiach Makówki, ścina gałęzie, jeśli stanowią zagrożenie, uszczelniał chatę sąsiadów na zimę... Czasami robi też za hydraulika, a raz nawet postawił pergolę i namęczył się przy oświetleniu w szklarni. Właściwie majsterkowanie to jego główne zajęcie obecnie, a mieszkańcy Doliny chętnie korzystają z jego usług. Sam Lou to po prostu lubi - kombinować jak coś skonstruować lub naprawić i rozwiązywać zagadki tego w czym tkwi problem... Trochę jest to z pewnością pochodna jego doświadczenia z naprawą pojazdów mechanicznych, ale najbardziej w tym wszystkim lubi po prostu pomagać innym.

+


Make love music
Not war.
Louis Bott
Zawód : Drugi Kogut Kurnika, dorywczo może coś naprawić
Wiek : 22
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Kawaler
Look up at the night sky
We are part of this universe,
we are in this universe,
but more important than both of those facts is that
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Mugol
universe is in us
Niemagiczni
Niemagiczni
https://www.morsmordre.net/t1671-louis-bott https://www.morsmordre.net/t1846-niemugolska-poczta-lou#24237 https://www.morsmordre.net/t1672-louis-bott#17379 https://www.morsmordre.net/f223-dolina-godryka-kurnik https://www.morsmordre.net/t5152-louis-bott
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]14.08.21 9:38
BANK GRINGOTTA

Imię i nazwisko postaci: Stevie Beckett
Skrytka: tutaj
Uzasadnienie: opuszczone schronisko zostało odremontowane i wysprzątane, a także został naprawiony tam dach, potrzebujemy tam więcej lokacji do grania, żeby móc działać
Zdobyto: remont (300PM) + rozbudowa (200PM) lokacji uzyskanej w tych badaniach (opisy locek i subforum wkleję w zakładanie lokacji po plusiku)

+


Am I going crazy? Would I even know? Am I right back where I started forty years ago?
Wanna guess the ending? If it ever does... I swear to God that all I've ever wanted was
A little bit of everything, all of the time, a bit of everything, all of the time
Apathy's a tragedy, and boredom is a crime. I'm finished playing, and I'm staying inside.
Stevie Beckett
Zawód : twórca świstoklików, wynalazca
Wiek : 57
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Wdowiec
The blues ain't nothing but a good man feelin' bad.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9282-stevie-beckett https://www.morsmordre.net/t9293-einstein https://www.morsmordre.net/t9292-wujek-stevie#282938 https://www.morsmordre.net/f318-dolina-godryka-warsztat https://www.morsmordre.net/t9294-skrytka-bankowa-nr-2137 https://www.morsmordre.net/t9295-stevie-beckett
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]14.08.21 18:16
BANK GRINGOTTA

Imię i nazwisko postaci: Connor Multon
Skrytka: skrytka 2309
Uzasadnienie: sam tym handluje, więc ogarnięcie czegoś dla siebie nie stanowi problemu - później się z kimś rozlicza
Zdobyto:
-20PM za Diable ziele (10 sztuk) x2
-25PM za Wróżkowy pył (5 sztuk) x1

+
Connor Multon
Zawód : diler
Wiek : 21
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler
Ze wszystkich rzeczy ja najbardziej pragnę życia
To dlatego, że je mogę skończyć nawet dzisiaj
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
gdy patrzę na błędy - widzę mnie
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t10363-connor-multon https://www.morsmordre.net/t10413-brawurka#314806 https://www.morsmordre.net/t10411-twoj-wattpadowy-bad-boy#314802 https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t10419-skrytka-bankowa-nr-2309#314881 https://www.morsmordre.net/t10415-connor-multon#314816
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]15.08.21 15:53
BANK GRINGOTTA

Imię i nazwisko postaci: Thomas Doe
Skrytka: szuflada Thomasa
Uzasadnienie: Potrzebne do wykonywania zawodu złodzieja
Zdobyto: Magiczne wytrychy w ilości sztuk: 1

+Am I hurting? Am I sad? Should I stay, or should I go? Will there ever be a place for the broken in the light?
If I make another move there'll be no more turning back; If I find a way to change, if I step into the light...
then it all will fade away
Thomas Doe
Zawód : Złodziej, grajek
Wiek : 21
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
Things didn't go exactly as planned
but I'm not dead so it's a win
OPCM : 5
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 12 +5
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 20
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarodziej
Rozwój postaci III - Page 51 AGJxEk6
Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t9764-thomas-doe?nid=5#297075 https://www.morsmordre.net/t9998-buleczka?highlight=Bu%C5%82eczka https://www.morsmordre.net/t9805-fircyk https://www.morsmordre.net/f358-doki-pont-street-13-7 https://www.morsmordre.net/t9797-skrytka-bankowa-nr-2234 https://www.morsmordre.net/t9798-thomas-doe#297380
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]15.08.21 18:56
Imię i nazwisko postaci: Trey Tremaine
Suma punktów biegłości na start: 70
Suma punktów majętności na start:100 PM
Wydane punkty doświadczenia: 50
Zdobyto: sowa

+


We are all evil in some form or another, are we not?
Trey Tremaine
Zawód : handlarz magicznymi kamieniami i ziołami
Wiek : 28
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
We are all evil in some form or another, are we not?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t10157-trey-tremaine https://www.morsmordre.net/t10457-bob#316749 https://www.morsmordre.net/t10468-they-call-me-trouble https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t10475-skrytka-bankowa-nr-2291
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]16.08.21 19:33
Imię i nazwisko postaci: Philippa Moss
Rachunek: 901-50=851
Zdobyto: sowa
Uzasadnienie: dużo, dużo listów. Potrzebuję dodatkowego ptaszyska.

+
Philippa Moss
Zawód : barmanka w "Parszywym Pasażerze", matka niuchaczy
Wiek : 26
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Czego pragniesz?
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7532-philippa-moss https://www.morsmordre.net/t7541-listy-do-philippy https://www.morsmordre.net/t7540-filipa https://www.morsmordre.net/f26-doki-pont-street-13-5 https://www.morsmordre.net/t7539-skrytka-nr-1834 https://www.morsmordre.net/t7542-phillipa-moss
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]16.08.21 20:37
Imię i nazwisko postaci: Heidrun Borgin
Suma punktów biegłości na start: 70
Suma punktów majętności na start: 100
Wydane punkty doświadczenia: 50
Zdobyto: sowa

+


Þat er þá reynt,
er þú at rúnum spyrr inum reginkunnum, þeim er gerðu ginnregin ok fáði fimbulþulr, þá hefir hann bazt, ef hann þegir

Heidrun Borgin
Zawód : łamaczka klątw, tworzy własne artefakty
Wiek : 27
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
i n s p i r e d
by the fear of being

a v e r a g e
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t10374-heidrun-borgin https://www.morsmordre.net/t10467-skadi#317303 https://www.morsmordre.net/t10458-im-so-much-more-than-loyal#316768 https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t10471-skrytka-bankowa-nr-2310#317320 https://www.morsmordre.net/t10461-heidrun-borgin#316992
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]18.08.21 1:11
Imię i nazwisko postaci: Mortimer Lockhart
Suma punktów biegłości na start: 75 (5 wymienione)
Suma punktów majętności na start: 100PM
Wydane punkty doświadczenia: 50
Zdobyto: sowa
Mortimer Lockhart
Zawód : Klejnot koronny
Wiek : 27
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowiec
Spooky how the time flies when one's having fun.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t86-wzor-karty-postaci https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]19.08.21 12:24
Imię i nazwisko postaci: Caelan Goyle
Rachunek: 701 - 400 = 301
Zdobyto: Powiększenie limitu postaci krwi czystej ze skazą
Uzasadnienie: Bo może się kiedyś przydać

+paint me as a villain
Caelan Goyle
Zawód : Zarządca portu, kapitan statku
Wiek : 32
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Żonaty
I must go down to the sea again, to the lonely sea and the sky.

OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t5834-caelan-goyle https://www.morsmordre.net/t5945-ethelinda https://www.morsmordre.net/t5845-an-old-man-by-a-seashore https://www.morsmordre.net/f174-dzielnica-portowa-high-timber-street-8-5 https://www.morsmordre.net/t6368-skrytka-bankowa-nr-1403#161394 https://www.morsmordre.net/t5874-caelan-goyle#138874
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]19.08.21 12:46
Imię i nazwisko postaci: Cassandra Vablatsky
Rachunek:  179-150=29
Zdobyto:  3 PB
Uzasadnienie: poniżej

Imię i nazwisko postaci: Cassandra Vablatsy
Biegłość: Perswazja
Ilość wydanych punktów: 2
Uzasadnienie: usunęłam tę biegłość Cassandrze przy okazji kokieterii, po namyśle i wyrobieniu biegłości na fabule wydaje mi się, że błędnie. Cassandra cieszy się pewnym autorytetem wśród rycerzy, jej zdanie jest wysłuchiwane przez najwyżej postawionych. Nie lęka się wypowiadać swojego zdania ze zdecydowaniem, a po siłę perswazji sięga również jako uzdrowiciel, uspokajając pacjentów, podejmując  z nimi rozmowy, pouczając i ostrzegając, jak tutaj, gdzie przekonuję Sigrun, że nie może poddać się marom zmarłego Alpharda, a tutaj ze zdecydowaniem opiekuję się pijaną Tatianą , a tutaj nie pozwalam przepracować się Elvirze

Imię i nazwisko postaci: Cassandra Vablatsky
Biegłość: genetyka - jasnowidzenie
Ilość wydanych punktów: 4
Uzasadnienie: nabieram wprawy w poruszaniu się po wizjach snutych przez moje trzecie oko, widzę coraz więcej i coraz chętniej patrzę. Wróżę przyszłość mojemu dziecku, chcąc wiedzieć, na co ma być gotowe, przestrzegam Rycerzy przed tym, co może ich czekać i proszę o ochronę dla bliskich, którzy mogą być zagrożeni.

+
bo ty jesteś
prządką

Cassandra Vablatsky
Zawód : Szeptucha
Wiek : 30
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
wdarły się znowu upiory w twój sen
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Jasnowidz

Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t569-cassandra-vablatsky https://www.morsmordre.net/t943-zorya-utrennyaya#4959 https://www.morsmordre.net/t687-cassandra-vablatsky https://www.morsmordre.net/f94-ulica-smiertelnego-nokturnu-17 https://www.morsmordre.net/t2811-skrytka-bankowa-nr-3#45477 https://www.morsmordre.net/t1510-cassandra#13947

Strona 51 z 67 Previous  1 ... 27 ... 50, 51, 52 ... 59 ... 67  Next

Rozwój postaci III
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach