Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Rozwój postaci III
AutorWiadomość
Rozwój postaci III [odnośnik]03.08.19 12:13
First topic message reminder :

Rozwój postaci

Punkty doświadczenia możesz wymienić na zakup różnego rodzaju przedmiotów, zaklęć jednorazowego użytku, umiejętności, zwierząt, a także na podwyższenie statystyk i biegłości. Szczegóły znajdziesz w sklepie.

Podczas tworzenia karty postaci można zakupić jedną dowolną umiejętność (oprócz magii bezróżdżkowej) lub genetykę oraz inne statystyki, biegłości i przedmioty ze sklepiku mistrza gry o łącznej sumie PD nie większej niż wartość równa wiekowi postaci przemnożonemu przez 20, jeżeli postać ukończyła 25 rok życia. Po odjęciu ceny zakupów stan konta staje się liczbą ujemną - do momentu, w którym "dług" zostanie spłacony rozwój postaci pozostaje zablokowany. Przykładowo, postać, która ma skończone 25 lat, może wydać na start 500 PD (25*20) i dokupić jedną dowolną umiejętność, na przykład oklumencję, zacznie jednak wówczas grę z kredytem -1000 PD (500 + 500 za oklumencję).

Rozwój statystyk, biegłości i umiejętności w trakcie rozgrywki musi być uzasadniony rozgrywką, która miała miejsce po akceptacji karty. Forma tej rozgrywki jest całkowicie dowolna (wątki, opowiadania, nawet listy i pojedyncze fragmenty narracji w postach, a zwłaszcza działania powiązane z fabułą forum), jednak jej rodzaj, charakter, obszerność muszą być adekwatne do docelowego poziomu postaci. Mistrz gry, oceniając rozwój, bierze pod uwagę całokształt postaci i jej wątków, również tych, które nie są w rozwoju zgłaszane, o ile jest ich świadomy. Wątki takie mogą działać na korzyść lub niekorzyść zgłaszanego rozwoju postaci. Niektóre biegłości i statystyki są ze sobą powiązane i należy mieć to na uwadze (na przykład statystyki fizyczne i biegłości sportowe). Zgłaszając rozwój gracz powinien być pewien, że jego postać wyczerpała temat pod względem nauki danej biegłości lub statystyki na swoim poziomie. W uzasadnieniu lepiej jest napisać więcej rzeczy niepotrzebnych, niżeli mniej potrzebnych. W przypadku umiejętności dodatkowe wytyczne znajdują się również w odpowiednim temacie.

Rozwinięcie czegokolwiek u postaci powinno bazować na tym, z czego postać w trakcie swojej rozgrywki fabularnej korzysta. Gracz najprawdopodobniej będzie w stanie uzasadnić swój rozwój bazując na naturalnych przejściach postaci, a nie na sztucznych pojedynczych wątkach z nauką granych tylko po to, by osiągnąć określony cel. Na rozwój postaci składa się cała jej kreacja.

Rozwój postaci zgłaszany pomimo BRAKU punktów wymaganych do jego rozliczenia na koncie postaci będzie odrzucany i usuwany z tematu.


Przy tworzeniu karty postaci:

rozwiń:


Aby wykorzystać zdobyte punkty doświadczenia:

rozwiń:


Aby wykorzystać zdobyte punkty biegłości:

rozwiń:


Aby wykorzystać punkty ze skrytki bankowej*:

rozwiń:


*skrytki bankowe prowadzone są przez graczy, należy jednak poinformować o zakupie przedmiotów/zwierząt, które powinny zostać dopisane do wyposażenia postaci. Postać fabularnie nie posiada danych przedmiotów jeśli nie figurują one w jej wyposażeniu.
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Rozwój postaci III - Page 62 Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Re: Rozwój postaci III [odnośnik]31.12.21 10:55
Imię i nazwisko postaci: Stevie Beckett
Biegłość: Geomancja (II)
Ilość wydanych punktów: 8,5PB z reszty + kupuje 1,5PB (75PD)
Uzasadnienie: Jestem doświadczonym twórcą świstoklików, który przez całe życie podróżował, aby móc je przygotowywać. Znajomość terenu jest dla mnie kluczowa, bo jego magia ma znaczenie w przypadku przedmiotów, które wytwarzam. Dodatkowo od najmłodszych lat uwielbiam biwaki i piesze wycieczki, dzięki czemu zwiedziłem praktycznie całą Anglię i część Europy.
Nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem, dzięki czemu w ciągu ostatniego pół roku już dwa razy podczas tworzenia, zostałem wyrzucony świstoklikiem w nieznane. (1 2). Wciąż podróżuje zabezpieczając teren, na którym pozostawiałem lub naprawiałem świstokliki (1 2 3 4 5). Znajomość mapy, zrozumienie ziemi i tego, w jaki sposób działa na magię przedmiotów i czarodziejów było dla mnie kluczowe, aby wykonywać swoją pracę dobrze.
Nie raz zakładałem zabezpieczenia na teren (1 2), a jego właściwości wykorzystywałem nie tylko w przypadku pułapek, ale i sprawdzania go pod kątem zabezpieczeń.
Z racji tego, że jestem zapalonym podróżnikiem, w przeszłości wiele biwakując (mogę podlinkować wątki, w których o tym wspominam), nie mógłbym zdecydować na pozostanie na terenie niebezpiecznym, lub takim, którego zła magia, mogłaby mieć na mnie wpływ. Przy każdej pracy, jaką wykonuję, starannie obliczam szerokości geograficzne, badam, jak wielki wpływ na świstokliki ma mieć teren, a także upewniam się, czy owy mogę pozostawić w konkretnym miejscu, czy jego magia mu zaszkodzi.

W dolnej części ogłoszenia znajduje się informacja o tym, że za jakiś czas udostępniona zostanie możliwość aktualizacji biegłości w związku ze zmianami. Dalsze informacje pojawią się wkrótce!


Am I going crazy? Would I even know? Am I right back where I started forty years ago?
Wanna guess the ending? If it ever does... I swear to God that all I've ever wanted was
A little bit of everything, all of the time, a bit of everything, all of the time
Apathy's a tragedy, and boredom is a crime. I'm finished playing, and I'm staying inside.
Stevie Beckett
Zawód : twórca świstoklików, wynalazca
Wiek : 57
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Wdowiec
The blues ain't nothing but a good man feelin' bad.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9282-stevie-beckett https://www.morsmordre.net/t9293-einstein https://www.morsmordre.net/t9292-wujek-stevie#282938 https://www.morsmordre.net/f318-dolina-godryka-warsztat https://www.morsmordre.net/t9294-skrytka-bankowa-nr-2137 https://www.morsmordre.net/t9295-stevie-beckett
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]31.12.21 22:43
Imię i nazwisko postaci: Septimus Vanity
Suma punktów biegłości na start: 75 (brakujące pkt zamiast statystyk)
Suma punktów majętności na start: 100
Wydane punkty doświadczenia: 50
Zdobyto: Sowa


Dear,

I never want to fall asleep, within our dreams the weight we saw. Not all the answers are the same, yet we still play thе game


Ostatnio zmieniony przez Septimus Vanity dnia 03.01.22 8:23, w całości zmieniany 1 raz
Septimus Vanity
Zawód : Profesjonalny muzyk - dyrygent
Wiek : 43 lata
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler
Masseduction
I can't turn off what turns me on
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
 Without dreams of hope and pride a man will die
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t10925-septimus-vanity https://www.morsmordre.net/t10951-looney https://www.morsmordre.net/t10952-septimus-vanity https://www.morsmordre.net/f409-shropshire-caynham-dom-rodziny-vanity https://www.morsmordre.net/t10950-skrytka-bankowa-2384 https://www.morsmordre.net/t10953-septimus-vanity
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]31.12.21 23:21
Imię i nazwisko postaci: Trixie Beckett
Rachunek: 1013 - 400 = 613
Zdobyto: Powiększenie limitu postaci krwi czystej ze skazą
Uzasadnienie: -

+


and the lust for life
keeps us alive, 'cause we're the masters of our own fate, we're the captains of our own souls, there's no way for us to come away, 'cause boy we're gold, boy we're gold.
Trixie Beckett
Zawód : krawcowa, gospodyni w Warsztacie
Wiek : 23
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
I'll ignite the sun just like the spring has come.
flames come alive.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9401-trixie-beckett#285649 https://www.morsmordre.net/t9405-stevie#285909 https://www.morsmordre.net/t9408-ta-normalna-beckett#285922 https://www.morsmordre.net/f318-dolina-godryka-warsztat https://www.morsmordre.net/t9407-skrytka-bankowa-nr-2175#285917 https://www.morsmordre.net/t9406-trixie-beckett#285911
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]01.01.22 18:01
Imię i nazwisko postaci: Castor Sprout
Rachunek: 446-30-10 = 406
Zdobyto: płatki ciemiernika, srebrny łańcuch
Uzasadnienie: Castor występując w roli alchemika, potrzebuje uzupełnić zapasy na poczet przyszłych zamówień w sklepie. Stąd zwrócił się do zaufanego handlarza ingrediencjami roślinnymi, nabywając od niego płatki ciemiernika; w srebrny łańcuch zaopatrzył się pod koniec stycznia, chcąc umożliwić wygodniejsze (w miarę możliwości) i bezpieczniejsze (to na pewno) przeżycie pełni sobie i Michaelowi.

+


Myślę sobie, zaraz obudzę się.
Lecz im bardziej spadam,
tym bardziej widzę, że
To wszystko chyba nie jest sen.
Castor Sprout
Zawód : Twórca talizmanów, właściciel sklepu "Bursztynowy Świerzop"
Wiek : 24
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Kawaler
gdzie rzucą kość
będziesz jak szczeniak biegł
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Wilkołak

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t9918-castor-sprout#299830 https://www.morsmordre.net/t9950-irys#300995 https://www.morsmordre.net/t9949-i-will-keep-my-flowers-safe#300972 https://www.morsmordre.net/f177-wybrzeze-exmoor-somerset-wrzosowa-przystan https://www.morsmordre.net/t9952-skrytka-bankowa-nr-2255#301004 https://www.morsmordre.net/t9951-c-sprout#300999
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]02.01.22 19:22
Imię i nazwisko postaci: Amelia Eberhart
Suma punktów biegłości na start: 72
Suma punktów majętności na start: 100
Wydane punkty doświadczenia: 50 (sowa) + 100 (kredyt na PB) = 150 PD
Zdobyto: sowa


i won't be afraid. hesitation got me against the wall,
but no more mistakes like i made before.


Ostatnio zmieniony przez Amelia Eberhart dnia 07.01.22 18:44, w całości zmieniany 3 razy
Amelia Eberhart
Zawód : Magizoolog w Departamencie Kontroli nad Magicznymi Stworzeniami, w Wydziale Zwierząt
Wiek : 37
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
if you were a woman and i was a man
would it be so hard to understand?
OPCM : 8 +2
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 7 +3
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 18
SPRAWNOŚĆ : 12
Genetyka : Czarownica

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t10932-amelia-eberhart#333340 https://www.morsmordre.net/t10966-wolfgang#334285 https://www.morsmordre.net/t10969-amelia-e#334298 https://www.morsmordre.net/f410-borough-of-islington-eden-grove-12 https://www.morsmordre.net/t10967-skrytka-nr-2394#334286 https://www.morsmordre.net/t10968-amelia-eberhart#334288
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]03.01.22 17:45
Imię i nazwisko postaci: Tristan Rosier
Rachunek: 109-25=84
Zdobyto: 0,5 PB
Uzasadnienie: poniżej

Imię i nazwisko postaci: Tristan Rosier
Biegłość: Malarstwo (wiedza) I
Ilość wydanych punktów: 0,5
Uzasadnienie: Bywam na wydarzeniach towarzyskich, artystycznych, tych najważniejszych w kraju, wspominam o tym w wątkach, a tu to wykazuję na wernisażu organizowanym przez Laidan Avery, gdzie miałem okazję zaznajomić się z wybitnymi nazwiskami i zakupić dla kaprysu jeden z obrazów, zdarzało mi się poznawać malarzy i miałem okazję mówić z nimi o sztuce, nawet jeżeli działo się to czystym przypadkiem, jestem bywalcem galerii sztuki (jak tu), w związku z czym zdołałem osłuchać się i opatrzeć z tym, co głośne, w trakcie takich wizyt zwracam uwagę na opisy obrazów, pogłębiając własną wrażliwość oraz poszerzając perspektywy, wreszcie biorę udział w charytatywnej licytacji dzieł sztuki, w trakcie której towarzyszy mi mecenas malarstwa zajmujący się handlem sztuką, który oprowadza mnie przez meandry zagadnień, które są - a raczej były - dla mnie obce, a którymi pozostaję żywo zainteresowany.

+the vermeil rose had blown in frightful scarlet and its thorns
o u t g r o w n

Tristan Rosier
Zawód : Arystokrata, smokolog
Wiek : 29
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
the death of a beautiful woman is, unquestionably, the most poetical topic in the world
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Rozwój postaci III - Page 62 0a7fa580d649138e3b463d11570b940cc13967a2
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t633-tristan-rosier#1815 https://www.morsmordre.net/t639-vespasien https://www.morsmordre.net/t637-tristan-rosier#1838 https://www.morsmordre.net/f97-dover-upper-rd-13 https://www.morsmordre.net/t2784-skrytka-bankowa-nr-96 https://www.morsmordre.net/t977p15-tristan-rosier
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]04.01.22 11:41
Imię i nazwisko postaci: Gabriel Tonks
Rachunek: 103-50= 53
Zdobyto: Pies, szczeniak jamnika
Uzasadnienie: Thalia ma urodziny, a Gabriel, wiedząc jak bardzo dziewczyna chciała by mieć jamniczka, postanawia sprawić jej taki prezent. Można powiedzieć "Przez jamniczka do serca".

+


Between life and death
you will find your true self, you will know what you are and what you never expected to be
Gabriel Tonks
Zawód : Szpieg
Wiek : 32
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Kawaler
Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony - no nie powiedziałbym.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
 Ten co martwy chodzi wśród żywych
Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t9947-gabriel-tonks https://www.morsmordre.net/t9987-pimpek#301926 https://www.morsmordre.net/t9990-zombie-zbiera-znajomych#301965 https://www.morsmordre.net/f179-dorset-bockhampton-greengrove-farm https://www.morsmordre.net/t10857-skrytka-nr-2261#330979 https://www.morsmordre.net/t9988-gabriel-tonks#301946
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]04.01.22 18:27
Imię i nazwisko postaci: Quentin Macmillan
Suma punktów biegłości na start: 70
Suma punktów majętności na start: 200
Wydane punkty doświadczenia: 60
Zdobyto: Sowa, Piersiówka "Bezdna"

+
Quentin Macmillan
Zawód : Lord, Asystent w Macmillan's firewhisky
Wiek : 24
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
Tak, człowiek jest śmiertelny, ale to jeszcze pół biedy. Najgorsze, że to, iż jest śmiertelny, okazuje się niespodziewanie.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t10915-quentin-macmillan https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t11029-skrytka-bankowa-2392#337704
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]04.01.22 21:55
Imię i nazwisko postaci: Elroy Greengrass
Suma punktów biegłości na start: 70
Suma punktów majętności na start: 200PM + 400PM (posag za Mare) - 200PM (lusterka) = 400PM
Wydane punkty doświadczenia: 100PD (Sowi zamiennik)
Zdobyto: Lusterko dwukierunkowe (jedna para), Sowi zamiennik (kruk)

+
Elroy Greengrass
Zawód : Smokolog w Peak District
Wiek : 36
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
I won't talk myself up, I don't need to pretend
You won't see me coming 'til it's too late again
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t10916-elroy-greengrass#332716 https://www.morsmordre.net/t10962-obsydian#334127 https://www.morsmordre.net/t10970-elroy-greengrass#334429 https://www.morsmordre.net/f105-derby-grove-street-12-siedziba-greengrassow https://www.morsmordre.net/t10963-skrytka-bankowa-2372 https://www.morsmordre.net/t10961-elroy-greengrass#334126
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]07.01.22 7:03
Imię i nazwisko postaci: Celine Lovegood
Rachunek: 159 - 100 - 300 = -241
Zdobyto: powiększenie limitu zmiany wizerunku, opłacenie genetyki półwili
Uzasadnienie: -

Genetyka opłacona, powiększenie limitu zmiany wizerunku będzie możliwe dopiero po odzyskaniu koloru (Regulamin, punkt 5d)


there's a part of me that's desperate for changes, tired of being treated like a pawn. but there's a part of me that stares back from inside the mirror, part of me that's scared I might be wrong, that I can't be strong...
Celine Lovegood
Zawód : Baletnica
Wiek : 21 lat
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
the men of the village were kind to us, but the women of the village soon grew cold.
OPCM : 5 +3
UROKI : 3
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 4 +2
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 26
SPRAWNOŚĆ : 11
Genetyka : Półwila

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t9177-celine-lovegood#278139 https://www.morsmordre.net/t9212-dziadek#279452 https://www.morsmordre.net/t9215-brzydkie-piekne-kaczatko#279468 https://www.morsmordre.net/f184-grimmauld-place-12 https://www.morsmordre.net/t9214-skrytka-bankowa-2148#279459 https://www.morsmordre.net/t9213-celine-lovegood#279455
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]10.01.22 3:07
Imię i nazwisko postaci: Trixie Beckett
Rachunek: 613 - 500 = 113
Zdobyto: powiększenie limitu genetyki lub umiejętności
Uzasadnienie: na wszelki wypadek gdybym kiedyś potrzebowała, bo pd na trixie na nic mi się już nie przyda

+
Elvira Multon


and the lust for life
keeps us alive, 'cause we're the masters of our own fate, we're the captains of our own souls, there's no way for us to come away, 'cause boy we're gold, boy we're gold.
Trixie Beckett
Zawód : krawcowa, gospodyni w Warsztacie
Wiek : 23
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
I'll ignite the sun just like the spring has come.
flames come alive.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9401-trixie-beckett#285649 https://www.morsmordre.net/t9405-stevie#285909 https://www.morsmordre.net/t9408-ta-normalna-beckett#285922 https://www.morsmordre.net/f318-dolina-godryka-warsztat https://www.morsmordre.net/t9407-skrytka-bankowa-nr-2175#285917 https://www.morsmordre.net/t9406-trixie-beckett#285911
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]10.01.22 23:48
Imię i nazwisko postaci: Frederick Fox
Biegłość: Perswazja II
Ilość wydanych punktów: 8
Uzasadnienie: Fox niewątpliwie jest osobowością obdarzoną ponadprzeciętną charyzmą - został wychowany w murach posiadłości Malfoyów, a więc wzrastał w środowisku, u którego niesienie prymu w dyskusji było cechą niemal naturalną. Zawsze hołdował słowu mówionemu - posiada niezwykłą siłę przekonywania i niewymuszonej charyzmy, która idzie w ślad za jego głosem oraz gestami. Wchodząc w rolę gwardzisty został postawiony w roli, która wymagała od niego posłuchu. Do jego zadań należało między innymi prowadzenie spotkań Zakonu Feniksa, podczas których musiał zapanować nad dużą grupą osób o różnych zdaniach, utrzymać ich w ryzach, prowadzić do wspólnego celu - jego jedynym orężem było wówczas słowo. Zdecydowanie miał posłuch wśród innych - nie tylko Zakonników. Jego postawa i sposób mówienia zawsze skupiały na nim uwagę postronnych. O jego zdolnościach w prowadzeniu skutecznego dialogu świadczy również fakt, że między innymi to on przekonał samego Ministra Magii, by wstąpił w szeregi Zakonu Feniksa. Znając na własnej skórze zdolności perswazji Foxa, Minister wytypował go, by udał się o pomoc do MACUSA w celu nawiązania współpracy z zagranicznym rządem. Po półrocznym wywiadzie Fox stanął więc w pojedynkę przed najwyższymi szychami zza Oceanu, przekonując do wsparcia sprawy Zakonu i zyskując przychylność jednego z nich. Podczas całej rozmowy biła z niego siła i duma, które niewątpliwie zapisały się w pamięci całej trójce. Jako auror zdolności perswazji wykorzystuje również podczas prowadzenia przesłuchań. Najczęściej stawia na wysublimowane groźby, co zwykle odnosi sukces. Swojego autorytetu używa również ze śmiałością pośród tłumu - potrafi uspokoić ludzi, dodać im otuchy, skłonić do współpracy - i z pewnością znajduje posłuch pośród tych, którzy kojarzą jego twarz z listów gończych i wierzą w Zakon Feniksa. Z kreacji postaci - i chęci jej dalszego rozwoju - wynika posiadanie autorytetu i umiejętne wykorzystanie płynących z niego korzyści. Kiedy mówi Lis, oczy zawsze będą zwrócone w jego kierunku!

+
Elvira Multon


Kundle, odmieńcy, śmieci, wariaci,
obywatele degeneraci,
ej, duszy podpalacze,
Róbmy dym
Frederick Fox
Zawód : Rebeliant
Wiek : 33 (36)
Czystość krwi : Zdrajca
Stan cywilny : Kawaler
fire is catching
and if we burn
you burn with us
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
Rozwój postaci III - Page 62 Giphy
Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t2155-frederick-fox#32552 https://www.morsmordre.net/t2178-poczta-fryderyka#33148 https://www.morsmordre.net/t2176-fantastic-mr-fox#33126 https://www.morsmordre.net/f413-devon-lisia-nora https://www.morsmordre.net/t3769-skrytka-bankowa-nr-605#69393 https://www.morsmordre.net/t2332-freddie-fox#35856
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]11.01.22 18:03
BANK GRINGOTTA

Imię i nazwisko postaci: Frederick Fox
Skrytka: lhttps://www.morsmordre.net/t3769-szuflada-nr-605#69393
Uzasadnienie: chcę sprzedać moją szafirową żabę Mistrzowi Gry - nr 103 Stara Mateczka Hubbard
Zdobyto: 30 pm

jeśli to nie ten temat, to przepraszam, nie mam pojęcia gdzie to zgłosić!

+, kartę usuń ze swojej talii, a punkty dopisz do skrytki
Elvira Multon


Kundle, odmieńcy, śmieci, wariaci,
obywatele degeneraci,
ej, duszy podpalacze,
Róbmy dym
Frederick Fox
Zawód : Rebeliant
Wiek : 33 (36)
Czystość krwi : Zdrajca
Stan cywilny : Kawaler
fire is catching
and if we burn
you burn with us
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
Rozwój postaci III - Page 62 Giphy
Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t2155-frederick-fox#32552 https://www.morsmordre.net/t2178-poczta-fryderyka#33148 https://www.morsmordre.net/t2176-fantastic-mr-fox#33126 https://www.morsmordre.net/f413-devon-lisia-nora https://www.morsmordre.net/t3769-skrytka-bankowa-nr-605#69393 https://www.morsmordre.net/t2332-freddie-fox#35856
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]12.01.22 15:29
Imię i nazwisko postaci: Petronica Fenwick
Suma punktów biegłości na start: 70
Suma punktów majętności na start: 50 PM
Wydane punkty doświadczenia: 50
Zdobyto: różdżka, sowa

+
William Moore


it feels like falling
it feels like rain. like losing my balance again and again. it once was so easy — breathe in, breathe out
Petronica Fenwick
Zawód : geomantka, początkująca twórczyni świstoklików
Wiek : 19
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna

when does it get
quiet?

OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t10973-petronica-fenwick https://www.morsmordre.net/t11018-przybleda#336834 https://www.morsmordre.net/t10989-dam-ci-cos-cennego#335487 https://www.morsmordre.net/f414-devon-tiverton-dziupla https://www.morsmordre.net/t11095-szuflada-petry#341869 https://www.morsmordre.net/t11023-p-fenwick
Re: Rozwój postaci III [odnośnik]22.01.22 10:24
BANK GRINGOTTA

Imię i nazwisko postaci: Yvette Baudelaire
Skrytka: hop
Uzasadnienie: potrzebuję stworzyć eliksiry dla pacjentów
Zdobyto: korzeń ciemiernika (50PM), ślaz (50PM)


+
Deirdre Mericourt


It's a constant battleA war between remembering and forgetting because I don't like the memories that make me smile for
a second and cry for hours.

Yvette Baudelaire
Zawód : Uzdrowiciel
Wiek : 31
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa
There are so many wars
going on at night
so many hearts are fighting
to survive without light
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t9187-yvette-baudelaire#278366 https://www.morsmordre.net/t9245-antares#281195 https://www.morsmordre.net/t9255-rece-ktore-leczo https://www.morsmordre.net/f350-walia-llyn-trawsfynydd-syrenia-laguna https://www.morsmordre.net/t9249-skrytka-bankowa-nr-2149 https://www.morsmordre.net/t9254-yvette-baudelaire#281466

Strona 62 z 67 Previous  1 ... 32 ... 61, 62, 63 ... 67  Next

Rozwój postaci III
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach