Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Inwazja bahanek - 13.03.1957r.
AutorWiadomość
Inwazja bahanek - 13.03.1957r. [odnośnik]17.09.19 16:19


13.03.1957 r.

Bahanki atakują!

Owocowe potwory w Twoim domuCzarne chmary na owocach - co to?


Każda z nas zapewne w ostatnich czasach zauważyła wielkie, czarne chmury unoszące się nad słodkimi owocami. Spieszymy z wyjaśnieniem - chmury te to nic innego jak bahanki owocówki, nowy gatunek tych irytujących stworzeń, znacznie mniejszy, ale nie mniej uciążliwy. Ich ugryzienia na szczęście nie są tak groźne jak powszechniejszego i większego kuzyna, ale objawiają się bardzo swędzącą wysypką. Łagodzi ją jedynie stary, babciny sposób - okład ze ślazu gumochłona z miodem gryczanym. Wytępienie bahanek owocówek jest niezwykle trudne, ale poniżej przedstawiamy kilka sposobów, które specjalnie dla naszych czytelniczek wyszukali pracownicy redakcji (niektóre sami nawet testując!).

Colloshoo


Bardzo prosty sposób, który polega na znalezieniu czegoś słodkiego, najlepiej nadgniłego przedmiotu, do którego będą zlatywać się owocówki, a następnie rzucenia na niego zaklęcia Colloshoo, które sprawi, że każda bahanka, jaka postanowi przycupnąć na pożywieniu, już nie zdoła odlecieć. Metoda niestety wiąże się ze znoszeniem przez jakiś czas bardzo nieprzyjemnego zapachu gnijącego owocu, a także wymaga wymieniania go, gdy zabraknie na nim miejsca. Jednakże jest zaskakująco skuteczna.

Pająk tresowany


Na rynku pojawiły się także specjalnie tresowane pająki, które nabyć można od sprzedawców reklamujących się na ulicach, szczególnie Pokątnej. Zgodnie z dołączoną do każdego instrukcją użycia, są specjalnie wyuczone jedzenia bahanek i mając ich pod dostatkiem będą swoje sieci ustawiać tam, gdzie zdołają zebrać ich najwięcej. Niestety metody tej w redakcji nikt jeszcze nie próbował, na wszelki wypadek jednak nie polecamy jej nikomu cierpiącemu na arachnofobię. Problemem mogą okazać się także pomieszczenia pokryte pajęczynami. Pająki sprzedawane są w czteropaku.

Drętwota


Niektórzy, bardziej wytrwali zapewniają, że bahanki owocówki umierają po trafieniu ich zaklęciem drętwota. Jest to jednak bardzo mozolne zadanie, wymaga bowiem trafienia każdej indywidualnie. Sposób jednak jest niezawodny, choć czasochłonny. Wszystkich zdeterminowanych zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie - kto najszybciej zwalczy drętwotą jak największą liczbę bahanek owocówek, wygra żeliwną patelnię.

Bombino


Sposób wymagający poświęcenia. Wymaga przemienia siebie (bądź jakiegoś śmiałka) w żabę, która dzięki swojemu długiemu językowi zje wszystkie owocówki. Metoda ta jest niewątpliwie skuteczna, nic tak dobrze nie radzi sobie z małymi bahankami, co żaba. Niestety tylko ta magiczna, inne bowiem nie chcą ich jadać. Zaletą tego sposobu jest z pewnością szybkość, wadą późniejsze zatrucie żołądkowe, które objawia się bardzo nieprzyjemnym rozwolnieniem. Nie polecamy próbować alergikom, może bowiem okazać się to dla nich bardzo niebezpieczne.


Czarownica
Zawód : Jestem gazetą
Wiek : 0
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Jam jest Myśląca Tiara,Los wam wyznaczę na starcie!
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Konta specjalne
Konta specjalne
https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/
Inwazja bahanek - 13.03.1957r.
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach