Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

viking princess
AutorWiadomość
viking princess [odnośnik]05.12.19 7:02
may god have mercy upon my enemies because i won't
all gods who receive homage are cruel. all gods dispense suffering without reason. otherwise they would not be worshipped. through indiscriminate suffering men know fear and fear is the most divine emotion. it is the stones for altars and the beginning of wisdom. half gods are worshipped in wine and flowers. real gods require blood.

elvira slughorn


marcus burke


the venturous


1.11.1936


durham, england


pure-blood

☛ urodzona w rodzinnym zamku w durham 1 listopada 1936 jako najmłodsze dziecko lady slughorn i lorda burke. siostra edgara i quentina. ☛ uczęszczała do szkoły magii i czarodziejstwa w hogwarcie jako ślizgonka od 1948 do 1955, gdzie trafiali też wcześniej jej bracia. ☛ po zakończeniu edukacji i stosownym przygotowaniu pomoc w zarządzaniu rodzinnym domostwem oraz wsparcie w sklepie borgin & burke. oficjalnie bezrobotna. ☛ od 10 października 1956 siostra seniora rodu burke. obowiązek został przekazany w ręce edgara podczas osławionego szczytu w stonehenge. ☛ tego samego dnia po raz pierwszy przybrała animagiczną formę kruka. nie jest zarejestrowana. ☛ zaintrygowana naukami ekonomicznymi, jazdą konną oraz opowieściami z mroźnej północy. początkująca łuczniczka oraz ambitna historyk.
mingicodes
[bylobrzydkobedzieladnie]


This is war. All is fair.
Say your prayers, lock your doors. Sticks and stones, breaking bones. All together. All along.


Ostatnio zmieniony przez Ventress Burke dnia 31.01.20 18:28, w całości zmieniany 1 raz
Ventress Burke
Zawód : rodzinna lojalistka
Wiek : 21
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna

We rise standing tall
Steady hand for the draw
Swing the sword, see them fall
Duty
calls, it calls

OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7910-ventress-burke#224382 https://www.morsmordre.net/t7921-nevermore#225208 https://www.morsmordre.net/t7920-viking-princess#225198 https://www.morsmordre.net/f76-durham-durham-castle https://www.morsmordre.net/t7922-ventress-burke#225224
Re: viking princess [odnośnik]05.12.19 7:37
Podrzucam pana Daniela Wrońskiego, który stawiał swoje pierwsze kroki na Nokturnie siedem lat temu, w sklepie B&B - może nawet kojarzy Cię jako nastolatkę! Teraz nadal przyjmuje zlecenia od Burke’ów i innych pojedynczych klientów, jeśli potrzebujesz aby był Twoimi oczyma, uszami, lub rękoma!

Steffen był rok wyżej w Hogwarcie i był irytującym prymusem z transmutacji disgusted tak bardzo czy jako kruk zjadasz może szczury? :O

Carrowowie i Burke'owie mają neutralne relacje, więc zawsze można też pomyśleć coś z Isabelle!

You can tame a big bad wolf
if you don't feed him

Michael Tonks
Zawód : Rebeliant
Wiek : 35
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Kawaler
Can I not save
One from the pitiless wave?
OPCM : 42 +4
UROKI : 34 +2
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 11
Genetyka : Wilkołak
viking princess 7f6edca3a6f0f363d163c63d8a811d78
Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t7124-michael-tonks https://www.morsmordre.net/t7131-do-michaela https://www.morsmordre.net/t7129-wilkolak-mugolak https://www.morsmordre.net/f139-mickleham-old-london-rd-1 https://www.morsmordre.net/t7132-skrytka-bankowa-nr-1759#189352 https://www.morsmordre.net/t7130-michael-tonks
Re: viking princess [odnośnik]05.12.19 12:02
Elise była rok niżej w Hogwarcie od Ventress, ale o ile obie są wzorowymi potomkiniami swoich rodów, za najwyższą wartość uznającymi właśnie swój ród, bardzo się od siebie różniły, tak jak i różnią się od siebie ich rodziny. Elise mogła uważać Ventress za dziwaczkę, która woli się uczyć niż myśleć o sukienkach i balach, więc raczej się w szkole nie zaprzyjaźniły (bo Elise, no cóż, nie grzeszyła intelektem i była osóbką bardzo płytką, skupioną tylko na swych salonowych ambicjach i marzeniach o pierwszym sabacie), ale mimo to pomyślałabym nad jakąś relacją, bo dziewcząt w podobnym wieku nie ma zbyt wiele. Możemy pójść w stronę negatywu, ale możemy też dążyć do poprawy ich relacji.
Z Cressidą chyba nie ma póki co widoków, bo choć obie uwielbiają jazdę konną i Cressida wychowała się w lesie, oddana wartościom przodków, to jednak uczyły się w różnych szkołach, a Cressie jest jednostką słabą, zahukaną i nieśmiałą artystką, dziewczątkiem całe życie chowającym się lękliwie za plecami mężczyzn i bojącym się świata. Więc nie wiem czy byłabyś zainteresowana zapoznaniem ze sobą tych dwóch.
Elise Nott
Zawód : Dama, ozdoba salonów
Wiek : 19
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Ty się nazywasz lew, a lwa nie obchodzi zdanie owiec.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t6043-elise-nott https://www.morsmordre.net/t6157-poczta-elise https://www.morsmordre.net/t6156-panienka-nott https://www.morsmordre.net/f236-nottinghamshire-ashfield-manor https://www.morsmordre.net/t6159-skrytka-bankowa-nr-1507 https://www.morsmordre.net/t6158-elise-nott
Re: viking princess [odnośnik]05.12.19 12:52
Michael, mimo że jestem jako wsparcie w sklepie, nie obraduję z klientami czy interesantami. Jestem przede wszystkim szlachcianką i jedyny kontakt ze sklepem mam poprzez liczby oraz sprawunki na papierze. Pomijając fakt, że moja pomoc w porządkowaniu ekonomicznych spraw jest trzymana w tajemnicy. Na samym Nokturnie też zapewne w ogóle się nie pojawiam, wysyłając po księgi czy papierzyska służbę, skrzaty. Dlatego niestety nie jestem w stanie złapać nici porozumienia z panem Wrońskim, z którym szybciej do czynienia mają moi bracia.

Steffen natomiast był rok wyżej sytuowanym Gryfonem, a ja nawet ze Ślizgonami się specjalnie nie kolegowałam. Skupiałam się na własnym samorozwoju i nie patrzyłam na innych, dlatego nawet jeśli byłeś prymusem z transmutacji, nie było pola, gdzie mielibyśmy się zderzać w tej dziedzinie. Rok różnicy uniemożliwiał wspólne zajęcia, a z racji urodzenia nie brylowałeś również na salonach, dlatego moja uwaga zapewne nawet nie zarejestrowała Twojej bytności. Swoją animagię trzymam dla siebie i nie żywię się półkrwistymi stekami.

Isabelle jest w połowie Fawleyem co zaburza stuprocentową akceptację; nie łączą nas więzy krwi, wspólne lata spędzone w szkole, dlatego stawiałabym dopiero na coś, co rozwinęłoby się na fabule. Jak wspominałaś, nasze rody są do siebie neutralnie nastawione, więc specjalnie zapewne nie zabiegały o swoje towarzystwo czy uwagę, stąd miałyśmy ograniczony kontakt. Zapewne o sobie słyszałyśmy — Ty  stałaś się odrzutkiem, ja siostrą nestora i chociaż mamy o sobie jakieś zdanie, zapewne nie było okazji przestudiowania tego w praktyce. Posiadamy mgliste pojęcie o naszych figurach i spotykamy się dopiero na jednym z salonów. Co z tego wyniknie zostawiłabym już naszej dwójce. Co Ty na to?

Elise, byłam dla Ciebie dziwaczką, tak samo jak Ty dla mnie zbyt zmanierowaną panną o francuskich korzeniach. Nasze rodziny jednak żyły w dobrych stosunkach, stąd regularne spotkania były nieuniknione. Myślę jednak, że nigdy nie szukałyśmy ze sobą kontaktów — zaszywałam się w stajniach, bibliotekach, gdy tylko była możliwość, unikając przy okazji sal balowych. Zostawiałam te pola innym, w tym zapewne i Tobie. W latach szkolnych faktycznie mogłyśmy plasować się w grupie neutralnych stosunków przekrzywiających się do negatywnych, jednak obracałyśmy się w nieco innym świecie ambicji oraz zainteresowań, że się zwyczajnie mijałyśmy. Skończyłyśmy jednak Hogwart i stałyśmy się poniekąd rywalkami na polu matrymonialnym. Mimo Twojej nieco pustej głowy oraz odmiennego poglądu na życie szanuję oddanie rodzinie, które masz. W końcu ostatnimi czasy jesteśmy wymierającym gatunkiem; przetrwańcami między zgniłymi jajami. Dlatego nie określałabym nas tak kategorycznie, pozostawiając czas na fabule do zarysu relacji. Na dokładkę mogę dorzucić, że mam dobre relacje z Twoim kuzynem Nedem, co wzburza ostatnio mieszane głosy a propos tej więzi. Informacje na ten temat szybko się rozchodzą i na pewno do Ciebie dotarły.

Co do Cressidy — trzymałabym się na razie postaci Elise, bo tak jak widziałabym relację z nią, tak z Cressie niezbyt. Ale może w przyszłości coś je złączy lub wpadniemy na pomysł, żeby nadrobić ów lukę.


This is war. All is fair.
Say your prayers, lock your doors. Sticks and stones, breaking bones. All together. All along.
Ventress Burke
Zawód : rodzinna lojalistka
Wiek : 21
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna

We rise standing tall
Steady hand for the draw
Swing the sword, see them fall
Duty
calls, it calls

OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7910-ventress-burke#224382 https://www.morsmordre.net/t7921-nevermore#225208 https://www.morsmordre.net/t7920-viking-princess#225198 https://www.morsmordre.net/f76-durham-durham-castle https://www.morsmordre.net/t7922-ventress-burke#225224
Re: viking princess [odnośnik]05.12.19 13:05
Myślę że to brzmi w porządku. Z racji tego, że rodziny miały raczej dobre stosunki kontakt czasem był, jednakże każda z nich miała swój własny świat, i nawet jeśli bliscy próbowaliby je zachęcić do swojego towarzystwa, je niekoniecznie do siebie ciągnęło, bo Ventress wolała swoje mądre książki i inne sprawy, a Elise brylowała w towarzystwie, chwaliła się coraz to nowymi sukniami i ogólnie była pustą, zmanierowaną pannicą, którą nauką czegoś innego niż Skorowidz Czystości Krwi, umiejętności salonowe lub sztuka można było wygonić.
Ale myślę, że i Elise potrafiłaby szanować oddanie rodowi, to że Ventress jest przykładną Burkówną. W czasach, kiedy coraz więcej zdrajców, a także kobiet zapominających o obowiązkach wobec rodu i plamiących dłonie przyrodzoną mężczyznom pracą, są coraz rzadszymi przypadkami. Nie wykluczam tego, że w dorosłym życiu Elise może odrzucić szkolne uprzedzenia i zacząć widzieć w Ventress jedną z coraz mniej licznych lady, które tak wiernie podążają za głosem przodków. Myślę, że jeśli Ventress utrzymuje relacje z Nedem, to do Elise na pewno dotarły pogłoski o tym, w końcu interesuje się poczynaniami swojej rodziny. A jak ułoży się ich relacja w teraźniejszości, to można pozostawić fabule i zobaczyć, w którą stronę to pójdzie.
A Cressidę też można zostawić na kiedyś. Może pewnego dnia coś złączy je w fabule, bo w przeszłości, z racji nauki w różnych szkołach, było trudno o taki stabilny i mocny punkt zaczepienia.
Elise Nott
Zawód : Dama, ozdoba salonów
Wiek : 19
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Ty się nazywasz lew, a lwa nie obchodzi zdanie owiec.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t6043-elise-nott https://www.morsmordre.net/t6157-poczta-elise https://www.morsmordre.net/t6156-panienka-nott https://www.morsmordre.net/f236-nottinghamshire-ashfield-manor https://www.morsmordre.net/t6159-skrytka-bankowa-nr-1507 https://www.morsmordre.net/t6158-elise-nott
Re: viking princess [odnośnik]05.12.19 15:03
Lady Burke :pwease:
Relacje łączące nasze rody są neutralne, dlatego zapewne i nasza znajomość jej osadzona na tym właśnie gruncie. Zachowujemy wobec siebie uprzejmość, ponieważ tego się od nas wymaga, lecz nigdy nie wyszliśmy poza ten schemat. Osobiście nie łączy nas zbyt wiele, utworzenie jakiekolwiek przyjaznej czy wrogiej więzi uniemożliwiła różnica wieku. Być może podczas Twego debiutu na salonach miałem zaszczyt partnerować Ci w jednym z wielu tańców. Zdołaliśmy może w trakcie innego balu zamienić kilka słów o jednej z prawie zapomnianych bitew sprzed wieków. A może weszliśmy w krótką i powierzchowną pogawędkę o ekonomii?
Alphard Black
Zawód : specjalista ds. stosunków hiszpańsko-brytyjskich w Departamencie MWC
Wiek : 29
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
step between the having it all
and giving it up
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t5607-alphard-black https://www.morsmordre.net/t5622-tezeusz#131593 https://www.morsmordre.net/t5621-black-hole-in-your-soul https://www.morsmordre.net/f184-grimmauld-place-12 https://www.morsmordre.net/t5636-skrytka-bankowa-nr-1378 https://www.morsmordre.net/t5637-a-r-black
Re: viking princess [odnośnik]05.12.19 15:35
najlepsza z sióstr fluffy


Mil­cze­nie, cisza gro­bowa, a jakże wy­mow­na. Zdmuchnęła is­kry złudzeń. Zos­ta­wiła tło stra­conych nadziei.
I po­wiedziała więcej niż słowa.

Quentin Burke
Zawód : alchemik, ale pomaga u Borgina & Burke'a
Wiek : 29
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
Unikaj milczenia
z którego zbyt często korzystasz
ono może rozwiązać ci język.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t3067-quentin-burke#50373 https://www.morsmordre.net/t3092-skrzynka-quentina#50608 https://www.morsmordre.net/t3083-disco-inferius#50538 https://www.morsmordre.net/f76-durham-durham-castle https://www.morsmordre.net/t3300-skrytka-bankowa-nr-783#55807 https://www.morsmordre.net/t3261-quentin-burke
Re: viking princess [odnośnik]05.12.19 15:41
Jak dorosnę i nie uda mi się być moją mamą, Białą Damą ani żoną mojego taty, to będę taka jak Ty, ładna i mądra. :pwease:pragnę tak jak polny mak co mu pól w wazonie brak
Aldora Burke
Zawód : Wielka Księżna Durham
Wiek : 7
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Bim-bom, bam-bim-bom,
skąd wiedzieć wszystko, komu bije dzwon?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica

Dzieci
Dzieci
https://www.morsmordre.net/t5502-aldora-burke https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t5504-aldorka#126248 https://www.morsmordre.net/
Re: viking princess [odnośnik]05.12.19 17:44
Elise, w takim razie ustalone i widzimy się na fabule. Na ślubie brata jestem raczej zabiegana i bardziej doglądam wszystkiego niż faktycznie się bawię (hehe), ale będzie wiele innych okazji do spotkania się. I starcia po takim czasie.

Alphardzie, nie chwalę się swoją wiedzą ekonomiczną, ale może kiedyś odkryłeś moje zainteresowanie wiele lat temu. Nakryłeś mnie w bibliotece, jak czytałam książkę o finansach, zamiast bawić się na salonach podczas jednego z balów. W końcu dziwne, żeby dziesięciolatka interesowała się takimi sprawami i jakiś czas po moim debiucie ta sytuacja się powtórzyła. Dokładnie w ten sam sposób ku lekkiemu zaskoczeniu zarówno z Twojej, jak i mojej strony. Od tego czasu jesteś powiernikiem mojego sekretu i raz po raz zdarza nam się rozprawiać na ten temat. Nie są to jednak obszerne rozmowy, bo nie należymy do gadatliwych osób, ale na pewno wiele dla mnie znaczą. W końcu nie wyśmiałeś, chociaż mógłbyś. Mam więc na pewno do Ciebie poprzez tę wyrozumiałość szacunek. Być może kontynuujemy też pewien konflikt dziejów, gdy jeden z moich przodków pojedynkował się z Twoim, jednak starcie zostało między nimi przerwane? I z uwagi na historyczne fascynacje przepychamy się między sobą w tym, kto by wygrał, gdyby pozwolono im dalej walczyć? Do tego jesteś poliglotą i może z czystej ciekawości nauczyłeś mnie paru słów, a ja nauczyłam Cię paru zwrotów po norwesku.

Quentin, w końcu ktoś Cię musi pilnować w tej Twojej alchemicznej ciemnicy.

Aldora, a ja chcę być Tobą i nie musieć myśleć o tych wszystkich lordach, dla których trzeba się ładnie ubrać, bo może będzie moim mężem. A skoro o mądrości mowa, to co powiesz na zostanie moją asystentką w sprawach finansowych? Przydałby mi się ktoś zaufany, kto czasami pomoże mi w rodzinnych archiwach. Jeśli będziesz zainteresowana, mogę Ci opowiedzieć o transmutacji. No, i jesteśmy partnerkami podczas konnych przejażdżek, kiedy odkrywamy nowe zakątki Durham.


This is war. All is fair.
Say your prayers, lock your doors. Sticks and stones, breaking bones. All together. All along.
Ventress Burke
Zawód : rodzinna lojalistka
Wiek : 21
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna

We rise standing tall
Steady hand for the draw
Swing the sword, see them fall
Duty
calls, it calls

OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7910-ventress-burke#224382 https://www.morsmordre.net/t7921-nevermore#225208 https://www.morsmordre.net/t7920-viking-princess#225198 https://www.morsmordre.net/f76-durham-durham-castle https://www.morsmordre.net/t7922-ventress-burke#225224
Re: viking princess [odnośnik]05.12.19 18:05
devilSanctimonia vincet semper
Cynthia Malfoy
Zawód : Dama, historyczka, dramatopisarka
Wiek : 22
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna

A wolf is a wolf,
even in a cage,
even dressed in silk.

OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7737-cynthia-m-malfoy https://www.morsmordre.net/t7741-byron https://www.morsmordre.net/t7749-cynthia-m-malfoy#214870 https://www.morsmordre.net/t8483-komnaty-cynthii https://www.morsmordre.net/t7790-cynthia-m-malfoy
Re: viking princess [odnośnik]05.12.19 18:19
Cynthia, kochana kuzynko. Już myślałam, że się Ciebie pozbyłam. Widzimy się na jakiejś imprezie, gdy tylko będziesz miała chwilę czasu!


This is war. All is fair.
Say your prayers, lock your doors. Sticks and stones, breaking bones. All together. All along.
Ventress Burke
Zawód : rodzinna lojalistka
Wiek : 21
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna

We rise standing tall
Steady hand for the draw
Swing the sword, see them fall
Duty
calls, it calls

OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7910-ventress-burke#224382 https://www.morsmordre.net/t7921-nevermore#225208 https://www.morsmordre.net/t7920-viking-princess#225198 https://www.morsmordre.net/f76-durham-durham-castle https://www.morsmordre.net/t7922-ventress-burke#225224
Re: viking princess [odnośnik]07.12.19 23:45
Czuję się zaszczycony faktem, że złączył nas ze sobą podobny sekret. I nie będę się wahał odkrywać w Twoim towarzystwie prawdy historycznej, która zawsze stoi po stronie Blacków. mompls
Alphard Black
Zawód : specjalista ds. stosunków hiszpańsko-brytyjskich w Departamencie MWC
Wiek : 29
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
step between the having it all
and giving it up
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t5607-alphard-black https://www.morsmordre.net/t5622-tezeusz#131593 https://www.morsmordre.net/t5621-black-hole-in-your-soul https://www.morsmordre.net/f184-grimmauld-place-12 https://www.morsmordre.net/t5636-skrytka-bankowa-nr-1378 https://www.morsmordre.net/t5637-a-r-black
Re: viking princess [odnośnik]12.12.19 21:57
Alphard, to świetnie. Niech się lord upomni, gdy będzie chciał przedyskutować warunki własnej kapitulacji. Zawsze z chęcią porozmawiam o zatargach sprzed lat i poobserwuję pracownika Ministerstwa.


This is war. All is fair.
Say your prayers, lock your doors. Sticks and stones, breaking bones. All together. All along.
Ventress Burke
Zawód : rodzinna lojalistka
Wiek : 21
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna

We rise standing tall
Steady hand for the draw
Swing the sword, see them fall
Duty
calls, it calls

OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7910-ventress-burke#224382 https://www.morsmordre.net/t7921-nevermore#225208 https://www.morsmordre.net/t7920-viking-princess#225198 https://www.morsmordre.net/f76-durham-durham-castle https://www.morsmordre.net/t7922-ventress-burke#225224
viking princess
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach