Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Poczta Frances
AutorWiadomość
Poczta Frances [odnośnik]19.01.20 8:50
First topic message reminder :
Moria
Moria to pięcioletnia samica płomykówki zwyczajnej. Mierzy 35 centymetrów wysokości i waży około 350 gram. To sowa o smukłej sylwetce, długich i wąskich skrzydłach i czarnych oczach. Moria jest sową bardzo ciekawską i rozmowną, często odzywa się wysokim, dźwięcznym i trochę przeraźliwym głosem, zwykle gdy coś ją zaciekawi. Uwielbia być głaskaną ale jeśli jej nie podpasujesz z pewnością Cię dziobnie.


[bylobrzydkobedzieladnie]


Sometimes like a tree in flower,
Sometimes like a white daffadowndilly, small and slender like. Hard as di'monds, soft as moonlight. Warm as sunlight, cold as frost in the stars. Proud and far-off as a snow-mountain, and as merry as any lass I ever saw with daisies in her hair in springtime.


Ostatnio zmieniony przez Frances Wroński dnia 04.02.21 3:24, w całości zmieniany 9 razy
Frances Wroński
Zawód : Alchemiczka
Wiek : 21
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Zamężna
Even darkness must pass. A new day will come. And when the sun shines, it'll shine out the clearer.
OPCM : 8
UROKI : 0
ALCHEMIA : 40
UZDRAWIANIE : 2
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 6
SPRAWNOŚĆ : 4
Genetyka : Czarownica

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7986-frances-burroughs https://www.morsmordre.net/t8010-poczta-frances#228801 https://www.morsmordre.net/t8009-frances-burroughs#228799 https://www.morsmordre.net/f254-surrey-okolice-redhill-szafirowe-wzgorze https://www.morsmordre.net/t8011-skrytka-bankowa-nr-1937#228805 https://www.morsmordre.net/t8012-frances-burroughs#228806

Re: Poczta Frances [odnośnik]15.01.21 18:19
Przeczytaj Primrose E. Burke
Droga Frances! Jak mogłabym odmówić takiej prośbie? Będę zaszczycona móc odprawić ceremonię i sprawić, że staniesz się panią Wrońską. Jest mi niezwykle miło, że to właśnie o mnie pomyśleliście jako o osobie, która jest odpowiedzialna za wasz dzień. Powiedz tylko kiedy i gdzie, a zjawię się na pewno. PrimroseMay god have mercy on my enemies
'cause I won't

Primrose Burke
Zawód : Badacz artefaktów, twórca talizmanów, B&B
Wiek : 22
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Problem wyjątków od reguł polega na ustaleniu granicy.
OPCM : 5
UROKI : 6
ALCHEMIA : 30
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 8
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarownica
Poczta Frances - Page 6 E331336106fb118b6485453aee90de3a
Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8864-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t8880-listy-do-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t8879-primrose-burke https://www.morsmordre.net/f76-durham-durham-castle https://www.morsmordre.net/t9143-skrytka-bankowa-nr-2090#276327 https://www.morsmordre.net/t8894-primrose-e-burke
Re: Poczta Frances [odnośnik]16.01.21 0:38
Przeczytaj Kto to?
Franiu, Twoja troska jest niesamowita, ale sama wiesz, że pozostaniemy tu tak długo, póki nas siłą stąd nie wygonią. To nasze życie, nasze gniazdo, nasze wszystko. Trudno mi pomyśleć o tym, że mogłabym być gdziekolwiek indziej, ale zrobię to, opuszczę port, jeśli tylko w ten sposób będę mogła obronić bliskich i siebie. Tu jest coraz gorzej, niestety. Będę Cię informować, jeśli coś się zmieni, obiecuję.

Wroński?! Zbój przeklęty z Nokturnu i cholernie mądra dziewczyna, która uciekła z portu do spokojnej wioski. No to się porobiło. Wiesz, Fran, przyznaję, że to jeszcze większa niespodzianka i chociaż czytam te śliczne słowa o zakochaniu, to trudno mi zrzucić wizje jego niecnych przygód i niezbyt... szlachetnych profesji. Pewnie, że Keaton Cię ostrzegał. To nie jest kawaler z rodzinnych marzeń. I trudno mi myśleć o nim jako o nie gnojku. Zakochałaś się, przyznaje, potrafi być czarujący, ale to wciąż on. Mimo to czasami to się wszystko tak plączę, że próżno szukać w tym sensu. I chociaż wściekam się teraz niesamowicie, bo boję się, że mógłby Cię skrzywdzić... To nikt z nas nie może Cię zmuszać do porzucenia tych decyzji. Piszesz o nim tak, jakby stał się kimś innym niż ten typ, którego znam ja. Aż trudno w to uwierzyć, czyżby się zmienił? Gówno wiem o miłości, ale wydaje mi się, że czasami włazimy w coś, co niekoniecznie jest rozsądne i że nie za bardzo da się to powstrzymać. Tylko uważaj na siebie, z niego jest niezły numer.

Przyjdę. Ale nie myśl, że nie będę mu się bacznie przyglądać. Jeśli ten skurczybyk daje Ci szczęście, to zniosę go. I mam nadzieję, że to wszystko nie jest jakąś jego fałszywą kombinacją. Że naprawdę jesteś dla niego ważna. Philippa
Philippa Moss
Zawód : barmanka w "Parszywym Pasażerze", matka niuchaczy
Wiek : 26
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony.
OPCM : 11
UROKI : 26
ALCHEMIA : 5
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej
Czego pragniesz?
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7532-philippa-moss https://www.morsmordre.net/t7541-listy-do-philippy https://www.morsmordre.net/t7540-filipa https://www.morsmordre.net/f26-doki-pont-street-13-5 https://www.morsmordre.net/t7539-skrytka-nr-1834 https://www.morsmordre.net/t7542-phillipa-moss
Re: Poczta Frances [odnośnik]16.01.21 1:44

Przeczytaj 21 września 1957
Droga Frances,
Chciałabym inaczej zacząć ten list, lecz nie potrafię. Raptem tego ranka dowiedziałam się o śmierci mojego kuzyna… Wstrząsnęło to całą moją rodziną. Los najwyraźniej co roku mnie nie oszczędza, a śmierć kroczy tuż obok mnie. Czasem tracę wiarę w lepsze jutro… Jeden zowąd śmierć sobie wybiera, ale drugi tą śmiercią umiera. Niesprawiedliwe, prawda?
Praca… Cóż, zostałam zatrudniona w smoczym rezerwacie. Nie wiem na jak długo, jednak narzekać nie mogę. Szampana zachowaj na inną okazję, Franiu. Kiedyś może przyda Ci się bardziej.
Nie wiem jak z Naszym wyjazdem, nie chciałabym psuć Ci humoru moim. Mam też wrażenie, że powinnam zostać przy rodzinie, choć ciężko mi teraz o czymkolwiek decydować.
Pamiętasz trumnę w zwierciadle Gladrieli? Męczy mnie jej widok od tamtego dnia, a dziś… Dziś doszło do mnie, co mogło to oznaczać.
Być może… och, nie chcę, by zabrzmiało to źle, lecz czy nasz wyjazd mogłybyśmy przełożyć na październik? Chętnie przetestowałabym kremy, o których piszesz, ale odnoszę wrażenie, że nie będę czerpać pełnej radości… nie, gdy wiem, jak cierpi moja kuzynka. Powinnam być po prostu przy niej.
Najserdeczniejsze uściski,
Forsythia


I wciąż nie starczało, i ciągle było brak
Ciągle bolało, że ciągle jest tak

Forsythia Crabbe
Zawód : Magizoolog w Ministerstwie Magii
Wiek : 24
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
l'appel du vide
OPCM : 15
UROKI : 15
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 2
ZWINNOŚĆ : 9
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarownica

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t8816-forsythia-a-crabbe https://www.morsmordre.net/t8824-maypole#262975 https://www.morsmordre.net/t8825-my-awful-tragedy#262980 https://www.morsmordre.net/f299-brook-street-72 https://www.morsmordre.net/t8821-skrytka-bankowa-nr-2082#262964 https://www.morsmordre.net/t8822-forsythia-crabbe#262969
Re: Poczta Frances [odnośnik]17.01.21 1:52
Przeczytaj Kto to?
Fran, jestem ostrożna. No, o ile można tak mówić po odsiadce w Tower. I jestem uparta, ale znam swoje miejsce. Jeśli pozostanie tutaj będzie się wiązało z krzywdą bliskich i codzienną walką na śmierć i życie, to wyjadę. Bądź spokojna. Nie zamierzam wystawiać się na tortury. Jestem za młoda, by umierać. Jeszcze nie teraz. Ale też ciężko mnie przepłoszyć pierwszą lepszą akcją. Tu wciąż jest sporo ważnych dla mnie ludzi. Rain, Pani Boyle, Hagrid. Jest nas wielu, a wszystkich wygonić nie mogą.

Gardzę fałszywymi uczuciami wywołanymi przez magię. Wierzę, że znasz się na tym i nie dałabyś się podpuścić. I również nie zatrułabyś tym nikogo bliskiego. W porządku.
Kiedy o nim piszesz, wciąż próbuję sobie go takim wyobrazić, ale dalej widzę drania, który awanturuje się na widok pierwszego lepszego mugola. Może uda mi się w to wszystko uwierzyć. Wierzę jednak Tobie. Tylko proszę, bądź ostrożna i uważna. Jeśli coś wywoła Twój niepokój, to nie ignoruj tego, nie pozwalaj, by ktokolwiek Cię ranił. Daniel to ostry charakter. Sama pewnie wiesz. Nie daj mu się.
Fran, błagam, powiedz mi proszę, że to żart i nie przeliczasz uczuć? Słuchaj serca, choć... choć nie tak bezgranicznie, bo i ono potrafi zapędzić w kozi róg i całkiem pomieszać. Może to kiepska rada. Pewnie tak. Uważaj, po prostu uważaj. Pękłoby mi serce, gdyś ten skurczybyk coś Ci zrobił.

Nie obiecuję w pełni trzeźwego umysłu, ale moje oko i intuicję masz zawsze. Czekam zatem, bądźmy w kontakcie. Gdyby coś się wydarzyło, nie wahaj się wysłać sowy.

Philippa
Philippa Moss
Zawód : barmanka w "Parszywym Pasażerze", matka niuchaczy
Wiek : 26
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony.
OPCM : 11
UROKI : 26
ALCHEMIA : 5
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej
Czego pragniesz?
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7532-philippa-moss https://www.morsmordre.net/t7541-listy-do-philippy https://www.morsmordre.net/t7540-filipa https://www.morsmordre.net/f26-doki-pont-street-13-5 https://www.morsmordre.net/t7539-skrytka-nr-1834 https://www.morsmordre.net/t7542-phillipa-moss
Re: Poczta Frances [odnośnik]17.01.21 1:58

Przeczytaj 22 września
Droga Frances,
Dziękuję.
Wierzę, że tak będzie, a przynajmniej próbuję wierzyć, chociaż życie wydaje się nie oszczędzać mnie i mych bliskich.

Wiem, jeszcze raz dziękuję. Póki co radzę sobie, muszę być jednak wsparciem dla mojej kuzynki, być dla niej. Jeśli tylko będę potrzebowała to napiszę niezwłocznie, dziękuję. Chociaż wolałabym nie zaprzątać Ci głowy moimi problemami, szczególnie teraz, gdy jesteś tuż przed ślubem.

Ja wiem, że to tylko fikcja… niemniej jednak ta wizja trumny mnie zastanawia. Muszę oswoić się ze śmiercią, po prostu. I pamiętam o Tobie cały czas, Franiu. Dziękuję.

Będę bardzo wdzięczna, jeśli możemy przesunąć to wszystko na październik. Chciałabym odpocząć, tak naprawdę odpocząć, a nie uciekać i zadręczać się myślami. Napiszę jak tylko będę w stanie… określić jakąkolwiek datę.

Oczywiście, jeszcze raz Ci dziękuję, Kochana.
Ściskam,
Twoja Forsythia


I wciąż nie starczało, i ciągle było brak
Ciągle bolało, że ciągle jest tak

Forsythia Crabbe
Zawód : Magizoolog w Ministerstwie Magii
Wiek : 24
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
l'appel du vide
OPCM : 15
UROKI : 15
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 2
ZWINNOŚĆ : 9
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarownica

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t8816-forsythia-a-crabbe https://www.morsmordre.net/t8824-maypole#262975 https://www.morsmordre.net/t8825-my-awful-tragedy#262980 https://www.morsmordre.net/f299-brook-street-72 https://www.morsmordre.net/t8821-skrytka-bankowa-nr-2082#262964 https://www.morsmordre.net/t8822-forsythia-crabbe#262969
Re: Poczta Frances [odnośnik]17.01.21 15:30

Przeczytaj 24 września 1957
Najmilsza Frances,
Przepraszam! Chcę po prostu dla Ciebie jak najlepiej.
Wiem, że jesteś i ogromnie Ci dziękuję. Wszystko jednak zaczyna się namnażać w zastraszającym tempie, odnoszę wrażenie, jakby początek jesień chciał ze mną igrać i popychać do dawnych – złych – nawyków, lecz… przyznam Ci się, że radzę sobie lepiej, niż bym się tego spodziewała. Być może to przez to, że skupiam się bardziej na mej drogiej kuzynce Aquili, niżeli na samej sobie. Opiekowanie się innymi pozwala mi oderwać od własnych rozterek, nie wiem czy jest to zdrowe. Podobnie jak praca… Och, Franiu, popadam chyba w pracoholizm. Choć to chyba żadna nowość.
Dziękuję Ci jeszcze raz!
Całuję,
Forsythia


I wciąż nie starczało, i ciągle było brak
Ciągle bolało, że ciągle jest tak

Forsythia Crabbe
Zawód : Magizoolog w Ministerstwie Magii
Wiek : 24
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
l'appel du vide
OPCM : 15
UROKI : 15
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 2
ZWINNOŚĆ : 9
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarownica

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t8816-forsythia-a-crabbe https://www.morsmordre.net/t8824-maypole#262975 https://www.morsmordre.net/t8825-my-awful-tragedy#262980 https://www.morsmordre.net/f299-brook-street-72 https://www.morsmordre.net/t8821-skrytka-bankowa-nr-2082#262964 https://www.morsmordre.net/t8822-forsythia-crabbe#262969
Re: Poczta Frances [odnośnik]18.01.21 22:02
Przeczytaj J. Bojczuk
Kochana, Oj tak, doskonale wiem jakie księgi masz na myśli; regularnie przerabiam je z... aaaa zresztą to nieważne, niemniej na początek polecam te prostsze... figury, żeby za bardzo nie nadwyrężyć niektórych mięśni ; )
JAK TO SIĘ NIE ODBĘDZIE?! Przecież to prawie tak samo ważne jak sam ślub!!!! A Philippa? Inne dziewczyny z portu? Ooo, z nimi na pewno byś się nieźle zabawiła, kto wie, może nawet dałyby Ci kolejne wskazówki a propos konsumpcji małżeństwa? Rozważ to, serio. Ja sam bym wpadł na jednego albo opcjonalnie kilka głębszych, ale chyba mi nie wypada, skoro jestem mężczyzną.
Damy radę, najwyżej będę Cię bardzo mocno trzymał, a jeśli jednak zmienisz zdanie - pomogę w ucieczce, choć ufam, że obejdzie się bez takich ekscesów.

Jasne, będę pamiętać - zarówno o dostarczaniu Ci ingrediencji, które wpadną mi w ręce, jak i opcjonalnych zamówieniach. Jak wiesz w Londynie nie jest przyjemnie, więc być może pewnego dnia przyda mi się jakiś eliksir, który... hm, sam nie wiem, sprawi, że zniknę? Nawet nie wiem czy coś takiego istnieje, z eliksirów miałem Okropny i to naciągany. dziękuję i mocno ściskam, J.
Johnatan Bojczuk
Zawód : maluje, kantuje, baluje
Wiek : 25
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Kawaler
kto kombinuje ten żyje
OPCM : 3
UROKI : 5
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 10
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 24
SPRAWNOŚĆ : 7
Genetyka : Czarodziej

Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t5318-johnatan-bojczuk https://www.morsmordre.net/t5328-majtek#119230 https://www.morsmordre.net/t5329-ahoj-przygodo#119234 https://www.morsmordre.net/f167-gloucestershire-okolice-bibury https://www.morsmordre.net/t7231-skrytka-bankowa-nr-1332 https://www.morsmordre.net/t5516-johnatan-bojczuk
Re: Poczta Frances [odnośnik]20.01.21 14:43
Przeczytaj Kto to?
Drogi ktosiu wiedziałaś, że zawsze, ale to zawsze mogłaś i wciąż możesz przyjść. Choćby i gonili Cię przez cały Londyn. Broniłabym Cię, jak tylko potrafię. Nie zostawiłabym Cię. Nie wypieraj portu, a otrzymasz o wiele więcej, niż Ci się wydaje. Wybrałaś jednak, nie czułaś się tu dobrze, odnalazłaś swój świat o daleko stąd. Może tam jest więcej prawdy niż tu. Może Ty nie chcesz się na naszą prawdę otworzyć. Ale dobrze, myślę, że zdążyłyśmy już akurat na ten temat sobie porozmawiać.

Frances, ja nie jestem naukowcem, nie rozumiem, co Ty do mnie tu piszesz. Żaden ze mnie ekspert ani od liczb, ani od uczuć, ale biorę to wszystko na intuicję. Bywa cholernie myląca, ale nie wiem, jakoś łatwiej mi spojrzeć, poczuć i iść dalej, niż siedzieć nad tym, dłubać w pergaminach i czynić wielkie kalkulacje. Liczyć mogę co najwyżej monety w Parszywym. To jedno mi wychodzi. Nie wątpię, że umiałabyś dojść do jakiś genialnych wniosków i że opracowałabyś jakąś na to metodę, ale ludzie to ludzie. Czują się lub nie. Czas chyba pokaże, jak będzie.

Wiedziałaś, że dobrze wycelowane lamino potrafi zabić? I nie, nie zamierzam tego robić, choć dobrze by było nieco obić mu pysk i poturbować. Tak ku przestrodze. Nie chcę, byś skończyła jak mugolaki, które stanęły na jego drodze. To bandzior. Ale i ja święta nie jestem. Jak będzie trzeba, to przyjedziemy z Keatem i zrobimy porządek, zabierzemy Cię stamtąd. Tylko, cholera jasna, pisz, Frances, tym bardziej teraz.. przez przetwórnie ryb, wojnę i Parszywego jednocześnie ledwo chodzę na nogach, a litery mieszają mi się na pergaminie. Daj tylko sygnał, choć nie chcę, byś musiała uciekać przed krzywdą. Byś jej jakkolwiek doświadczyła. Philippa
Philippa Moss
Zawód : barmanka w "Parszywym Pasażerze", matka niuchaczy
Wiek : 26
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony.
OPCM : 11
UROKI : 26
ALCHEMIA : 5
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej
Czego pragniesz?
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7532-philippa-moss https://www.morsmordre.net/t7541-listy-do-philippy https://www.morsmordre.net/t7540-filipa https://www.morsmordre.net/f26-doki-pont-street-13-5 https://www.morsmordre.net/t7539-skrytka-nr-1834 https://www.morsmordre.net/t7542-phillipa-moss
Re: Poczta Frances [odnośnik]20.01.21 17:21
Przeczytaj 28 września 1957 r.
Przykro mi, Frances, że moją troskę przyjmujesz jako fałszywą lub, co gorsza, nie widzisz jej wcale, interpretując tonę ostatnich listów jako mój egoizm i ataki wobec Ciebie. Naprawdę starałam się zrozumieć, powstrzymywałam emocje i poszukiwałam drogi porozumienia miedzy tym, co czuję, mając na uwadze Twoje dobro i bezpieczeństwo, a tym, co chciałabyś, bym poczuła. Jesteś spięta, poważna, nieobecna, oddalona ode mnie. Zakładasz złe rzeczy, nieprawdziwe. Nie byłoby tego wszystkiego, gdybym się nie interesowała, gdyby mi nie zależało. Twoja zbyt ładna suknia i zbyt idealne plany nie zakładają tam obecności ani mojej, ani naszego brata. Nie zdziwiłabym się, gdybyś tak naprawdę wcale nas nie chciała w tym swoim nowym życiu. Rani mnie to. Czuję, że Cię tracę. Nie zamierzam jednak w kółko się uginać.

Chciałam tam być, przy Tobie, spróbować. Ujrzeć, wiesz, tego nowego Wrońskiego, o którym tyle mówisz. Ujrzeć Ciebie szczęśliwą. Ale teraz już nie wiem. Roznosi mnie wściekłość, żal i smutek. Twoje święto spędzę we wstrętnej przetwórni ryb, w której wylądowałam po trudnej walce o dobro przyjaciół i o dobro portu. Nie uwierzysz, ale o Ciebie walczyłabym równie mocno i robię to dalej, choć tego nie dostrzegasz.

Dziękuję za eliksiry. Philippa
Philippa Moss
Zawód : barmanka w "Parszywym Pasażerze", matka niuchaczy
Wiek : 26
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony.
OPCM : 11
UROKI : 26
ALCHEMIA : 5
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej
Czego pragniesz?
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7532-philippa-moss https://www.morsmordre.net/t7541-listy-do-philippy https://www.morsmordre.net/t7540-filipa https://www.morsmordre.net/f26-doki-pont-street-13-5 https://www.morsmordre.net/t7539-skrytka-nr-1834 https://www.morsmordre.net/t7542-phillipa-moss
Re: Poczta Frances [odnośnik]21.01.21 9:01
Przeczytaj 26 września 1957
Frances NO CO JA ROBIĆ MIAŁEM ZAATAKOWALI FILIPE TO BRONIŁEM STARALEM SIĘ NIE WYSZŁO, TO NIC TAKIEGO, MI DOBRZE WSZYSTKO TY SIĘ NIE MARTW
TROCHE POBILI TYLKO, JA JUŻ DOBRZE
PAN GOJL CZŁOWIEK W PORCIE WAŻNY JA MAM MU ROBOTY JAKIEŚ ROBIĆ CO TAM POWIE ALE W SUMIE TO NIE WIEM PEWNO JAKIEŚ BECZKI NOSIĆ MÓWIŁ I COŚ ŻEBY NA NOKTURN PÓJŚĆ
NIE CHCIAŁEM TAM LEŹĆ ALE POWIEDZIAŁ ŻE TAK ZROBI ŻE MI SIĘ NIC NIE STANIE ALE NIE WIEM

W PORCIE GORZEJ NIŻ BYŁO ŚMIERDZI JEŚLI WIESZ O CO MI CHODZI

UWAŻAM NA SIEBIE A U CIEBIE DOBRZE? BEZPIECZNA? Poczta Frances - Page 6 Hagrid13


I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : 0
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
Genetyka : Metamorfomag
Poczta Frances - Page 6 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta http://morsmordre.forumpolish.com/f5-powiazania http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Poczta Frances [odnośnik]24.01.21 18:47
Przeczytaj J. Bojczuk
Droga Frances, O! Bardzo dziękuję za Twoje dary, myślę, że taki eliksir na pewno mi się przyda, już chyba nawet wiem do czego.
Na ślubie pojawię się i tak, możesz na mnie liczyć, będę Cię wspierał niezależnie od daty, przybędę choćby skały srały, a świat zaczął się walić.

A co do Twojego poprzedniego listu - cóż, postaram się jakoś urobić Philippę, to co ona sądzi o Twoim wybranku tak naprawdę nie ma znaczenia, dopóki Ty sama wiesz, że będziesz z nim szczęśliwa. A ludzie w porcie... teraz masz tam mnie, chyba możesz mnie już nazwać swoim przyjacielem? Jeśli zdążę - wpadnę na drinka przed ślubem, jeśli nie, widzimy się już na ceremonii, wierzę, że mimo nagłej zmiany daty będzie pięknie i wszystko wyjdzie tak jak sobie wymarzyliście.

Aha! Przesyłam Ci jeszcze kilka ingrediencji, bo u mnie tylko się kurzą, niektóre znalazłem jeszcze na zeszłorocznym Festiwalu Lata i od tej pory walają się gdzieś po kątach. Bez sensu. do zobaczenia niebawem,
ściskam, J.


do listu dołączam krew oraz dwa odłamki spadającej gwiazdy
Johnatan Bojczuk
Zawód : maluje, kantuje, baluje
Wiek : 25
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Kawaler
kto kombinuje ten żyje
OPCM : 3
UROKI : 5
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 10
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 24
SPRAWNOŚĆ : 7
Genetyka : Czarodziej

Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t5318-johnatan-bojczuk https://www.morsmordre.net/t5328-majtek#119230 https://www.morsmordre.net/t5329-ahoj-przygodo#119234 https://www.morsmordre.net/f167-gloucestershire-okolice-bibury https://www.morsmordre.net/t7231-skrytka-bankowa-nr-1332 https://www.morsmordre.net/t5516-johnatan-bojczuk
Re: Poczta Frances [odnośnik]26.01.21 20:17
Przeczytaj Belvina Blythe
Frances, Moje gratulacje! Co prawda jestem oburzona, że dowiaduję się dopiero trzy dni przed twoim wielkim dniem! Domyślam się jednak, iż musiało się dużo dziać w związku ze ślubem.

Kim jest twój wybranek?

Dziękuję za wszystkie eliksiry. Pamiętaj, że jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebowała czegokolwiek, pisz śmiało.
Oczywiście, wyjaśnię ci wszystko przy dobrej kawie, gdy obie będziemy miały dość czasu, aby poplotkować o ostatnich wydarzeniach.
Bel

Chodź, pocałuję cię tam, gdzie się kończysz i zaczynasz. Chodź, pocałuję cię w czoło, w duszę. Pocałuję cię w twoje serce. Na dzień dobry. Na dobranoc. Na zawsze. Na nigdy. Na teraz. Na kiedyś.

Belvina Blythe
Zawód : Uzdrowicielka na urazach pozaklęciowych, prywatny uzdrowiciel
Wiek : 27 lat
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
Nasze miejsce jest tutaj
W nocy
Bez nikogo
OPCM : 5
UROKI : 0
ALCHEMIA : 10
UZDRAWIANIE : 29
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarownica

Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t7692-belvina-blythe https://www.morsmordre.net/t7734-senu https://www.morsmordre.net/t7733-belvina https://www.morsmordre.net/f277-smiertelny-nokturn-13-18 https://www.morsmordre.net/t8111-skrytka-bankowa-nr-1850#231862 https://www.morsmordre.net/t7735-belvina-blythe
Re: Poczta Frances [odnośnik]26.01.21 21:04
Przeczytaj Cillian Macnair
Fran, W jak najlepszym przecież złego diabli nie biorą, skarbie. W ostatnich tygodniach pozwoliłem, by pochłonęła mnie praca i kilka dodatkowych zajęć, co nadal uważam za dobrze spożytkowany czas.
Księgi, które powinny być wśród Zakazanych… zabrzmiało ciekawie. Zdradź mi trochę więcej o nich, a sprawdzę czy będę miał do takowych dostęp. Względem kamieni szlachetnych, to nie jest mój zakres działań, chociaż jeśli bardzo byś chciała, zajmę się tym. Mimo to proponuję byś skontaktowała się z Francescą Borgią, nie znam osoby bardziej zaznajomionej ze szlachetnymi niż Ona.
Względem pytania o małże, odwiedź Cranham, to wyjaśnię ci tę kwestię.
Cill

W głębokich dolinach zbiera się cień.
Ma barwę nocy…
lecz pachnie jak krew

Cillian Macnair
Zawód : Łowca magicznych stworzeń, szmugler
Wiek : 31
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler
Krok wstecz to nie zmiana.
Krok wstecz to krok wstecz
OPCM : 20
UROKI : 5
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 11
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 11
Genetyka : Zwierzęcousty

Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8529-cillian-macnair https://www.morsmordre.net/t8563-dante#249835 https://www.morsmordre.net/t8556-cill https://www.morsmordre.net/f199-gloucestershire-okolice-cranham https://www.morsmordre.net/t8564-skrytka-bankowa-nr-2018#249854 https://www.morsmordre.net/t8557-cillian-macnair
Re: Poczta Frances [odnośnik]27.01.21 17:46
1 października Hagrid
Frances RACZEJ WYŁAZIĆ NIE MOGĘ BO TO CIĘŻKO, ALE TO NIE MA CO
JA TU W PORCIE BĘDĘ JAKBY CO
TY MÓWIŁAŚ, ŻE JAKIŚ ELIKSIR MOŻESZ MIEĆ ROBIĆ RZECZY TO JA SIĘ ZASTANAWIAM BO MOŻE BY MI SIĘ PRZYDAŁY

ŻYĆKO CIĘŻKIE TRZA UWAŻAĆ NA SIEBIE
A CO ROBISZ DO TEGO SZÓSTEGO PIŹDZIERNIKA, ŻE ZAJĘTA? WSZYSTKO W PORZĄDECZKU?

O NOKTURNIE TO ŻEM SŁYSZAŁ ALE E TAM MACHNĄĆ ŁAPĄ NIC TO JA DAM SE RADE CHYBA
PRZESYŁAM CI RZECZY CO MOŻE NA ELIKSIRY DLA CIEBIE BY SIĘ NADAŁY BO MI TO NA NIC W SUMIE TO CI WYŚLĘ MASZ

DAJ ZNAĆ CZY TAM DOBRZE WSZYSTKO JEST Poczta Frances - Page 6 Hagrid13


do listu w małej sakiewce dołączone był popiół feniksa i włosie buchorożca


I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : 0
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
Genetyka : Metamorfomag
Poczta Frances - Page 6 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta http://morsmordre.forumpolish.com/f5-powiazania http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Poczta Frances [odnośnik]28.01.21 10:13
 
Frances,
nie wiem, dlaczego podjęłaś taką decyzję. Nie będę udawał, że rozumiem. I właściwie chyba nawet nie do końca jestem w stanie zrozumieć.
Życzę Ci więc w takiej formie wszystkiego najlepszego.
Miałem coś dla Ciebie przygotowanego na ten dzień. Przesyłam to w zawiniątku dołączonym do listu. Zdecydujesz, czy będzie to pasowało do Twojej idealnej sukienki. I zrobisz z tym, co tylko zechcesz.

Coś nowego.
Srebrna bransoletka. Wiem, że jest prosta i bez żadnych ozdób i pewnie nie należy do najpiękniejszych, ale nie było mnie stać na nic innego.

Coś starego.
Guzik od płaszcza ojca, jedna z dwóch pamiątek, która mi po nim została. Może da się go wszyć w halkę albo materiał sukni, jakoś od spodu, tak, żeby nie było go widać? Nie znam się na tym.

Coś pożyczonego.
Broszka do włosów, którą matka miała na swoim ślubie. Nie martw się, nie mówiłem jej, po co mi to. Więc jeśli jeszcze nie wie, to ode mnie się nie dowie.

Coś niebieskiego.
Wstążka do wplecenia we włosy albo do zaplecenia wokół kostki, czy nadgarstka. Do owinięcia bukietu kwiatów?

Może zasłużyłem sobie na to, że odcinasz mnie od swojego życia.
Ja tak. Ale nie Philippa.
Zrobiłaby dla Ciebie wszystko. Czemu ją od siebie odtrącasz?
Jest Ci lepszą siostrą niż ja bratem.
Jeśli to kara za to, że jesteśmy sobie bliscy, to zastanów się, czy karzesz ją, czy siebie.

Raz jeszcze - wszystkiego najlepszego, Frances.
Mam nadzieję, że ten dzień będzie wyglądał tak, jak go sobie wymarzyłaś.
Keat
list wysłany niedługo po otrzymaniu przez Philippę tego od Frances; w zawiniątku znajduje się coś niebieskiego, coś nowego, coś starego i coś pożyczonegofrom underneath the rubble,
sing the rebel song
Keat Burroughs
Zawód : rebeliant
Wiek : 24
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
some days, I feel everything at once, other - nothing at all. I don't know what's worse: drowning beneath the waves or dying from the thirst.
OPCM : 25
UROKI : 16
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 13
SPRAWNOŚĆ : 23
Genetyka : Czarodziej
I will survive, somehow I always do
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7770-keaton-burroughs https://www.morsmordre.net/t7784-sterta-nieprzeczytanych-listow#217101 https://www.morsmordre.net/t7786-casting-shadows#217131 https://www.morsmordre.net/f128-oaza-chata-nr-69 https://www.morsmordre.net/t7785-skrytka-bankowa-nr-1866#217105 https://www.morsmordre.net/t7787-keaton-burroughs#217189

Strona 6 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Poczta Frances
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach