Wydarzenia


Ekipa forum
atramentem niesympatycznym spisane
AutorWiadomość
atramentem niesympatycznym spisane [odnośnik]19.02.20 11:16listy, różnorodne
Większość zmienia się w popiół, gdy tylko je otrzyma, sam też w taki sposób zaczarowuje te, które śle do innych. Tylko listy z jakiegoś powodu mu potrzebne przechowuje w miejscu sobie tylko znanym. Nieczęsto sięga po pergamin, skreślenie kilku słów zajmuje mu mnóstwo czasu - za każdym razem, gdy się pomyli, rozpoczyna list od nowa.[bylobrzydkobedzieladnie]i ache in a language so old that even the earth no longer remembers; so dead that it has returned to dustOstatnio zmieniony przez Calder Borgin dnia 17.12.20 22:29, w całości zmieniany 3 razy
Calder Borgin
Zawód : zaklinam teraźniejszość
Wiek : 25
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler
you're not dead but
you're not alive either

you're a ghost with
a beating heart
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
i am my demon.
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t8051-calder-borgin https://www.morsmordre.net/t8128-atramentem-niesympatycznym-spisane#232432 https://www.morsmordre.net/t8060-rattle-his-bones https://www.morsmordre.net/f89-smiertelny-nokturn-19 https://www.morsmordre.net/t8113-skrytka-bankowa-nr-1918#232052 https://www.morsmordre.net/t8127-calder-borgin
Re: atramentem niesympatycznym spisane [odnośnik]01.03.20 23:08
Nadesłano Yana Dolohov
Drogi Calderze, Nie wiem, od czego zacząć, żebyś Ty, czytając mój list, nie pomyślał o mnie źle. Od wyjaśnień? Nie, to prostackie, oboje wiemy, że jedyną rzeczą, jaką da się wyjaśnić zwięźle i logicznie, jest nauka i jej niuanse. Od przeprosin? Być może. Więc przepraszam, mój Calu, za to, że tak rzadko do Ciebie piszę i szukam sytuacji, w której moglibyśmy porozmawiać. Sądzę jednak, że to, co za chwilę Ci wyłożę, będzie dobrym wytłumaczeniem na moje godne potępienia zachowanie.
Rozwikłałam pewną zagadkę, która kryła pod grubą skorupą zaklęć skradzione mi kilka temu badania nad pewnym lustrem.
Wyobraź sobie taflę, która delikatnie faluje pod twoimi palcami, a gdy sięgasz dalej, twoja skóra napotyka chłód pomieszczenia znajdującego się nie po drugiej stronie szkła, a w całkiem innej części kraju, gdzieś przy morskim wybrzeżu, gdzie morska bryza siłą wciska w skórę kryształki soli. Wystarczy wypowiedzieć zaklęcie. Potrzebuję Cię, Cal. Potrzebuję Ciebie i Twojego jasnego, trzeźwego umysłu, by wszystkie moje zamierzenia się spełniły.
Niedaleko walijskiego Cardiff znajduje się pracownia luster, a w niej rezyduje człowiek, który tworzy je sam, pozłaca, zdobi ręcznie, graweruje. Skontaktowałam się z nim, umówiłam na wizytę. Towarzysz mi, pomóż wybrać zwierciadło o odpowiednio silnej mocy. Ufam Twoim instynktom. Ufam Tobie.

Twoja,
atramentem niesympatycznym spisane RNNpSLg


we're all killers
we've all killed parts of ourselves

to survive

Yana Dolohov
Zawód : badaczka, numerolog
Wiek : 25
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
ty mi ciągle
z dna pamięci
wypływasz jak

t o p i e l e c

OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7237-yana-dolohov#194477 https://www.morsmordre.net/t7240-hieronim https://www.morsmordre.net/t7239-kiedys-o-mnie-uslysza#194529 https://www.morsmordre.net/f274-smiertelny-nokturn-2 https://www.morsmordre.net/t7794-skrytka-bankowa-nr-1773#217747 https://www.morsmordre.net/t7714-yana-dolohov
Re: atramentem niesympatycznym spisane [odnośnik]24.03.20 19:47
Przeczytaj 15 IV 1957
Kuzynie, doskonale wiesz, że cenię konkrety i nieowijanie w bawełnę. Twój list jest dla mnie dużą radością, nie powiem, że przyjemną niespodzianką, przeczuwałam bowiem, że nie bezczynność nie jest dla Ciebie. Dobrze, że pragniesz działać i z pewnością niebawem nadarzy się ku temu okazja.
Wyczekuj sowy z dalszymi informacjami. Szczegóły, czas i miejsce zostaną Ci przekazane wkrótce. Bądź przygotowany. atramentem niesympatycznym spisane A60itsI


She tastes like every

dark thought I've ever had
Sigrun Rookwood
Zawód : dowódca grupy łowców wilkołaków
Wiek : 29
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa
I am not
ruined
I am

r u i n a t i o n
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
i n s a n e
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t5310-sigrun-rookwood https://www.morsmordre.net/t5379-astrid#121534 https://www.morsmordre.net/t5378-sigrun https://www.morsmordre.net/f100-harrogate-skala https://www.morsmordre.net/t5380-skrytka-bankowa-nr-1330#121543 https://www.morsmordre.net/t5381-sigrun-n-rookwood#121544
Re: atramentem niesympatycznym spisane [odnośnik]05.04.20 9:16
Przeczytaj Szef Komisji Rejestracji Różdżek
Szanowny Panie Borgin, w imieniu swoim oraz pozostałych członków Komisji, chciałbym pogratulować rejestracji różdżki i tym samym podziękować za powierzone Ministerstwu Magii zaufanie. Równocześnie informuję, że zgodnie z dekretem Ministra Magii z dnia 10 kwietnia 1957 roku, każdy czarodziej lub czarownica przebywający na terenie Londynu, ma obowiązek noszenia przy sobie dokumentu poświadczającego dokonaną rejestrację oraz okazania go odpowiednim służbom w razie kontroli. Dokument staje się ważny z chwilą podpisania go przez posiadacza, i od tego momentu stanowi zarówno dowód jego tożsamości, jak i pełni rolę oficjalnego zezwolenia na noszenie różdżki na terenie stolicy.

Jeżeli na dokumencie zaistniały jakiekolwiek nieprawidłowości, należy zgłosić się do siedziby Komisji w terminie nieprzekraczającym 7 dni od daty otrzymania niniejszego listu wraz z kompletem dokumentów potwierdzających poprawne dane.

Z poważaniem,
Tiberius Bellchant
Szef Komisji Rejestracji Różdżek
Dep. Przestrzegania Prawa Czarodziejów
Brytyjskie Ministerstwo Magii
Londyn, dn. 10.04.1957


Do listu dołączony został dokument:

atramentem niesympatycznym spisane 6JKcICz

Pomyłki, poprawki, uwagi (zwłaszcza w przypadku błędnie założonej daty urodzenia lub statusu cywilnego postaci wymyślonych) można zgłaszać bezpośrednio do Percivala. Jeżeli macie dla waszych postaci wybrany charakter pisma, możecie mi również podesłać odpowiednią czcionkę (najlepiej w postaci linku do strony, z której mogłabym ją pobrać).
Mistrz gry
Zawód : -
Wiek : -
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
atramentem niesympatycznym spisane Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: atramentem niesympatycznym spisane [odnośnik]05.04.20 10:11
Przeczytaj 4 IV
Calderze, otrzymałam miłe sercu wieści o tym, że Twój bystry umysł chce stać się częścią wielkiego dzieła Lorda Voldemorta. Utalentowani czarodzieje znajdą pod obecnymi rządami specjalne miejsce, potrzebujemy umysłów wartkich, nie bojących się wyzwań, nie znających granic poznania, otwartych na mroczną potęgę. Chciałabym widzieć Cię u naszego stołu, by móc razem tworzyć nowy, wspaniały świat czarodziejskiej siły - zrozumiesz jednak, że nie każdy otrzyma szansę na czerpanie prosto z wspólnej wiedzy i solidarności, z niezgłębionych tajemnic Czarnego Pana.

Potrzebujemy dowodu na to, że jesteś tak utalentowany, jak powiadają - na osobnym pergaminie otrzymasz zadanie, którego powinieneś się podjąć. Wierzę, że uczynisz wszystko, by mu podołać. Krążą o Tobie przyjemne plotki, drogi Calderze.

Powodzenia - a kto wie, może niedługo się zobaczymy, wspólnie czyniąc ten świat lepszym, czystszym, bardziej otwartym na potęgę nieskrępowanej wiedzy.

Deirdre
Zadanie otrzymałeś w Prywatnej Wiadomości.


there was an orchid as beautiful as the
seven deadly sins
Deirdre Mericourt
Zawód : Kochanica nestora, westalka Fantasmagorii
Wiek : 27
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa
one more time for my taste
I'll lick your wounds
I'll lay you down

OPCM : 37 +3
UROKI : 4
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 56 +5
ZWINNOŚĆ : 21
SPRAWNOŚĆ : 8
Genetyka : Czarownica
we still got the taste dancing on our tongues
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t1037-deirdre-tsagairt https://www.morsmordre.net/t1043-moira#6174 https://www.morsmordre.net/t1045-panienka-lekkich-obyczajow-zaprasza#6178 https://www.morsmordre.net/f217-kent-wyspa-sheppey-biala-willa https://www.morsmordre.net/t4825-skrytka-bankowa-nr-301#103486 https://www.morsmordre.net/t1190-deirdre-tsagairt
Re: atramentem niesympatycznym spisane [odnośnik]11.04.20 22:07
Nadesłano Yana Dolohov
Cal, To znacznie więcej, niż mogłabym od Ciebie kiedykolwiek oczekiwać. Jestem Ci ogromnie wdzięczna za nakład Twojej pracy, za to, ile serca (w jego metaforycznej formie) włożyłeś w ten projekt. Wszystkie notatki, jakie mi przekazałeś, będę strzec jak oka w głowie. Nie skłamię, wierz mi, jeśli powiem, że są najważniejszym elementem portu, który tworzymy r a z e m. Twoje uwagi są ważne i zaufam im w pełni. Mam już na oku kogoś, kto zająłby się sprowadzeniem kamieni. Przekażę handlarce wszystkie wskazówki.

Badania powoli postępują, chociaż na razie gromadzę tylko potrzebne surowce, nic więcej. Obliczeniami i przygotowaniami zajmę się w późniejszej fazie, kiedy będę wiedziała, że wszystko mam już pod ręką. Dostępność materiałów jest jednak irytująco mała, muszę ostrożnie stawiać kroki po londyńskich uliczkach.

Jeśli przestanę zaglądać w szklaną taflę, zacznę się nudzić i szukać zajęcia dla mojego przepracowanego umysłu. Daj znać, jeśli pod Twoimi dłońmi pojawi się jakiś nieboszczyk, wspaniałą sztuką byłoby oglądanie Cię przy pracy. Zapewnisz mi odrobinę oddechu. atramentem niesympatycznym spisane RNNpSLg


we're all killers
we've all killed parts of ourselves

to survive

Yana Dolohov
Zawód : badaczka, numerolog
Wiek : 25
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
ty mi ciągle
z dna pamięci
wypływasz jak

t o p i e l e c

OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7237-yana-dolohov#194477 https://www.morsmordre.net/t7240-hieronim https://www.morsmordre.net/t7239-kiedys-o-mnie-uslysza#194529 https://www.morsmordre.net/f274-smiertelny-nokturn-2 https://www.morsmordre.net/t7794-skrytka-bankowa-nr-1773#217747 https://www.morsmordre.net/t7714-yana-dolohov
Re: atramentem niesympatycznym spisane [odnośnik]13.04.20 21:01
Przeczytaj 28 V 1957
Kuzynie, mam nadzieję, że Astrid odnalazła Cię w dobrym zdrowiu. Nie dlatego, że tak się o Ciebie martwię, wiesz, że nie jestem zbyt troskliwa. Jesteś mi jednak potrzebny, a właściwie myślę, że to Ty tego potrzebujesz. Jeśli tylko nadal pragniesz się do czegoś przydać i nie siedzieć bezczynnie w rodzinnym sklepie, to mam dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia. Będziesz mógł mi zaprezentować co potrafisz najlepiej i czegoś się nauczyć.
Pamiętasz gdzie tańczyłeś na moim weselu? Mój dom znajduje się nieopodal. Zjaw się w Skale trzydziestego maja o zachodzie słońca. atramentem niesympatycznym spisane A60itsI


She tastes like every

dark thought I've ever had
Sigrun Rookwood
Zawód : dowódca grupy łowców wilkołaków
Wiek : 29
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa
I am not
ruined
I am

r u i n a t i o n
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
i n s a n e
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t5310-sigrun-rookwood https://www.morsmordre.net/t5379-astrid#121534 https://www.morsmordre.net/t5378-sigrun https://www.morsmordre.net/f100-harrogate-skala https://www.morsmordre.net/t5380-skrytka-bankowa-nr-1330#121543 https://www.morsmordre.net/t5381-sigrun-n-rookwood#121544
Re: atramentem niesympatycznym spisane [odnośnik]27.04.20 21:52
A.R.B. 25 IV 1957
Panie Borgin, Gratuluję dostąpienia tego niewątpliwego zaszczytu; nie każdy jest godzien stać się częścią wielkiego dzieła. Szczerze wierzę, że uda się Panu sprostać wszelkim oczekiwaniom. Nim spisałem ten list, zdecydowałem się spełnić kierowaną do mnie prośbę, dzięki czemu mogę z całkowitą pewnością oznajmić, że ród Lestrange nie otoczył czarownika zwanego Płowym Księciem żadną specjalną opieką. Mamy też pełne przyzwolenie na swobodne działanie na ziemiach lordów Hampshire i Wight. Jeśli mój zakres wiedzy z historii magii może okazać się dużym atutem podczas tego zadania, z wielką chęcią dołączę do przedsięwzięcia. Czekam na wieści odnośnie miejsca i czasu spotkania, gdy przyjdzie nam wspólnie wyruszyć. Alphard Black
Alphard Black
Zawód : specjalista ds. stosunków hiszpańsko-brytyjskich w Departamencie MWC
Wiek : 29
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
step between the having it all
and giving it up
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t5607-alphard-black https://www.morsmordre.net/t5622-tezeusz#131593 https://www.morsmordre.net/t5621-black-hole-in-your-soul https://www.morsmordre.net/f184-grimmauld-place-12 https://www.morsmordre.net/t5636-skrytka-bankowa-nr-1378 https://www.morsmordre.net/t5637-a-r-black
Re: atramentem niesympatycznym spisane [odnośnik]08.05.20 13:13

A.B
Min Stillhet Wołały twe imię. Zjawie się. A.
Gość
Anonymous
Gość
Re: atramentem niesympatycznym spisane [odnośnik]16.06.20 11:53
Przeczytaj Tristan C. Rosier
Calderze,nie mieliśmy okazji się jeszcze poznać, ale jak sądzę prędko się to zmieni. Pojaw się na kolejnym spotkaniu rycerzy w Białej Wywernie, zostaniesz poinformowany o dokładnym terminie.

Doszły mnie słuchy o Twoich dokonaniach w Londynie - byłeś wszędzie tam, gdzie zaczynało być gorąco, gotów do działania. Zapał zasługujący na podziw. Czas, byś wykorzystał pełnię swoich talentów.

T. Rosierthe vermeil rose had blown in frightful scarlet and its thorns
o u t g r o w n

Tristan Rosier
Zawód : Arystokrata, smokolog
Wiek : 29
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
the death of a beautiful woman is, unquestionably, the most poetical topic in the world
OPCM : 38+2
UROKI : 30
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 1
CZARNA MAGIA : 60+5
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 7+3
Genetyka : Czarodziej
atramentem niesympatycznym spisane 0a7fa580d649138e3b463d11570b940cc13967a2
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t633-tristan-rosier#1815 https://www.morsmordre.net/t639-vespasien https://www.morsmordre.net/t637-tristan-rosier#1838 https://www.morsmordre.net/f97-dover-upper-rd-13 https://www.morsmordre.net/t2784-skrytka-bankowa-nr-96 https://www.morsmordre.net/t977p15-tristan-rosier
Re: atramentem niesympatycznym spisane [odnośnik]10.11.20 21:31
Przeczytaj Wren Chang
Panie Borgin, Stary cmentarz na przedmieściach oczyszczonego z brudu Londynu będzie skrywał wśród bluszczu i róż Pańskie pragnienie. Przyprowadzę ją osobiście - śliczną, młodą, naiwną, nietkniętą grzeszną ręką czy cięższym zaklęciem. Będzie Pan zadowolony. Jak zawsze.

Spotkajmy się siedemnastego września, tuż po zmierzchu. Odnajdzie nas Pan w nowszej części kompleksu, za zakrętem szóstej alejki, niedaleko posągu płaczącej, uskrzydlonej kobiety. Bronić nas przed niepożądanym spojrzeniem będzie gęsta, zaniedbana flora, ale proszę przeć do przodu - będziemy już na Pana czekać.

Zapłata za tę usługę wzrośnie czterokrotnie w stosunku do zwykłego zamówienia fiolek krwi. Liczę, że rozumie Pan powód - nieczęsto dzielę się całością pozyskanego źródła, którego jakość jest nieporównywalna z przypadkowym szlamem wyłapanym w ich osadach. Jeśli jest Pan zdecydowany, proszę o potwierdzenie chęci spotkania - przynajmniej dzień wcześniej.

Z poważaniem, Wren Changit was a desert on the moon when we arrived. gathering all of my tears, heartbreak and sighs, jade made a potion ignite and turned the night into a radiant city of light.
Wren Chang
Zawód : handlarz krwią
Wiek : 25
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
tell her i wasn't scared.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t8598-wren-chang#252999 https://www.morsmordre.net/t8601-yue#253113 https://www.morsmordre.net/t8604-punkt-pobran-krwi#253124 https://www.morsmordre.net/f252-pokatna-56-2 https://www.morsmordre.net/t8602-skrytka-bankowa-nr-2037#253118 https://www.morsmordre.net/t8603-wren-chang#253121
Re: atramentem niesympatycznym spisane [odnośnik]11.11.20 23:21
Przeczytaj Primrose E. Burke
Calder Borgin Szanowny Panie Borgin,
Sprawił mi Pan niezwykłą przyjemność myśląc o mnie w kwestii talizmanów. Odmówienie byłoby grubiaństwem z mojej strony, zapewniam, że chętnie zajmę się wskazanym tematem. Możemy pochylić się nad problemem w Durham lub spotkać się w sklepie. Proszę tylko potwierdzić termin oraz miejsce.

Z wyrazami szacunku Primrose Edith Burke
May god have mercy on my enemies
'cause I won't

Primrose Burke
Zawód : Badacz artefaktów, twórca talizmanów, B&B
Wiek : 23
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Problem wyjątków od reguł polega na ustaleniu granicy.
OPCM : 4 +1
UROKI : 1
ALCHEMIA : 28 +5
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 6 +2
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarownica
atramentem niesympatycznym spisane 6676d8394b45cf2e9a26ee757b7eaa37
Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8864-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t8880-listy-do-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t8879-primrose-burke https://www.morsmordre.net/f76-durham-durham-castle https://www.morsmordre.net/t9143-skrytka-bankowa-nr-2090#276327 https://www.morsmordre.net/t8894-primrose-e-burke
Re: atramentem niesympatycznym spisane [odnośnik]12.11.20 22:23
Przeczytaj Jade Sykes
Panie Borgin, Przyznam szczerze, że jest dla mnie zaskoczeniem list od przedstawiciela rodziny, która słynie z mistrzostwa w dziedzinie starożytnych run. Enigmatyczny charakter Pańskiego zapytania tym mocniej skłania mnie do refleksji nad tym, kim jest nasz rzeczony wspólny znajomy.

Jestem skłonna podzielić się swoją praktyką, chciałabym jednak wiedzieć, kim Pan jest. Nie przywykłam do przekazywania swojej wiedzy nieznajomym, nawet za odpowiednie wynagrodzenie. Proszę mi napisać czym się Pan zajmuje, Panie Borgin, jak swobodnie czuje się Pan w temacie run - i niech daruje mi Pan śmiałość, ale zakładam, że z uwagi na nazwisko, winien być Pan więcej niż biegły w tej dziedzinie. Nie proszę o przesłanie życiorysu wraz ze zdjęciem (choć i takie może Pan dołączyć), a o wskazówki, w jaki sposób miałabym Panu pomóc. Które zagadnienia w szczególności Pana interesują? Czy zajmował się Pan talizmanami już wcześniej? Jakie posiada Pan doświadczenie w tej materii?

To nie czas ani sakiewka zadecydują ostatecznie o naszym spotkaniu.

Z poważaniem,
Jade Sykes
What I create is chaos
Jade Sykes
Zawód : łamaczka klątw, paserka
Wiek : 31
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa
Her attitude kinda savage
but her heart is gold
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7327-jade-sykes https://www.morsmordre.net/t7337-carnelian#200427 https://www.morsmordre.net/t7340-dziewczyna-z-tatuazem#200443 https://www.morsmordre.net/f266-lancashire-abbeystead-peregrine-hill https://www.morsmordre.net/t7338-skrytka-bankowa-nr-1785#200430 https://www.morsmordre.net/t8674-jade-sykes#256273
Re: atramentem niesympatycznym spisane [odnośnik]17.11.20 22:25
Przeczytaj Jade Sykes
Panie BorginCenię wytrwałość w pogłębianiu wiedzy i liczę, że nie poczytał Pan mojego listu jako afrontu. Jestem jedynie zaskoczona, że zwraca się Pan do mnie, mając w zasięgu ręki prawdziwych Mistrzów. Tym mocniej, że przysłał Pana człowiek niezwiązany z Naszą dziedziną - oznaczałoby to, że nie ma się Pan do kogo zwrócić.

Skąpi Pan informacji o sobie, co skłania mnie do podejrzliwości, Czy liczy Pan na to, że listem spisanym w fuþarku starszym zgubi Pan moją czujność? Swoje przemyślenia i wątpliwości odsunę jednak na dalszy plan, ponieważ jestem w stanie zaoferować pomoc, o jaką Pan pyta. Mogę poświęcić Panu czas najprędzej z początkiem września. Po tonie Pańskiego listu czuję, że nie muszę Pana pouczać, jak powinien przygotować się do tego spotkania.    


Będę oczekiwać Pana w ruinach Mer-Arkha. Dokładną datę i czas prześlę najpóźniej do dwóch dni przed Naszym spotkaniem. Jade Sykes

odpis również w fuþarku starszym
What I create is chaos
Jade Sykes
Zawód : łamaczka klątw, paserka
Wiek : 31
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa
Her attitude kinda savage
but her heart is gold
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7327-jade-sykes https://www.morsmordre.net/t7337-carnelian#200427 https://www.morsmordre.net/t7340-dziewczyna-z-tatuazem#200443 https://www.morsmordre.net/f266-lancashire-abbeystead-peregrine-hill https://www.morsmordre.net/t7338-skrytka-bankowa-nr-1785#200430 https://www.morsmordre.net/t8674-jade-sykes#256273
Re: atramentem niesympatycznym spisane [odnośnik]18.01.21 1:52
atramentem niesympatycznym spisane LhNcou6

prosimy o potwierdzenie przybycia na PW Aquili Black do 23.01


I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
atramentem niesympatycznym spisane 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta http://morsmordre.forumpolish.com/f5-powiazania http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Strona 1 z 2 1, 2  Next

atramentem niesympatycznym spisane
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach