Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

keat/budowa
AutorWiadomość
keat/budowa [odnośnik]26.02.20 17:24


keaton hobart burroughsi fucked my way into this mess, and i'll fuck my way out
1. Na start banalnie - jaki jest ulubiony kolor Twojej postaci?
to nie jeden kolor, a paleta s z a r o ś c i, zarysowujących się pośrodku tańca czerni i bieli, gdzieś pomiędzy; nigdy tych przesadnie intensywnych, zbyt zbliżonych do czerni, do bieli - preferuje niewyraźne, rozmywające się, ulotne barwy; niezauważalne, pospolite, niewyróżniające się niczym, przemykające dyskretnie obok pióropuszu jaskrawości, zamaskowujące się w codzienności.
jak dym snujący się powoli, ospale. cień przylegający do kontrastu światła i ciemności. popiół rozproszony na świat. doki zalane mgłą. pościel zmięta nią. w końcu jak on sam, koloryt niejednolity, zmienny.
szarość niejednoznaczności, dychotomia kolorów.


2. Wykonaj "w imieniu" swojej postaci test MBTI. Jaki otrzymałeś wynik? Czy się z nim zgadzasz? Dlaczego?
życie jest albo śmiałą przygodą, albo niczym.
niemal wszystko się zgadza.
keat jest tylko tu i tylko teraz; celebruje teraźniejszość, bo jutro może nigdy nie nadejść. idiotyczne, głupkowate poczucie humoru to jego cecha charakterystyczna; lubi zachowywać się na pokaz, brylować w towarzystwie, buńczuczny uśmiech okrasza jego twarz często (choć znika z niej szybko, zastąpiony chmurnym grymasem, gdy burroughs konfrontuje się z kimś, kogo absolutnie nie jest w stanie znieść).
bardziej niż rozmowy o jakichś abstrakcyjnych tematach interesuje go to, co dzieje się na świecie w danej chwili - na dłuższą metę nie potrafi jednak bez końca dywagować, musi się czymś zająć, zrobić coś, działać. niestety często w sposób nieprzemyślany. zdecydowanie prędzej coś zrobi, nim zastanowi się, jak do tego w ogóle podejść (choć powoli się to zmienia - planowanie zaczyna traktować jak zło konieczne, szczególnie, gdy nie działa w pojedynkę, a podejmowane przez niego ryzyko może mieć też wpływ na to, co stanie się z innymi osobami).
lubi czuć, że żyje. potrzebuje dawek adrenaliny pulsującej w żyłach. ściga się z niebezpieczeństwem zbyt-niedostatecznie często. nie potrafi funkcjonować bez silniejszych doznań i bodźców. rzucony w oko cyklonu nie panikuje, pozwala się porwać wirowi zdarzeń.
szkoła faktycznie stanowiła dla niego wyzwanie, nie potrafił się tam odnaleźć; ponad teorię przedkładał zawsze praktykę, a w Hogwarcie przytłaczały go sterty ksiąg do wykucia niemal na pamięć, czego nie był w stanie zrobić, początkowo - pomimo starań, później - z powodu tego, że starać się przestał. na koncentrujących się wyłącznie na praktyce zajęciach z ONMS radził sobie za to świetnie.
bez wątpienia ma swój własny kompas moralny; zasady są po to, żeby je łamać to coś, co powiedziałby bez cienia wątpliwości; wychowany w dokach nauczył się funkcjonowania w otaczającej go rzeczywistości w taki sposób, by jakoś przetrwać z dnia na dzień.
'jeśli jednak spróbują nieco poskromić swoją niepokorną naturę, odpowiednio wykorzystają własną energię, przedsiębiorcy mogą przerodzić się w siłę, z którą nie sposób się nie liczyć' - ciekawa jestem, czy w jego przypadku okaże się to prawdą; zmiany następują oczywiście powoli, ale keat koncentrujący się na stawianych przez niego w zakonie zadaniach zdaje się odnajdywać w sobie coś, czego nigdy wcześniej nie dostrzegał. może znalazł w sobie siłę potrzebną, by stawić czoło temu, co wojenna zawierucha przyniesie jutro?
nieco zaskoczyło mnie to, że opis tego typu osobowości tak idealnie obrazuje również to, jak spostrzegawczy jest burroughs. faktycznie dostrzega nawet najmniejsze zmiany u innych - czy to w ubiorze, czy w wyrazie twarzy (może dlatego tak wiernie udaje mu się kalkować różne emocje, gdy skrywa się za tymi fałszywymi). przykładowo - był w stanie zorientować się, iż meave korzystając z daru metamorfomagii przemieniła się w philippę, a jedyne, co ją zdradziło, to nawet nie kolor oczu, a to, w jaki sposób zachowywała się kobieta - odbiegający od tego, co keaton jednoznacznie utożsamia z moss.
niestety często zdarza mu się urazić innych, reagując w sposób niewłaściwy. daje się też ponieść chwili, zapominając, by zadbać o własne bezpieczeństwo.
'są pełni pasji i energii uzupełnionych czasami nieco rozproszonym umysłem. inspirujący, przekonujący i barwni, ludzie o tym typie osobowości to naturalni liderzy, którzy prowadzą wszystkich ku mniej uczęszczanym ścieżkom, przynosząc ze sobą energię i emocje wszędzie, gdzie się pojawią.'

{estp}

3. Jakie marzenie miała Twoja postać w dzieciństwie? Jak widziała swoją przyszłość?


4. Jak wyglądało pierwsze zauroczenie Twojej postaci? Jeżeli jeszcze nie miało miejsca - jak myślisz, jak będzie wyglądać?
...

5. Co o Twojej postaci mówi jej różdżka i w jaki sposób objawiają się u niej te cechy charakteru?
...

6. Czy Twoja postać wciąż posiada swoją pierwszą różdżkę? Jeżeli nie - w jakich okolicznościach ją straciła? Jeżeli tak - czy ma do niej sentyment?
...

7. Psidwak czy kuguchar?
...

8. Czy bogin Twojej postaci ulegał zmianom na przestrzeni lat? Jeżeli tak - dlaczego? Jakie wcześniej przyjmował formy?
...

9. W jaki sposób Twoja postać odreagowuje stres?
...

10. Twoja postać jest skowronkiem - lubi wcześnie wstawać i zasypiać, czy sową - późno chodzi spać i późno wstaje?
...

11. Jak Twoja postać reaguje na krytykę - zarówno ze strony nieznajomych, jak i bliskich osób?
...

12. Jakie jest ulubione miejsce Twojej postaci i dlaczego?
...

13. Czy Twoja postać ma jakieś rytuały - coś, co robi każdego dnia, np. przed wyjściem z domu lub pójściem spać? Jakie?
...

14. Co przyczyniło się do tego, że Twoja postać posiada takie a nie inne poglądy polityczne?
...

15. Dlaczego amortencja Twojej postaci ma akurat taki zapach?
...

16. Czy Twoja postać dobrze wspomina szkołę? Dlaczego? Jeżeli była uczniem Hogwartu lub Beauxbatons - czy uważała, że pasuje do swojego domu?
...

17. Jak w mimice Twojej postaci odbija się jej zażenowanie?
...

18. Czy Twoja postać ma zwierzęta? Czy miała je w przeszłości? Jeżeli tak - jakie? Jaki jest jej stosunek do zwierząt?
...

19. Czy Twoja postać dba o swój wygląd? Jak najczęściej się prezentuje? Jaką ma postawę, fryzurę, ubiór? Czy przykłada do niego wagę?
...

20. Jakie złe wspomnienia wywołują spotkania z dementorami u Twojej postaci? Jeżeli nigdy nie miała z nimi do czynienia - jak myślisz, jakie by one były?
...

21. O czym śni Twoja postać? Czy śpi spokojnie, może ma koszmary, a może nigdy nie potrafi zapamiętać swoich sennych wizji?
...

22. Czy Twoja postać posiada jakieś charakterystyczne odruchy, mimowolne gesty, nerwowe tiki? Jeśli tak - jakie? W jakich sytuacjach się objawiają?
...

23. Jak na przestrzeni lat zmieniała się relacja Twojej postaci z najbliższą rodziną? Co było tego powodem?
...

24. Jaki alkohol najbardziej lubi Twoja postać i dlaczego? A może w ogóle nie lubi pić?
...

25. Jaki jest stosunek Twojej postaci do innych klas społecznych oraz osób o innej czystości krwi?
...

26. Co czyta Twoja postać przed snem? A może wcale nie czyta, a robi coś innego?
...

27. Jak wyobrażasz sobie swoją postać za dwadzieścia lat?
...

28. Czy Twoja postać posiada przedmiot - może pamiątkę - do którego ma wielki sentyment? Jeśli tak, czym on jest?
...

29. Podaj jedną decyzję, która miała największy wpływ na to, kim obecnie jest Twoja postać. Czy Twoja postać podjęłaby ją ponownie, znając już konsekwencje?
...

30. Co dokładnie sądzi Twoja postać o czarnej magii?
...

31. Czy Twoja postać przeklina? Jeżeli tak - jakich wulgaryzmów używa najczęściej?
...

32. Co najbardziej lubi w sobie Twoja postać - i dlaczego?
...

33. Czego najbardziej nie lubi w sobie Twoja postać - i dlaczego?
...

34. Jaki charakter pisma posiada Twoja postać? Czy przykuwa uwagę do tego, jak pisze, a może czyni to niedbale?
...

35. Czy Twoja postać posiada poczucie humoru? Jeżeli tak - jak byś je krótko opisał?
...

36. Jak myślisz, jakie wrażenie sprawia Twoja postać na obcych - swoją postawą, mimiką, tym, co mówi i w jaki sposób?
...

37. Jaki jest stosunek Twojej postaci do dzieci? Jeżeli nie posiada własnych - czy chciałaby je mieć: teraz, kiedyś?
...

38. Jaki Twoja postać ma głos - niski, wysoki, chrypliwy, lekko piskliwy? Mówi w sposób znudzony, wiecznie obojętny, czy może śpiewająco? Nie boi się mówić głośno czy może eterycznie szepcze - nawet wtedy, gdy nikt jej nie podsłuchuje?
...

39. Jeżeli Twoja postać mogłaby zmienić jedną rzecz ze swojej przeszłości, zapobiec jakiemuś wydarzeniu, podjąć inaczej jakąś decyzję - co by to było?
...

40. Jak myślisz - jak zginie twoja postać?
...from underneath the rubble,
sing the rebel song
Keat Burroughs
Zawód : rebeliant
Wiek : 24
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
some days, I feel everything at once, other - nothing at all. I don't know what's worse: drowning beneath the waves or dying from the thirst.
OPCM : 25
UROKI : 16
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 13
SPRAWNOŚĆ : 23
Genetyka : Czarodziej
I will survive, somehow I always do
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7770-keaton-burroughs https://www.morsmordre.net/t7784-sterta-nieprzeczytanych-listow#217101 https://www.morsmordre.net/t7786-casting-shadows#217131 https://www.morsmordre.net/f128-oaza-chata-nr-69 https://www.morsmordre.net/t7785-skrytka-bankowa-nr-1866#217105 https://www.morsmordre.net/t7787-keaton-burroughs#217189
keat/budowa
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach