Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Odpowiedz do tematu
Nabór na Mistrzów Gry
AutorWiadomość
Nabór na Mistrzów Gry [odnośnik]03.04.20 17:55
OgłoszeniePoszukiwani Mistrzowie Gry!

Poszukujemy osób, które chciałyby objąć stanowisko Mistrza Gry.

Czego oczekujemy od Mistrzów Gry?

- prowadzenia rozgrywek grupowych, indywidualnych, jak i konfliktowych przy zachowaniu zasad mechaniki forum oraz bezwzględnej bezstronności;
- godnego reprezentowania forum;
- obowiązkowości - na Morsie liczy się dla nas przede wszystkim zaufanie w rzetelnym wykonywaniu swoich zadań;
- komunikatywności - czyli odpowiedniego przedstawienia pomysłu rozgrywki innym mistrzom;
- znajomości poprawnej polszczyzny;

Zapraszamy do współpracy - Wasza pomoc będzie dla nas bezcenna! Jak zawsze oferujemy dozgonną miłość Morsa, łatwy kontakt z pozostałymi mistrzami oraz przyjemną atmosferę!

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swoich kandydatur na konta administratorek. Chcemy Was poznać, dlatego prosimy o krótkie zaprezentowanie siebie (w tym podanie realnego wieku), szczególnie uwzględniając swoją wcześniejszą styczność z grami RPG oraz na PBF'ach; nie wymagamy doświadczenia w mistrzowaniu, ale jeśli jakieś macie, nie bójcie się nim pochwalić. Pamiętajcie, że nie jesteśmy wielką korporacją oczekującą 10 lat doświadczenia zaraz po szkole, wszystkiego da się wyuczyć w trakcie rozgrywek.

Przede wszystkim liczymy na waszą kreatywność, zaangażowanie w życie forum i pomysły na urozmaicenie fabuły. Mistrzowanie ma być dobrą zabawą zarówno dla samego mistrza, jak i graczy. Za pracę na rzecz forum mistrzom gry i moderatorom przysługuje darmowy limit do wykorzystania na dowolną krew lub genetykę.

Czekamy na wasze zgłoszenia, pamiętajcie, by dać sobie jednak czas na przemyślenie, odpowiednie przeliczenie swoich możliwości, spokojne wdrążenie się w życie prywatne, które dla wielu z Was postawiło nowe wymagania. Gwarantujemy, że każda zgłaszająca się osoba otrzyma od nas odpowiedź zwrotną.

Administracja Morsmordre
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Nabór na Mistrzów Gry Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Nabór na Mistrzów Gry
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Możesz odpowiadać w tematach