Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Sypialnia
AutorWiadomość
Sypialnia [odnośnik]22.04.20 20:45

Sypialnia

W miejscu tym, zdaje się wyczuwać dziwną, dość nietypową aurę; w przeciwieństwie do pozostałych pomieszczeń - sypialnia jest świętym azylem, do którego właścicielka poddasza ucieka za każdym razem, gdy nie chce dostrzegać fasady codzienności. Zamyka się tu, tworząc, toteż dlatego, podobnie jak w salonie, unosi się zapach farb akrylowych, do których ona sama jest przyzwyczajona. Charakterystyczna woń ścieka wzdłuż drewnianych ścian, a płótna znajdują się na każdym możliwym krześle czy wieszaku. Nie przywiązuje uwagi do dbałości o elementy, stąd żyje w chaosie nieładu. Nakreślony jest on przez zwoje pergaminów i opasłe tomiszcza, które służą za podporę w naucę czarnej magii. Bywa, że sypialnia staje się także pracownią, wszakże - gdzie może tworzyć najlepiej, jak nie w więzieniu swych parszywych wyobrażeń? Z zabrudzonymi i podniszczonymi wiekowością ścian, biel pościeli kontrastuje równie intensywnie, co w pozostałych częściach domostwa. Kwiaty (raptem dwa) gniją w rogu pokoju, choć za każdym razem, gdy ich żywot dobiega niemal końca - w cudotwórczy sposób udaje się odnaleźć drogę dążącą do florystycznego ratunku.
Lisbeth Borgin
Zawód : zaklęta w mroku Nokturnu
Wiek : 20
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
Actus hominis, non dignitas iudicetur
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Jasnowidz

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7869-lisbeth-borgin https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/
Sypialnia
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach