Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Zrujnowana sypialnia
AutorWiadomość
Zrujnowana sypialnia [odnośnik]19.05.20 23:30

Zrujnowana sypiwalnia

Mieszkanie zostało dawno opuszczone i pozostawione na niszczenie. Sia zajęła je już jako pustostan, którego największą zaletą były wciąż szczelne okna i umiarkowana liczba dziur w suficie. Systematycznie zapełniała też dom meblami, które znalazła gdzieś na Isle of Dogs. Z łóżka dumna jest najbardziej. Jako jedyne w całym mieszkaniu nie wygląda jakby za chwilę miało się rozlecieć. Materac jest wprawdzie nieco za mały, zebrany kiedy indziej, ale wciąż wystarczająco wygodny. Naprzeciw ustawione w wyszczerbionych doniczkach stoją kwiaty, głównie paprocie, które podlewa cieknąca z sufitu woda.


Co nam hańba, gdy talary
Mają lepszy kurs od wiary!
Wymienimy na walutę
Honor i pokutę!
Sia Blishwick
Zawód : kieszonkowiec
Wiek : 20
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
Galeona daj złodziejaszkowi
wsiąkiewką potrząśnij
łoo o o
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t8523-sia-blishwick https://www.morsmordre.net/t8535-hermesa https://www.morsmordre.net/t8534-galeona-daj-zlodziejaszkowi#248966 https://www.morsmordre.net/f187-isle-of-dogs-opuszczona-kamienica-7-3 https://www.morsmordre.net/t8536-skrytka-bankowa-nr-2023 https://www.morsmordre.net/t8547-sia-blishwick#249281
Zrujnowana sypialnia
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach