Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Fitzroy
AutorWiadomość
Fitzroy [odnośnik]12.10.20 11:21
First topic message reminder :
Fitzroy
FitzRoy to dumny Puchacz, którego Prim otrzymała w dniu jedenastych urodzin. Zawsze siedzi z poważną miną jakby chciał powiedzieć, że jest ponad tym co się wokół niego dzieje. Jednak nigdy nie zawiódł Prim i często bywał powiernikiem jej zmartwień. Miewa swoje humory i przed wysłaniem listu oczekuje małego głaskania. Gdy czegoś potrzebuje wydaje różne dźwięki i prostuje skrzydła, wtedy wiadomo, że należy mu poświęcić chwilę uwagi.


Kod:
<div class="sowa"><div class="ob1" style="background-image:url('https://i.pinimg.com/564x/42/32/cc/4232ccd4a3ceb1f297c73fcd64363ed9.jpg');"><!--

--><div class="sowa2"><span class="p">Przeczytaj </span><span class="pdt"><!--

--> Grudzień 1957 <!--

--></span><div class="sowa3"><span class="adresat"><!--

--> Droga lady Calypso Carrow,  <!--

--></span><span class="tresc"><!--

--> Z ogromną przyjemnością przyjmuję zaproszenie Twoje oraz lady doyenne Carrow. Przyznam, że jedną z moich ulubionych aktywności sportowych jest jazda konna. Wzgórza Durham są wspaniałym miejscem do dzikich przejażdżek. Wobec tego, czy dzień dziesiąty grudnia mogę pozwolić sobie na zajęcie Twojej uwagi.

Pozdrawiam,
<!--

--><span class="podpis"><!--

--><div class="primrosediv">Lady Primrose Burke</div><!--

--></span></span></div></div></div></div>
<style>@font-face {font-family:'Really Distinct';src:url(https://dl.dropbox.com/s/u56yc6onfq7yexw/AsmelinaHarley.ttf?dl=0) format('truetype');} .primrosediv {font-size: 28px; font-family: 'Really Distinct'} </style>May god have mercy on my enemies
'cause I won'tOstatnio zmieniony przez Primrose Burke dnia 22.06.21 22:26, w całości zmieniany 4 razy
Primrose Burke
Zawód : Badacz artefaktów, twórca talizmanów, B&B
Wiek : 22
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Problem wyjątków od reguł polega na ustaleniu granicy.
OPCM : 5
UROKI : 6
ALCHEMIA : 30
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 8
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarownica
Fitzroy - Page 8 E331336106fb118b6485453aee90de3a
Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8864-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t8880-listy-do-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t8879-primrose-burke https://www.morsmordre.net/f76-durham-durham-castle https://www.morsmordre.net/t9143-skrytka-bankowa-nr-2090#276327 https://www.morsmordre.net/t8894-primrose-e-burke

Re: Fitzroy [odnośnik]07.07.21 19:18
Ankieta Redakcja Czarownicy
Szanowna Lady Burke,  z racji przez ilość napływających do naszej redakcji sów z zapytaniem o ostatnie trendy lektur wśród szlachty - biegniemy z zapytaniem, aby dostarczyć te informacje naszym chętnie nas czytającym czarownicą!

Czym jest odpowiednia lektura dla duszy i umysłu w tych czasach? Wojna przebiega korzystnie dla czarodziejów i powinniśmy skupić się, aby nie mieszać naszej kultury z tą mugolską. Czym w wolnych chwilach raczą się czarodzieje szlachetnej krwi dla uraczenia swojej duszy i umysłu? Powieści fabularne, artykuły naukowe? Co jest klasyką ponad klasykami, bez których domowa biblioteczka czarodzieja nie powinna się obyć!

Wszelkie odpowiedzi zachęcamy do wysyłania z powrotem do naszej redakcji Czarownicy! Cały Londyn, ale i Wyspy Brytyjskie pragną usłyszeć o tym z pierwszej ręki!

Z wyrazami szacunku Redakcja "Czarownicy"


Odpowiedź można przesłać do Redakcji “Czarownicy”
Czarownica
Zawód : Jestem gazetą
Wiek : 0
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Jam jest Myśląca Tiara,Los wam wyznaczę na starcie!
OPCM : 0
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
Genetyka : Czarodziej

Konta specjalne
Konta specjalne
https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/
Re: Fitzroy [odnośnik]11.07.21 12:26
Przeczytaj 15 grudnia 1957
Najdroższa Prim, szalenie mi przykro z powodu rozwiązanych zaręczyn. Wszelkie niepowodzenia zawsze są przykrym doświadczeniem, lecz tym, co chcę Ci dziś przynieść, to pocieszenie.

Przyznaję, że przez pewien czas sądziłam, że uda ci się na niego wpłynąć. Że zmądrzeje, dorośnie, jednak jego duch jest zbyt lekki, doprowadzić go może w niebezpieczne miejsca i wolałabym, byś nie była wtedy w pobliżu, by i Ciebie nie pociągnął wraz z sobą.
Miałaś rację nieprzystępny i oschły, Ares zamknął się w sobie i odtrącił także mnie. W ostatnich miesiącach wymienił ze mną zaledwie kilka listów, po których nie zostało nic, prócz płonnych nadziei na poprawę. Dość mam zabiegania o czyjąś atencję, podczas gdy wszelkie moje próby wyciągnięcia ręki skazane są z góry na porażkę. W swym ostatnim liście stwierdził, iż utraciliśmy siebie na zawsze. Jak wobec tego mam sięgnąć po wyrozumiałość i przychylnie spojrzeć na swego kuzyna?

Miast na nim, winnyśmy skupić się na Twoim szczęściu. Już wkrótce nasze spotkanie w Londynie, a od niego ledwie kilka dni do sabatu. Wykorzystaj ten czas na przygotowania, by zabłysnąć i pokazać, iż sprawa z fatalnie zawiązanymi zaręczynami wcale nie umniejsza Twej wartości. Jeśli tylko nadarzy się okazja, powinnyśmy się spotkać, chętnie dotrzymam Ci towarzystwa.

Twoja,
EvandraWhy do I like thunderstorms? Because it shows that even nature needs to scream sometimes.
Evandra Rosier
Zawód : Arystokratka
Wiek : 23
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zamężna
I am blooming from the wound where I once bled.
OPCM : 0
UROKI : 5
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 15
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 14
SPRAWNOŚĆ : 7
Genetyka : Półwila

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t8762-evandra-rosier https://www.morsmordre.net/t8771-dzwoneczek#260729 https://www.morsmordre.net/t8766-wanda#260651 https://www.morsmordre.net/f97-kent-dover-chateau-rose https://www.morsmordre.net/t9233-skrytka-bankowa-nr-2076#280737 https://www.morsmordre.net/t8767-evandra-rosier#260654
Re: Fitzroy [odnośnik]11.07.21 22:38
Przeczytaj Adalaide Nott
Lady Burke,ufam, że ten list znajduje Cię w dobrym zdrowiu.

nie ominęły mnie słuchy, że w Twoim życiu ostatnio wiele się wydarzyło. Chciałam pogratulować Ci organizacji pięknego koncertu charytatywnego, wraz z aukcją. To niezwykłe wydarzenie, zwłaszcza odbywające się w tak osobliwym miejscu, z pewnością zostanie zapamiętane przez ogromną część naszej socjety. Stawiasz się na pozycji wzoru dla waszego pokolenia, moja droga. Do moich uszu doszła informacja, że szanowny lord Carrow nie zjawił się tam, aby cię wesprzeć. Słyszałam plotki, że to kwestia jego wypadku, ale droga Primrose, jako starsza kobieta, która swoje już w życiu przeszła, nie uważam, że powinnaś się smucić. Lord Carrow może jedynie żałować, że stracił taki skarb.

31 grudnia w Hamptron Court odbędzie się coroczny zimowy Sabat, przyjdź, proszę. Tej nocy nie będziesz musiała troszczyć się o nic, bo proszę cię o przywdzianie maski. Niechaj Twoja tożsamość pozostanie przed resztą gości tajemnicą. I, och, namów Twojego brata, wiem, że jest oporny, ale mężczyźni tacy jak on również muszą czasem odpocząć.

Z życzliwością,
lady Adalaide Nott

Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Fitzroy - Page 8 Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Fitzroy [odnośnik]15.07.21 19:45
Do rąk własnych 16.12.1957
Najdroższa kuzynko,Niezwykle wzrusza mnie Twa troska, toteż śpieszę z wyjaśnieniem, że w moim życiu wszystko powoli wraca na właściwy tor. Jesienne miesiące już mają to do siebie, że robią z człowieka cień samego siebie.

Odstawmy moje poglądy na tę sprawę na bok. Powiedz mi lepiej, Droga Primrose, jak Ty się czujesz w tej sytuacji? Nie wspomniałaś na ten temat ani słowa i martwię się o Ciebie. Jeżeli potrzebujesz rozmowy, spotkam się z Tobą niezwłocznie. Pamiętaj, że moje ramię zawsze będzie służyło Ci wsparciem, niezależnie od tego, co się stanie.

Aquila prosiła, abym zjawił się na placu w dniu akcji charytatywnej, którą urządzacie wraz z lady Rosier. Nie wiem, co dokładnie planujecie, ale mam nadzieję, że Cię zobaczę.

Twój zatroskany,Perseus{.............................}

Ce qu'on appelle une raison de vivre, est en
même temps une excellente raison de mourir.

Perseus Black
Zawód : Magipsychiatra
Wiek : 26
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
sztandarem będę ci, tarczą,
twym srebrnym mieczem
OPCM : 0
UROKI : 7
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 18
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 10
ZWINNOŚĆ : 6
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9827-perseus-black https://www.morsmordre.net/t9907-andromeda#299725 https://www.morsmordre.net/t9906-cold-in-my-kingdom-size#299689 https://www.morsmordre.net/f184-grimmauld-place-12 https://www.morsmordre.net/t10144-skrytka-bankowa-nr-2244#307565 https://www.morsmordre.net/t9908-perseus-black#299726
Re: Fitzroy [odnośnik]18.07.21 13:30
Przeczytaj Październik
Lady Primrose, zgodnie z zawartą umową, wysyłam Kim, aby przekazała na lady własne ręce zakupione przeze mnie ingrediencje. Mam nadzieję, że odznaczają się tak dobrą jakością, jak zaręczał kupiec, u którego je nabyłam.

Z wyrazami szacunku,
Elvira Multon


Do nóżki Kim przyczepiona jest ciężka paczka z porcjami ołowiu i smoczą kością


i am the wound and the blade. both the torturer and the one
who is flayed
Elvira Multon
Zawód : Anatom, uzdrowiciel, pracownik kostnicy
Wiek : 29 lat
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
Krew na twoich rękach, Falka,
Krew na twej sukience
Płoń, płoń, Falka,
za twe zbrodnie
Spłoń i skonaj w męce!
OPCM : 10
UROKI : 0
ALCHEMIA : 1
UZDRAWIANIE : 30
TRANSMUTACJA : 15
CZARNA MAGIA : 15
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 8
Genetyka : Czarownica
hunger
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t6546-elvira-multon https://www.morsmordre.net/t6581-kim https://www.morsmordre.net/t6579-don-t-do-that-to-yourself#167665 https://www.morsmordre.net/f212-pokatna-20-4 https://www.morsmordre.net/t6632-skrytka-bankowa-nr-1656 https://www.morsmordre.net/t6583-elvira-multon
Re: Fitzroy [odnośnik]22.07.21 20:52
List do Primrose Burke
Ukochana Primrose
Któż mógłby pomyśleć, jak wiele wrażeń przyniesie nam grudzień? Wciąż trawi mnie smutek, ale rada jestem, że Ty czujesz się dobrze. Zerwanie zaręczyn to duża sprawa... Och, jestem pewna, że Sabat nie obejdzie bez plotek, ale zupełnie się o Ciebie nie martwię. Jesteś jedną z najsilniejszych i najodważniejszych kobiet, jakie znam. To niezwykłe wyróżnienie móc nazywać się Twoją przyjaciółką, a ja rada jestem, że kolejny rok mogłam spędzić przy Tobie. Mam nadzieję, że jesteś zdrowa i spokojna.
Pragnę w następnym roku życzyć Ci dokładnie tego, czego sama byś pragnęła. Oczywiście, przekonana jestem, że Twój szanowny brat wybierze kogoś odpowiedniego, kto da Ci spełnienie, szczęście, miłość i uniesienie, ale do tej pory trwaj w swej osobie, bo jesteś w niej wyjątkowa. Miej tę pasję, którą się odznaczasz i wierność własnym ideałom, których Ci nie brak. Bądź zdrowa i niech świat stanie przed Tobą otworem. Życzę Ci, byś rozwijała dalej swe talenty, tworzyła rzemiosło tak niezwykłe, jak tylko możesz sobie wymarzyć. Wierzę, że spotkamy się na Sabacie, a ja mam nadzieję, że pomimo maski Cię rozpoznam.

Tęsknię za Tobą,
Aquila

Może nic tam nie będzie. może to tylko fantazja. Potrzeba poszukiwania, która mnie wzmacnia. Potrzeba mi tego by wzrastać.
Aquila Black
Zawód : badaczka historii, filantropka
Wiek : 22
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Czas znika, mija przeszłość, wiek niezwrotnie bieży,
A występków szkaradność lub cnoty przykłady,
Te obrzydłe, te święte zostawują ślady.
OPCM : 5
UROKI : 6
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 15
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 8
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t8834-aquila-black https://www.morsmordre.net/t8844-sunshine https://www.morsmordre.net/t8843-child-of-the-sun#263595 https://www.morsmordre.net/f184-grimmauld-place-12 https://www.morsmordre.net/t8846-skrytka-bankowa-nr-2087 https://www.morsmordre.net/t8845-aquila-black
Re: Fitzroy [odnośnik]23.07.21 12:01
5 stycznia 1958 r.(pieczęć Ministerstwa Magii)
Lady Burke,
w związku z podjętymi ostatnimi czasy środkami ostrożności zmuszającymi Ministerstwo Magii do rozpoczęcia powszechnego poboru w imieniu panującego Ministra Magii zwracam się do Panny z prośbą o pomoc w krzewieniu obywatelskich postaw.

Prócz mężczyzn do służby powołano wybrane dziewczęta, które mają odebrać przeszkolenie pozwalające im przejąć obowiązki polowych sanitariuszek. Wsparcie i obecność lady w szpitalu podczas tych czynności, a także Wasza pomoc przy codziennych czynnościach, mogłyby pomóc pojąć młodym kobietom konieczność i wagę podejmowanych obowiązków, a rannym na froncie czarodziejom - przynieść potrzebną im otuchę. Na miejscu pojawią się reporterzy Walczącego Maga.

Uprzejmie proszę o informację, czy będzie lady w stanie pojawić się na miejscu.

Data i adres zaplanowanych czynności:
Komisja Magiwojskowa nr 13 dnia 1 lutego 1958 r. o godzinie 8:30 rano, Sala Odpraw, II poziom Ministerstwa Magii, Londyn. Na Komisję należy zabrać różdżkę dla potwierdzenia tożsamości.
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Fitzroy - Page 8 Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Fitzroy [odnośnik]26.07.21 16:09
Przeczytaj Tristan C. Rosier
Lady Burke,kiedy mogę się spodziewać efektów pracy?

Przesyłam więcej kruszców: złotą broszę z 1742 r. ze złota pochodzącego z Gujany oraz różę piaskową zebraną w prowincji francuskiej Algierii na Erg Szasz w trakcie letniego przesilenia przed trzema laty. To cenne materiały, ufam, że ostateczny efekt będzie tego warty.
T. C. Rosier


Sowa niesie sakiewkę ze złotem i różą piaskowąthe vermeil rose had blown in frightful scarlet and its thorns
o u t g r o w n

Tristan Rosier
Zawód : Arystokrata, smokolog
Wiek : 29
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
the death of a beautiful woman is, unquestionably, the most poetical topic in the world
OPCM : 40
UROKI : 30
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 1
CZARNA MAGIA : 65
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarodziej
Fitzroy - Page 8 0a7fa580d649138e3b463d11570b940cc13967a2
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t633-tristan-rosier#1815 https://www.morsmordre.net/t639-vespasien https://www.morsmordre.net/t637-tristan-rosier#1838 https://www.morsmordre.net/f97-dover-upper-rd-13 https://www.morsmordre.net/t2784-skrytka-bankowa-nr-96 https://www.morsmordre.net/t977p15-tristan-rosier
Re: Fitzroy [odnośnik]30.07.21 19:03
Przeczytaj  
Primrose,dziękuję Ci serdecznie za list i życzenia, Twoje słowa napełniły me serce ciepłem i radością! Przyjmij także i moje życzenia, by ten magiczny czas był dla Ciebie i całej Twojej rodziny przyjemnym relaksem, a długie rozmowy przy lampce skrzaciego wina nie miały końca, pozwalając Burke'om cieszyć się swoim towarzystwem!
Aby nie zapeszyć, za powodzenie na Sabacie nie dziękuję, ale doceniam troskę. Już nie mogę się doczekać, aż w końcu zabłysnę na salonach wśród pięknych szlachcianek oraz Ciebie, Primrose! Mam nadzieję, że uda nam się wypić razem kieliszek szampana. Chętnie podzielę sie z Tobą moimi postępami w planowaniu rozwinięcia sztuki jeździectwa na jednorożcach, poczyniłam w tej kwestii pewne kroki, zainspirowana Twymi radami!

Do zobaczenia na przewspanialutkim Sabacie, droga Primrose!

--> lady Cordelia A. Malfoy
Cordelia Malfoy
Zawód : Arystokratka, córka swego ojca
Wiek : 18
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
pretty shiny thing
OPCM : 3
UROKI : 5
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 14
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 15
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t9354-cordelia-armanda-malfoy https://www.morsmordre.net/t9413-ksiezniczka#286128 https://www.morsmordre.net/t9414-sweet-summer-child https://www.morsmordre.net/f383-wiltshire-wilton-rezydencja-rodu-malfoy https://www.morsmordre.net/t10314-skrytka-bankowa-nr-2152#311771 https://www.morsmordre.net/t10138-cordelia-armanda-malfoy#307321
Re: Fitzroy [odnośnik]01.08.21 0:18

Przeczytaj grudzień 1957
Droga Primrose,
Niezwykle miło mi czytać nadesłane przez Ciebie życzenia i miłe słowa, którymi raczysz mnie z okazji nadchodzącego Nowego Roku. Chcę również życzyć Ci wszystkiego dobrego; jesteś niezwykle dzielną, młodą kobietą, która pokazuje światu swoje zdolności oraz talenty, chciałabym abyś robiła to dalej, bez strachu i wątpliwości, ponieważ to Ci się należy. Stawiaj na swoim, trwaj będąc wierna sobie oraz swojej duszy, a zdobędziesz wszystko, pnąc się po gałęziach marzeń!
Wierzę, że niebawem się spotkamy!
Forsythia


I wciąż nie starczało, i ciągle było brak
Ciągle bolało, że ciągle jest tak

Forsythia Crabbe
Zawód : Magizoolog w Ministerstwie Magii
Wiek : 24
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
l'appel du vide
OPCM : 15
UROKI : 15
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 2
ZWINNOŚĆ : 9
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarownica

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t8816-forsythia-a-crabbe https://www.morsmordre.net/t8824-maypole#262975 https://www.morsmordre.net/t8825-my-awful-tragedy#262980 https://www.morsmordre.net/f299-brook-street-72 https://www.morsmordre.net/t8821-skrytka-bankowa-nr-2082#262964 https://www.morsmordre.net/t8822-forsythia-crabbe#262969
Re: Fitzroy [odnośnik]06.08.21 13:58
Przeczytaj GRUDZIEŃ 1957
Droga Primrose,

Muszę przyznać, że precyzja Fitzroya była wprost zatrważająca, a list dostarczył akurat w czasie, w którym razem z moim kuzynem, Cathalem, wróciliśmy z wyjątkowo udanego polowania, któremu daleko było do uznania za obowiązki służbowe. Pomimo że w branży rozrywkowej to najgorętszy okres w roku, staram się zachować równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym - czas świąt to w końcu czas spędzony z rodziną, czyż nie? Niezależnie od wojennej zawieruchy, niezależnie od zmartwień dnia powszedniego, wszyscy staramy się na te parę cudownych dni odłożyć troski na bok i po prostu rozkoszować się ulotną atmosferą celebracji, którym nie ma końca.
Dziękuję za Twój list, droga Primrose, ze wstydem wyznaję, że ubiegłaś mnie w zamiarze nadrobienia zaległości korespondencyjnych. Tuszę, że i w Durham rozkwitł w pełni świąteczny nastrój, że cała Twoja rodzina pozostaje w dobrym zdrowiu i humorze, a ognisty krab nie zakłócił świątecznej kolacji. Liczę na to, że uda nam się choć na chwilę odnaleźć w sabatowym korowodzie, lecz gdybym nie miał już sposobności złożyć Ci noworocznych życzeń osobiście, chciałbym Ci życzyć nieustającego głodu wiedzy, nieprzebranych pokładów siły, by wciąż wspierać magiczną społeczność w drodze do lepszego jutra, a także determinacji do realizacji Twych planów - nie wątpię, że to tylko kwestia czasu nim spełnią się wszystkie, co do jednego.

Do zobaczenia,
Maghnus Bulstrode

half gods are worshipped
in wine and flowers
real gods require blood


Maghnus Bulstrode
Zawód : badacz starożytnych run, były łamacz klątw, cień i ciężka ręka w Piórku Feniksa
Wiek : 30
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Wdowiec
gore and glory
go hand in hand
OPCM : 25
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 26
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 6
Genetyka : Czarodziej
 death before dishonor
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9868-maghnus-i-bulstrode https://www.morsmordre.net/t9891-helios#299311 https://www.morsmordre.net/t9887-mouth-full-of-white-lies#299287 https://www.morsmordre.net/f377-gerrards-cross-bulstrode-park https://www.morsmordre.net/t9894-skrytka-bankowa-nr-2246#299355 https://www.morsmordre.net/t9896-maghnus-bulstrode#299374
Re: Fitzroy [odnośnik]06.08.21 20:15
Przeczytaj Primrose Burke
Lady Burke
Proszę przebaczyć mi śmiałość, ale słyszałam wiele dobrego o dobrach, które pani tworzy. Podobno są takie amulety, które sprawiają, że człowiek jest szybszym i widzi więcej. Tak słyszałam.
Ktoś mi lady polecił. Jeśli pani byłaby taka miła, to powie mi pani, jaka byłaby cena? Mam potrzebne rzeczy, a przynajmniej tak mi się wydaje. Wyślę je listem, jeśli można.
Anna Zabini
do listu dołączony był jutowy woreczek z lawą wulkaniczną, węglem
dobranoc panowie

Teacher says that I've been naughty, I must learn to concentrate. But the girls they pull my hair and with the boys, I can't relate. Daddy says I'm good for nothing, mama says that it's from him.
Rita Runcorn
Zawód : wiedźmi strażnik, szpieg
Wiek : 28
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
different eyes see
different things
OPCM : 16
UROKI : 31
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 12
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej

Duchy
Duchy
https://www.morsmordre.net/t9622-rita-runcorn https://www.morsmordre.net/t9822-raido#297856 https://www.morsmordre.net/t9821-run-rita-run https://www.morsmordre.net/f367-borough-of-enfield-chase-side-21 https://www.morsmordre.net/t9823-skrytka-bankowa-nr-2203 https://www.morsmordre.net/t9824-rita-runcorn#297859
Re: Fitzroy [odnośnik]08.08.21 11:50
Przeczytaj grudzień 1957
Najdroższa kuzynko, Dziękuję za Twą troskę, jednakże to ja powinienem zapytać, czy o siebie dbasz? Ostatnie miesiące nie były łatwe dla nikogo z nas, jednakże udało nam się przetrwać. Jestem ogromnie wdzięczny za wsparcie, jakiego mi udzielasz, jednakże nie zapominaj proszę, że nie musisz brać na swoje barki problemów innych. W związku z tym chciałbym Cię prosić, abyś również odpoczęła podczas świąt i przywitała Nowy Rok z uniesioną głową. A gdybyś potrzebowała rozmowy lub kieliszka czegoś mocniejszego, będę dla Ciebie o każdej porze dnia i nocy.

P.S. Miałem tę wątpliwą przyjemność przed kilkoma dniami porozmawiać z lordem Carrowem. Czy zabrzmię okrutnie, jeżeli powiem, że powinnaś cieszyć się z zerwanych zaręczyn, bowiem jest to człowiek arogancki i ograniczony?
P.S.2. Dowiedziałem się, że mój obiekt westchnień nie był ze mną szczery i teraz czuję względem niej ogromny żal. Nie wiem, czy tak powinno być, jednakże może dzięki temu uda mi się wyleczyć z uczucia, które nie ma prawa bytu?Perseus{.............................}

Ce qu'on appelle une raison de vivre, est en
même temps une excellente raison de mourir.

Perseus Black
Zawód : Magipsychiatra
Wiek : 26
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
sztandarem będę ci, tarczą,
twym srebrnym mieczem
OPCM : 0
UROKI : 7
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 18
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 10
ZWINNOŚĆ : 6
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9827-perseus-black https://www.morsmordre.net/t9907-andromeda#299725 https://www.morsmordre.net/t9906-cold-in-my-kingdom-size#299689 https://www.morsmordre.net/f184-grimmauld-place-12 https://www.morsmordre.net/t10144-skrytka-bankowa-nr-2244#307565 https://www.morsmordre.net/t9908-perseus-black#299726
Re: Fitzroy [odnośnik]08.08.21 13:35
Przeczytaj Grudzień 1957
Najdroższa Przyjaciółko! Dziękuję ci za cudowne słowa.
Też chciałbym ci życzyć wszystkiego, co najlepsze, spokoju, siły i twórczej energii.
Niech twoja rodzina pozostaje zdrowa i bezpieczna.
Pozdrawiam ciepło
RigelThe truth may be out there
But the lies are inside your head.

Rigel Black
Zawód : Stażysta w Departamencie Tajemnic, naukowiec
Wiek : 24
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
We are all roamers of vast spaces and travellers in many ages.
OPCM : 0
UROKI : 17
ALCHEMIA : 20
UZDRAWIANIE : 1
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 1
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t8887-rigel-black https://www.morsmordre.net/t9011-apt#270971 https://www.morsmordre.net/t9014-skeletons-in-my-closet#271101 https://www.morsmordre.net/f184-grimmauld-place-12 https://www.morsmordre.net/t9012-skrytka-bankowa-nr-2091#270977 https://www.morsmordre.net/t9026-rigel-a-black#271647
Re: Fitzroy [odnośnik]08.08.21 22:47
Lady Primrose Burke 01/01/1958
Droga Primrose Dziękuję za szczere słowa, życzenia i podarunek, który dla mnie przygotowałaś. Nie sądziłem, że ciężkie czasy wojny pozwolą nam zacieśnić relacje pomiędzy naszymi rodami i staniemy się sobie tak bliscy. Największym prezentem urodzinowym jest Wasza przyjaźń, Twoja i Xaviera. Wiem, że jeszcze wiele razy staniemy wspólnie na wyboistej drodze i wiem, że będą mógł na Was liczyć.
Chciałbym podziękować Ci za prezent osobiście.
Zechciałabyś mnie odwiedzić w Château Rose dnia 6 stycznia?
W najbliższym czasie mam ogrom obowiązków, nauka i zdobywanie nowych doświadczeń, o których wolałbym powiedzieć Ci osobiście. Dlatego też chciałbym spotkać się z Tobą jeszcze przed moim wyjazdem, o którym powiem Ci na spotkaniu.
Mam nadzieję, że znajdziesz dla mnie chwilę.
MathieuMathieu Rosier


The last enemy
that shall be destroyed is

death
Mathieu Rosier
Zawód : Opiekun smoków
Wiek : 28
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
Here’s the misery that knows no end
OPCM : 30
UROKI : 10
ALCHEMIA : 3
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 35
ZWINNOŚĆ : 4
SPRAWNOŚĆ : 7
Genetyka : Czarodziej
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t7310-mathieu-rosier https://www.morsmordre.net/t7326-ehecatl https://www.morsmordre.net/t7325-mathieu-rosier https://www.morsmordre.net/f97-kent-dover-chateau-rose https://www.morsmordre.net/t7421-skrytka-bankowa-nr-1782#202976 https://www.morsmordre.net/t7339-mathieu-rosier

Strona 8 z 12 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next

Fitzroy
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach