Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Spokojnie jak na wojnie
AutorWiadomość
Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]14.01.21 20:09
Spokojnie jak na wojnie

Wojna opanowała Londyn, a potem rozpierzchła się na resztę kraju; walka nie była już ukryta, Anglia została podzielona na dwa obozy, każde pod zwierzchnictwem innego Ministra Magii. Cronos Malfoy, będący w rzeczywistości zaufanym człowiekiem Lorda Voldemorta, wraz z Rycerzami Walpurgii przeprowadzili krwawe czystki mające na celu zepchnięcie mugoli na margines. Zakon Feniksa z Haroldem Longbottomem na czele stawia czynny opór i chroni ludzi przed terrorem.Wpływy w kraju zależne są od działań podejmowanych przez oba ugrupowania. Wszystkie takie działania, włączając w to rozlosowane kostki, podbite lokacje, inicjatywy własne i ukończone misje poboczne, należy zgłaszać w niniejszym temacie.

Bitwa o Anglię
Ogarnięty wojenną zawieruchą kraj praktycznie stanął w ogniu. Władza dąży do zaanektowania najważniejszych punktów kraju - pomimo oporu rozprzestrzeniających się buntowników.

Istotność lokacji oznaczona jest poziomami I-III, poziom jest związany ze strategicznym znaczeniem, możliwościami wykorzystania lokacji i ich wpływem na sytuację na danym obszarze. Istotność ta znajduje swoje odzwierciedlenie w rozpisanych na mapie wpływach. I stopień oznacza lokację mało istotną, II lokację istotną, a III lokację strategiczną.

Po ulicach miast mogą poruszać się swobodnie wyłącznie osoby, których pochodzenie jest oczywiste lub którzy swoje pochodzenie udowodnili (więcej w temacie: rejestracja różdżek), za wyjątkiem postaci ściganych listami gończymi. Pozostali zobowiązani są w każdym wątku rozpoczętym na otwartej przestrzeni poza Londynem, w miastach i poza nimi, rzucić kością Zdarzenia i dostosować się do efektu. Kością rzuca jedna osoba z pary (grupy) rozpoczynającej wątek. Postaci, które nie są obligowane do rzutu, mogą go wykonać, o ile nie posiadają zielonej rangi.

Kością rzuca zawsze ostatnia postać, która wchodzi do wątku.

Kością nie rzuca się na terenie Półwyspu Kornwalijskiego (Kornwalia, Devon, Dorset, Somerset). Te tereny chronione są przez silny sojusz arystokratycznych rodzin utworzony przez lorda Prewetta.

Stan Londynu
Lokacje opanowane przez Rycerzy Walpurgii: antykwariat, marina, wyrwa w murze, odległa stacja metra, targowisko na dworcu, Most Miłości, Serpentine Lake, Connaught Square, cmentarz z kapliczką, schody, Bezimienna Wyspa, zagroda hipogryfów, Zatopieni Chłopcy, most na rzece Wensum, laboratorium w lesie

Lokacje opanowane przez Zakon Feniksa: archiwa, droga na skróty, Dziurawy Kocioł, wyjście z kanałów, Bedford Square, podziemny korytarz, apteka Sluga i Jiggersa, Brama Zdrajców, zapomniany tor, salon wróżbity,  szkoła baletowa, Dom Petriego, Dotyk Midasa, rezerwat hipogryfów, Morska Grota,  tartak pod Coxwold,  Tajny Bunkier, rzeka Severn, targ w Cromer, niebieski las, leśne ostępy

Lokacje nieopanowane: ukryte przejście

Strażnicy
Każda grupa dysponuje pulą postaci, istot, stworzeń, które zgodziły się pomóc organizacji w walce. Grupy mogą rozłożyć strażników pomiędzy posiadane lokacje. Poniżej znajduje się spis wolnych (możliwych do rozdysponowania) postaci należących do każdej z organizacji. W jednej lokacji może znajdować się jedynie dwóch strażników.

Strażnicy
Rycerze Walpurgii
Dementor (0/5)Należy go przegonić udanym zaklęciem Expecto Patronum w przeciągu jednej tury, inaczej odbiera przytomność.
Olbrzym (3/5)Olbrzym dołącza do walki, atakuje rozpisanymi atakami.
Zakon Feniksa
Wilkołak (4/5)Wilkołak dołącza do walki, atakuje rozpisanymi atakami.
Zasady
1. Ataku (obrony) można się podjąć zarówno pojedynczo, we dwójkę, jak i w większych grupach.
2. Każda lokacja ma opisaną drogę do jej zdobycia. Konieczne jest podjęcie ścieżki pokojowej lub wojennej podług preferencji, sumienia lub możliwości postaci. Gdy ścieżka pokojowa zawiedzie, można przerzucić się na ścieżkę wojenną. Czas pomiędzy kolejnymi odpisami nie może przekroczyć 48 godzin.
3. Po zakończeniu pierwszego etapu postaci obowiązane są odczekać 48 godzin, w tym czasie do postaci może dołączyć para z przeciwległego obozu i może spróbować przegonić drugą z par. Grupa z obozu atakującego powinna zwrócić się do mistrza gry o interwencję, kiedy wszystkie wyznaczone osoby pojawią się już w wątku.
4. W przypadku zwycięstwa obozu atakującego grupa może kontynuować, w przypadku porażki - musi odejść, a jej dotychczasowe wysiłki zostają przejęte przez zwycięzców.
5. Końcowym etapem jest zabezpieczenie lokacji: postać może to uczynić zgodnie z dowolną mechaniką (pułapek, klątw, przy pomocy strażników) ma jednak na to wyłącznie dwie tury (w jednym poście postać może wykonać jedną akcję: spróbować nałożyć klątwę, nałożyć zabezpieczenie lub wyznaczyć do strzeżenia strażnika).
6. Przejęcie zakończone sukcesem należy zgłosić w niniejszym wątku zgodnie z kodem podanym poniżej zasad.
7. Każda postać może dwukrotnie uczestniczyć w udanym zdobyciu (lub przejęciu) lokacji oraz dwukrotnie bronić lokacji już zdobytej przed organizacją przeciwną.

Kody zgłoszeń

PODBITE LOKACJE
Kod:
[b]Odnośnik do lokacji[/b]:
[b]Tereny[/b]: nazwa hrabstwa
[b]Postaci przejmujące[/b]:
[b]Nałożone zabezpieczenia[/b]: zabezpieczenia, pułapki, klątwy, strażnicy, etc; prosimy o możliwie jak najdokładniejszy opis
INNE DZIAŁANIA
Kod:
[b]Rodzaj działania[/b]: poboczna / kostka Londyn / inne
[b]Tereny[/b]: nazwa hrabstwa
[b]Postaci biorące udział[/b]:
[b]Odnośnik[/b]: link do tematu, w którym miało miejsce zdarzenie
[b]Opis[/b]: opcjonalny przy kostce, konieczny przy misji pobocznej i inicjatywie własnej
[bylobrzydkobedzieladnie]


Ostatnio zmieniony przez Mistrz gry dnia 14.01.21 20:22, w całości zmieniany 1 raz
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Spokojnie jak na wojnie Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]14.01.21 20:11
Drugie podsumowanie

W przeciągu kilku ostatnich miesięcy konflikt w stolicy eskalował, zbierając coraz krwawsze żniwo. W trakcie niebezpiecznych walk i prób pozbycia się wrogów z miasta, Rycerzom Walpurgii udało się przejąć i zabezpieczyć jeden z najbardziej strategicznych placów w Londynie, Connaught Square. Zdewastowany walkami został szybko odnowiony i przygotowany pod egzekucję przed licznie zgromadzonym tłumem. O rebeliantce, która zaburzyła jej przebieg mówiło się przez wiele dni, lecz ostatecznie to Lord Voldemort i jego słudzy tryumfowali w sercu Anglii.

Zakon Feniksa nie próżnował, zjawiając się w Londynie w poszukiwaniu wciąż ukrywających się mugoli i sojuszników, pomagając bojaźliwym i przezornym nakładać dla nich zabezpieczenia i przejmując  strategiczne miejsca z nadzieją na odbicie stolicy. Czarodzieje pod przywództwem Harolda Longbottoma zdołali opanować między innymi, zapomniany tor, dom Petriego, salon wróżbity na Pokątnej i szkołę baletową, zaś Rycerze Walpurgii zajęli cmentarz z kapliczką i schody w wieży astrologów. Ciało jednego z zamordowanych terrorystów poszukiwanych listem gończych zostało przeklęte, co sprowadziło na jego przyjaciół wyjątkowe kłopoty; uzdrowicielskie wsparcie dbało przez cały czas o życie i zdrowie walczących sojuszników Czarnego Pana, a w gronie wspierającym krwawe czystki pojawiły się także niedoświadczone badaczki.

Poważne zmiany zaszły w porcie. Miejsce poprzedniego naczelnika zajął jeden z Rycerzy Walpurgii, organizując w dokach porządki i narzucając nowe zasady. Wspomógł rozwój tego miejsca, przeznaczając na niego olbrzymią ilość złota, kupując sobie dzięki temu szacunek i lojalność części portowych czarodziejów.

Dementorzy nieustannie patrolowali ulice Londynu, niejednokrotnie natrafiając na przeciwników, którzy z wielką odwagą w sercu przeciwstawiali się im, by ratować słabszych. Ponad dachami budynków górowały zaś olbrzymy, które zgodziły się wspomóc Lorda Voldemorta w tej walce, strzegąc wskazanych przez jego ludzi miejsc.

Walka o względy wypychanych przez wieki na margines wilkołaków była zażarta, ale skuszeni pomocą i wsparciem likantropi zgodzili się wspomóc Zakon Feniksa, przeciwstawiając się terrorowi Lorda Voldemorta. Choć era stolicy otwartej dla wszystkich dobiegła końca, poplecznicy Harolda Longbottoma zyskali groźnych sojuszników.


Do poniższego wzięte pod uwagę zostały zarówno przejęte lokacje jak i inicjatywy własne.

50PD 2 PB
Caelan Goyle
Deirdre Mericourt
Drew Macnair
Friedrich Schmidt
Hannah Wright
Justine Tonks
Keat Burroughs
Marcella Figg
Marcelius Sallow
Michael Tonks
Ramsey Mulciber
Sigrun Rookwood
Tristan Rosier
William Moore
Zachary Shafiq

50 PD
Rubeus Hagrid

25PD 1 PB
Cassandra Vablatsky
Calder Borgin
Cedric Dearborn
Craig Burke
Edgar Burke
Elvira Multon
Frederick Fox
Gwendolyn Grey
Kieran Rineheart
Lucinda Hensley
Maeve Clearwater
Mathieu Rosier
Percival Blake
Steffen Cattermole
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Spokojnie jak na wojnie Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]03.02.21 15:55
Rodzaj działania: inne
Tereny: inne (Kornwalia?)
Postaci biorące udział: Steffen Cattermole
Odnośnik: Prorok Codzienny (październik) & list do Sorphona Macmillan & przygotowania inicjatywy w wątku z MG i znowu z MG/Archiem
Opis: Po tym, jak Lord Archibald Prewett padł ofiarą klątwy, Steffen przeprowadził śledztwo i odkrył, że przeklęte runy były ukryty w liście od Morgany Selwyn. Zabezpieczył list jako dowód (próbując również go sfotografować i akceptując ograniczenia techniki), a następnie wyjawił prawdę lordowi Macmillanowi. W obliczu wojny i propagandy (szczególnie oburzony artykułem "Czarownicy" o krwi dziewic) postanowił w październiku wyjawić prawdę o Morganie i klątwach w "Proroku Codziennym", przy okazji oczerniając również lorda Alpharda Blacka (o którym fabularną wiedzę posiadł tutaj).

+1 w hrabstwach z przewagą Zakonu Feniksa


intellectual, journalist
little spy

Steffen Cattermole
Zawód : specjalista od klątw i zabezpieczeń w Gringottcie, po godzinach reporter dla "Czarownicy"
Wiek : 22/23
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Żonaty
I like to go to places uninvited
OPCM : 30 +4
UROKI : 5
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 35 +1
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 6
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t7358-steffen-cattermole https://www.morsmordre.net/t7438-szczury-nie-potrzebuja-sow#203253 https://www.morsmordre.net/t7411-xoxo-gossip-boy https://www.morsmordre.net/f127-dolina-godryka-szczurza-jama https://www.morsmordre.net/t7471-skrytka-bankowa-nr-1777 https://www.morsmordre.net/t7439-steffen-cattermole?highlight=steffen
Re: Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]04.02.21 17:57
Rodzaj działania: kostka zdarzenie, 1 na korzyść rycerzy
Tereny: derbyshire - tereny rodu greengrass
Postaci biorące udział: evelyn despenser, jayden vane
Odnośnik: link
Opis: -

+


he's the hero world deserves, but not the one it needs right now. they'll hunt him. he can take it. he's a silent guardian, a watchful protector. A DARK KNIGHT.
Jayden Vane
Zawód : astronom, profesor, publicysta, badacz, erudyta, ojciec
Wiek : 32
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowiec
Sometimes the truth
Isn’t good enough.
Sometimes people deserve more.
Sometimes people deserve
To have their f a i t h rewarded.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t4372-jayden-vane#93818 https://www.morsmordre.net/t4452-poczta-jaydena#95108 https://www.morsmordre.net/t4451-lucky-star#95083 https://www.morsmordre.net/f113-irlandia-killarney-national-park-theach-fael https://www.morsmordre.net/t4454-skrytka-bankowa-nr-1135#95111 https://www.morsmordre.net/t4453-jayden-vane
Re: Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]08.02.21 2:28
Odnośnik do lokacji: Bezimienna wyspa (lokacja poziom III)
Tereny: Kent
Postaci przejmujące: Tristan Rosier, Mathieu Rosier
Nałożone zabezpieczenia: Trzy inferiusy patrolują brzegi wyspy, nie pozwalając nikomu przedostać się na wyspę drogą morską (wówczas atakują). Nadto Zawierucha na tereny przed posiadłością.

+ 5 dla Rycerzy w Kentthe vermeil rose had blown in frightful scarlet and its thorns
o u t g r o w nOstatnio zmieniony przez Tristan Rosier dnia 13.02.21 12:47, w całości zmieniany 1 raz
Tristan Rosier
Zawód : Arystokrata, smokolog
Wiek : 29
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
the death of a beautiful woman is, unquestionably, the most poetical topic in the world
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Spokojnie jak na wojnie 0a7fa580d649138e3b463d11570b940cc13967a2
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t633-tristan-rosier#1815 https://www.morsmordre.net/t639-vespasien https://www.morsmordre.net/t637-tristan-rosier#1838 https://www.morsmordre.net/f97-dover-upper-rd-13 https://www.morsmordre.net/t2784-skrytka-bankowa-nr-96 https://www.morsmordre.net/t977p15-tristan-rosier
Re: Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]12.02.21 16:52
Rodzaj działania: kostka Zdarzenia
Tereny: Kent
Postaci biorące udział: Michael Tonks, Rigel Black (działania przeciwstawne)
Odnośnik: kostka & Michael pomaga mugolowi & Rigel pali ciężarówkę (wątek jest długi, więc linkuję posty dotyczące kostki).
Dodatkowo opowiadanie prackowe Michaela (niekoniecznie dla wydarzenia, ale klimatycznie Mike nie chciał tego tak zostawić).
Opis:
Michael rozpoznał ciężarówkę, porozmawiał z kierowcą i zdobył jego zaufanie (oraz łatkę dziwaka) oraz adres jednej z kryjówek, do których miały zostać dostarczone ubrania. Po wepchnięciu ciężarówki w krzaki (lub próbie), polecił kierowcy uciec i się ukryć, a sam zabrał ze sobą tyle ubrań, ile był w stanie unieść i nagrodził się za wysiłek butelką whiskey… Rano, w trakcie składania ubrań, Tonksa dopadła czkawka teleportacyjna i zniknął ze stosem odzieży. Część ubrań została na plaży.

Po zniknięciu Tonksa, Rigel efektownie spalił ciężarówkę, która wybuchła wraz z pozostałymi ubraniami.

W opowiadaniu prackowym Mike wrócił na miejsce, pozbierał z plaży nieliczne ocalałe ubrania i zainicjował ewakuację kierowcy (oraz jego znajomych mugoli) z jego kryjówki. Udał się do kryjówki wraz z dwoma aurorami, eskortował mugoli świstoklikiem do Dorset, a potem spędził resztę dnia z panem Smithem na odwiedzaniu pozostałych kryjówek. Rozdał ocalałe ubrania i ewakuował spotkane grupy mugoli do bezpiecznych hrabstw.

0 dla Zakonu od Michaela, 0 dla Rycerzy od Rigela, żadna ze stron nie rozegrała kości w pełni


You can tame a big bad wolf
if you don't feed him

Michael Tonks
Zawód : Rebeliant
Wiek : 35
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Kawaler
Can I not save
One from the pitiless wave?
OPCM : 42 +4
UROKI : 34 +2
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 11
Genetyka : Wilkołak
Spokojnie jak na wojnie 7f6edca3a6f0f363d163c63d8a811d78
Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t7124-michael-tonks https://www.morsmordre.net/t7131-do-michaela https://www.morsmordre.net/t7129-wilkolak-mugolak https://www.morsmordre.net/f139-mickleham-old-london-rd-1 https://www.morsmordre.net/t7132-skrytka-bankowa-nr-1759#189352 https://www.morsmordre.net/t7130-michael-tonks
Re: Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]18.02.21 22:41
Rodzaj działania: Tajny Bunkier, lokacja poziom I
Tereny: Kumbria - Cumberland
Postaci przejmująceł: Florean Fortescue, Steffen Cattermole
Nałożone zabezpieczenia: przed bunkrem: Zawierucha, Duna
w bunkrze: Stary Szewc, Zemsta Płomyka (kamienie)

+1 dla Zakonu Feniksa na terenie Kumbrii


intellectual, journalist
little spy

Steffen Cattermole
Zawód : specjalista od klątw i zabezpieczeń w Gringottcie, po godzinach reporter dla "Czarownicy"
Wiek : 22/23
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Żonaty
I like to go to places uninvited
OPCM : 30 +4
UROKI : 5
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 35 +1
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 6
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t7358-steffen-cattermole https://www.morsmordre.net/t7438-szczury-nie-potrzebuja-sow#203253 https://www.morsmordre.net/t7411-xoxo-gossip-boy https://www.morsmordre.net/f127-dolina-godryka-szczurza-jama https://www.morsmordre.net/t7471-skrytka-bankowa-nr-1777 https://www.morsmordre.net/t7439-steffen-cattermole?highlight=steffen
Re: Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]19.02.21 16:01
Rodzaj działania: kostka zdarzenia
Tereny: Durham
Postaci biorące udział: Michael Tonks, Celine Lovegood
Odnośnik: kostka wpadła tutaj
Opis: Michael i Celine pomogli mugolom wydostać się z domu - Celine rzuciła Bombardę na okno, po wybuchu szyby Michael pomógł mugolom wyjść przez okno w bezpieczne miejsce (połowicznie udane Subeo & kolejne Subeo). Tonks spróbował też ugasić pożar i wyrzucł krytyczny sukces na Fontesio. Kazał mugolom się ukryć i obiecał, że ktoś jeszcze wróci sprawdzić jak się mają, w ramach smaczku fabularnego jako starszy auror poprosił innych aurorów aby ewakuowali mugolską parę do Somerset.

+1 dla Zakonu Feniksa


You can tame a big bad wolf
if you don't feed him

Michael Tonks
Zawód : Rebeliant
Wiek : 35
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Kawaler
Can I not save
One from the pitiless wave?
OPCM : 42 +4
UROKI : 34 +2
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 11
Genetyka : Wilkołak
Spokojnie jak na wojnie 7f6edca3a6f0f363d163c63d8a811d78
Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t7124-michael-tonks https://www.morsmordre.net/t7131-do-michaela https://www.morsmordre.net/t7129-wilkolak-mugolak https://www.morsmordre.net/f139-mickleham-old-london-rd-1 https://www.morsmordre.net/t7132-skrytka-bankowa-nr-1759#189352 https://www.morsmordre.net/t7130-michael-tonks
Re: Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]24.02.21 23:45
Odnośnik do lokacji: Rzeka Severn, (lokacja poziom I)
Tereny: Shropshire
Postaci przejmujące: Maeve Clearwater & Vincent Rineheart
Nałożone zabezpieczenia: Teren wokół ujścia i brzegu rzeki został zabezpieczony Strachem na gremliny oraz Błyskotkiem. Zielone tereny leśne prowadzące do rzeki, w tym dwa, użytkowane zejścia, zostały zabezpieczone Zawieruchą i Lignumo.

+ 1 dla Zakonu FeniksaMy biggest fear is that eventually you will see me, that way I will see
myself
Vincent Rineheart
Zawód : łamacz klątw, dostawca roślinnych ingrediencji, rebeliant
Wiek : 31
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
Za czyim słowem podążył tak czule, że się odważył na tę
podróż groźną, rzucił wyzwanie wzburzonemu morzu?
OPCM : 28
UROKI : 28 +3
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0 +2
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 6
Genetyka : Czarodziej

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t7723-vincent-rineheart https://www.morsmordre.net/t7772-elidor#215947 https://www.morsmordre.net/t7775-your-sweet-escape https://www.morsmordre.net/f310-irlandia-wschodnie-przedmiescia-bray-akacjowa-ostoja https://www.morsmordre.net/t7773-skrytka-bankowa-nr-1857#215948 https://www.morsmordre.net/t7776-vincent-rineheart#216049
Re: Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]27.02.21 11:19
Odnośnik do lokacji: rezerwat hipogryfów - poziom II
Tereny: Wiltshire
Postaci przejmujące: Michael Tonks, Frederick Fox
Nałożone zabezpieczenia: oczobłysk przy wejściu do rezerwatu, zawierucha i ostatnie tango na terenie całej zagrody; ustanowiono strażnika - wilkołak Tad Fenwick ma pozostać w ukryciu w pobliżu rezerwatu, pilnować stada i zaatakować każdego, kto będzie próbował je przejąć, a także informować Zakon Feniksa o wszelkich podejrzanych wydarzeniach

+3 dla Zakonu Feniksa


Kundle, odmieńcy, śmieci, wariaci,
obywatele degeneraci,
ej, duszy podpalacze,
Róbmy dym
Frederick Fox
Zawód : Rebeliant
Wiek : 33 (36)
Czystość krwi : Zdrajca
Stan cywilny : Kawaler
fire is catching
and if we burn
you burn with us
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
Spokojnie jak na wojnie Giphy
Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t2155-frederick-fox#32552 https://www.morsmordre.net/t2178-poczta-fryderyka#33148 https://www.morsmordre.net/t2176-fantastic-mr-fox#33126 https://www.morsmordre.net/f413-devon-lisia-nora https://www.morsmordre.net/t3769-skrytka-bankowa-nr-605#69393 https://www.morsmordre.net/t2332-freddie-fox#35856
Re: Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]28.02.21 14:36
Odnośnik do lokacji: tartak pod Coxwold - poziom I
Tereny: Yorkshire
Postaci przejmujące: Marcella Figg, Susanne Lovegood
Nałożone zabezpieczenia: Cicho-sza, Zemsta Płomyka, Zawierucha - w pomieszczeniu; Abscondens - na terenach przed wejściem do tartaku

+1 dla Zakonu Feniksa


through the silence where it hides
let's just hold our hands and not let it drownand like leaky roof let's cover our holes
let's become the blow of our own woes


Susanne Lovegood
Zawód : opiekunka zwierząt, zaklinacz królików
Wiek : 24
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna

and like pack of wolves
let's not separate

OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica
Spokojnie jak na wojnie 0eeef1df769718811325b39738397252
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t4789-susanne-echo-lovegood https://www.morsmordre.net/t5182-deszczowa-sowa#113703 https://www.morsmordre.net/t5758-kapelusz-z-niespodzianka#135806 https://www.morsmordre.net/f149-gloucestershire-okolice-little-witcombe-klebek https://www.morsmordre.net/t5129-skrytka-bankowa-nr-1094 https://www.morsmordre.net/t5133-susanne-echo-lovegood#111350
Re: Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]28.02.21 19:46
Rodzaj działania: kostka Londyn
Tereny: Norfolk
Postaci biorące udział: Tangwystl Hagrid, Lucinda Hensley
Odnośnik: tu
Opis: przeganiamy dementora, dzięki czemu ratujemy też życie!


Odnośnik do lokacji: tutaj ( a wcześniej tu )
Tereny: Norfolk
Postaci przejmujące: Tangwystl Hagrid, Lucinda Hensley
Nałożone zabezpieczenia:
Zawierucha - we wnętrzu groty, obejmująca jak największą jej powierzchnię
Lignumo - na wejściu do groty
Oczobłysk - przy wejściu, trochę za Lignumo
Cicho-sza - w innej części groty niż dwa powyżej wymienione


+1 dla Zakonu Feniksa
Tangwystl Hagrid
Zawód : Łamacz Klątw, tester nowych zaklęć
Wiek : 23
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
And it's to cold outside
for angels to fly
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t6463-tangwystl-hagrid https://www.morsmordre.net/t6471-ansuz#165284 https://www.morsmordre.net/t6474-o-cholibka-chwytliwa-nazwa#165288 https://www.morsmordre.net/f211-harley-street-1-2 https://www.morsmordre.net/t6472-skrytka-bankowa-nr-1634#165285 https://www.morsmordre.net/t6837-tangie-hagrid
Re: Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]01.03.21 16:53
Rodzaj działania: kostka Zdarzenia
Tereny: Kumbria Cumberland
Postaci biorące udział: Michael Tonks, Aurora Sprout, Stevie Beckett
Odnośnik: link
Opis: pokonaliśmy 3 łupieżców i pomogliśmy odzyskać zapasy

+1 dla Zakonu Feniksa
Prosimy o wskazywanie hrabstwa w terenach


Am I going crazy? Would I even know? Am I right back where I started forty years ago?
Wanna guess the ending? If it ever does... I swear to God that all I've ever wanted was
A little bit of everything, all of the time, a bit of everything, all of the time
Apathy's a tragedy, and boredom is a crime. I'm finished playing, and I'm staying inside.
Stevie Beckett
Zawód : twórca świstoklików, wynalazca
Wiek : 57
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Wdowiec
The blues ain't nothing but a good man feelin' bad.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9282-stevie-beckett https://www.morsmordre.net/t9293-einstein https://www.morsmordre.net/t9292-wujek-stevie#282938 https://www.morsmordre.net/f318-dolina-godryka-warsztat https://www.morsmordre.net/t9294-skrytka-bankowa-nr-2137 https://www.morsmordre.net/t9295-stevie-beckett
Re: Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]06.03.21 20:23
Odnośnik do lokacji: tutaj
Tereny: Londyn
Postaci przejmujące: Reggie Weasley, Marcelius Sallow
Nałożone zabezpieczenia: 4x mordercze króliki w klatkach, które mogą zostać wypuszczone w sytuacji zagrożenia, Nierusz (wyszczególnione, kto jest intruzem), Muffliato na zaplecze i sklep

+

+1 na korzyść Zakonu Feniksa w Londynie


jeszcze w zielone gramy jeszcze nie umieramy, jeszcze się nam ukłonią ci co palcem wygrażali

Marcelius Sallow
Zawód : Akrobata
Wiek : 20
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
a gniew twój bezsilny niech będzie jak morze ilekroć usłyszysz głos poniżonych i bitych
OPCM : 3 +3
UROKI : 2 +2
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 2 +3
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 40
SPRAWNOŚĆ : 20
Genetyka : Czarodziej

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t8833-marcelius-sallow#263287 https://www.morsmordre.net/t8838-marcelius-sallow#263482 https://www.morsmordre.net/t8835-marcelius-sallow#263320 https://www.morsmordre.net/f319-arena-carringtonow-wagon-7 https://www.morsmordre.net/t8839-skrytka-bankowa-nr-2088#263495 https://www.morsmordre.net/t8841-marcelius-sallow#263502
Re: Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]21.03.21 23:21
Rodzaj działania: inne
Tereny: Somerset
Postaci biorące udział: Alexander Farley, Amelia Moore, Anthony Macmillan, Artur Longbottom, Charlene Leighton, Elizabeth Dearborn, Florence Fortescue, Hannah Wright, Isabella Presley, Julien de Lapin, Justine Tonks, Keat Burroughs, Kerstin Tonks, Louis Bott, Lucinda Hensley, Marcelius Sallow, Marcella Figg, Michael Tonks, Percival Blake, Ria Macmillan, Roselyn Wright, Samuel Skamander, Steffen Cattermole, Stevie Beckett, Trixie Becjett, Vincent Rineheart, William Moore
Odnośnik: post w wydarzeniu
1. Zupa grochowa - William i Hannah
2. Pieczona cielęcina (2 kg) w ziołach i oleju z czosnkiem i pieprzem - Elizabeth i Keat
3 - nie zostało rozdane
4. Pieczona gęś faszerowana kaszą gryczaną i warzywami - Florence i Artur
5. Dwie pieczone pardwy w ziołach - Percival i Charlene
6. Pieczone reem (2 kg) w ziołach - Michael i Marcella
7. Pieczona jagnięcina (1 kg) w ziołach - Vincent i Justine
8. Ziemniaki pieczone (2,5 kg) - Louis i Isabella
9. Kasza gryczana gotowana (2 kg) + fasola - Roselyn i Kerstin
10. Kasza jęczmienna gotowana (1 kg) - Lucinda i Samuel
11. Tort dyniowy - Stevie i Amelia
12. Babeczki nadziewane na słodko - babeczki nadziewane na słodko - Alexander i Julien
13. Gruszki w miodowej glazurze (w kawałkach, 5 sztuk) - Anthony i Ria
14. Jajka faszerowane szynką, grzybami i serem kozim (20 połówek) - Steffen, Marcelius, Trixie

Opis: z powodu choroby Idy zaplanowany na 9. listopada ślub w Kurniku w Dolinie Godryka nie mógł się odbyć. Jedzenie, które zostało na tę okazję przygotowane postanowiono rozdać pomiędzy mieszkańców Doliny aby chociaż odrobinę ulżyć im w czasie trawiącej Anglię wojny i umocnić morale w pozostającym w Sojuszu Kornwalijskim hrabstwie.

+3 dla Zakonu Feniksa


Alexander Farley
Zawód : Uzdrowiciel
Wiek : 22
Czystość krwi : Zdrajca
Stan cywilny : Zaręczony

Alex, you gotta fend for yourself

OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
Spokojnie jak na wojnie 9545390201fd274c78230f47f1eea823
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t927-alexander-farley https://www.morsmordre.net/t999-fumea https://www.morsmordre.net/t937-lubisz-moze-teatr#4917 https://www.morsmordre.net/f223-dolina-godryka-kurnik https://www.morsmordre.net/t3768-skrytka-bankowa-nr-277 https://www.morsmordre.net/t979-a-selwyn#5392

Strona 1 z 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Spokojnie jak na wojnie
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach