Wydarzenia


Ekipa forum
Zorya Utrennyaya
AutorWiadomość
Zorya Utrennyaya [odnośnik]08.08.15 22:51
First topic message reminder :
Zorya Utrennyaya
Zorya Utrennyaya to jedyne imię, na które sowa Cassandry - po wielu próbach - zaczęła reagować; jest kapryśna, miewa nastroje, czasem się boczy, zamiast oddać list, robiąc to wtedy, kiedy ma na to ochotę i zasadniczo wydaje się raczej uciążliwa niż posłuszna.


Przeczytaj  
Cassie, bardzo cię kocham C.[bylobrzydkobedzieladnie]
bo ty jesteś
prządkąOstatnio zmieniony przez Cassandra Vablatsky dnia 04.03.23 0:44, w całości zmieniany 13 razy
Cassandra Vablatsky
Cassandra Vablatsky
Zawód : Szeptucha
Wiek : 30
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Zamężna

i am my mother's savage daughter

OPCM : 0
UROKI : 0
ALCHEMIA : 16
UZDRAWIANIE : 28 +5
TRANSMUTACJA : 24 +2
CZARNA MAGIA : 1 +1
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Jasnowidz

Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t569-cassandra-vablatsky https://www.morsmordre.net/t943-zorya-utrennyaya#4959 https://www.morsmordre.net/t687-cassandra-vablatsky https://www.morsmordre.net/f94-ulica-smiertelnego-nokturnu-17 https://www.morsmordre.net/t2811-skrytka-bankowa-nr-3#45477 https://www.morsmordre.net/t1510-cassandra#13947

Re: Zorya Utrennyaya [odnośnik]06.03.23 15:38
Przeczytaj 02.07
Cassie, tak, jestem zdrowa, dzieci także. Dbam o nie, przecież wiesz. Dużo im czytam. Rozmawiałam też z nimi, podałam sensowne argumenty, mam nadzieję, że zrozumieją, że nie mogą zabijać ot tak każdego, kogo nie polubią. Co prawda nie wydawały się zbyt zainteresowane moim przemówieniem, ale...Myślę, że trochę pojęły wagę swoich mrocznych zabaw, gdy przypadkiem ukatrupiły puchatego kotka, przybłędę, który czasem odwiedzał nasz ogródek.

Dlaczego uważasz, że Calchas ma zepsutą krew? Ma przecież dobrą, silną, pełną magii, Twojej i...Twojego męża. Wspaniała nowina, gratuluję, nie sądziłam, że- Męża, który jest dla Ciebie opoką już tak długo. Dziękuję, że przypomniałaś mi tę historię, zawsze wzrusza mnie łaczące Was uczucie, a dzień, w którym mogłam obserwować, jak na wieczność łączycie swoje życia w jedno wspominam jako jeden z najpiękniejszych, dających mi nadzieję na to, że i mnie kiedyś spotka takie szczęście.

Chętnie Was odwiedzę, gdy tylko pozwoli na to czas i obowiązki. Nie mogę się doczekać ujrzenia Twojej rezydencji oraz lecznicy.

Ucałuj Lysandrę i Calchasa. I Ramseya, oczywiście, jak na dobrą panią Mulciber przystało.

Dobrze postąpiłaś, Cassandro. Wasze dzieci zasługują na dostatnie życie w bezpiecznym miejscu, z dala od rynsztoków Nokturnu.

Uważaj na siebie, Cassie.
Deirdre


there was an orchid as beautiful as the
seven deadly sins
Deirdre Mericourt
Deirdre Mericourt
Zawód : namiestniczka Londynu, metresa nestora
Wiek : 27
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa
one more time for my taste
I'll lick your wounds
I'll lay you down

OPCM : 37 +3
UROKI : 4
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 56 +8
ZWINNOŚĆ : 21
SPRAWNOŚĆ : 8
Genetyka : Czarownica
we still got the taste dancing on our tongues
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t1037-deirdre-tsagairt https://www.morsmordre.net/t1043-moira#6174 https://www.morsmordre.net/t1045-panienka-lekkich-obyczajow-zaprasza#6178 https://www.morsmordre.net/f217-kent-wyspa-sheppey-biala-willa https://www.morsmordre.net/t4825-skrytka-bankowa-nr-301#103486 https://www.morsmordre.net/t1190-deirdre-tsagairt
Re: Zorya Utrennyaya [odnośnik]30.03.23 17:21
Przeczytaj koniecznie! Sierpień
Szanowna Pani Mulciber, Przesyłamy Pani najserdeczniejsze życzenia z okazji Brón Trogain, zaszczyceni, że zdecydowała się Pani pokazać publicznie podczas tego najpiękniejszego święta miłości. Widok szczęśliwego małżeństwa Namiestnika Mulcibera, Kawalera Orderu Merlina, stanowi prawdziwą inspirację dla młodych par - a Pani, jego podpora, stanowi prawdziwą inspirację dla młodych czarownic! Z pewnością jest już Pani tego świadoma.
Zdajemy sobie sprawę, że może być Pani zajęta świętowaniem i obowiązkami, ale nasza Redakcja wybiega już myślami w przyszłość - po zawieszeniu broni, gdy opadną świąteczne emocje, młode dziewczęta i zamężne kobiety będą musiały wrócić do codziennego życia, a to w naszej gazecie znajdują osłodę tego życia i inspirację na przyszłość. Słowa tak wyjątkowej i patriotycznej czarownicy jak Pani stanowiłyby dla nich prawdziwe natchnienie, a misją naszej redakcji jest zaszczepić czarownicom właściwe wartości. Wiemy z "Horyzontów Magii", że Pani Mąż jest wybitnym naukowcem, ale niestety nasze czytelniczki nie zrozumiały wszystkich jego tez i sięgają po nasze numery częściej niż po treści naukowe... Jesteśmy natomiast przekonani, że z zachwytem przeczytają wywiad z Panią, który byłby okazją do zaszczepienia w nich patriotycznych wartości i zaprezentował owe wartości w przystępniejszy sposób. Czy, dla tych młodych, zagubionych kobiet, zdecydowałaby się Pani na spotkanie z przedstawicielką naszej Redakcji przed skromnym artykułem, który ukaże się na Pani temat w jesiennym numerze? Nasz sztab byłby zaszczycony rozmową z Panią - a że przekrój artykułów "Czarownicy" nie odzwierciedla w pełni zainteresowań każdego z nas, pozwolę sobie przytoczyć, że dopasowując profil gazety do obecnych realiów mamy w redakcji zarówno specjalistki od gotowania, mody i wróżbiarstwa, jak i prawdziwego korespondenta wojennego. Z przyjemnością dopasujemy się do Pani grafiku i odwiedzimy piękne Warwickshire! Przy okazji w numerze ukaże się reportaż z walorów odnowionego miasta i poradnik po urokliwych i romantycznych miejscach - być może ma Pani swoje ulubione?

Z wyrazami podziwu i szacunku,
Redakcja "Czarownicy"
Czarownica
Czarownica
Zawód : Jestem gazetą
Wiek : 0
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Jam jest Myśląca Tiara,Los wam wyznaczę na starcie!
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Konta specjalne
Konta specjalne
https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/
Re: Zorya Utrennyaya [odnośnik]19.04.23 22:10


Przeczytaj Neala
Szanowany/a Panie/Pani,

Oh, hm ja…
Trochę jestem skonfundowana, chciałabym mniej, ale…
Czy uzyskam tam pomoc? W tym Warwick? Trochę chyba nie do końca jest
Właściwie, to, może powinnam wiedzieć, ale ostatnio ciężko mi jedno z drugim połączyć.
To trochę pewnie nieuprzejme, ale mogę wiedzieć z kim mam przyjemność?
Ja tylko chciałam pomóc, ale teraz…

Z życzeniem pomyślności,
Neala


she was life itself. wild and free. wonderfully chaotic.
a perfectly put together mess.
Neala Weasley
Neala Weasley
Zawód : dobry duch Devon, asystentka uzdrowiciela, zaklinaczka Montygona, siedem (nie)szczęść
Wiek : 17!!!
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
your mind
is playing
tricks on you,
my dear
OPCM : 10
UROKI : 2 +2
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 6 +3
TRANSMUTACJA : 7
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 8
Genetyka : Czarodziej
felix felicis
Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t4071-neala-weasley https://www.morsmordre.net/t4260-victoria-sowa-brena-ale-tez-moja#87876 https://www.morsmordre.net/t9448-for-as-long-as-the-sun#287505 https://www.morsmordre.net/f171-ottery-st-catchpole https://www.morsmordre.net/t9744-skrytka-bankowa-nr-1054#295656 https://www.morsmordre.net/t4240-neala-weasley#86909
Re: Zorya Utrennyaya [odnośnik]09.05.23 10:06
Przeczytaj Lipiec 1958
Droga Cassandro Mam nadzieję, że list mój znaduje cię w dobrym zdrowiu oraz nie zostanie on odebrany jako narzucanie się z mojej strony. Od jakiegoś czasu, pisząc kolokwialnie, miotam się wśród informacji, wielu niejasności, które uniemożliwiają mi prawidłowy osąd wielu spraw. Kiedy zadaję pytania, otrzymuję odpowiedzi zdawkowe, dość enigmatyczne. Zdaję sobie sprawę, że wynika to z troski o moją osobę, ale nie mogę być wiecznie dzieckiem we mgle.
Uznałam, że z pytaniem powinnam zwrócić się do ciebie. Czy znajdziesz dla mnie czas, abym mogła wyłożyć kwestie jakie trawią mój umysł, związane z przedziwnymi wydarzeniami jakie trawią kraj i magiczne społeczeństwo?
Liczę, że rozświetlisz ukryte dla mnie informacje, wskażesz brakujące fragmenty układanki.

Pozdrawiam,
Primrose Burke

May god have mercy on my enemies
'cause I won't

Primrose Burke
Primrose Burke
Zawód : Badacz artefaktów, twórca talizmanów, B&B
Wiek : 23
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Problem wyjątków od reguł polega na ustaleniu granicy.
OPCM : 4 +1
UROKI : 1
ALCHEMIA : 29 +2
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 6 +2
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarownica
Zorya Utrennyaya - Page 10 6676d8394b45cf2e9a26ee757b7eaa37
Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8864-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t8880-listy-do-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t8879-primrose-burke https://www.morsmordre.net/f76-durham-durham-castle https://www.morsmordre.net/t9143-skrytka-bankowa-nr-2090#276327 https://www.morsmordre.net/t8894-primrose-e-burke

Strona 10 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Zorya Utrennyaya
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach