Wydarzenia


Ekipa forum
Lyra Travers
AutorWiadomość
Lyra Travers [odnośnik]10.08.15 12:43
Wsiąkiewka


Żywotność

Wartość żywotności postaci: 204

żywotnośćzabronionekarawartość
81-90%brak-5165-184
71-80%brak-10145-164
61-70%zaklęcia z st > 90; potężne ciosy w walce wręcz-15124-144
51-60%silne ciosy w walce wręcz-20104-123
41-50%blokowanie ciosów w walce wręcz i kontratak-3084-103
31-40%metamorfomagia, animagia-4063-83
21-30%uniki, legilimencja, zaklęcia z ST > 70-5043-62
11-20%teleportacja (nawet po ustaniu zagrożenia), oklumencja, odskoki w walce wręcz-6022-42
1-10%Postać odczuwa skrajne wycieńczenie i musi natychmiast otrzymać pomoc uzdrowiciela, inaczej wkrótce będzie nieprzytomna (3 tury).-702-21
0Utrata przytomności


Ważne chwile

Ukończenie Hogwartu
Lyra skończyła Hogwart pod koniec czerwca 1955 roku. Po opuszczeniu szkolnych murów zamieszkała u swojego brata w Londynie i zaczęła pracować jako uliczna malarka na Pokątnej.

Zaręczyny
Lyra została narzeczoną Glaucusa Traversa pod koniec sierpnia 1955 roku w restauracji "Syreni ogon".

Artystyczny debiut
Na początku listopada 1955 roku odbył się wernisaż w Galerii Sztuki lady Avery, na którym Lyra miała okazję zadebiutować artystycznie. Był to pewien przełom w jej karierze malarki.

Ślub z Glaucusem
Lyra i Glaucus wzięli ślub 27 grudnia 1955 roku w ramach zaaranżowanego małżeństwa i zamieszkali razem w posiadłości Traversów w Norfolk.Przedmioty

Różdżka
10 i 3/4 cala, nieco sztywna, heban i kieł chropianka. Dobra dla artystycznej duszy. Towarzyszy Lyrze od dnia jej jedenastych urodzin, i była jedyną całkowicie nowiutką rzeczą, którą zabrała ze sobą do Hogwartu.

Przybory malarskie
W czasach dzieciństwa Lyra posługiwała się używanymi, sfatygowanymi przyborami kupowanymi jej przez matkę z drugiej ręki. Obecnie stać ją na wysokiej jakości pędzle i farby, za pomocą których maluje obrazy.

Pierścionek zaręczynowy
Podarowany dziewczęciu przez Glaucusa Traversa podczas sierpniowych zaręczyn. Znajduje się w nim perła złowiona przez Traversa, a jego wygląd nawiązuje do symboliki rodu.

Obrączka ślubna
Lyra otrzymała ślubną obrączkę 27 grudnia 1956 w momencie ślubu z Glaucusem. Jest zdobiona motywami rodu Travers i zawiera w sobie kamień księżycowy, który ma strzec dobre zdrowie dziewczęcia i jej przyszłego potomstwa.

Naszyjnik z pereł
To poślubny podarunek od matki Glaucusa, która pomaga Lyrze w zaadaptowaniu się do nowego życia w rodzie Traversów.

Naszyjnik z fluorytem
Kupiony przez Lyrę podczas sierpniowego Festiwalu Lata. Wspomaga koncentrację. Lyra nosi go na srebrnym łańcuszku na szyi.

Muszelki
Znalezione przez Lyrę na plaży w Norfolk podczas spacerów. Dziewczątko zbiera je na pamiątkę. Niektóre, te bardziej egzotyczne pochodzą z morskich podróży Glaucusa.

Listy od męża
Nadesłane z jego morskich wypraw. Lyra po przeczytaniu starannie je przechowuje.

Zwierzęta i magiczne stworzenia

Złotko
Mała, słodka z uroczym czubkiem przypominającym małe pędzelki, posiada duże, złociste oczy, od których wzięło się jej imię. Mimo niewielkich rozmiarów, jest bardzo zwinna i szybko dostarcza listy. Ma raczej spokojne usposobienie i rzadko dziobie. Łasa na sowie smakołyki.

Kot
Kotek Lyry został znaleziony, gdy w marcu razem z Glaucusem wybrała się na przechadzkę po jednym z londyńskich parków. Właściwie jest to niewielka, trójbarwna kotka, która szybko doszła do siebie i zaaklimatyzowała się w posiadłości w Norfolk. Często dotrzymuje Lyrze towarzystwa pod nieobecność Glaucusa.


Pozostałe
PRZYKŁADOWY LINK 1
PRZYKŁADOWY LINK 2
PRZYKŁADOWY LINK 3

NAZWA - NOTATKA 1:
NAZWA - NOTATKA 2, DZIENNIK, PAMIĘTNIK:


[bylobrzydkobedzieladnie]
come on look into the expanse and breath all these around come on don’t be afraid to look don’t be afraid
to look at distance


Ostatnio zmieniony przez Lyra Travers dnia 03.11.17 19:41, w całości zmieniany 23 razy
Lyra Travers
Lyra Travers
Zawód : Malarka
Wiek : 19
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zamężna
Dream of the perfect life
Dream of the sand, the sea, the sight
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
Lyra Travers Ba3e6d5d7f4fbeb7824016f18b6a4c28
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t800-lyra-travers-weasley https://www.morsmordre.net/t838-zlotko https://www.morsmordre.net/t828-lyra-travers-weasley https://www.morsmordre.net/f15-norfolk-corbenic-castle https://www.morsmordre.net/t2780-skrytka-bankowa-nr-233 https://www.morsmordre.net/t962-lyra-travers
Re: Lyra Travers [odnośnik]10.08.15 12:43
Rozgrywka

Retrospekcje
01.09.1948 | Titus Ollivander | Podróż do Hogwartu
Pierwszy dzień w Hogwarcie i dla Lyry, i dla jej przyjaciela, Titusa, był pełen emocji oraz niespodzianek. Jednak jest pewne, że oboje zapamiętają ten długo wyczekiwany przez siebie dzień na długo.

XX.05.1952 | Bertie Bott | Hogwart/Hogsmeade
Rzecz dzieje się pod koniec czwartego roku nauki. Lyra wraz z jednym ze swoich kolegów, Bertiem, postanawia wybrać się na szkolne wyjście do Hogsmeade.

XX.06/07.1954 | Alan Bennett | Sala w Mungu
Akcja toczy się w momencie, kiedy Lyra odzyskuje przytomność po nieszczęśliwym wypadku pod koniec szóstego roku w Hogwarcie. Rozmawia z Alanem, który wyjaśnia jej, co się wydarzyło. Mężczyzna zajmuje się nią także w kolejnych tygodniach, gdy nastolatka powoli dochodzi do siebie i coraz bardziej frustruje się przedłużającym się pobytem w szpitalu.

XX.07.1954 | Corvus Black | Sala w Mungu
Poklątwowych komplikacji ciąg dalszy. Lyra skarży się uzdrowicielowi na nocne koszmary i bóle, nieświadoma, że padła ofiarą paskudnego eksperymentu.

28.08.1954 | Barry Weasley | Dom Weasleyów
Siedemnaste urodziny Lyry upływają w atmosferze zdruzgotanych młodzieńczych marzeń i desperackiej chęci powrotu do normalnego życia.

XX.03.1955 | Titus Ollivander | Hogwart
Schyłek siódmego roku i przygotowania do owutemów. Wieczór w wieży Gryffindoru, rozmowa z Titusem i nocny wypad do biblioteki po księgę z Działu Ksiąg Zakazanych, ukrywanie się przed nauczycielem i parę niezręcznych momentów.


Lipiec 1955
XX.07 | Elizabeth Fawley | Wierzbowy park
Lyra spotyka się z Elizabeth, która chce zobaczyć jej twórczość i zaproponować pewien bardzo interesujący układ, mogący stanowić szansę dla artystycznego rozwoju Lyry.

10.07 | Event - pogrzeb Slughorna | Restauracja Le Revenant
Eventowo. Lyra razem z bratem wybierają się na przyjęcie po pogrzebie Slughorna. W lokalu dzieją się jednak bardzo dziwne rzeczy... Garrett nagle znika, a nastolatka zostaje sama z kilkoma nieznajomymi mężczyznami, między którymi dochodzi do sprzeczki.

XX.07 | Hereward Bartius | Lodziarnia Floriana Fortescue
Hereward, były nauczyciel Lyry z Hogwartu i dobry znajomy jej brata, chce spotkać się z dziewczyną, by porozmawiać z nią na temat jej zdolności metamorfomagicznych. Jest zaciekawiony jej umiejętnością, a Lyra zgadza się pomóc mu w próbach zrozumienia metamorfomagii.

XX.07 | Samael Avery | Stanowisko Lyry na Pokątnej
Lyra maluje na Pokątnej, kiedy pojawia się tam Samael i zleca jej wykonanie pewnego zamówienia. Naiwna i pragnąca polepszyć swoje życie nastolatka, licząc na opłacalną propozycję, zgadza się i udaje się do posiadłości Averych, gdzie maluje portret córki Samaela. Mężczyzna ma jednak wobec młodej artystki dużo bardziej mroczny cel, o czym ta wkrótce się przekonuje... Znęca się nad nią dla własnej chorej przyjemności, a później pozbawia przytomności, modyfikuje pamięć i podrzuca w nieznanym jej parku..

XX.07 | Garrett Weasley, Barry Weasley | Ich mieszkanie
Lyra zostaje porzucona przez Samaela w jakimś parku. Budzi się i wraca do domu, nie znając przyczyn swojego kiepskiego stanu, w końcu nie pamięta tego, co się wydarzyło. W mieszkaniu zastaje Garretta, który niepokoi się. Rozmawiają, a później nagle w mieszkaniu pojawia się Barry. Okazuje się, że środkowy z braci także ma pewne kłopoty.

XX.07 | Garrett Weasley, Gwendolyn Flume | Gabinet | X |
Garrett zabiera Lyrę do swojej znajomej, Gwendolyn, aby się upewnić, co spowodowało jej zaniki pamięci. Niedokończone!

XX.07 | Alexander Selwyn | Stanowisko Lyry na Pokątnej
Lyra znowu wraca do malowania na Pokątnej. Nadal nie czuje się jednak zbyt dobrze. Podczas malowania nieoczekiwanie zaczepia ją Alex, którego poznała rok wcześniej, kiedy miała wypadek w Hogwarcie i trafiła do Munga. Rozmawiają, by następnie udać się do pokoju dziewczęcia, gdzie kontynuują rozmowę, a Alex rzuca na Lyrę kilka zaklęć sprawdzających, by ustalić, co było przyczyną pogorszenia się jej stanu.

XX.07 | Dorea Potter | Stanowisko Lyry na Pokątnej
Lyra maluje na Pokątnej, kiedy nagle podchodzi do niej Dorea i zauważa na jej szyi łańcuszek z obrączką, którą nastolatka znalazła kilka tygodni wcześniej na ulicy. Okazuje się, że kobieta rozpoznaje w niej swoją utraconą własność. Lyra zwraca Dorei obrączkę.

XX.07 | Daniel Krueger | Fleet Street
Lyra spaceruje po mugolskiej części Londynu, kiedy nagle spotyka swojego znajomego, Daniela. Idą kawałek drogi razem, rozmawiając o różnych rzeczach, między innymi o sztuce.

XX.07 | Glaucus Travers | Czerwony Imbryk
Lyra po skończeniu malowania udaje się do herbaciarni, by w gorący, letni dzień napić się mrożonej herbaty. Spotyka jednak Glaucusa. Mężczyzna przysiada się do jej stolika i rozmawiają o różnych sprawach.

XX.07 | Tristan Rosier | St. James Park
Lyra wybiera się do parku, by poszkicować z dala od zgiełku Pokątnej. Nieoczekiwanie jednak pojawia się tam Tristan, mężczyzna poznany na jej pierwszym sabacie po ukończeniu Hogwartu. Wspólnie wybierają się na przechadzkę jedną z parkowych alejek, rozmawiając. Mężczyzna nieoczekiwanie składa jej bardzo interesującą propozycję artystyczną. Lyra postanawia podjąć się nowego wyzwania.

XX.07 | Elizabeth Fawley | Galeria sztuki
Lyra umawia się na kolejne spotkanie z Elizabeth w sprawie mecenatu artystycznego. Razem oglądają obrazy wystawione w galerii sztuki i rozmawiają o malowaniu... Ale nie tylko.

XX.07 | Samuel Skamander, MG | Zaułek
Lyra zapuszcza się w zaułek, gdzie nagle jednak na jej drodze pojawia się przewrażliwiony auror mylnie uznający ją za osobę, której poszukiwał. Przerażona nastolatka próbuje odeprzeć niesłuszne zarzuty; w końcu doszło tutaj do wielkiego nieporozumienia. W międzyczasie pojawia się tam także Samuel. Niestety, dziewczę zostaje zabrane do  celi w Tower, gdzie czeka ją nieprzyjemne przesłuchanie z użyciem eliksiru prawdy, który potwierdza jej niewinność. Po kilku godzinach Lyra zostaje wypuszczona, a auror ma dla niej pewną nietypową propozycję. Trafiają na Nokturn, gdzie Skamander namierzył już poszukiwaną Melanie Karkarov, która podszywała się pod Lyrę i przez którą ta wpadła w tarapaty. Ma miejsce pojedynek między Lyrą i aurorami a trójką opryszków, których zastali w mieszkaniu w jednej z kamienic.[bylobrzydkobedzieladnie]
come on look into the expanse and breath all these around come on don’t be afraid to look don’t be afraid
to look at distance


Ostatnio zmieniony przez Lyra Travers dnia 26.07.17 19:39, w całości zmieniany 17 razy
Lyra Travers
Lyra Travers
Zawód : Malarka
Wiek : 19
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zamężna
Dream of the perfect life
Dream of the sand, the sea, the sight
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
Lyra Travers Ba3e6d5d7f4fbeb7824016f18b6a4c28
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t800-lyra-travers-weasley https://www.morsmordre.net/t838-zlotko https://www.morsmordre.net/t828-lyra-travers-weasley https://www.morsmordre.net/f15-norfolk-corbenic-castle https://www.morsmordre.net/t2780-skrytka-bankowa-nr-233 https://www.morsmordre.net/t962-lyra-travers
Re: Lyra Travers [odnośnik]12.10.15 13:58
Rozgrywka
SIERPIEŃ 1955
01.08 | Garrett Weasley | Pokój Lyry
Po wydarzeniach rozgrywających się na Nokturnie Lyra nadal jest podenerwowana, co próbuje ukryć przed swoim bratem. Garrett jednak dowiaduje się prawdy i rankiem pierwszego sierpnia pojawia się w jej pokoju... Poważna rozmowa zdecydowanie nie należy do najprzyjemniejszych.

01.08 | Event - Festiwal Lata | Weymouth
Lyra razem z Garrettem przybywają na Festiwal Lata. Później jednak rozdzielają się i Lyra snuje się po łące, szukając sobie jakiegoś towarzystwa do rozmowy i zachwycając się pięknymi widokami. Nad rozlewiskiem spotyka Glaucusa oraz Dianę Rowston, z którymi spędza mile czas.

02.08 | Alexander Selwyn | Brzeg, Weymouth
Drugi dzień festiwalu. Lyra spotyka się z Alexem. Nie udało im się porozmawiać zbyt długo na otwarciu, więc wybierają się razem na plażę, by podyskutować o różnych rzeczach w malowniczej scenerii zachodzącego słońca.


XX.08 | Ignatius Prewett | Stanowisko Lyry na Pokątnej
Do malującej Lyry nagle podchodzi Ignatius, dobry przyjaciel jej brata. Najwyraźniej chce porozmawiać z nią o czymś ważnym.

XX.08 | Gregory C. Bott | Ulica Pokątna
Nieoczekiwane spotkanie z byłym nauczycielem obrony przed czarną magią po kolejnym dniu malowania na Pokątnej.

XX.08 | Diana Crouch | Herbaciarnia
Spotkanie z narzeczoną brata, chęć dowiedzenia się o sobie coś więcej, a także rozmowa o Garretcie. Ku pozytywnemu zaskoczeniu Lyry, Diana okazuje się być całkiem w porządku.

XX.08 | Eileen Wilde, Garrett i Barry Weasley | Mieszkanie Weasleyów
Trójka rodzeństwa odpoczywa w domowym zaciszu, kiedy nagle w ich małym mieszkaniu nieoczekiwanie pojawia się była nauczycielka Lyry z Hogwartu. Powód, dla którego się tutaj pojawiła, może okazać się bardzo zaskakujący. Okazuje się bowiem, że Eileen jest ich kuzynką, która niedawno dowiedziała się o tym fakcie i postanowiła ich odnaleźć.

XX.08 | Alfred Parkinson | Danson Park
Poszukująca kontaktów z pasjonatami sztuki Lyra kilka miesięcy temu umieściła w gazecie anonimowe ogłoszenie, od którego zaczęła się korespondencyjna znajomość z Alfredem. Oboje stali się anonimowymi malarzami rozmawiającymi o sztuce, nie wiedząc, z kim tak naprawdę korespondują i nie zdając sobie sprawy, że pochodzą z nie darzących się sympatią rodów. W sierpniu jednak postanawiają pierwszy raz naprawdę się spotkać, nadal ukrywając swoje prawdziwe tożsamości za pomocą zdolności metamorfomagii.

21/22.08 | Uczestnicy urodzin Polly | Mieszkanie Polly
Lyra zostaje zaproszona na urodziny do znajomej. Napotyka tam sporo znanych i nieznanych osób... Nawet swojego brata i paru innych znajomych! Barry w pewnym momencie dosypuje czegoś do drinków i Lyra odpływa, by później mieć omamy pełne gwiazd. Samuel i Józef zabierają ją, idąc przez alejkę nad brzegiem rzeki.

22.08 | Samuel Skamander | Mieszkanie Samuela
Lyra po imprezie u Polly i swojej małej "przygodzie" nieoczekiwanie budzi się w nieznanym sobie miejscu, niewiele pamiętając z poprzedniego wieczora. Dopiero później dowiaduje się, co się wydarzyło. Rozmawia z Samuelem, który zadaje jej pytania na temat wydarzeń z Pokątnej i Nokturnu pod koniec lipca, kiedy Wood zginął z rąk Melanie Karkarov, a także prosi Lyrę o narysowanie portretu pamięciowego poszukiwanej kobiety.

XX.08 | Ernst Krueger | Sklep jubilerski
Będąc na Pokątnej, Lyra odkrywa, że brat Daniela, jej krewnego ze strony matki otworzył w Londynie swój sklep z biżuterią. Postanawia go odwiedzić.

XX.08 | Glaucus Travers | Syreni Ogon
Nadszedł ten dzień - dzień, kiedy Lyra miała zostać zaręczona z Glaucusem Traversem. Skromny zaręczonowy obiad odbywa się w restauracji "Syreni ogon", jednak nawet jej niezwykła atmosfera nie jest w stanie w pełni załagodzić obaw i niepokojów Lyry.

31.08 | Eilis Sykes | Pokój Lyry
Lyra pragnie porozmawiać z kimś o swoich zaręczynach. W tym celu kontaktuje się ze swoją znajomą, Eilis, która pojawia się w mieszkaniu Weasleyów.[bylobrzydkobedzieladnie]
come on look into the expanse and breath all these around come on don’t be afraid to look don’t be afraid
to look at distance


Ostatnio zmieniony przez Lyra Travers dnia 26.07.17 19:42, w całości zmieniany 7 razy
Lyra Travers
Lyra Travers
Zawód : Malarka
Wiek : 19
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zamężna
Dream of the perfect life
Dream of the sand, the sea, the sight
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
Lyra Travers Ba3e6d5d7f4fbeb7824016f18b6a4c28
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t800-lyra-travers-weasley https://www.morsmordre.net/t838-zlotko https://www.morsmordre.net/t828-lyra-travers-weasley https://www.morsmordre.net/f15-norfolk-corbenic-castle https://www.morsmordre.net/t2780-skrytka-bankowa-nr-233 https://www.morsmordre.net/t962-lyra-travers
Re: Lyra Travers [odnośnik]06.12.15 14:04
Rozgrywka
Wrzesień 1955
XX.09 | Oliver Burke | Boczna ulica
Lyra wraca z Pokątnej, kiedy na swojej drodze nieoczekiwanie napotyka Olivera. Rozmawiają, mężczyzna ponawia swoją dawną propozycję dotyczącą eliksirów, których potrzebuje Lyra.

XX.09 | Colin Fawley | Posiadłość Fawleya
Lyra przyjmuje zlecenie na obraz od Colina i pojawia się w jego posiadłości.

XX.09 | Louis Bott, Eileen Wilde | Stanowisko Lyry
Pewnego dnia przy stanowisku malarskim Lyry nieoczekiwanie pojawia się Eileen z bardzo ciekawym towarzyszem - najprawdziwszym mugolem! Rzecz jasna, Lyra jeszcze o tym nie wie, ale może dowie się podczas obiecanego wypadu do mugolskiego Londynu?

XX.09 | Daniel Krueger | Mieszkanie Daniela
Pewnego deszczowego dnia Lyra postanawia wpaść w odwiedziny do swojego krewnego, Daniela. Rozmawiają, trochę się sprzeczają, ponieważ Krueger nie jest zachwycony zainteresowaniem Lyry kwestią jego brata, Ernsta.

XX.09 | Barry Weasley | Mieszkanie Barry'ego
Będąc na Pokątnej, Lyra zauważa Barry'ego. Chcąc z nim porozmawiać, śledzi go i tym sposobem odkrywa, że brat po wyprowadzce z mieszkanka Garretta postanowił osiedlić się na Nokturnie.

po wątku z Barrym | Samuel Skamander, Rosalie Yaxley, Garrett Weasley, Alexander Selwyn | Boczna ulica
Barry porzuca nieprzytomną Lyrę w uliczce. Chwilę później przechodzą tamtędy Samuel i Rosalie, którzy próbują wybudzić dziewczynę i poznać przyczyny jej stanu. Samuel wzywa Garretta, który decyduje o zabraniu Lyry do Munga. Tam zajmuje się nią Alex, jednak Lyra odzyskuje przytomność dopiero rano. Po rozmowie z młodym uzdrowicielem jest w sporym szoku.

XX.09 | Vincent Krueger | Ulica Pokątna
Lyra źle się czuje. Gdy przygotowuje się do odejścia, niechcący wypuszcza z rąk sztalugę, która traci stabilność na mokrym podłożu i spada prosto na przechodzącego obok Vincenta. Tym samym doprowadzając do krótkiej wymiany zdań... I dowiedzenia się, że ma do czynienia z krewnym Daniela.

Październik 1955
XX.10 | przyjęcie na statku Glaucusa | statek "Jolly Jelly"
Lyra przyjmuje zaproszenie swojego narzeczonego na organizowane przez niego przyjęcie.

XX.10 | Aloysius Diggory | Kącik kawiarniany
Lyra pojawia się w herbaciarni, gdzie umówiła się z Aloysiusem w sprawie pokazania namalowanych przez nią prac. Ma nadzieję, że zarówno mężczyzna, jak i lady Avery, dla której pracuje, będą zadowoleni i zaproszą ją do udziału w organizowanym wernisażu.

XX.10 | Liliana Yaxley | Szmaragdowy zakątek
Wyprawa do lasu pełna interesujących wrażeń i podziwiania piękna jesiennego krajobrazu. W końcu warto korzystać z uroków ostatnich pogodnych dni i szukać artystycznych inspiracji w towarzystwie dobrej koleżanki.

XX.10 | Darcy Rosier | Dwór Rosierów
Odwiedziny u Darcy w celach najprawdopodobniej artystycznych. To dla Lyry chyba pierwszy raz, kiedy próbuje kogoś uczyć malowania, korzystając z doświadczeń, które sama zdobyła, więc nic dziwnego, że towarzyszy jej stres.

27.10 | Eilis Sykes | Hogsmeade
Lyra i Eilis wybierają się razem do magicznej wioski by powspominać dawne czasy. Niestety, wizyta w Miodowym Królestwie i beztroską rozmowę o balu, sukienkach i innych błahych sprawach przerywa nagła łapanka na ulicy...

27.10 | dużo osób | Cela zbiorowa
Lyra i Eilis trafiają do celi w Tower. Znowu. Panna Weasley jest naprawdę przerażona (w końcu wciąż pamięta wydarzenia z końca lipca). Okazuje się jednak, że nie tylko one tutaj wylądowały... Znajduje się tu także sporo innych czarodziejów, także znajomych i krewnych Lyry. Cała ta sprawa wygląda naprawdę dziwnie! Po kilku godzinach niektórzy zostają wreszcie uwolnieni; Lyra z ulgą wraca do domu.

28.10 | Barry Weasley | Pokój Lyry
Po powrocie do domu Lyra jest niespokojna i wystraszona. Pisze do Barry'ego, chcąc z kimś porozmawiać o swojej niemiłej "przygodzie". Rozmawiają, Barry towarzyszy jej, kiedy zasypia. Jednak po kilku godzinach budzi się i idzie do kuchni, gdzie zastaje nie tylko Barry'ego, ale także Garretta, który właśnie wrócił z pracy.

31.10 | Przyjęcie halloweenowe | Posiadłość Averych
Lyra razem z Glaucusem wybierają się na bal organizowany w posiadłości Averych.[bylobrzydkobedzieladnie]
come on look into the expanse and breath all these around come on don’t be afraid to look don’t be afraid
to look at distance


Ostatnio zmieniony przez Lyra Travers dnia 31.07.16 22:36, w całości zmieniany 7 razy
Lyra Travers
Lyra Travers
Zawód : Malarka
Wiek : 19
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zamężna
Dream of the perfect life
Dream of the sand, the sea, the sight
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
Lyra Travers Ba3e6d5d7f4fbeb7824016f18b6a4c28
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t800-lyra-travers-weasley https://www.morsmordre.net/t838-zlotko https://www.morsmordre.net/t828-lyra-travers-weasley https://www.morsmordre.net/f15-norfolk-corbenic-castle https://www.morsmordre.net/t2780-skrytka-bankowa-nr-233 https://www.morsmordre.net/t962-lyra-travers
Re: Lyra Travers [odnośnik]15.02.16 11:49
Rozgrywka
Listopad 1955
01.11 | Glaucus Travers | Mieszkanie Glaucusa
Po balu u Averych Glaucus zabiera Lyrę do swojego mieszkania; dziewczyna źle się czuła i jest bardzo zdumiona, budząc się na kanapie w salonie narzeczonego. Spędza u niego noc, a rano, po śniadaniu, odbywają poważną rozmowę. W końcu czas wyjaśnić przyszłemu mężowi kilka ważnych faktów.

XX.11 | Roger Elliott | Alejka nad brzegiem rzeki
Relaksujący spacer nad rzeką przerwany przez pojawienie się uroczego kota; Lyra, nie mając pojęcia, że tak naprawdę to animag będący znajomym z pracy jej brata, zachwyca się zwierzątkiem.

XX.11 | Caroline Pouget | Hertford Road
Przypadkowe spotkanie na jednej z ulic, na której Lyra materializuje się, zamierzając dostarczyć obrazy do oprawienia w ramę. Jednak pod wpływem zmęczenia znosi ją w złe miejsce, i napotyka tam Caroline, młodą aurorkę, z którą rozmawia.

06.11 | Garrett Weasley | Mieszkanie
Lyra wytrwale przogotowuje się do wernisażu. Kiedy jednak wypoczywa w salonie, natyka się na książki brata poświęcone umiejętności oklumencji. Zaciekawiona, postanawia go o to wypytać.

08.11 | Wernisaż | Galeria Sztuki
Wernisaż sztuki bez wątpienia jest bardzo ważnym dniem dla Lyry, na który przygotowywała się od dłuższego czasu. Po wstępie w sali głównej, udaje się do sali południowej, gdzie są wystawione jej prace. To jej artystyczny debiut, na który czekała od dawna i z którym wiąże spore nadzieje.

XX.11 | Margaux Vance | Targ uliczny
Lyra odwiedza targ uliczny w poszukiwaniu interesujących szpargałów do nowej pracowni malarskiej, kiedy nagle napotyka Margaux.

XX.11 | Daniel Krueger | Mieszkanie Daniela
Lyra wpada w odwiedziny do Daniela. Rozmawiają o różnych sprawach, między innymi o niedawnym wernisażu, czy o swoim wcześniejszym spotkaniu w znacznie mniej przyjemnych okolicznościach.

XX.11 | Monique Vane | Pokój Lyry
Do Lyry wpada w odwiedziny przyjaciółka, Monique. Lyra opowiada jej o swoich wrażeniach po niedawnym wernisażu sztuki oraz o innych sprawach.

XX.11 | Samael Avery | Posiadłość Averych
Lyra przyjmuje zlecenie Avery'ego na namalowanie portretu. I choć odczuwa dziwne wrażenie deja vu, nie pamięta wydarzeń rozgrywających się tutaj w lipcu...

XX.11 | Barry Weasley | Jezioro
Lyra wraz z Barrym umawiają się na spotkanie nad jeziorem, gdzie rozgrywają braterski pojedynek w ramach podszkolenia Lyry w zakresie rzucania zaklęć.

Grudzień 1955
XX.12 | Rosalie Yaxley | Salonik w posiadłości Yaxleyów
Lyra odwiedza Rosalie w jej posiadłości, chcąc dowiedzieć się czegoś o życiu prawdziwej szlachcianki.

02.12 | Garrett i Barry Weasley | Sala w Mungu
Lyra odwiedza brata, który po tygodniowej nieobecności nagle odnalazł się w Mungu. Dziewczyna nie jest jednak świadoma prawdziwych powodów jego zniknięcia.

03.12 | Podwieczorek u Darcy | Sala balowa
Lyra otrzymuje zaproszenie na podwieczorek u Darcy Rosier, na którym są obecne również inne panny z dobrych domów.

XX.12 | Magrit Lupin | Pracownia malarska
Lyra niedawno otrzymała własną pracownię malarską. Urządziła ją i przyjmuje już pierwsze zlecenia. Pewnego grudniowego dnia, podczas drzemki po zakończeniu kolejnego portretu, pojawia się tam Magrit Lupin, zajmująca się magicznymi lustrami na Pokątnej.

XX.12 | William Havisham | Boczna czytelnia
Lyra od pewnego czasu planuje nauczyć się oklumencji. Wierzy, że spotkanie z legilimentą i rozpoczęcie treningów z nim przybliży ją do tego celu.

XX.12 | Samuel Skamander | Ulica
Grudniowy spacer Lyry nagle zostaje przerwany przez pojawienie się Samuela na tajemniczej mugolskiej machinie. Auror proponuje jej przejażdżkę; Lyra zgadza się i tym sposobem trafiają do wesołego miasteczka.

08.12 | Felix Tremaine | Księgarnia Beedle'a
Chęć oderwania się od codzienności wypełnionej malowaniem, ćwiczeniami oklumencji i zamartwianiem o brata, wypad do księgarni w Hogsmeade... I pechowe utknięcie pod regałem na oczach tajemniczego mężczyzny, którego już gdzieś kiedyś widziała.

XX.12 | William Havisham | Pokój Lyry
Pierwsze zajęcia z legilimentą z pewnością była dla Lyry zaskakującym, ale i niezbyt przyjemnym doświadczeniem.

XX.12 | Glaucus Travers | Czekoladowa perła
Spotkanie z narzeczonym w urokliwej kawiarni w dzielnicy portowej.

XX.12 | Gavin Macmillan | Plac Piccadilly Circus
Podczas spaceru po mieście Lyra przypadkiem napotyka dawnego znajomego, Gavina, którego od dłuższego czasu nie widziała.

XX.12 | William Havisham | Pokój Lyry
Kolejna lekcja oklumencji z Williamem. Po początkowych sukcesach Lyry wydarzyło się jednak coś nieprzewidzianego - mężczyzna naruszył uszkodzone wspomnienia dziewczyny, co nie skończyło się dla niej najlepiej.

XX.12 | xx | Stanowisko Lyry
Niefortunne zasłabnięcie na ulicy i przygarnięcie przez troskliwą staruszkę.

XX.12 | Clementine Baudelaire | salon
Odwiedziny Clementine w mieszkaniu Weasleyów i rozmowa dziewcząt w salonie.

XX.12 | Medea Rowle | Posiadłość Rowle'ów
Zlecenie malarskie, prawdopodobnie ostatnie przed przyspieszonym ślubem. Lyra ma za zadanie namalować portrety członków rodziny Rowle.

23.12 | Garrett Weasley | Mieszkanie Garretta
Kilka dni przed ślubem Lyra intensywnie przygotowywuje się do tego wielkiego dnia. Kiedy uczy się poruszać w odpowiedni sposób, do mieszkania wraca po pracy Garrett. Niestety, między rodzeństwem dochodzi do konfliktu, a Lyra przekonuje się, że ich drogi powoli się rozchodzą.

27.12 | Glaucus Travers | Sala balowa
Ślub Lyry i Glaucusa na życzenie matki Traversa zostaje przyspieszony i zamiast odbyć się w styczniu, ma miejsce pod koniec grudnia. To dla Lyry bardzo stresujący dzień, który z pewnością pozostanie w jej pamięci na długo - w końcu właśnie ze skromnej, biednej Weasleyówny stała się dumną panią Travers, z czym jednak musi się dopiero oswoić. Po weselu oboje udają się do sypialni Lyry.

31.12 | sabat noworoczny | Hampton Court
Lyra razem ze świeżo upieczonym mężem udaje się na sabat. Na początku dziewczęta bawią się w salonie, później Lyra z Alexandrem udają się na zewnątrz. Później, szukając Glaucusa, napotyka młodego Yaxleya obok labiryntu, a następnie idzie z nim na balkon. Później znajduje wreszcie Glaucusa przy wejściu, a o północy udają się razem do sali balowej, gdzie Lyra jest świadkiem makabrycznej sceny.[bylobrzydkobedzieladnie]
come on look into the expanse and breath all these around come on don’t be afraid to look don’t be afraid
to look at distance


Ostatnio zmieniony przez Lyra Travers dnia 02.11.16 18:34, w całości zmieniany 2 razy
Lyra Travers
Lyra Travers
Zawód : Malarka
Wiek : 19
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zamężna
Dream of the perfect life
Dream of the sand, the sea, the sight
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
Lyra Travers Ba3e6d5d7f4fbeb7824016f18b6a4c28
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t800-lyra-travers-weasley https://www.morsmordre.net/t838-zlotko https://www.morsmordre.net/t828-lyra-travers-weasley https://www.morsmordre.net/f15-norfolk-corbenic-castle https://www.morsmordre.net/t2780-skrytka-bankowa-nr-233 https://www.morsmordre.net/t962-lyra-travers
Re: Lyra Travers [odnośnik]07.07.16 11:04
RozgrywkaStyczeń 1956
01.01 | Glaucus Travers | Salon
Po przerażającym zakończeniu sabatu Glaucus sprowadza Lyrę do posiadłości. Rozmawiają o tym, co się wydarzyło, ale później rozmowa schodzi także na niezbyt przyjemny temat kłótni z bratem.

XX.01 | Judith Skamander | Ogród botaniczny
Lyra wybiera się do ogrodu botanicznego z zamiarem wykonania szkiców sprowadzonego tam nowego gatunku roślin. Przed wejściem napotyka jednak dawną znajomą, której również zależy na wejściu do środka, a bilet został już tylko jeden...

XX.01 | Lucinda Selwyn | Sklep
Przypadkowe spotkanie na korytarzu wiodącym do sklepiku z eliksirami, który właśnie opuściła Lyra, w zamyśleniu prawie wpadając na nieznajomą kobietę. Wywiązuje się krótka rozmowa, podczas której Lyra opowiada o swojej malarskiej twórczości.

XX.01 | Elisabeth Parkinson | Biblioteka Londyńska
Lyra udaje się do londyńskiej biblioteki, jednak przeglądanie książek o sztuce przerywa pojawienie się lady Parkinson, która z jakiegoś powodu postanowiła zaczepić świeżo upieczoną panią Travers.


XX.01 | Glaucus Travers | Pokład
Glaucus zabiera Lyrę w krótką i niedaleką wycieczkę jego statkiem, by wspólnie mogli wypocząć po ostatnim napiętym okresie. Niestety podczas rozmowy znowu wychodzą na jaw pewne niezręczne fakty z życia dziewczyny, oraz postanowienie podjęcia walki ze swoimi lękami. Ciekawe, czy się uda?

Luty 1956
01.02 | Raiden Carter | Plac zabaw
Teleportacja w złym miejscu i przypadkowe spotkanie z nieznajomym mężczyzną, który... nieoczekiwanie proponuje jej wspólną grę w gargulki.

XX.02 | Bertie Bott | Cukiernia "Słodka Próżności"
Nieoczekiwane spotkanie z dawnym przyjacielem z lat Hogwartu, nie widzianym już od dłuższego czasu. Jak młody Bott zareaguje na wieść, że Lyra jest już mężatką, a jej życie potoczyło się inaczej, niż myślała, mając piętnaście lat?

XX.02 | Minnie McGonagall | Park centralny
Spotkanie z dawną przyjaciółką z lat szkolnych, któremu towarzyszy świadomość, jak wiele się zmieniło od tych starych, dobrych i beztroskich czasów.

XX.02 | Pojedynki | Klub Pojedynków

XX.02 | Titus Ollivander | Herbaciarnia
Spotkanie z dawnym szkolnym znajomym i rozmowa w herbaciarni, prawie jak za starych dobrych czasów, chociaż w życiu każdego z nich sporo się zmieniło.

16.02 | Glaucus Travers | Wybrzeże
Dzień urodzin Glaucusa i spacer po plaży w pobliżu ich posiadłości.

20.02 | Titus Ollivander | Salon
Pierwsze odwiedziny Titusa w posiadłości Lyry i jej męża. Lyra oprowadza swojego przyjaciela po domu i okolicy, i rozmawiają o różnych sprawach.

21.02 | Raiden Carter | Pracownia malarska
W pracowni Lyry pojawia się Raiden Carter, prosząc ją o wykonanie portretu pamięciowego, mającego pomóc mu w sprawie. Lyra zgadza się.

XX.02 | Adrien Carrow | Sala numer trzy
Spotkanie z uzdrowicielem.[bylobrzydkobedzieladnie]
come on look into the expanse and breath all these around come on don’t be afraid to look don’t be afraid
to look at distance


Ostatnio zmieniony przez Lyra Travers dnia 15.12.16 21:12, w całości zmieniany 4 razy
Lyra Travers
Lyra Travers
Zawód : Malarka
Wiek : 19
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zamężna
Dream of the perfect life
Dream of the sand, the sea, the sight
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
Lyra Travers Ba3e6d5d7f4fbeb7824016f18b6a4c28
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t800-lyra-travers-weasley https://www.morsmordre.net/t838-zlotko https://www.morsmordre.net/t828-lyra-travers-weasley https://www.morsmordre.net/f15-norfolk-corbenic-castle https://www.morsmordre.net/t2780-skrytka-bankowa-nr-233 https://www.morsmordre.net/t962-lyra-travers
Re: Lyra Travers [odnośnik]28.09.16 16:04
Rozgrywka
Marzec 1956
01.03 | Alexander Selwyn | Mały salonik
Spotkanie z Alexandrem, który kiedyś obiecał jej, że pomoże jej odnaleźć utracone wspomnienia wydarzeń z lipca. Alex wprowadza Lyrę w stan hipnozy, dziewczę jednak nie dowiaduje się, co stało się tamtego dnia, chociaż Alex odnalazł jej niegdyś wymazane wspomnienie. Może pewnych rzeczy lepiej nie wiedzieć?

03.03 | Barry Weasley | Ogrody
Trudna i pełna niezręczności rozmowa z dawno nie widzianym bratem. Chociaż początkowo wszystko wydawało się w porządku, rozmowa nagle przybrała nieoczekiwany obrót i po wypowiedzeniu wielu niemiłych słów Barry znika, pozostawiając Lyrę samą.

03.03 | Cressida Travers | Salon
Kiedy roztrzęsiona Lyra po rozmowie z Barrym wraca do domu, niedługo później pojawia się tam Cressida, siostra Glaucusa, której Lyra zwierza się ze swoich niepokojów.

06.03 | Leia Yaxley | Pracownia malarska
Lyra maluje w pracowni, kiedy nagle odwiedza ją dawna znajoma, Leia. Niestety nie udaje jej się niczego dowiedzieć, a po odejściu Yaxleyówny jej spokój mąci pojawienie się niezdarnego ptaka demolującego pracownię.

08.03 | Cassius Nott | Galeria sztuki
[Czara ognia] Przygotowania do wernisażu, plamy farby na posadzce... i niezręczne spotkanie z Nottem.

10.03 | Glaucus Travers | Ławki, atrium
Niepokojące referendum organizowane przez ministerstwo, na którym Lyra pojawia się wraz z mężem. Po zagłosowaniu oboje udają się na spacer do Hyde Parku. Podczas spaceru po parku znajdują małego, porzuconego kotka, którego postanawiają zabrać ze sobą do domu.

11.03 | Pojedynki | Klub Pojedynków

15.03 | Rosalie Yaxley | Pokój na piętrze
Odwiedziny Rosalie w posiadłości Lyry i jej męża. Podczas rozmowy dziewcząt padają jednak pewne niezręczne pytania, które wpędzają Lyrę w zakłopotanie.

16.03 | Theseus Travers | Sala balowa | X |
Nieoczekiwane odwiedziny nieznanego jeszcze Lyrze brata Glaucusa.

21.03 | Cressida Travers, Titus Ollivander | Trybuny
Lyra razem z Cressidą wybierają się na amatorski mecz quidditcha, by z widowni podziwiać grę Glaucusa i paru innych znajomych osób. Później dołącza do nich Titus.

21.03 | Glaucus Travers, Titus Ollivander | Salon
Po meczu quidditcha Lyra, Glaucus, Cressida i Titus udają się do dworku Traversów. Do późnych godzin rozmawiają przy kominku, racząc się rumem.

24.03 | Titus Ollivander | Pub Siwy Dym
Spotkanie z przyjacielem w malowniczej magicznej wiosce w Norfolk; Lyra używa metamorfomagii, żeby móc swobodnie spędzić czas z Titusem i porozmawiać z nim o różnych sprawach. Titus zwierza jej się o niepokojącym liście otrzymanym od nestora. Po opuszczeniu pubu oboje udają się na plażę.

25.03 | Ślub Tristana | Dover
Lyra razem z Glaucusem wybiera się na ślub jego kuzyna, Tristana Rosiera. Najpierw obserwują ceremonię na uroczysku, by następnie udać się do ogrodów na zwiedzanie labiryntu.

28.03 | Glaucus Travers | Komnaty Glaucusa
W przeddzień wyruszenia męża na dłuższą wyprawę Lyra postanawia umilić mu wieczór i spędzić z nim ten czas.[bylobrzydkobedzieladnie]
come on look into the expanse and breath all these around come on don’t be afraid to look don’t be afraid
to look at distance


Ostatnio zmieniony przez Lyra Travers dnia 08.02.17 22:41, w całości zmieniany 2 razy
Lyra Travers
Lyra Travers
Zawód : Malarka
Wiek : 19
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zamężna
Dream of the perfect life
Dream of the sand, the sea, the sight
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
Lyra Travers Ba3e6d5d7f4fbeb7824016f18b6a4c28
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t800-lyra-travers-weasley https://www.morsmordre.net/t838-zlotko https://www.morsmordre.net/t828-lyra-travers-weasley https://www.morsmordre.net/f15-norfolk-corbenic-castle https://www.morsmordre.net/t2780-skrytka-bankowa-nr-233 https://www.morsmordre.net/t962-lyra-travers
Re: Lyra Travers [odnośnik]28.12.16 14:48
Rozgrywka
Kwiecień 1956
XX.04 | Titus Ollivander | Galeria sztuki
Lyra wybiera się do galerii, gdzie niedawno miało miejsce otwarcie wiosennej wystawy jej prac. Ku swojemu zdumieniu, napotyka tam Titusa, którego ostatni raz widziała podczas niezręcznego wieczoru na plaży...

XX.04 | Vivienne Travers | Wybrzeże
Spacer po plaży i nieoczekiwane spotkanie z nieznaną wcześniej krewną Glaucusa. Pierwsze, ale prawdopodobnie wcale nie ostatnie.

06.04 | Aurora Greengrass | Zaczarowana huśtawka
Spotkanie z dawną znajomą z Hogwartu, rozmowy, różnice w poglądach i świadomość tak różnych wyborów.

08.04 | Jayden Vane | Portret przeszłości
Lyra wybiera się do galerii w celu obcowania ze sztuką i nieoczekiwanie spotyka swojego byłego nauczyciela astronomii z Hogwartu.

12.04 | Bertie Bott | Wschodnia zatoka
Spotkanie z dawnym przyjacielem, który zaprasza ją do ogrodu magizoologicznego. Lyra proponuje obejrzenie hipokampów, w międzyczasie rozmawiają.

13.04 | Alastair Nott | Mała kawiarnia
Lyra spotyka się w kawiarni z Alastairem Nottem, który zamawia u niej obraz.

15.04 | Apollinare Sauveterre | Pracownie sztuk pięknych
Lyra udaje się na spotkanie z nowym dyrektorem galerii sztuki. Jak wypadną jej obrazy?

16.04 | Morgoth Yaxley | Skwerek
Spacer po londyńskiej dzielnicy portowej, złe samopoczucie i niespodziewane spotkanie z młodym Yaxleyem, który wypytywał ją o sztukę.

18.04 | Glaucus Travers, Adrien Carrow | Sypialnia Lyry
Lyra od kilku dni źle się czuje. Glaucus, wracając z wyprawy, zastaje ją w niezbyt dobrej formie... Upiera się, żeby wezwać uzdrowiciela, więc niedługo później w posiadłości pojawia się Adrien, który przekazuje młodemu małżeństwu zaskakującą wieść - Lyra może być w ciąży.

20.04 | Clementine Baudelaire | Ogrody
Spotkanie z Clementine i wspólne malowanie w ogrodach.

21.04 | Julia Prewett | Hol
Kotek Lyry łamie sobie łapkę, spadając ze schodów. Lyra wzywa Julię, żeby go uleczyła, przy okazji rozmawiają o różnych sprawach.

22.04 | Alexander Selwyn | Wybrzeże
Alex wpada z wizytą do Lyry. Dziewczę niepokoi się jego stanem, ale razem udają się na wybrzeże, gdzie rozmawiają o różnych sprawach.

23.04 | Matka Glaucusa | Mały salonik
Do dworku Lyry i Glaucusa nieoczekiwanie wpada w odwiedziny jego matka. Lyra rozmawia z nią, a także przekazuje wspaniałą nowinę.

26.04 | Raiden Carter | Dawne stanowisko Lyry
Lyra wybiera się na Pokątną w celu załatwienia swoich sprawunków. Nieoczekiwanie dochodzi do pewnej niepokojącej sytuacji... Dziewczyna zostaje trafiona zaklęciem i choć początkowo wydaje się, że sprawa zakończy się tylko na strachu, Lyra doświadcza ciążowych komplikacji i powikłań. Trafia do Munga, gdzie uzdrowiciele próbują uporać się z jej stanem.

26.04 | Glaucus Travers | Sala numer jeden
Glaucus przychodzi w odwiedziny do Lyry dochodzącej do siebie po wcześniejszym zdarzeniu.

28.04 | Archibald Prewett | Sala numer jeden
Leżącą w Mungu Lyrę odwiedza Archibald, który dowiedział się o pobycie dziewczęcia w tym miejscu. Rozmawiają.

28.04 | Lirienne Blythe | Korytarz
Lyra późnym wieczorem wybiera się na krótką przechadzkę po korytarzu. Nieoczekiwanie spotyka pewną nieznajomą kobietę...[bylobrzydkobedzieladnie]
come on look into the expanse and breath all these around come on don’t be afraid to look don’t be afraid
to look at distance


Ostatnio zmieniony przez Lyra Travers dnia 16.09.17 13:11, w całości zmieniany 2 razy
Lyra Travers
Lyra Travers
Zawód : Malarka
Wiek : 19
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zamężna
Dream of the perfect life
Dream of the sand, the sea, the sight
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
Lyra Travers Ba3e6d5d7f4fbeb7824016f18b6a4c28
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t800-lyra-travers-weasley https://www.morsmordre.net/t838-zlotko https://www.morsmordre.net/t828-lyra-travers-weasley https://www.morsmordre.net/f15-norfolk-corbenic-castle https://www.morsmordre.net/t2780-skrytka-bankowa-nr-233 https://www.morsmordre.net/t962-lyra-travers
Re: Lyra Travers [odnośnik]08.08.17 1:51
Rozgrywka
Maj 1956
02.05 | Eleonore Meadowes | Sala numer jeden
Lyra wciąż leży w Mungu; właśnie dowiedziała się o śmierci brata i jest pogrążona w smutku, kiedy nagle pojawia się Eleonore i pociesza ją.

02.05 | Marine Lestrange | Herbaciarnia
Matka Glaucusa przedstawia Lyrze swoją krewniaczkę, Marine. Dziewczęta idą razem do herbaciarni, by porozmawiać i lepiej się poznać.

04.05 | Glaucus Travers | Salon
Powrót z Munga i trudna rozmowa z mężem o planowanym pogrzebie brata oraz o przeprowadzce do rodzinnego zamku Traversów.

05.05 | Stypa po Barrym | Le Revenant | X |
Ostatnie pożegnanie przedwcześnie zmarłego brata, niezręczna stypa i kolejne trudne spotkania i rozmowy.

09.05 | Glaucus Travers | Hol
Przeprowadzka do zamku Corbenic, rodowej posiadłości Traversów, i wspólne zwiedzanie go razem z mężem, obfitujące w trudne rozmowy i ciążowe wahania nastrojów.

12.05 | Elizabeth Fawley | Mniejszy salon | X |
Wizyta Elizabeth w sprawie obrazów Lyry.

16.05 | Lupus Black | Camden Market
Lyra wybiera się do dzielnicy portowej, gdzie w oczekiwaniu na męża niespodziewanie spotyka nielubianego uzdrowiciela. Rozmowa, choć krótka, obfituje w niezręczności.

Czerwiec 1956
18.06 | Glaucus Travers | Oranżeria
Rozmowa z mężem, ostatnie pożegnanie i wyjazd.[bylobrzydkobedzieladnie]
come on look into the expanse and breath all these around come on don’t be afraid to look don’t be afraid
to look at distance
Lyra Travers
Lyra Travers
Zawód : Malarka
Wiek : 19
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zamężna
Dream of the perfect life
Dream of the sand, the sea, the sight
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
Lyra Travers Ba3e6d5d7f4fbeb7824016f18b6a4c28
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t800-lyra-travers-weasley https://www.morsmordre.net/t838-zlotko https://www.morsmordre.net/t828-lyra-travers-weasley https://www.morsmordre.net/f15-norfolk-corbenic-castle https://www.morsmordre.net/t2780-skrytka-bankowa-nr-233 https://www.morsmordre.net/t962-lyra-travers
Lyra Travers
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach