Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
WydarzeniaLogin:

Hasło:

Aslan
AutorWiadomość
Aslan [odnośnik]31.03.21 3:55
First topic message reminder :
Aslan
Aslan to zwyczajna sówka, którą Cillian nazwał na cześć swojej ulubionej postaci z Opowieści z Narnii. Jest zdrowa i wesolutka - mężczyzna zna się na zwierzętach na tyle, aby dobrze o nią zadbać.


Wzór listu:

Kod:
<div class="sowa"><div class="ob1" style="background-image:url('https://data.whicdn.com/images/310330764/original.jpg');background-size:cover;"><!--

--><div class="sowa2"><span class="p">Przeczytaj </span><span class="pdt"><!--

--> NADAWCA <!--

--></span><div class="sowa3"><span class="adresat"><!--

--> ADRESAT <!--

--></span><span class="tresc"><!--

--> TREŚĆ WIADOMOŚCI <!--

--><span class="podpis"><!--

--> PODPIS <!--

--></span></span></div></div></div></div>
Skrzynka nadawcza:
[bylobrzydkobedzieladnie]


i niech sobie będą wszyscy mądrzy ze swoimi rozumami, a ja z moją miłością niech sobie będę głupi
motyw


Ostatnio zmieniony przez Cillian Moore dnia 18.08.21 5:38, w całości zmieniany 12 razy
Cillian Moore
Cillian Moore
Zawód : Pisarz wyklęty
Wiek : 27
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Kawaler
no beauty shines brighter than a good heart
OPCM : 20
UROKI : 15
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 8
SPRAWNOŚĆ : 2
Genetyka : Czarodziej

Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t9648-cillian-moore https://www.morsmordre.net/t9664-aslan#293571 https://www.morsmordre.net/t9665-pisarzyna#293576 https://www.morsmordre.net/f376-irlandia-gory-derryveagh https://www.morsmordre.net/t9741-skrytka-bankowa-nr-2207#295617 https://www.morsmordre.net/t9666-cillian-moore#293577

Powrót do góry Go down


Re: Aslan [odnośnik]15.08.21 16:11
Przeczytaj Tessa
Cilly, dziękuję Ci za zaproszenie, bardzo chętnie wybiorę się z Tobą na przyjęcie do Doliny. Czy powinnam coś wcześniej przygotować albo ze sobą zabrać?

Jeśli chodzi o święta, to postanowiliśmy spędzić je w Somerset – to nasze pierwsze rodzinne spotkanie odkąd wrócił Sam i obiecałam rodzicom, że ze wszystkim im pomogę. I że po prostu będę. Nie miej mi tego za złe, jeśli zaproszenie wciąż będzie aktualne, z chęcią odwiedzę Was po Nowym Roku, a zarówno Ty, jak i Twoi bracia i Lydia, zawsze będziecie u nas mile widziani.

Uplecenie sieci rybackich to żaden problem, zajmę się tym pierwszej wolnej chwili. A skoro już przy szyciu jesteśmy, to czy nie potrzebujecie czegoś jeszcze?

Mam nadzieję, że wszystko u Was w porządku.  Aslan - Page 2 5TxrL2Dshe's still here fighting
better know there's life in her yet
{...........................}
Tessa Skamander
Tessa Skamander
Zawód : opiekuję się aetonanami i tworzę magiczne szaty
Wiek : 25
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna

wild hearts
don't break;
they burn

OPCM : 5
UROKI : 0
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 5
TRANSMUTACJA : 15
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 15
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarownica

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t9273-tessa-skamander-buduje https://www.morsmordre.net/t9348-chaos#284283 https://www.morsmordre.net/t9341-tessa https://www.morsmordre.net/f321-somerset-okolice-exford https://www.morsmordre.net/t9350-skrytka-bankowa-nr-2158 https://www.morsmordre.net/t9349-tessa-skamander

Powrót do góry Go down

Przeczytaj A. F.
Debilu W istocie dalej nie grzeszysz zdrowym rozsądkiem, ale chcę usłyszeć co tym razem wymyśliłeś. Jestem w Dolinie, możesz mnie tutaj odwiedzić.
A list i tak wyrzucam. A. F.
Aenor Fancourt
Aenor Fancourt
Zawód : dziennikarka
Wiek : 26 lat
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
Powiedz mi coś, czego nigdy słyszałam.
OPCM : 10
UROKI : 7
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 7
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 3
SPRAWNOŚĆ : 7
Genetyka : Metamorfomag

Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t10512-aenor-fancourt https://www.morsmordre.net/t10527-tofu#319223 https://www.morsmordre.net/t10530-spotkanie-z-autorem#319232 https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t10528-szuflada-aenor#319225 https://www.morsmordre.net/t10529-a-fancourt#319226

Powrót do góry Go down

Re: Aslan [odnośnik]14.09.21 19:23
F.J Styczeń 1958
Do tego, co na strunach duszy gra, Mówią, że czas leczy, że czas pozwala dojrzeć, czasem nawet zapomnieć. Ale czy naprawdę można tak łatwo poszczególne myśli wślizgnąć między wspomnienia i zamknąć je w szkatułce pamięci, nie wracając do nich więcej? Chyba niezbyt, skoro twoja sowa zapukała w moje okno po tylu miesiącach. I powitałam ją z urazą, zmarszczeniem nosa, przewróceniem oczu, przysmakiem oraz odrobiną radości. Bo dawno niewidziana zjawa, nabrała kształtu, jej powłokę przykryły kości, mięśnie, mięso i skóra. Ma twarz, uśmiech, dłonie gotowe sięgać włosów w zakłopotaniu, bo duch, który już nie jest duchem, nie ma pojęcia, co właśnie czyta. Ale to powitanie. Witaj znów Cilly Silly.

Londyn śpi. Jak zwierzę, jak bestia wrażliwa na najmniejszy ruch. Jeden cięższy oddech przyprawia o dreszcz, leniwe przekręcenie się - najprawdziwszą lawinę zdarzeń, o których mówić można tylko szeptem, przy zamkniętych drzwiach i zasłoniętych oknach. Co jeśli się zbudzi? Co wtedy będzie? Czy ogień okryje namioty niby śnieżna pierzyna? Zostawi po sobie szkielet tego, co było niegdyś uznane za dom? Czy podobne miejsce można uznać za trupa? Ogołocone ściany, echo tego co było osiadłe na zgliszczach. Nie wiem, jest wiele mieszkań opuszczonych, czy tkwi w nich ta metaforyczna pustka, gdy pozbawione są serca, jakimi zwykli być ich lokatorzy? Chyba chciałabym to sprawdzić, chyba nie wiem, jak poradzić sobie z rozczarowaniem, gdy za znajomymi drzwiami nie będzie dwóch parujących kubków i naszykowanej planszy magicznych szachów. Grasz jeszcze? Mam nadzieję, że tak. Że ćwiczysz świadomy, że zbliża się dzień, kiedy całkowicie przegrasz, bo zaczynam być w nich prawie świetna.

Usta wykrzywiłyby się w uśmiechu, to prawda, ale pełnym zwątpienia. Bo chociaż wybierane przez ciebie ścieżki były oczywiste, tak każdy, kto zagłębił się w twe historie, polubił je właśnie za nie. Za proste kłamstwa prawdy, za przewidywalność, za bezpieczeństwo uczuć. I myślę, że lubiliby je dalej, jeśli sięgnąłbyś po pióro. Nie po to, by zaistnieć w dziale ksiąg zakazanych, tylko w sercach. Masz może jakieś rady, jak to zrobić? Jak przemówić do duszy? Czasem mam wrażenie, że jest we mnie tyle słów, których nikt nie rozumie, których nikt nie wysłucha, może lepiej przelać je na pergamin? Posiadasz jakieś rady, o mistrzu zdań, wymuskanych frazesów? Jak pisać, by nie tworzyć zbitku liter, a opowieść, która będzie się nieść?

Możesz się śmiać. Ale tak, jak ty zamierzasz krzyczeć, tak ja nie chcę stać w miejscu. Igranie z ogniem mi nie wystarczy, kiedyś przecież nastąpi moment, w którym nasz taniec będzie miał się ku końcowi. Chcę być gotowa na tę chwilę i mieć coś więcej, niż dawną chwałę oraz milknący aplauz pustych trybun.

Mam nadzieję, że u Ciebie jest mimo wszystko lepiej, że oddychasz pełną piersią, gdzieś, gdzie jest dobrze. Bezpiecznie. F.I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : 0
UROKI : 0
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
Genetyka : Metamorfomag
Aslan - Page 2 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta http://morsmordre.forumpolish.com/f5-powiazania http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Powrót do góry Go down

Re: Aslan [odnośnik]10.10.21 16:34
Przekazał Demimoz
Silly
Jak mijają ci pierwsze miesiące siarczystej zimy? Po sylwestrowej uroczystości ciężko było powrócić do codzienności dni, szczególnie gdy miałam okazję przywyknąć do tak szerokiego grona zacnego towarzystwa. Tessa wydaje się naprawdę dobrą osobą, mam szczerą nadzieję, że uda wam się odnaleźć wspólne zrozumienie nawet mimo ewentualnych przeszkód jakie mogą stanąć na drodze do tego.
Jak twoje samopoczucie? Nic ci nie dolega, ani nie jawi się jako potrzebne? Pozostało mi trochę zapasów z gotowania noworocznego mojej Matki, gdybyście potrzebowali dodatkowego zaopatrzenia, chociażby do wytrwałej pracy inspirującego autora. Ufam, iż nie zaniedbujesz swego wyjątkowego talentu. Powiadają, że historię tworzą zwycięzcy, ale to nieprawda, czynią to bowiem pisarze.
Ronja( nie wiesz )
co czujesz
Choć serce pali się i drga
Nie znasz swych myśli
Choć nie śpisz przez nie całą noc
To wszystko w środku bo, za maską chowasz drugie dno

Ronja Fancourt
Ronja Fancourt
Zawód : magipsychiatra, uzdrowiciel
Wiek : 30/31
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna

to learn what we fear
to learn who we are

OPCM : 10
UROKI : 0
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 25
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarownica
玉兰花
Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t9639-ronja-fancourt https://www.morsmordre.net/t9640-demimoz https://www.morsmordre.net/t9644-zapraszam-na-kozetke#293088 https://www.morsmordre.net/f360-hornchurch-haynes-road-39 https://www.morsmordre.net/t9641-skrytka-bankowa-nr-2194#293080 https://www.morsmordre.net/t9643-ronja-fancourt#293083

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Aslan

Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach