Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Prudence Macmillan (uzupełniam)
AutorWiadomość
Prudence Macmillan (uzupełniam) [odnośnik]19.04.21 19:18
1. Na start banalnie - jaki jest ulubiony kolor Twojej postaci?
Turkusowy. Kojarzy on się jej z oceanem. Uspokaja ją i przenosi do tego, co kocha najbardziej.

2. Wykonaj "w imieniu" swojej postaci test MBTI. Jaki otrzymałeś wynik? Czy się z nim zgadzasz? Dlaczego?
Dyskutant (ENTP-A) Podążaj ścieżkami niebezpieczeństwa, niezależny myślicielu. Wystawiaj swoje pomysły na niebezpieczeństwo kontrowersji. Mów, co myślisz i mniej obawiaj się etykiety wariata niż stygmatu konformisty. A w sprawach, które wydają ci się ważne, za wszelką cenę zabieraj głos i daj się usłyszeć.

Dla Prue najważniejsze jest, aby mieć swoje zdanie na każdy temat. Nie zawsze musi być to opinia, która jest tolerowana przez większość ludzi. Nie boi się mówić co myśli. Często wdaje się w dyskusje, by po prostu pokazać, że jest druga strona medalu. Niekoniecznie musi być to nawet jej zdanie, po prostu zależy jej na tym, aby pokazać, że nic nie jest czarno - białe i czasem warto rozważyć temat na różnych płaszczyznach. Ogromną przyjemność sprawia jej wdawanie się w długie konwersacje, podczas których może pochwalić się wiedzą, szybkim dowcipem, dzięki czemu może dowodzić swoich racji.


3. Jakie marzenie miała Twoja postać w dzieciństwie? Jak widziała swoją przyszłość?
Prudence jako dziecko chciała zostać smoczym jeźdźcem. Napatrzyła się u dziadków z rodu Greengrass na te stworzenia i była nimi zachwycona, marzyła o tym, aby kiedyś przemierzać świat na smoku. Czuć wiatr we włosach i wolność, no i co najważniejsze wzbudzać respekt u innych.

4. Jak wyglądało pierwsze zauroczenie Twojej postaci? Jeżeli jeszcze nie miało miejsca - jak myślisz, jak będzie wyglądać?
...

5. Co o Twojej postaci mówi jej różdżka i w jaki sposób objawiają się u niej te cechy charakteru?
Palisander, kolec jadowy chimery. Palisander jest odpowiedni dla osób podróżujących, rządnych przygód, szukających wyzwań, odkrywców. Prudence od dziecka wykazywała zainteresowanie poznawaniem świata, chętnie eksploruje świat, niczego się nie boi. Pakuje się w kłopoty, jest bardzo ambitna. Kolec jadowy chimer- dla czarodziejów, którzy najpierw atakują, później myślą. Prue jest nieokrzesana, temperamentna, charakteryzuje się szybkim działaniem, nie rozważaniem nad konsekwencjami, więc idealnie się składa.

6. Czy Twoja postać wciąż posiada swoją pierwszą różdżkę? Jeżeli nie - w jakich okolicznościach ją straciła? Jeżeli tak - czy ma do niej sentyment?
Tak, nadal posiada swoją pierwszą różdżkę, nie wyobraża sobie, że mogłaby ją zmienić. Jest w końcu przedłużeniem jej dłoni niemalże.

7. Psidwak czy kuguchar?
Kuguchar, wiadomo, że koty chodzą swoimi ścieżkami, tak samo jest z Prudence, wybór był więc prosty.

8. Czy bogin Twojej postaci ulegał zmianom na przestrzeni lat? Jeżeli tak - dlaczego? Jakie wcześniej przyjmował formy?
Tak, zmieniał się z czasem. Panna Macmillan, jako dziecko bała się ciemności, gdy była młodsza więc ukazywał się jako bezgwiezdna noc. Później zmienił się w Prudence, w sukni ślubnej, bardzo mocno bowiem nie chciała wyjść za mąż i był to jej największy strach po tym, jak skończyła Hogwart. Aktualnie jest to jednak martwy brat- w końcu nie ma nikogo sobie bliższego.

9. W jaki sposób Twoja postać odreagowuje stres?
Znika. Wychodzi wcześnie rano z domu i włóczy się. Uwielbia bliskość natury, spędza długie godziny, spacerując samotnie, po lasach, plażach, wzgórzach. Nie potrzebuje obecności drugiej osoby.

10. Twoja postać jest skowronkiem - lubi wcześnie wstawać i zasypiać, czy sową - późno chodzi spać i późno wstaje?
Prudence jest skowronkiem, chociaż może nie do końca. Późno chodzi spać i wcześnie wstaje. Szkoda jej dnia, na tak mało istotne rzeczy, jak spanie. Uważa, że nie można marnować czasu, nie wiadomo ile go w końcu jeszcze zostało, trzeba więc maksymalnie wykorzystywać możliwości.

11. Jak Twoja postać reaguje na krytykę - zarówno ze strony nieznajomych, jak i bliskich osób?
Prue nie potrafi znieść krytyki. Naburmusza się od razu i demonstruje swoje niezadowolenie. Gdy tylko ma możliwość - kończy rozmowę i idzie w swoją stronę. Ewentualnie prowokuje kłótnie, aby na siłę pokazywać, że tylko jej zdanie jest słuszne.

12. Jakie jest ulubione miejsce Twojej postaci i dlaczego?
Ulubionymi miejscami Prue są małe, nadmorskie wioski. W których nie ma zbyt wielu mieszkańców, nikt bowiem nie przeszkadza jej, kiedy siedzi na plaży i myśli.

13. Czy Twoja postać ma jakieś rytuały - coś, co robi każdego dnia, np. przed wyjściem z domu lub pójściem spać? Jakie?
Przed spaniem zawsze czyta. Kiedy wstaje, zawsze wychodzi choć na chwilę na balkon, aby zaczerpnąć świeżego powietrza.

14. Co przyczyniło się do tego, że Twoja postać posiada takie a nie inne poglądy polityczne?
Została wychowana w ten sposób. Prudence od małego była uczona szacunku do drugiej osoby. Przez lata edukacji i pracy spotkała wiele ciekawych osób, o różnym pochodzeniu, zresztą, kto pyta, czy czyjaś matka jest mugolem? Dla niej najistotniejsze jest to, co druga osoba ma w głowie, a nie jaka krew płynie w jej żyłach.

15. Dlaczego amortencja Twojej postaci ma akurat taki zapach?
Prudence kocha wszystko, co jest związane z wodą. Nic więc dziwnego, że jej amortencja to zapach morskiej bryzy. Dlaczego rum? Bo wypiła litry podczas swoich morskich tułaczek.

16. Czy Twoja postać dobrze wspomina szkołę? Dlaczego? Jeżeli była uczniem Hogwartu lub Beauxbatons - czy uważała, że pasuje do swojego domu?
Prudence uwielbiała czasy Hogwartu. Poznała tam wielu ciekawych ludzi, z którymi zresztą ma kontakt do dzisiaj. Pasowała jak ulał do domu Gryfa, wraz z innymi pakowała się w kłopoty, odkrywała tajemnice zamku i broniła słabszych!

17. Jak w mimice Twojej postaci odbija się jej zażenowanie?
Jej policzki przybierają kolor buraczany, odwraca wzrok.

18. Czy Twoja postać ma zwierzęta? Czy miała je w przeszłości? Jeżeli tak - jakie? Jaki jest jej stosunek do zwierząt?
...

19. Czy Twoja postać dba o swój wygląd? Jak najczęściej się prezentuje? Jaką ma postawę, fryzurę, ubiór? Czy przykłada do niego wagę?
...

20. Jakie złe wspomnienia wywołują spotkania z dementorami u Twojej postaci? Jeżeli nigdy nie miała z nimi do czynienia - jak myślisz, jakie by one były?
...

21. O czym śni Twoja postać? Czy śpi spokojnie, może ma koszmary, a może nigdy nie potrafi zapamiętać swoich sennych wizji?
...

22. Czy Twoja postać posiada jakieś charakterystyczne odruchy, mimowolne gesty, nerwowe tiki? Jeśli tak - jakie? W jakich sytuacjach się objawiają?
...

23. Jak na przestrzeni lat zmieniała się relacja Twojej postaci z najbliższą rodziną? Co było tego powodem?
...

24. Jaki alkohol najbardziej lubi Twoja postać i dlaczego? A może w ogóle nie lubi pić?
...

25. Jaki jest stosunek Twojej postaci do innych klas społecznych oraz osób o innej czystości krwi?
...

26. Co czyta Twoja postać przed snem? A może wcale nie czyta, a robi coś innego?
...

27. Jak wyobrażasz sobie swoją postać za dwadzieścia lat?
...

28. Czy Twoja postać posiada przedmiot - może pamiątkę - do którego ma wielki sentyment? Jeśli tak, czym on jest?
...

29. Podaj jedną decyzję, która miała największy wpływ na to, kim obecnie jest Twoja postać. Czy Twoja postać podjęłaby ją ponownie, znając już konsekwencje?
...

30. Co dokładnie sądzi Twoja postać o czarnej magii?
...

31. Czy Twoja postać przeklina? Jeżeli tak - jakich wulgaryzmów używa najczęściej?
...

32. Co najbardziej lubi w sobie Twoja postać - i dlaczego?
...

33. Czego najbardziej nie lubi w sobie Twoja postać - i dlaczego?
...

34. Jaki charakter pisma posiada Twoja postać? Czy przykuwa uwagę do tego, jak pisze, a może czyni to niedbale?
...

35. Czy Twoja postać posiada poczucie humoru? Jeżeli tak - jak byś je krótko opisał?
...

36. Jak myślisz, jakie wrażenie sprawia Twoja postać na obcych - swoją postawą, mimiką, tym, co mówi i w jaki sposób?
Wzbudza zaufanie. Jest drobna, postury dziecka. Na jej twarzy zawsze maluje się uśmiech, potrafi zachęcić do rozmowy. Stara się zagadywać każdego, kogo spotka na swej drodze.

37. Jaki jest stosunek Twojej postaci do dzieci? Jeżeli nie posiada własnych - czy chciałaby je mieć: teraz, kiedyś?
Uważa, że dzieci to naprawdę ciekawe istoty. Ceni je za otwartość myślenia, kreatywność. Sama kiedyś chciałaby mieć dzieci, może już całkiem niedługo? W końcu zegar biologiczny tyka.

38. Jaki Twoja postać ma głos - niski, wysoki, chrypliwy, lekko piskliwy? Mówi w sposób znudzony, wiecznie obojętny, czy może śpiewająco? Nie boi się mówić głośno czy może eterycznie szepcze - nawet wtedy, gdy nikt jej nie podsłuchuje?
Prudence ma niski, zachrypnięty głos. Kiedy mówi, wydaje się, że ciągle jest czymś podekscytowana. Dosyć często podnosi głos i demonstruje swoje własne zdanie.

39. Jeżeli Twoja postać mogłaby zmienić jedną rzecz ze swojej przeszłości, zapobiec jakiemuś wydarzeniu, podjąć inaczej jakąś decyzję - co by to było?
...

40. Jak myślisz - jak zginie twoja postać?
...


I am the storm and I am the wonder
And the flashlights nightmares
And sudden explosions
Prudence Macmillan
Zawód : Specjalista ds. morskich organizmów
Wiek : 26/27
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
With wild eyes, she welcomes you to the adventure.
OPCM : 14
UROKI : 11
ALCHEMIA : 2
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 11
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 8
SPRAWNOŚĆ : 7
Genetyka : Czarodziej
Prudence Macmillan (uzupełniam) D36cb059e33df5c9cc27b3102f0bf437286d1298
Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t9686-prudence-macmillan https://www.morsmordre.net/t9710-limbo https://www.morsmordre.net/t9701-syrenka https://www.morsmordre.net/f143-kornwalia-puddlemere-dwor-macmillanow https://www.morsmordre.net/t10646-skarpeta-pru https://www.morsmordre.net/t9860-prudence-macmillan#298534
Prudence Macmillan (uzupełniam)
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach