Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Fumea
AutorWiadomość
Fumea [odnośnik]12.08.15 18:43
First topic message reminder :Fumea
Sowa. Chwila, jaka sowa? Aaa, sowa!
No tak, ostatecznie zdecydowałem się na zakup własnej sowy, tuż przed wyjazdem do Stanów. I szczerze, to nie żałuję. Fumea jest sową bardzo energiczną i mądrą, która okazała się być idealnym kompanem dla mej niespokojniej duszy. Na dodatek też lubi ciastka.


Wzór listu:
[bylobrzydkobedzieladnie]
Ostatnio zmieniony przez Alexander Farley dnia 02.08.19 20:22, w całości zmieniany 7 razy
Alexander Farley
Zawód : Uzdrowiciel
Wiek : 22
Czystość krwi : Zdrajca
Stan cywilny : Zaręczony

Alex, you gotta fend for yourself

OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
Fumea - Page 6 9545390201fd274c78230f47f1eea823
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t927-alexander-farley https://www.morsmordre.net/t999-fumea https://www.morsmordre.net/t937-lubisz-moze-teatr#4917 https://www.morsmordre.net/f223-dolina-godryka-kurnik https://www.morsmordre.net/t3768-skrytka-bankowa-nr-277 https://www.morsmordre.net/t979-a-selwyn#5392

Re: Fumea [odnośnik]07.02.19 0:59
Przeczytaj Artur Longbottom
Drogi Alexandrze, pozwól, że od razu przejdę do rzeczy. Chciałbym Ci podziękować za pomoc udzieloną mi oraz mojej żonie tego dnia. Bez Ciebie sprawy mogłyby przyjąć znacznie bardziej tragiczny obrót. Dowiodłeś swojej odwagi i umiejętności, jasno pokazując, że (wybacz kolokwialne określenie, które nie przystoi dżentelmenowi, ale ono najlepiej się teraz nadaje) masz jaja.

Jeśli potrzebowałbyś mojej pomocy - nie wahaj się.

PS. Nie wymyśliłbym lepszego zdania aktywującego świstoklik.

Pozdrawiam,   Artur Longbottom


[bylobrzydkobedzieladnie]


Ostatnio zmieniony przez Artur Longbottom dnia 06.03.19 17:38, w całości zmieniany 3 razy
Artur Longbottom
Zawód : Rebeliant
Wiek : 27
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Wdowiec
Tylko w milczeniu słowo,
tylko w ciemności światło,
tylko w umieraniu życie:
na pustym niebie
jasny jest lot sokoła
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Fumea - Page 6 Tumblr_n8cqa3m4uo1r9x5ovo5_250
Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t6321-artur-longbottom https://www.morsmordre.net/t6433-merlin#164095 https://www.morsmordre.net/t6379-przekonaj-mnie https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t6850-skrytka-bankowa-nr-1487 https://www.morsmordre.net/t6391-artur-longbottom#162495
Re: Fumea [odnośnik]06.03.19 13:21
Przeczytaj Percival Blake
Alexandrze, wybacz mi, że wysyłam ten list tak późno - nie chciałem kreślić słów podziękowania w pośpiechu, a ostatnie dni, niestety, okazały się dla mnie wyjątkowo chaotyczne. Podejrzewam, że akurat Tobie nie muszę tłumaczyć, dlaczego - aczkolwiek mam nadzieję, że nowa rzeczywistość mimo wszystko traktuje Cię łagodniej.

Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, jak wiele znaczyła dla mnie Twoja pomoc - w Stonehenge i później - ale tak czy inaczej, chciałbym Ci za nią podziękować. Szczerze, nie z wymuszonej grzeczności (ta zresztą może i przystoi lordom, ale mnie - już nie); być może to, co wtedy dla mnie zrobiłeś, było dla Ciebie zaledwie oczywistym i naturalnym odruchem dobrego człowieka, jednak w moim świecie spontaniczne akty bezinteresownej życzliwości nigdy nie były czymś, co ośmieliłbym się brać za pewnik. W żaden sposób również na nie nie zasłużyłem, i chciałbym, byś wiedział, że jestem tego świadomy: że pomagając mi, postawiłeś na szali własne bezpieczeństwo, wiedząc, że człowiek, którego ratujesz, ma na sumieniu rzeczy niewybaczalne. Dziękuję Ci również za późniejszą rozmowę, mam nadzieję, że nie znużyłem Cię nią zbyt mocno.

W tej chwili chyba niewiele mogę zrobić by Ci się odpłacić, obiecuję jednak zrobić wszystko co w mojej mocy, byś nie żałował swojej decyzji. Jeżeli natomiast kiedykolwiek znajdziesz się w potrzebie, wiedz, że mam u Ciebie niespłacony dług wdzięczności - a tych nie mam w zwyczaju traktować lekko.

Razem z listem przesyłam Twoje ubrania, w razie gdybyś był w jakiś sposób do nich przywiązany; są bardzo wygodne, ale chyba nie do końca w moim stylu.

Bądź zdrów,
Percy


but the blood on my hands
scares me to
deathOstatnio zmieniony przez Percival Blake dnia 06.04.19 18:12, w całości zmieniany 1 raz
Percival Blake
Zawód : dowódca grupy smoczych łowców w peak district
Wiek : 34
Czystość krwi : Zdrajca
Stan cywilny : Kawaler

are we destined
to burn
or will we last the night?


OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t1517-percival-nott https://www.morsmordre.net/t1542-tatsu https://www.morsmordre.net/t1531-percy https://www.morsmordre.net/f203-kornwalia-sennen https://www.morsmordre.net/t3560-skrytka-bankowa-nr-416#62942 https://www.morsmordre.net/t1602-percival-nott
Re: Fumea [odnośnik]11.03.19 11:05
17.10 Sophia Carter
Alex, Na początku chcę ci podziękować za dostarczenie do Munga. Uzdrowiciele mnie połatali, czuję się dobrze i opuściłam szpital możliwie szybko. Nie w moim stylu jest wylegiwanie się bezczynnie, gdy tyle pracy czeka i podejrzewam, że masz podobnie. Chcę też zapytać, co z wami – zająłeś się odpowiednio Louisem? Nic mu nie jest? I co stało się z Polarem? Uzdrowiciel niestety niewiele wiedział, nie wiem też, co z Verą i resztą.
Naprawdę dobrze walczyło się u twojego boku z tą mocą. Mam nadzieję, że miejsce po warsztacie rzeczywiście będzie już bezpieczne i okoliczni mugole nie ucierpią w żaden sposób. Chcę jednak wiedzieć, co działo się z wami już po wszystkim.
Sophia Carter


I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
Fumea - Page 6 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta http://morsmordre.forumpolish.com/f5-powiazania http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Fumea [odnośnik]12.03.19 14:24
Rineheart
Alex, Oczywiście, że wchodzę. Głupio się pytasz. Przy okazji opowiesz mi, jak tam faktycznie było w Stonehenge. Miejsce? Bo na wieczorową porę jak najbardziej się zgadzam.

PS Tak się zaprasza na randki? Jackiepora, żebyś ty powstał i biegł, chociaż ty nie wiesz,
gdzie jest cel i brzeg,
ty widzisz tylko, że
ogień świat pali
Jackie H. M. Rineheart
Zawód : zbrodniarz wojenny
Wiek : 26
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
our souls speak
as loud as
the thunder upon
our heads

OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica
Fumea - Page 6 OUREPPN
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t5414-jackie-rineheart#122455 https://www.morsmordre.net/t5418-kluska-jackie https://www.morsmordre.net/t5419-jackie-boy https://www.morsmordre.net/f205-opoka-przy-rzece-wye-walia https://www.morsmordre.net/t5423-skrytka-bankowa-nr-1349 https://www.morsmordre.net/t5424-jackie-rineheart
Re: Fumea [odnośnik]13.03.19 18:12
Przeczytaj Benjamin
Alex,
zadziwiająco dobrze Ci to myślenie wyszło, brachu. I mądrze napisałeś, wiele zdań trafiło w samo sedno, nie będę ich więc powtarzał, ale wiedz, że też sądzę, że Zakon potrzebuje Percivala a Nott Blake Zakonu. Zrobił coś niesamowitego, żałuje, że mnie w tym Stosie Hengów nie było, ale i tak rozpiera mnie duma, że mogę go nazywać swoim przyjacielem.

Uważam też, że nie ma na co czekać. Mam wątpliwości co do Rinehearta, na ostatnim spotkaniu Zakonu pokazał się raczej z niezbyt logicznej strony, wiek też nie zawsze idzie w parze z rozumem. Chyba, że mówimy o Jackie, wtedy nie mam żadnych zastrzeżeń. A jeśli upierasz się przy Kieranie...ręczysz za niego? Za to, że nie będzie nam bruździł?

I...moglibyśmy porozmawiać z Percivalem u Ciebie albo w jakimś innym, bezpiecznym, zaufanym miejscu? Chociażby jutro.

Napiszę do Skamandera i Brendana, mimo wszystko uważam, że powinni wiedzieć, zwłaszcza Samuel. Gwardziści muszą trzymać się razem.

Ben


Make my messes matter, make this chaos count.
Benjamin Wright
Zawód : eks-gwiazda quidditcha, nadzorca w smoczym rezerwacie
Wiek : 33
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
may the bridges I burn
light the way
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Fumea - Page 6 2548bf6970f74d0d9594e17b72bc2037
Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t656-benjamin-wright https://www.morsmordre.net/t683-smok#2087 https://www.morsmordre.net/t3555-nokturnowa-rubryka-towarzyska#62778 https://www.morsmordre.net/f203-kornwalia-sennen https://www.morsmordre.net/t4339-skrytka-bankowa-nr-178#92647 https://www.morsmordre.net/t1416-jaimie-wright
Re: Fumea [odnośnik]15.03.19 23:48
4 listopada Charlene Leighton
Alexandrze, Vera od połowy października nie daje znaku życia, żaden z listów które wysłałam nie wrócił z odpowiedzią. Naprawdę wiesz, co się z nią dzieje? Pragnę się tego dowiedzieć, bo od dłuższego czasu nie mogę zasnąć spokojnie zastanawiając się, dlaczego nie wróciła do domu, dlatego pojawię się u Ciebie jeszcze dziś, więc proszę, spodziewaj się mnie wkrótce. Zależy od tego, jak szybko Błędny Rycerz pokona dystans między Londynem a Doliną Godryka.
Oczywiście dochowam niezbędnych środków ostrożności. Mam nadzieję że niedługo porozmawiamy w cztery oczy,
Charlene Leighton


I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
Fumea - Page 6 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta http://morsmordre.forumpolish.com/f5-powiazania http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Fumea [odnośnik]16.03.19 13:52
Przeczytaj 7 listopada 1956
Szanowny panie Farley, Nazywam się Gwendolyn Grey i w trakcie mojej wizyty w Szpitalu Świętego Munga zostałam poinstruowana, aby napisać do Pana w celu umówienia się na wizytę z powodu Pana specjalizacji.
Muszę przyznać, że mój problem jest raczej drobny i mam nadzieję, że nie zabiorę Panu zbyt wiele czasu. W normalnej sytuacji zapewne rozwiązałabym go razem z bliskimi, niestety ci przebywają za granicą i muszę przyznać, że jestem w nim dość osamotniona.
W jakim dniu mogę się u Pana stawić? Moja praca pozwala mi na w miarę swobodne dostosowanie się do Pana terminów.


Łączę wyrazy szacunku,
Gwendolyn GreyList został napisany bardzo starannym i dość ozdobnym pismem. Sowa, która przyniosła list miała jedną nóżkę ubrudzoną odrobiną farby.


Przypominała sobie, że Jaskółka porównywała śnienie do ogrodu, mówiła, że można dzięki niemu choć na chwilę opuścić więzienie, naprawdę
poczuć niebo.
Gwendolyn Grey
Zawód : malarka, ilustratorka "Czarownicy"
Wiek : 21
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Panna
Bo tylko tak idzie wytrzymać: śmiejąc się z ponurych zdarzeń. A im chętniej się mnożą, tym częściej należy się śmiać.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica
Za rogiem zawsze będzie czyhał jakiś nowy koszmar
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t5715-gwendolyn-grey-budowa https://www.morsmordre.net/t5762-varda https://www.morsmordre.net/t5761-gwen-grey#135984 https://www.morsmordre.net/f143-kornwalia-puddlemere-dwor-macmillanow https://www.morsmordre.net/t5764-skrytka-bankowa-nr-1412#135988 https://www.morsmordre.net/t5763-gwen-grey#135987
Re: Fumea [odnośnik]18.03.19 22:40
Przeczytaj Lucinda Selwyn
Drogi Alexie, wiem, że niczego byśmy nie zmienili. Czułam, że takie spotkanie nie może skończyć się dobrze. Jest wystarczająco dużo złości i braku tolerancji w tych ludziach by podejrzewać coś innego. Wiem, że zrobiłeś wszystko by prawda nie ucichła, ale niestety tak czy tak właśnie to się wydarzyło. Na to także nie mieliśmy wpływu. Będzie nam teraz wszystkim ciężej, ale to wcale nie znaczy, że nic więcej się nie da zrobić. Może właśnie będzie odwrotnie. Może teraz już nic nie będzie nas blokować, bo skończymy z oglądaniem się za siebie, za swoją przeszłością. Cieszę się, że postąpiłeś tak jak postąpiłeś i cieszę się tym, że nie masz sobie nic do zarzucenia. Naprawdę nie powinieneś mieć.

Szczerze mówiąc też się w ostatnich dniach nad tym zastanawiałam. Doskonale widzimy teraz, że lepszych i gorszych nie dzieli krew. Nikt nie jest idealny i nikt nie powinien za takiego uchodzić. Ja nigdy nie czułam się w żadnym stopniu lepsza, a jedynie z szacunku do historii naszej rodziny starałam się swoim zachowaniem nie przynieść im wstydu, a to przecież także nie jest naturalne dla szlachcica, a jedynie dla człowieka. Może kiedy to wszystko się skończy ludzie będą mieć dość podziałów i zapomną o tym by w jakikolwiek sposób się kategoryzować.

Uważaj na siebie proszę. Będę czekać.


całuję,

Lucy


Ignis non exstinguitur igneThat is our great glory, and our great tragedy
Lucinda Hensley
Zawód : łamacz klątw i uroków & poszukiwacz artefaktów
Wiek : 28
Czystość krwi : Zdrajca
Stan cywilny : Panna
hope for the best, but prepare for the worst
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Fumea - Page 6 Tumblr_on19yxR5PA1tj4hhyo2_500
Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t3072-lucinda-lynn-selwyn https://www.morsmordre.net/t3145-sennett#51834 https://www.morsmordre.net/t3144-chodzcie-chodzcie-do-mnie#51829 https://www.morsmordre.net/f104-szkocja-kres-w-john-o-groats https://www.morsmordre.net/t4137-skrytka-bankowa-nr-806#82308 https://www.morsmordre.net/t3214-lucinda-selwyn#55539
Re: Fumea [odnośnik]19.03.19 15:22
Masz wiadomość!Hannah Wright
Alex,jak się czujesz? Wiem, że w perspektywie ostatnich zdarzeń to niefortunne pytanie, ale chciałabym mieć pewność, że u Ciebie wszystko w porządku. Na tyle, na ile można to dziś określić, biorąc pod uwagę to, co się dzieje.

Przykro mi z powodu Twoich bliskich, wiem, że to zawód i to taki, który boli najbardziej. Ale masz inną rodzinę, która nigdy nie zrobi Ci tego, co oni, która będzie Cię wspierać i chronić, tak jak ty chronisz innych. Pamiętaj o tym i jeśli byłoby coś, co mogłabym dla Ciebie zrobić nie wahaj się pisać.

Nie chcę trzymać się z daleka, Alex, ani biernie czekać aż sytuacja się powtórzy. To nie musiałam być ja. To mogła być Lucinda, Jackie, Tonks, Josie. Każda inna. I choć wierzę w ich siłę i moc, sądzę, że z tym potworem żadna nie miałaby szans. Tak jak Ty widziałes potęgę Sam Wiesz Kogo i nie możesz wątpić w horror, jaki ze sobą niesie, tak jak nie mogę oprzec się wrażeniu, że nie widziałam nigdy okrutniejszego i potężniejszego czarodzieja od Rosiera. A jeśli Sam Wiesz Kto bije go na głowę, to nie chce nawet myślec o tym, ze jesteśmy zgubieni. I ktoś musi coś z tym zrobić. Wiem, że jestem nikim i nie dobiorę się skurczybykowi do skóry, ale jeśli moje działanie może mu zaszkodzić to nawet nie będę się wahać.

Pamiętam. Nawet nie wiesz, jak jestem Ci wdzięczna.

HannahLike a river flows
Surely to the sea
Darling, so it goes
Some things are meant to be

Hannah Wright
Zawód : Wytwórca mioteł
Wiek : 27
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna


take me back to the night we met


OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Fumea - Page 6 Tumblr_oxmjfhKUXW1u5i578o4_r1_400
Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t5207-hannah-wright https://www.morsmordre.net/t5219-poczta-hani https://www.morsmordre.net/t5220-hania https://www.morsmordre.net/f343-baker-street-221b https://www.morsmordre.net/t6218-skrytka-bankowa-nr-1286 https://www.morsmordre.net/t6213-h-wright
Re: Fumea [odnośnik]29.03.19 12:10
3.12 Tonks
Alex wieść o tym, że nie mam nogi z pewnością już do ciebie dotarła - jeśli nie, właśnie cię o tym informuję. Eileen poinformowała mnie, że eliksir stworzył brakującą kończynę, potrzebuję kogoś do transplantacji nogi.

Mam nadzieję, że jest to możliwe, bo Brendan nastraszył mnie ostatnio trochę. A z pewnością konieczność funkcjonowania z protezą obniży możliwości płynące z mojego daru
Chciałabym cię prosić o przeprowadzenie zabiegu.
Daj znać.


Tonks -And oh, stupid things I do. I'm far from good, it's true. But still, I find you
next to me.
Justine Tonks
Zawód : Rebeliantka
Wiek : 29
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Panna
The gods will always smile on brave women.
Like the valkyries, those furies who men fear and desire.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
Fumea - Page 6 Just6
Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t3583-justine-just-tonks https://www.morsmordre.net/t3653-baron#66389 https://www.morsmordre.net/t3649-just-tonks https://www.morsmordre.net/f177-wybrzeze-exmoor-somerset-wrzosowa-przystan https://www.morsmordre.net/t4284-skrytka-bankowa-nr-914#89080 https://www.morsmordre.net/t3701p15-just-tonks
Re: Fumea [odnośnik]07.04.19 20:04
Frederick Fox1956
Farley,Wybacz, że z nazwiska, ale staram się przyzwyczaić do jego nowego brzmienia zarówno w mowie jak i w piśmie.

Twoja wiadomość jest mocno alarmująca, niestety Fumea odnalazła mnie dzień po tym, jak napisałeś list - nic dziwnego, musiała gnać za mną aż do Irlandii. Chciałbym Ci pomóc, ale jestem tu uziemiony przez kilka najbliższych dni w związku z pracą. Nie porzucę swoich obowiązków. Możesz odwiedzić mnie tutaj, jeśli uda Ci się dostać świstoklika, wieczory mam wolne od pracy. Na pewno znajdziemy jakieś miejsce, gdzie uda się spokojnie porozmawiać, choć z pewnością nie będzie to oberża, w której wynająto mi pokój. Smród jest tutaj niesamowity, jakby gdzieś trzymali trupa.

Cokolwiek się nie wydarzyło - zachowaj zimną krew. Przeszedłeś już wiele, a każda kolejna blizna uczyniła Cię silniejszym. Wiesz kim jesteś. Co przyrzekłeś, a czego się wyrzekłeś.

FoxKundle, odmieńcy, śmieci, wariaci,
obywatele degeneraci,
ej, duszy podpalacze,
Róbmy dym
Frederick Fox
Zawód : Rebeliant
Wiek : 33 (36)
Czystość krwi : Zdrajca
Stan cywilny : Kawaler
fire is catching
and if we burn
you burn with us
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
Fumea - Page 6 Giphy
Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t2155-frederick-fox#32552 https://www.morsmordre.net/t2178-poczta-fryderyka#33148 https://www.morsmordre.net/t2176-fantastic-mr-fox#33126 https://www.morsmordre.net/f413-devon-lisia-nora https://www.morsmordre.net/t3769-skrytka-bankowa-nr-605#69393 https://www.morsmordre.net/t2332-freddie-fox#35856
Re: Fumea [odnośnik]10.05.19 20:57
Otwórz liścik Isabella Selwyn
Najmilszy Alexie! Nie mogę już dużej powstrzymywać słów. Skrycie marzę o tym, by w dzikim tańcu piorunów nie zagubił się ten mój mały liścik. Och, nie śmiem spytać, gdzie jesteś. Wierzę, że odnalazłeś swoje miejsce w tym przedziwnym świecie i mieszkasz wśród przyjaciół. Wokół dzieje się tyle niezrozumiałych rzeczy, a ja coraz mocniej odczuwam brak Twego towarzystwa. Chciałabym móc znów z Tobą porozmawiać, upewnić się, że czujesz się dobrze. Nie rozumiem mroku tych decyzji, a ściany domu wydają się tak obce i zimne.
Proszę, podaruj mi choć najmniejszy znak, małą iskrę, która dowiedzie, że nie zgasłeś.

Oddana  
Isabella
Isabella Cattermole
Zawód : Stażystka w lecznicy
Wiek : 22
Czystość krwi : Zdrajca
Stan cywilny : Zaręczona
Najmilszy sercu jest prawdziwy w nim pożar.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica
Fumea - Page 6 A8172ec5839139146051f7b54e49c5d0
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7405-isabella-selwyn https://www.morsmordre.net/t7416-iskierka https://www.morsmordre.net/t7414-bardzo-nieprzykladna-lady#202782 https://www.morsmordre.net/f84-boreham-palac-beaulieu https://www.morsmordre.net/t7417-skrytka-bankowa-nr-1810#202799 https://www.morsmordre.net/t7415-isabella-selwyn
Re: Fumea [odnośnik]12.05.19 21:18
Przeczytaj 21 XII
Drogi Alexandrze, mam nadzieję, że Sabrina odnalazła Cię w dobrym zdrowiu i masz się dobrze. Jak upływa Ci staż w szpitalu? Czy już jesteś bliski ukończenia? Pamiętam swój tak dobrze, jakby to było wczoraj.

Z okazji świąt Bożego Narodzenia chciałabym życzyć Ci wszystkiego dobrego. Dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności i spokoju. Niech te święta upłyną w rodzinnej spokojnej i szczęśliwej atmosferze.

Przywiązałam do nóżki Sabriny małą paczuszkę, mam nadzieję, że nie zgubiła jej w tej wichurze.

Wesołych świąt!

Z pozdrowieniami,
Fumea - Page 6 P4cPxHV


Sowa przyniosła też paczkę z domowej roboty ciastkami z powidłami i szklaną choinkową bombką w kolorze błękitnym z namalowanym nań feniksem.
Poppy Pomfrey
Zawód : pielęgniarka w Hogwarcie
Wiek : 25 lat
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
nie prze­czu­łam w głę­bi snu,
że je­że­li gdzieś jest pie­kło,

to tu

OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica
 Rozważna i romantyczna
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t4756-poppy-pomfrey#101735 https://www.morsmordre.net/t4768-listy-do-poppy#102037 https://www.morsmordre.net/t4767-siostra-poppy#101999 https://www.morsmordre.net/f322-woodbourne-avenue-13-7 https://www.morsmordre.net/t4787-skrytka-bankowa-nr-1224#102337 https://www.morsmordre.net/t4784-poppy-pomfrey#102285
Re: Fumea [odnośnik]14.05.19 21:42
Otwórz liścik Isabella Selwyn
Mój drogi, tak wielką radość przyniosły mi Twe słowa. Zagubione braterskie dusze zawsze się odnajdą w tym morzu dzikich kropel.  
Wiele myśli próbuje się wydostać z mej głowy i wkraść na ten pergamin, ale poczekam. Choć to takie niewdzięczne zajęcie. Nic dziwnego, że nie zdołałam odnaleźć Cię pośród mijanych w świecie twarzy. Boję się wierzyć w cokolwiek, ale najmocniej wierzę w Ciebie.

Za dwa dni przyjeżdżamy do Londynu. Jakże miło będzie spędzić wiele długich chwil pośród najpiękniejszych dzieł... Szkoda, że nigdy nie mogłeś ujrzeć Hogwartu.

Tęsknię
Bella
Isabella Cattermole
Zawód : Stażystka w lecznicy
Wiek : 22
Czystość krwi : Zdrajca
Stan cywilny : Zaręczona
Najmilszy sercu jest prawdziwy w nim pożar.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica
Fumea - Page 6 A8172ec5839139146051f7b54e49c5d0
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7405-isabella-selwyn https://www.morsmordre.net/t7416-iskierka https://www.morsmordre.net/t7414-bardzo-nieprzykladna-lady#202782 https://www.morsmordre.net/f84-boreham-palac-beaulieu https://www.morsmordre.net/t7417-skrytka-bankowa-nr-1810#202799 https://www.morsmordre.net/t7415-isabella-selwyn
Re: Fumea [odnośnik]22.06.19 0:06
Archibald Prewett
Drogi Alexie!Mam zaszczyt zaprosić Ciebie wraz z Charlotte na uroczyste przyjęcie wigilijne, które odbędzie się oczywiście 24 grudnia 1956 roku oraz na jeszcze bardziej uroczyste otwieranie prezentów dnia następnego. W zasadzie nie przyjmuję odmowy, obecność w Weymouth tego dnia jest obowiązkowa. Wigilię spędzimy w gronie najbliższych, natomiast w pierwszy dzień świąt będziesz miał okazję spotkać się z niezapomnianą ciotką Brunhildą.

Do zobaczenia za parę dni!

PS. Miriam kazała Wam życzyć Wesołego Kociołka. A.


Don't pay attention to the world ending. It has ended many times
and began again in the morning

Archibald Prewett
Zawód : nestor toksykolog
Wiek : 31
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
Britannia,
You’re so vane
You’ve gone insane
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t4341-fluvius-archibald-prewett https://www.morsmordre.net/t4550-baldomero#96909 https://www.morsmordre.net/t4548-lord-prewett#96903 https://www.morsmordre.net/f77-weymouth-siedziba-rodu-prewett https://www.morsmordre.net/t4910-skrytka-bankowa-nr-1115#106844 https://www.morsmordre.net/t4549-fluvius-archibald-prewett#96904

Strona 6 z 12 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

Fumea
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach