Wydarzenia


Ekipa forum
Afelandra Lovegood - coming soon.
AutorWiadomość
Afelandra Lovegood - coming soon. [odnośnik]21.09.15 21:33

Afelandra Oktavia Lovegood

Data urodzenia: 13 maja 1935 rok
Nazwisko matki: Vablatsky
Miejsce zamieszkania: Nieduża posiadłość za Londynem
Czystość krwi: Czysta ze skazą
Zawód: Pałkarz w drużynie Harpii z Holyhead, na pewno nie będzie sprzedawać herbaty!
Wzrost: 168 cm
Waga: 55kg
Kolor włosów: Brązowe
Kolor oczu: Niebieskie
Znaki szczególne: Kilka siniaków, to z pewnością; pieprzyk w okolicy żeber oraz pod kolanem; wbrew własnej woli pachnie mieszanką herbaty z ziemią...


Byłam, ale jednak do pewnego czasu nie było mnie. Nigdy nie wiedziałam kim jestem, nie wiem też do tej pory. Kiedy się urodziłam, nie zrobiłam na nikim większego wrażenia – drobna dwu i pół kilogramowa dziewczynka, która odziedziczyła kilka cech po rodzicach – najzwyklejsza ze zwykłych. Nie chciałam być nikim specjalnym, do czasu oczywiście. Z czasem każdy zaczyna snuć wygórowane wizje samego siebie. Mama zawsze opowiadała mi o tym jak bardzo różniłam się od bliźniąt, o tym jakie wrażenie wywarłam na naturze – ja natomiast uznawałam to za ogromny brak komentarza ze strony Matki Natury. Kiedy rodziły się bliźnięta wszystko wokół grzmiało, drżało – kiedy na świat przyszłam ja - całą okolicę pożerała sroga cisza. Nie mam tego nikomu za złe, nie przeszkadzało mi to, że nie rzucałam się w oczy dopóki nie zorientowałam się, że mama zrujnowała mi życie. Kto normalny nazywa swoją córkę Afelandra i ma nadzieję, że owa córka bez większych problemów przebrnie przez życie? Wystarczającym problemem był fakt, że nikt nigdy nie wiedział czy ma do czynienia z człowiekiem, a może jednak ze skrzatem domowym. Dostojna Afelandra miała jednak głębsze korzenie, dosłownie. Rodzice przywieźli z podróży poślubnej w Brazylii kwiat afelandry. Symbolika miesiąca miodowego moich rodziców miała być ze mną do końca życia i wierzcie mi, gdyby była to Lilia, Róża czy nawet Petunia, byłabym w stanie to przeżyć. Bardzo kocham swoich rodziców, naprawdę. Nikt nigdy nie zrobił dla mnie tyle ile zrobili oni.




Patronus: Zając to królewskie zwierzę - ciężko je złapać, do przygotowania z niego potrawy trzeba mieć niebywałe umiejętności. Choć wygląda delikatnie i niewinnie, jest zwierzęciem silnym, zawziętym, szybkim ale dość płochliwym. Podobnie jest z Afelandrą: ciężko ją usidlić, zatrzymać w miejscu, wciąż ucieka z zamkniętych przestrzeni. Trzeba mieć do niej dobre podejście, inaczej, sprawa jest przegrana. Jest niezwykle szybka w swoich działaniach oraz płochliwa kiedy w grę wchodzi nieznane. Długie uszy, brak podejścia do sów oraz uczulenie na koty nie mają tu żadnego znaczenia...










 
6
3
5
0
0
0
8


Wyposażenie

Miotła bardzo dobrej jakości, sowa, różdżka, 7 punktów do statystyk



Gość
Anonymous
Gość
Afelandra Lovegood - coming soon.
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach