WydarzeniaLogin:

Hasło:
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Share
 

 Poszukiwani

Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Mistrz gry
Mistrz gry

Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ELIKSIRY : 99
LECZENIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Poszukiwani Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500

Poszukiwani Empty
PisanieTemat: Poszukiwani   Poszukiwani I_icon_minitime15.04.15 12:55

Poszukiwani

Temat służy poszukiwaniom postaci w jakiś sposób istotnej dla Twojej. Pamiętamy, że na poszukiwana gólne ("szukam przyjaciół") i mało skonkretyzowane ("szukam kogokolwiek kto mnie polubi") przeznaczone jest subforum relacji, na którym podobną propozycję można wysunąć w stosunku do co drugiej postaci. Poszukiwania "kogokolwiek kto będzie miał na nazwisko tak samo jak ja" również odradzamy.

Zasady poszukiwań
1. Do 7. dnia każdego miesiąca realnego prosimy o aktualizację poszukiwań poprzez pozostawienie na nich świeżej daty.
2. Jedna postać może umieścić w tym wątku tylko jedną wiadomość - celem dodania świeższych poszukiwań należy edytować poprzednią.
3. Niedozwolone jest podbijanie poszukiwań.

Eden
Twoje poszukiwania długo wiszą i nie możesz znaleźć odpowiedniej osoby? Możesz wyjść poza forum i poszukać postaci wśród miłośników rozgrywki tego typu na Edenie.

Kod
Nie jest obowiązkowy.

Kod:
<div class="pdiv"><span class="ptyt" style="color:#755353">TYTUŁ</span><span class="ptekst">TEKST 1</span><img src="link do obrazka" class="pobr"> <img src="link do obrazka" class="pobr"> <img src="link do obrazka" class="pobr"> <span class="ptekst">TEKST 2</span><span class="paka">
DŁUŻSZY TEKST
</span></div>
<hr id="p">
<span class="pdata">aktualne/nieaktualne/rezerwacja
data ostatniej aktualizacji</span>

Chcę miłościniech skamle u mych stóp męża arystokraty, młodego, przystojnego, bogatego
Panie losie, daj mi kogoś, kto nie zmąci wody w mym stawie.
Kogoś, kto nie pryśnie jak zły sen, gdy ryb w mym stawie zabraknie.


[bylobrzydkobedzieladnie]


Powrót do góry Go down
Lyanna Zabini
Lyanna Zabini

Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t5959-lyanna-zabini https://www.morsmordre.net/t5962-ceres https://www.morsmordre.net/t5961-lyanna https://www.morsmordre.net/f154-forest-road-8 https://www.morsmordre.net/t5963-skrytka-bankowa-nr-1488 https://www.morsmordre.net/t5964-lyanna-zabini
Zawód : łamaczka klątw i zaklinaczka
Wiek : 26
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
.
OPCM : 23
UROKI : 15
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 15
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 1
Genetyka : Czarownica

Poszukiwani Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwani   Poszukiwani I_icon_minitime24.09.18 22:51

Rodzina

Starszy brat, 28-31 lat, krew czysta ze skazą, łamacz klątw, mile widziany sojusznik Rycerzy Walpurgii
Brat Zabini pojawił się na świecie kilka lat przed Lyanną i był owocem związku Vincenta Zabiniego i jego pierwszej żony, która zmarła, kiedy chłopiec był bardzo mały. Później Vincent na krótki czas związał się z młodą Francuzką, Elaine Bellefleur, jednak odprawił ją, gdy tylko się dowiedział, że nie była czystej krwi choć za taką się podawała. Po tym epizodzie pozostała jednak córka, Lyanna, oraz wieloletnia frustracja ojca, który nie zdecydował się na kolejne małżeństwo i wychowywał dwójkę dzieci, zatrudniając do pomocy opiekunki i guwernantki, które miały wyprowadzić oboje na ludzi.
Brat zawsze był tym lepszym dzieckiem, faworyzowanym przez ojca. Miał być jego godnym następcą. Ojciec prowadził interes związany z handlem ingrediencjami, brat ostatecznie poszedł w kierunku łamania klątw i poszukiwania artefaktów, ale że ojciec również był rozmiłowany w rzadkich i cennych przedmiotach, syn nie utracił jego aprobaty i nadal pozostawał jego złotym dzieckiem. Nie znaczyło to jednak, że był miły i kochający; Vincent Zabini pozostawał surowym i wymagającym ojcem, ale Lyanna mogła tylko pomarzyć o tym, by być traktowaną jak jej brat.
W Hogwarcie był w Slytherinie, kilka klas wyżej od przyrodniej siostry. Był raczej popularny i cieszył się szacunkiem wśród rówieśników. Wiele razy pomagał młodszej siostrze, którą mimo jej drobnej skazy na krwi akceptował. Jak wspominałam w karcie, brat był jedną z nielicznych osób w rodzinie, które nie krzywiły się na jej widok i którym Lyanna mogła zaufać. Kiedy jeszcze była w szkole, pisał do niej listy z wypraw, co zainspirowało ją do tego, że sama zainteresowała się runami i klątwami. Po szkole odbyła kurs, a po nim wyruszyła z bratem na dwuletnią wyprawę, podczas której jeździli po Europie szukając interesujących przedmiotów i klątw do złamania. Trafili też do Norwegii, gdzie pewien stary badacz klątw nauczył ich nieco więcej o tajnikach tej dziedziny, a także o czarnej magii. Brat mógł mieć z nią styczność już wcześniej. Na pewno też wcześniej niż siostra dołączył do rycerzy, choć jeśli bardzo nie chcesz być rycerzem, możesz być neutralem - choć nie ukrywam, że wolałabym opcję z rycerzem. Kategorycznie odpadają jednak poglądy promugolskie i prozakonne. Bądź konserwatywny jak na Zabiniego i byłego Ślizgona przystało.
Wyobrażam sobie ich relacje jako bardzo bliskie i zażyłe. Mimo pewnych różnic mogą sobie ufać i pozostają rodziną na dobre i złe. Ze względu na to, że gram Lyanną od fabularnego maja, a brata cały ten czas w mojej fabule nie było, przyjmuję że ostatnie miesiące spędził za granicą na jakiejś wyprawie. W związku z tym, przez tak długi czas rozłąki i tego, że Lyanna pozostawała właściwie sama na świecie, ich relacje zaczęły się rozluźniać - ale możemy spróbować to naprawić na fabule! Na początku kwietnia 1957 Lyanna dowiedziała się też, że żyła w kłamstwie i jednak była czystej krwi, z pewnością pochwali ci się taką rewelacją.


Dalsza rodzina
Ponadto, poza bratem, poszukuję czystokrwistego kuzynostwa z rodziny Zabini. Jeśli chcesz stworzyć postać w konserwatywnej rodzinie i szukasz punktu zaczepienia, a nie pasuje ci akurat brat, zapraszam. Lyanna jest czarną owcą rodziny z racji tego, że przez dwadzieścia sześć lat wszyscy myśleli, że jest półkrwi i dopiero w kwietniu '57 okazało się, że nie, więc większość relacji z krewnymi powinna być raczej negatywna, w postach wspomniałam kiedyś że to ktoś z kuzynostwa zadbał o to, by Lyannie nie udało się długo w Hogwarcie udawać czystokrwistej i złośliwie rozpowiedział, że jest półkrwi, ale jakiś pozytyw (otwarty lub żywiony w sekrecie) także mogę przyjąć. Wszystko zależy od ustaleń. Możesz również być postacią z matką Zabini.aktualne

Ten, który wzgardził Mężczyzna, czysta krew, proczystokrwiste poglądy, wiek 26+
Lyanna i pan X poznali się w czasach, kiedy odbywała kurs w Ministerstwie Magii – chociaż właściwie mogli znać się już wcześniej, jeszcze w Hogwarcie; zależy jak duża będzie różnica wieku. W każdym razie pan X jest czystej krwi (i wierzy w wyższość czystej krwi nad nieczystą), mógł również być łamaczem klątw, ale wcale nie musiał, mógł pracować gdziekolwiek w ministerstwie, mógł też być, dajmy na to, bliskim znajomym jej brata lub osobą pracującą dla jej ojca; w każdym razie mieli ze sobą styczność. On i Lyanna polubili się i dobrze dogadywali, był jedną z niewielu osób na tamtym etapie jej życia, którym udało się do niej dotrzeć i komu zaczynała coraz bardziej ufać. Być może działało to tylko jednostronnie, bo może pan X od początku nie traktował poważnie młodziutkiej wówczas kursantki? A może traktował, ale wyznawał podwójne standardy – „jesteś w porządku jako przyjaciółka, ale jesteś tylko półkrwi, więc nie licz na nic więcej”. Pan X z pewnością miał w sobie coś, co fascynowało i intrygowało Lyannę – może to jego umiejętności, a może po prostu sposób bycia i to, że mieli wiele wspólnego, jeśli chodziło o zainteresowania? Pewnego dnia uświadomiła sobie, że czuje do pana X coś więcej, ale ten bezlitośnie zdeptał jej nadzieje i uświadomił, że nigdy nie będzie dla niego kimś prawdziwie równym, bo opinia otoczenia i rodziny jest ważniejsza.
Było to krótko przed końcem jej kursu. Później wyjechała i na dłuższy czas ich kontakt się urwał, a ona wyleczyła się z niedorzecznych młodzieńczych mrzonek i aktualnie mężczyźni znajdują się poza sferą jej zainteresowania, jest skupiona na sobie i swoim rozwoju. Ale pewnego dnia mogą spotkać się ponownie. Kim pan X będzie teraz, i jaki będzie jego stosunek do Lyanny? Zależy mi na skomplikowanej relacji, która fabularnie może pójść albo w stronę pogodzenia się, albo zaognienia konfliktu, w końcu nie tak łatwo zapomnieć o zranieniu przez osobę darzoną zaufaniem. Nie wykluczam możliwości obdarowania pana X podarkiem z nałożoną klątwą.
Pan X może być istniejącą postacią, jeśli tylko ramy czasowe i ogólne założenia będą pasować.rezerwacja
01.03.20


Powrót do góry Go down
Cressida Fawley
Cressida Fawley

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t5557-cressida-fawley-flint https://www.morsmordre.net/t5573-piorko https://www.morsmordre.net/t5571-cressida https://www.morsmordre.net/f117-cumberland-ambleside-dwor-fawleyow https://www.morsmordre.net/t5581-skrytka-bankowa-nr-1374 https://www.morsmordre.net/t5580-cressida-fawley
Zawód : Malarka
Wiek : 21
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zamężna
To właśnie jest wspaniałe w malarstwie:
można przywołać coś, co się utraciło i zachować to na zawsze.
OPCM : 12
UROKI : 8
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 10
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 15
SPRAWNOŚĆ : 1
Genetyka : Zwierzęcousty

Poszukiwani Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwani   Poszukiwani I_icon_minitime18.12.18 23:03

Najukochańsza siostraŚrodkowa z rodzeństwa panna, zaręczona lub mężatka, 22-24 lata
Ta starsza, ta bardziej idealna, lepsza i piękniejsza. Przykładna Flintówna, ulubienica ojca dużo lepiej radząca sobie w świecie salonów niż nieśmiała, niepewna siebie Cressida. W dzieciństwie siostry rywalizowały o względy rodziców (czy raczej – Cressida starała się zostać zauważona i często zazdrościła siostrze), ale zżyły się po trafieniu do Beauxbatons i stały się sobie niezwykle bliskie. Dziecięce kłótnie i odczuwana w głębi serduszka zazdrość wobec tej lepszej, bardziej kochanej przez ojca siostry odeszły na bok, kiedy znalazły się same w zagranicznej szkole i wtedy stopniowo narodziła się między nimi silniejsza więź – bo przecież na dobre i złe były siostrami i musiały się wspierać. Pytanie, jak sytuacja wygląda teraz? Cressida w maju 1955 wyszła za mąż za Williama Fawleya więc od ponad roku jest już mężatką, od paru miesięcy także matką. Jej starsza siostra być może spełniła swoją powinność wcześniej i została żoną jakiegoś szlachcica wybranego jej przez rodziców (koniecznie ród o negatywnej polityce wobec mugoli), ale niekoniecznie musiało tak być. Z różnych względów zaręczyny mogły nie wypalić lub sprawy się przeciągnęły i tym sposobem udało jej się zostać panną nieco dłużej niż jej młodsza siostra. Być może wciąż mieszka w Charnwood, tęskniąc za Cressidą, która wyfrunęła z gniazda przed nią.
Jeśli chodzi o poglądy, zamiłowania i zawód – powinna pasować do rodu Flint. Może także pasjonuje się jakąś gałęzią sztuki, zielarstwem lub eliksirami? Pewne jest, że ojciec, Leander Flint, nie pozwoliłby żadnej córce na postępowy, niestosowny dla szlachcianki zawód ani na promugolskie sympatie, ale wszystko związane z rodowymi zamiłowaniami Flintów jest mile widziane.
Mogę spróbować pomóc w doborze wizerunku - siostra może mieć zarówno ciemne, jak i jasne włosy, ale wolałabym, żeby nie była ruda ani nie posiadała daru rozmawiania z ptakami, ponieważ na fabule pisałam zawsze, że te cechy bardzo wyróżniały Cressidę spośród krewnych i czuła się przez nie nieco wyobcowana. Chociaż z genetyką można negocjować, jeśli by ci bardzo zależało.

Chętnemu na tę postać oferuję dużo miłości i mnóstwo gier, to naprawdę bardzo ważna osoba w życiu Cressidy, czekałam na nią bardzo długo, poprzednia zniknęła bez słowa i chciałabym, żeby pojawiła się nowa. Jeśli będziesz nowym morsem, oprowadzę cię po forum i wprowadzę w klimat naszej rodzinki.aktualne


Najlepsza przyjaciółka ze szkoły Krew szlachetna, konserwatywny ród, rocznik 1936 lub 1935
Cressida uczyła się w Beauxbatons w latach 1946-1954, w domu Harpii ukierunkowanym na malarstwo. Do francuskiej szkoły trafiła z woli swojej matki. Niestety, mimo niewątpliwych zalet nauki w tak dystyngowanej, artystycznej placówce dziewczątku doskwierała tam samotność – niemal wszyscy jej kuzynowie uczyli się w Hogwarcie, więc nagle znalazła się z dala od rodziny, wśród w większości obcych ludzi. Zwyczajowe rodowe niechęci musiały zostać odłożone na bok, kiedy uczniów z brytyjskich rodów wcale nie było aż tak wielu. Cressida trzymała się głównie wśród swoich, unikając ludzi niższego stanu, nieczystej krwi. Sam początek nauki spędziła rozmawiając głównie z obrazami i ptakami, i dopiero po pewnym czasie zaczęła bardziej otwierać się na ludzi. Była jednak daleka od otwartego dyskryminowania kogokolwiek – po prostu nawet na obczyźnie trzymała się zasad swojego rodu i nie chciała naginać woli ojca – przynajmniej jeśli chodzi o znajomości z osobami nieczystej krwi, takich ludzi traktowała ze sporą dozą dystansu, unikając bliskich zażyłości.
Jako, że uczniów Beauxbatons nie ma zbyt wielu, pragnę znaleźć dla Cressidy przyjaciółkę. Tą najlepszą, która jako pierwsza wyciągnęła do niej dłoń, gdy ta była na pierwszym roku nauki, i pomagała odkrywać uroki pobytu we Francji. Najlepiej żeby była w tym samym wieku co Cressida, z tego samego roku (czyli także zaczynająca naukę w 1946), ewentualnie rok starsza. Może być z innego domu, ale najbardziej widziałabym w tym miejscu drugą Harpię, również posiadającą zamiłowanie do malarstwa i będącą tolerancyjną dla tak nieśmiałej, zakompleksionej osóbki jaką jest Cressida. Może nawet przyjaciółka była osobą, która próbowała ośmielić Cressidę, początkowo rozmawiającą głównie z obrazami i wstydzącą się nawiązywać kontakty z rówieśnikami? Kolejnym warunkiem jest krew szlachetna i ród o polityce konserwatywnej, ale poza tym masz sporą dowolność. Chciałabym, żeby ta przyjaźń przetrwała lata szkolne i trwała do teraz.aktualne


01.03.20
[bylobrzydkobedzieladnie]
Wszyscy chcą rozumieć malarstwoDlaczego nie próbują zrozumieć śpiewu ptaków?

Powrót do góry Go down
Isabelle Carrow
Isabelle Carrow

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t7146-isabelle-carrow https://www.morsmordre.net/t7207-listy-isabelle https://www.morsmordre.net/t7154-zhanbiona-dama-isabelle-carrow https://www.morsmordre.net/f52-west-yorkshire-wakefield-sandal-castle https://www.morsmordre.net/t7206-skrytka-bankowa-nr-1757 https://www.morsmordre.net/t7256-isabelle-carrow#195434
Zawód : Alchemiczka, szlachcianka
Wiek : 24
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Wdowa
Stal hartuje się w ogniu
OPCM : 0
UROKI : 4
ELIKSIRY : 19
LECZENIE : 11
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 4
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
 xyz

Poszukiwani Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwani   Poszukiwani I_icon_minitime23.06.19 23:45

Labirynt polityki i dzikość sercaczłonkowie rodu Carrow lub postaci powiązane z Carrowami
| krew szlachetna lub czysta (półkrwi do negocjacji) |
| ojciec (+45 lat) / kuzyn lub bękart z naszego rodu (wiek dowolny) |
| poglądy polityczne: to skomplikowane |


Krew z mojej krwi. W dzieciństwie i młodości byłeś mi drogi i bliski - albo kochałeś mnie bezwarunkowo, albo to ja pragnęłam Twojej przyjaźni i aprobaty, a Ty wolałeś polowania od towarzystwa chorowitej dziewczynki.
Potem znalazłam szczęście i opuściłam nasz rodzinny dom w Sandal Castle, aby stać się lady Nott. A w październiku 1956 moje życie się zawaliło: mój ukochany mąż Percival został wydziedziczony, nasze małżeństwo rozwiązane, a nasze dziecko przyjdzie na świat jako bękart. Wróciłam do Sandal Castle i panieńskiego nazwiska ze złamanym sercem i w zaawansowanej ciąży. Jestem wdzięczna rodowi Carrow za opiekę i dopiero przeczuwam, że staję się pionkiem w wielkiej polityce i walce między siłami Czarnego Pana i Zakonem Feniksa. Gdzie w tym jesteś Ty - mężczyzna, zaangażowany w życie naszej rodziny oficjalnie lub (jeśli nie nosisz naszego nazwiska) zakulisowo? Oficjalnie nasze poglądy są konserwatywne, ale po której stronie opowie się Twoja lojalność i Twoje serce i czy spróbujesz mnie wesprzeć, czy też wykorzystać?


Poszukiwani Tumblr_oykja2eD2p1wc8nr6o1_500

Szukam: członków rodu Carrow lub bękarta mojego ojca, który jest świadom swojego pochodzenia i czuje się związany z naszą rodziną, chociaż nie może czynnie uczestniczyć w polityce rodu.

Za sprawą swojego byłego małżeństwa ze zdrajcą rodu i zdrajcą Rycerzy Walpurgii (Percival Blake), Isabelle wpadła w wir polityki i główny nurt fabuły forum. Męska postać z rodu Carrow (kobiece krewne też przyjmę z otwartymi ramionami <3 ) może od razu nawiązać ciekawe relacje fabularno-polityczne: Rycerze chętnie widzieliby reprezentantów Carrowów na swoim spotkaniu. A może, wbrew konserwatyzmowi rodu, Twoje serce skrycie leży po stronie Zakonu Feniksa? Życie samej Isabelle zależy od patriarchów naszego rodu, więc będziesz dla niej bardzo ważny... ale pozostawiam pełną dowolność w kwestii tego, jak rozwinie się nasza relacja. Czy będziesz wspierał upartą damę o złamanym sercu w jej potajemnych kontaktach z mężem, stawał jej na drodze i pilnował dobrych manier, czy też posłużysz się nią jako pionkiem aby zdobyć względy Czarnego Pana? Decyzję pozostawiam Tobie  :pwease: Nowym graczom wyjaśnię wszystko co się dzieje i na ile umiem oprowadzę po forum (sama jestem tu od stosunkowo niedawna, ale zadomowiona <3) i każdy pomysł przyjmę z otwartymi ramionami! Isabelle ma już i tak skomplikowane życie, więc żadne komplikacje jej niestraszne...

Opcje, do wyboru do koloru:

  • Ojciec - jest opisany w mojej KP, więc powinien mieć +45 lat i być wdowcem oraz uzdrowicielem. Isabelle jest jedynaczką, więc kochał jej bezwarukowo i wspomniałam, że w przeszłości pozwalał jej trochę sobą manipulować, ale teraz ich relacja mogła się zmienić, tak jak wszystko w życiu Belle.
  • Kuzyn - pełna dowolność wieku/zawodu/stosunku do Belle! Przeczytaj opis rodu, do którego powinna się odnosić historia edukacji/profesja postaci
    Jestem obecnie jedynym Carrowem na forum, więc ojciec i kuzyn mieliby spory udział w kształtowaniu naszej rodowej polityki
  • I jako, że na postaci o krwi szlachetnej obowiązuje limit, zapraszam też chętnych na bękarta Carrowów - ustalimy wtedy jak mogło wyglądać Twoje życie (mój ojciec/wujek nie wyrzekł się Ciebie, ale nosisz inne nazwisko i nie cieszysz się szlacheckimi przywilejami) i relacje ze mną (czy w ogóle wiem, że łączą nas więzy krwi?)  :pwease: Jako, że sama Isabelle będzie miała nie ze swojej winy nieślubne dziecko, to bardzo przyda się jej znajomość z innym nieślubnym już-dorosłym-dzieckiem i wspólnie możemy wymyślić oryginalne wątki i historię  fluffyaktualne 2.03
Stal hartuje się w ogniu
Ostatnio zmieniony przez Isabelle Carrow dnia 02.03.20 6:23, w całości zmieniany 9 razy
Powrót do góry Go down
Elise Nott
Elise Nott

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t6043-elise-nott https://www.morsmordre.net/t6157-poczta-elise https://www.morsmordre.net/t6156-panienka-nott https://www.morsmordre.net/f236-nottinghamshire-ashfield-manor https://www.morsmordre.net/t6159-skrytka-bankowa-nr-1507 https://www.morsmordre.net/t6158-elise-nott
Zawód : Dama, ozdoba salonów
Wiek : 19
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Ty się nazywasz lew, a lwa nie obchodzi zdanie owiec.
OPCM : 10
UROKI : 10
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 9
SPRAWNOŚĆ : 1
Genetyka : Czarownica

Poszukiwani Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwani   Poszukiwani I_icon_minitime03.07.19 22:48

Starsza siostra 20-24 lata, panna, może być też zaręczona lub mężatka
Perseus Nott i Cassiopeia z domu Lestrange mieli trzy córki: Rosalind, Ophelię i Elise. Rosalind w 1951 roku wyszła za mąż i w 1952 zmarła na traumę krwi, najmłodsze dwie wciąż pozostają pod pieczą panieńskiego rodu. Szukam siostry środkowej, która w karcie miała na imię Ophelia, ale jeśli chcesz, możesz wybrać inne. Rosalind urodziła się 1931, najmłodsza Elise w 1938, a w międzyczasie, w roku 1937, urodził się jeszcze brat, który umarł kilka godzin po narodzeniu. Twoja postać mogła być jego bliźniaczką, ale mogła być też co najmniej rok starsza.
Środkowa z sióstr dorastała w cieniu najstarszej, która przecierała dla dwóch młodszych szlaki. Relacje z Elise możemy ukształtować wspólnie – może i twoja postać stanowiła dla niej swego rodzaju przewodniczkę i wzór? A może wręcz przeciwnie, nie dogadywały się, i dopiero po śmierci Rosalind coś zaczęło się zmieniać?
Według mojej karty ojciec, który pragnął syna, nie był do końca usatysfakcjonowany trzema córkami i skupiał się na pracy. Siostry były za to rozpieszczane przez matkę, silnie zżytą ze swoim panieńskim rodem, więc były częstymi gośćmi na jej rodzinnej wyspie Wight, Elise ma silne relacje z kuzynami Lestrange, dziewczęta mają też krewnych w obrębie rodu Nottów. Wszyscy Nottowie mieszkają razem w rodowej posiadłości Ashfield Manor w Nottinghamshire, niedaleko malowniczych lasów Sherwood. Jeśli chcesz, zapoznam cię ze wszystkimi rodzinnymi koligacjami i jeśli będziesz nową osóbką, wprowadzę w realia morsa, fabuły i czarodziejskiej szlachty.
Środkowa siostra może być jeszcze panną lub być zaręczona – choć jeśli wolisz być od początku mężatką, także nie ma problemu – ród męża musi jednak wyznawać antymugolskie poglądy i być w relacjach pozytywnych/neutralnych z Nottami. Powinna być damą, godną swego nazwiska i pozycji lady Nott. Nie powinna mieć feministycznych ani promugolskich zapędów, ani pracować w żadnym zawodzie niegodnym szlachcianki z szanowanego rodu znanego z organizowania najlepszych sabatów i wydania Skorowidzu Czystości Krwi. Może być artystką – zajmować się muzyką, literaturą lub malarstwem. W kwestii odpowiedniego zawodu również chętnie pomogę, to samo tyczy się wizerunku. Nie narzucam żadnego z góry, choć chciałabym zachować choć niewielkie podobieństwo do Elise.aktualne
01.03.20

[bylobrzydkobedzieladnie]


Powrót do góry Go down
Jamie McKinnon
Jamie McKinnon

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t7499-jamie-mckinnon https://www.morsmordre.net/t7507-listy-do-j https://www.morsmordre.net/t7506-jamie-mckinnon https://www.morsmordre.net/f285-dolina-godryka-popielniczka https://www.morsmordre.net/t7514-skrytka-bankowa-nr-1818 https://www.morsmordre.net/t7508-jamie-mckinnon
Zawód : ścigająca Harpii
Wiek : 25
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
Jeśli plan "A" nie działa, pamiętaj, że alfabet ma jeszcze 25 liter!
OPCM : 15
UROKI : 8
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 20*
SPRAWNOŚĆ : 11
Genetyka : Metamorfomag

Poszukiwani Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwani   Poszukiwani I_icon_minitime04.07.19 18:34

Rodzeństwo McKinnonz Doliny Godryka Sztuk 3, półkrwi, promugolskie poglądy
Rodzeństwo McKinnon jest dziećmi aurora i alchemiczki z domu Potter, a urodzili się i wychowali w Dolinie Godryka, w domu o jakże uroczej nazwie Popielniczka, gdzie zawsze panowała prawdziwie rodzinna atmosfera. Matka poświęciła swoje zawodowe aspiracje na rzecz wychowywania piątki dzieci, a ojciec latami oddawał się pracy aurora, dopóki postępująca sinica nie uniemożliwiła mu kontynuowania zawodu, ale nawet po przejściu na wcześniejszą emeryturę nie zrezygnował ze swoich ideałów i był przeciwnikiem idei Grindelwalda. Całej piątce wpoił solidną moralność, a także wiarę w równość i niechęć do ideologii czystej krwi. Rodzice nie narzucali im jednak wyboru przyszłej ścieżki – mogli zostać kim chcą tak długo, jak długo było to zgodne z ich sumieniem i moralnością. 25 czerwca 1956 roku ojciec zginął jednak w szatańskiej pożodze, która strawiła Ministerstwo Magii i rodzina została bez głównej podpory, zmuszona do radzenia sobie bez niej.

Najstarszy brat – 32+, zawód dowolny
Henry McKinnon, 31 lat, naukowiec i numerolog
Brat/siostra, 26-30 lat, zawód dowolny
Jamie McKinnon, 25 lat, zawodniczka Harpii z Holyhead
Najmłodsza siostra, 19-24 lata, zawód dowolny, ale najchętniej alchemiczka/uzdrowicielka (lub w trakcie kursu)

Na ten moment sytuacja w rodzinie wygląda właśnie tak. W kartach nie piszemy zbyt wiele o rodzeństwie, więc tak naprawdę wasz zawód oraz dokładny wiek jest dowolny, choć ten powinien zawierać się w podanych ramach. Wiadome jest też, że najstarszym dzieckiem był brat, a najmłodszym, ostatnim urodzonym po Jamie, siostra. Dziecko środkowe ma możliwość wyboru. Oczywiście odpadają wszelkie nielegalne sprawy i czarna magia. Możecie, choć nie musicie być sojusznikami Zakonu Feniksa lub pozostać neutralni. Możecie sami zdecydować, czy po skończeniu Hogwartu wróciliście do Doliny Godryka, czy osiedliście gdzieś indziej (może starsi z was mają już swoje rodziny?), choć w karcie napisałam, że najmłodsza siostra (która może być naprawdę młodziutka, nawet świeżo po szkole) nadal mieszka w Popielniczce, gdzie po śmierci ojca wróciła też Jamie, a Henry mieszka niedaleko nas. Relację sióstr wyobrażam sobie tak, że Jamie troszczy się o młodszą (która może być z charakteru delikatniejsza i mniej pewna siebie, a nawet chciałabym, żeby taka była) i ogólnie mają dobre, bliskie stosunki, ale jeśli masz jakiś inny pomysł, to jestem otwarta na propozycje. Fajnie by było jakby najmłodsza z gromadki wzorem matki interesowała się alchemią/uzdrowicielstwem, skoro Jamie zawiodła rodzicielkę na tym polu, ale nie nalegam, może wymyślicie coś innego?
aktualne
01.03.20


Powrót do góry Go down
Joseph Wright
Joseph Wright

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t5364-joseph-e-wright https://www.morsmordre.net/t5428-do-joe#123175 https://www.morsmordre.net/t5417-joe-w#122688 https://www.morsmordre.net/f108-piddletrenthide-79-kamienny-domek https://www.morsmordre.net/t5462-skrytka-bankowa-nr-1335#124469 https://www.morsmordre.net/t5441-joe-wright
Zawód : ścigający Zjednoczonych z Puddlemere
Wiek : 28 lat
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
What if I'm far from home?
Oh, brother I will hear you call.
What if I lose it all?
Oh, sister I will help you out!
Oh, if the sky comes falling down, for you, there’s nothing in this world I wouldn’t do.
OPCM : 15
UROKI : 5
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 15*
SPRAWNOŚĆ : 15
Genetyka : Czarodziej
Zjednoczeni z Puddlemere

Poszukiwani Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwani   Poszukiwani I_icon_minitime28.07.19 17:43

NAJSTARSZA DRUŻYNA W LIDZE (1163 r.)
Zjednoczeni z PuddlemereMA ZASZCZYT OGŁOSIĆ NABÓR ZAWODNIKÓW!
Jeśli:
- mieścisz się w przedziale wiekowym 20-30 lat (lub coś koło tego)
- jesteś mężczyzną (ewentualnie kobietą)
- grałeś w szkolnej drużynie quidditcha
- nie wyobrażasz sobie innego życia niż jako zawodnik najlepszej drużyny na świecie
- uważasz, że Zjednoczeni z Puddlemere to najlepsza drużyna quidditcha na świecie
- masz talent i/lub ciężko trenujesz by być najlepszym
- jesteś gotowy poświęcić całe swoje życie (zawodowe i prywatne) drużynie
- zaśpiewasz hymn Zjednocznych "Odbijcie te tłuczki, chłopcy, i rzućcie tu tego kafla" bez pomyłek i fałszowania nawet obudzony w środku nocy
- przysięgniesz dawać z siebie wszystko i jeszcze więcej, by Zjednoczeni utrzymali pozycję najlepszej drużyny quidditcha na świecie
- oraz skoczyłbyś w pożogę za innym Zjednoczonym...

...TO CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!


Mamy na koncie 20 tytułów Mistrzów Ligi Brytyjsko-irlandzkiej oraz 2 Mistrzów Europy (i chcemy więcej!),
sponsora w postaci najszlachetniejszego z rodów czarodziejów - Macmillan,
hymn skomponowany przez najwspanialszą Celestynę Warbeck oraz przystojnego oddanego całym sercem i duszą drużynie ścigającego - Josepha Wright.
Nasze tradycje sięgają co najmniej 1163 r.,
nasza była ścigająca - Joscelind Wadcock - za swe wybitne w świecie sportu zasługi, została umieszczona na kartach Czekoladowych Żab,
a w barze Macmillan's Firewhisky mamy upusty nawet do 80%!
Nasza barwa to granat, herb - skrzyżowane łodyżki sitowia.

Więc jeśli jesteś:
obrońcą, ścigającym, pałkarzem lub szukającym
NIE ZWLEKAJ I DOŁĄCZ DO NAS!


aktualne
02.03.
Beat back those Bludgers, boys,
and chuck that Quaffle here
No team can ever best the best of Puddlemere!
Ostatnio zmieniony przez Joseph Wright dnia 02.03.20 8:36, w całości zmieniany 10 razy
Powrót do góry Go down
Justine Tonks
Justine Tonks

Gwardia Zakonu
Gwardia Zakonu
https://www.morsmordre.net/t3583-justine-just-tonks https://www.morsmordre.net/t3653-baron#66389 https://www.morsmordre.net/t3649-just-tonks https://www.morsmordre.net/f192-st-james-s-street-13-8 https://www.morsmordre.net/t4284-skrytka-bankowa-nr-914#89080 https://www.morsmordre.net/t3701-just-tonks
Zawód : jednoosobowy SOR Farleya, partyzantka Longbottoma
Wiek : 28
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Panna
The gods will always smile on brave women. Like the valkyries, those furies who men fear and desire.
OPCM : 50
UROKI : 35
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 13
TRANSMUTACJA : 6
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Metamorfomag
Poszukiwani Tumblr_oyr5y1f6N91socz3go3_540

Poszukiwani Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwani   Poszukiwani I_icon_minitime14.08.19 12:08

In a middle of the worldwe found eachother once we was in love | 27&more? | men
Myśleliśmy, że przyszłość będzie nasza. Wspólna, dzielona na noce i wspólne chwile w ciągu dnia. Nie wiem jak ci się to udało, ale zainteresowałeś mnie, zostałam przy tobie na dłużej, choć myślałam, że to tylko na chwilę. Nigdy nie trwałam długo w jednym miejscu. Byłam jak rwąca rzeka, która nigdy nie zagrzewa jednego miejsca ciągle poszukując swojego ujścia. Możliwe, że wtedy właśnie potrzebowałam ciebie. Możliwe, że ty potrzebowałeś mnie. Może to, że nam nie zależało sprawiło, że paradoksalnie zaczęło. Może to tobie zależało od zawsze, a ja poddałam się.
Może walczyłeś i walka ta przyniosła skutek. Było nam dobrze najpierw osobno, choć szybko pod jednym dachem w którym czasem było czuć zapach spalenizny po którym zgodnie ustaliliśmy, że nie będę brać się za gotowanie. Śmialiśmy się ze spalonych ziemniaków i tego jak wywracam się na prostej drodze. Nie bałam się powiedzieć ci prawdy, pokazać prawdziwie siebie. Było nam dobrze, prawda?
Ale wszystko nie mogło trwać. Trudno powiedzieć kto pierwszy zrozumiał? Może ja odkryłam, że zaczęło być w tym więcej przyzwyczajenia, może zaczęłam się dusić, może nie umiałam cię docenić. A może to ty dostrzegłeś coś, czego ja jeszcze wtedy nie widziałam. Coś, do czego dorastałam długo. To, że nigdy nie mogłam pokochać cię tak, jak na to zasługiwałeś, jak tego pragnąłeś, jak chciałam, by ktoś cię pokochał. Z tego prostego względu, że już wtedy oddałam swoje serce innemu - choć nie wiedziałam tego.
Nie byłeś moim pierwszym. Kochałam przecież wcześniej, ale naprawdę wierzyłam, że możemy być szczęśliwi. Że gdzieś czeka na nas
Teraz? Wszystko zależy od ciebie, od tego czego szukasz i czego potrzebujesz. Może spotkamy się przypadkiem po latach? A może nadal utrzymujemy kontakt. Może kochasz mnie wciąć, może coś - jakiś impuls sprawi, że będziesz chciał znów podjąć walkę. Może dostrzeżesz, jak samotna prawdziwie jestem.

Tak skrótowo, szukam Justynie mężczyzny, który z nią kiedyś był i ją kochał! Czasowo lokuje to gdzieś na jej 20-22 rok życia, może być nawet dłużej, wszystko do uzgodnienia. Ogólnie to nie znikam i jestem czekam na salone PW :pwease:


aktualne
21.03


[bylobrzydkobedzieladnie]

this girls is a soldier and her mouth testes like fear and blood, dust, fire
home and battlefieldOstatnio zmieniony przez Justine Tonks dnia 22.03.20 22:55, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry Go down
Susanne Lovegood
Susanne Lovegood

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t4789-susanne-echo-lovegood https://www.morsmordre.net/t5182-deszczowa-sowa#113703 https://www.morsmordre.net/t5758-kapelusz-z-niespodzianka#135806 https://www.morsmordre.net/f304-west-country-dolina-godryka-24 https://www.morsmordre.net/t5129-skrytka-bankowa-nr-1094 https://www.morsmordre.net/t5133-susanne-echo-lovegood#111350
Zawód : opiekunka zwierząt, naczelny treser królików
Wiek : 24
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna

and like pack of wolves
let's not separate

OPCM : 25
UROKI : 5
ELIKSIRY : 5
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 33
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarownica
Poszukiwani 2agJ82u

Poszukiwani Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwani   Poszukiwani I_icon_minitime13.09.19 22:04


Artemis Lovegoodgdzie jestem - nie wiem, wyciągam ręce do ciebie brat bliźniak 24 lata łagodna dusza
Są dwie drogi, którymi można iść przy kreacji tej postaci - pierwsza została nakreślona w karcie (można zaglądać, poniżej rozszerzam opis), postać Artemisa tworzyła się równolegle z Susanne, lecz zniknęła, a wizja została. Pasuje Ci przedstawiony zamysł? Super! Nie pasuje i wolisz inaczej? Ekstra! Jestem otwarta na pomysły, propozycje, zawiłości - nie lubię narzucać zbyt wiele, lubię dawać wolną rękę. Poniżej przedstawiam wersję z karty.

Mój wzrok zawsze Cię szuka. Kiedy czekam na Ciebie zbyt długo, chcę zrywać się do poszukiwań, szukam zapewnień, że jesteś bezpieczny - mamy tylko siebie, dom osunął się, zapadł w świat wspomnień - po kwietniowej tragedii został popiół, słone łzy i my. Nie ukrywałam swojej rozpaczy, choć w takim stanie widziałeś mnie pierwszy raz. Zawsze byłam dzielna, energiczna, gotowa do wyruszenia w świat - choćby zaraz. Stawałam w Twojej obronie niejeden raz, niewzruszona śmiechami postronnych. Znałam twoją wrażliwość, Twój świat, niezrozumiały dla innych. Chowałeś się w sobie wyjątkowo łatwo - słowa potrafiły zranić Cię do głębi, a ludzie, cóż, bywali bezwzględni. Hogwart nie rozdzielił nas, nawet jeśli mądra Tiara próbowała - odnalazłeś się wśród Puchonów, ja dołączyłam do domu lwa, pozostając Twoją tarczą.

Wiele czasu spędzałeś z dziadkiem, w przeciwieństwie do mnie interesując się światem mugoli, zwłaszcza pojazdami. Nasi dziadkowie, rodzice mamy, nie należeli do czarodziejskiego świata, dlatego nasz dom był bardzo dziwnym miejscem - mieszkaliśmy tam wszyscy. Po jednej stronie dziadek i babcia Howell, po drugiej mama i tata, my zaś zajęliśmy poddasze - łączące obydwie strony - z cudownym widokiem na rozległe łąki, pełne pszczół i trzminorków. To nimi zajmowali się rodzice. Nie brakowało nam miodu, kwiatów ani miłości.  

Lecz pewnego dnia zniknęło wszystko. Płomienie tańczyły przed nami, z trzaskiem wprowadzając w nowy rozdział. Od kwietnia próbujemy uporać się ze stratą, sklejać serca, każde na swój sposób. Mieszkamy w Dolinie Godryka, gdzie przyjął nas Bertie Bott.

♦ ♦ ♦
Powyższa wersja zakłada, że Artemis jest skrajnym introwertykiem, przeciwieństwem Susanne, choć wyobrażam go sobie jako człowieka o podobnej łagodności. Może, choć nie musi, być postacią autystyczną - co bardzo uzasadniałoby tak obronną postawę Sue.

Po śmierci rodziny mogła nastąpić duża zmiana w charakterze, podejściu - wszystko do obgadania, byle się trzymało logiki!

Można też tworzyć historię od nowa, mieszać, łączyć, szukać - wolałabym by Artemis pozostał Puchonem, ewentualnie mógłby trafić do Krukonów.

♦ ♦ ♦
Poza przeciętną aktywnością (po prostu nie znikaj i zagraj ze mną czasem!), moim jedynym wymogiem jest trzymanie się imienia, bo było i jest używane fabularnie oraz wizerunek raczej w stronę jasnookich blondynów niż ciemniejszych panów.
najbardziej aktualne
01.03.20


LovegoodowieZa siódmą chmurą, niejedną rzeką,
jest świat, co się tylko w nadziei mieści
marzyciele szaleńcy indywidualiści

Barwne z nas dusze, różne, abstrakcyjne, niesposobne do zamknięcia w jednym opisie. Jesteśmy wędrowcami, poszukujemy swojego miejsca w świecie, oddajemy się bez opamiętania naszym pasjom, zainteresowaniom, poglądom. Każde z nas tka własną historię na własny sposób - w naszym świecie nie istnieją złe metody. Mamy też ładny soundtrack *-* Opis rodziny można znaleźć tutaj.

Aktualnie na forum z naszej rodzinki jestem tylko ja (:<) oraz pojedyncze sztuki kuzynostwa, skrywające się pod innymi nazwiskami - jeżeli jesteś nową duszą na forum, chętnie pomogę Ci się odnaleźć, relacji także nie zabraknie <3 Dusze stałe przyjmę równie chętnie.

Chodź, nudno nie będzie!aktualne
01.03.20


HowellowieJeszcze w zielone gramy, jeszcze nie umieramy
Jeszcze któregoś rana odbijemy się od ściany
mugole, charłaki, mugolaki rodzina ze strony matki

Magiczny świat zaciska pętlę na waszych szyjach - ciężkie czasy nie dają wytchnienia, lecz mimo tego trwacie przy swoim, żyjąc z dnia na dzień. Rozpoznawalni jesteście głównie dzięki hodowli pszczół, dbacie o nie, sprzedajecie miód, lata temu nie pomyślelibyście o tym, że magia może istnieć, a jednak - zdarza się, że wśród was pojawia się czarodziej lub czarownica.

Szukam rodziny ze strony zmarłej matki - kreacja rodzinki dowolna, można śmiało stworzyć opis - muszą pozostać mugolami, a więc i czarodziejami krwi mugolskiej. Dobrze byłoby też, by rodzinnym interesem była hodowla pszczół - choć każdy, kto wymyka się poza ten zamysł, także będzie mile widziany!aktualne
01.03.20
[bylobrzydkobedzieladnie]
through the silence where it hides
let's just hold our hands and not let it drownand like leaky roof let's cover our holes
let's become the blow of our own woes
Ostatnio zmieniony przez Susanne Lovegood dnia 01.03.20 11:59, w całości zmieniany 8 razy
Powrót do góry Go down
Maeve Clearwater
Maeve Clearwater

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t6468-maeve-clearwater https://www.morsmordre.net/t6481-artemizja#165435 https://www.morsmordre.net/t6475-maeve#165296 https://www.morsmordre.net/f267-cockerell-road-3-14 https://www.morsmordre.net/t6969-skrytka-bankowa-nr-1629#183139 https://www.morsmordre.net/t6512-maeve-clearwater
Zawód : Szpiegmistrz
Wiek : 27
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna

I am terrified by this dark thing
That sleeps in me;
All day I feel its soft, feathery turnings, its malignity.

OPCM : 15
UROKI : 25
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Metamorfomag

Poszukiwani Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwani   Poszukiwani I_icon_minitime19.09.19 16:36

we're just two lost souls
swimming in a fishbowl

Mężczyzna, półkrwi, 28-29 lat

Poszukuję starszego - i jedynego już - brata Maeve, który przebywał poza Wyspami Brytyjskimi, gdy rodzina Clearwaterów pogrążyła się w żałobie.
Nie określiłam Twojego imienia, domu w Hogwarcie czy dokładnego wieku, lecz powinieneś mieć 28 lub 29 lat, by wpisywać się w naszą rodzinną drabinkę. Nie wiem też, jak zarabiasz na życie - jesteś smokologiem, który do tej pory stacjonował w dalej Rumunii? A może ciekawym świata podróżnikiem, oddanym swym badaniom badaczem flory i fauny?
Wychowywaliśmy się w spokoju, w kochającej rodzinie i nie mieliśmy na co narzekać. A przynajmniej do czasu, gdy niektórzy czarodzieje zaczęli spoglądać na nas z niechęcią z powodu statusu naszej krwi. Kilka miesięcy temu odnaleziono zmasakrowane ciało Caleba na Nokturnie; nikt nie wie, co tam robił, ani dlaczego ktokolwiek miałby go zabić. Od razu poinformowaliśmy Cię o tej niebywałej stracie, Ty zaś rzuciłeś wszystko i powróciłeś do Anglii, by być z nami w tym trudnym czasie (a może wcale nie wróciłeś z tego powodu? może kieruje Tobą coś innego? i wiesz coś o śmierci Caleba?). Nie wiem, jakie utrzymywałeś z nami - i z samym zmarłym - stosunki. Nie wiem też jak odnosisz się do wojny, do niepokojów czy anomalii. Gwarantuję jednak smutki po bracie, może też żale, gdzie się podziewałeś, a może wypłakiwanie w ramię i nadopiekuńczość, by przypadkiem i Tobie nie stało się coś złego. Chciałabym, żeby - mimo wszystko - łączyła nas lepsza niż gorsza relacja. Możemy się kłócić, robić sobie wyrzuty, koniec końców jesteśmy jednak rodzeństwem i potrzebuję Cię, by nie oszaleć do reszty.aktualne
01.03[bylobrzydkobedzieladnie]
This is who we are
a product of war


Ostatnio zmieniony przez Maeve Clearwater dnia 01.03.20 17:42, w całości zmieniany 8 razy
Powrót do góry Go down
Lyall Lupin
Lyall Lupin

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t7715-lyall-lupin#213633 https://www.morsmordre.net/t7739-lyallowa-poczta#214472 https://www.morsmordre.net/t7728-the-dark-side-of-the-moon#214133 https://www.morsmordre.net/f144-dolina-godryka-old-place-91 https://www.morsmordre.net/t7727-skrytka-bankowa-nr-1851#214132 https://www.morsmordre.net/t7738-lyall-lupin#214470
Zawód : elo, muszę znaleźć wilkołaka, nie przeszkadzaj
Wiek : 30
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
Oh honey, I really miss you
Oh honey, though it was only yesterday you kissed me
And that kiss, that kiss was so, so true
Oh honey, if only you could hold me now
'Cause you hold, you hold me, oh, so well
OPCM : 15
UROKI : 20
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 11
Genetyka : Czarodziej

Poszukiwani Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwani   Poszukiwani I_icon_minitime28.09.19 16:06

do usunięcia
got some blood on my hands
Well this can only end one way. If you wanna go, this is how it goes. If you wanna roll, heads are gonna roll. If you wanna play, we can play all day. But we play dirty.


Ostatnio zmieniony przez Lyall Lupin dnia 01.04.20 15:16, w całości zmieniany 9 razy
Powrót do góry Go down
Alphard Black
Alphard Black

Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t5607-alphard-black https://www.morsmordre.net/t5622-tezeusz#131593 https://www.morsmordre.net/t5621-black-hole-in-your-soul https://www.morsmordre.net/f184-grimmauld-place-12 https://www.morsmordre.net/t5636-skrytka-bankowa-nr-1378 https://www.morsmordre.net/t5637-a-r-black
Zawód : specjalista ds. stosunków hiszpańsko-brytyjskich w Departamencie MWC
Wiek : 28
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
I’ve been trying all my life
to s e p a r a t e the time
in between the having it all
and giving it up
OPCM : 25
UROKI : 8
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 25
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarodziej

Poszukiwani Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwani   Poszukiwani I_icon_minitime30.11.19 22:33

TOUJOURS PUR
To tradycja nas ukształtowała, dlatego się jej trzymamy. Idziemy za Lordem Voldemortem, bo tylko on może stworzyć przyszłość, w której czarodzieje czystej krwi nie będą mieszać się ze szlamem. Dołącz do szlachetnego i starożytnego rodu Blacków, aby budować jego potęgę we wreszcie oczyszczanym z promugolskiej retoryki świecie czarodziejów.


Cygnus Black (30)
Jesteś najstarszym synem Polluxa i Irmy Black. Powinieneś być już żonaty i mieć dzieci. Jak na najstarszego syna przystało, zobowiązany jesteś kultywować rodowe tradycje, dlatego zajmujesz się polityką i dyplomacją. Czarna magia nie jest Ci straszna, a misja Rycerzy Walpurgii pozostaje bliska Twemu sercu. Spełniasz oczekiwania wymagającego ojca, co budzi zazdrość u Twoich młodszych braci.
{ aktualne, 1 III }

Walburga Black (30+)
Pozycja tej najstarszej z czwórki rodzeństwa z pewnością odcisnęła na Tobie piętno, bo i młodsi bracia odnajdywali przyjemność w graniu Ci na nerwach. Jesteś już żoną, lecz jeszcze nie matką. Jaka tak naprawdę jesteś? Co czujesz? Jakie masz pasje? Na pewno jesteś oddana czystokrwistym ideom, a dobro rodu jest dla Ciebie najważniejsze.
{ aktualne, 1 III }

Orion Black (25-30)
Być może próbujesz odnaleźć się w roli męża albo już odnalazłeś. Możesz być alchemikiem, uzdrowicielem, naukowcem, pracownikiem Brytyjskiego Ministerstwa Magii. Najważniejsze, żebyś był dumny z tego, że jesteś Blackiem.
{ aktualne, 1 III }

Lukrecja Black (25+)
Według kanonu urodziłaś się w 1925 roku, jesteś siostrą Oriona i zostałaś żoną lorda Prewetta. Może jednak rok Twoich narodzin okaże się inny, przez co i los ukształtował Cię inaczej, a rodzina oddała szlachcicowi o innym nazwisku? Z racji wieku na pewno jesteś już zamężną lady.
{ rezerwacja, 1 III }


xxx
Powyżej przedstawiłam tylko zarys dla tych postaci, których poszukuję, wszystko można ustalić, wynegocjować. Są to jednak postacie kanoniczne, więc jakieś ramy narzucone są. Całej ferajny skompletować się nie uda, ale rzucam małą listę do wyboru. Wraz z Lupusem wyczekujemy rodzeństwa i kuzynostwa. Możecie być pewni, że ja będę o rodzinne gry męczyć i zrobię wszystko, aby były ciekawe. Ze wszystkim pomogę, stare Morsy ukocham, nowe duszki wprowadzę. Piszcie, nie uciekajcie. :pwease:


[bylobrzydkobedzieladnie]

Dojrzałem,
moje ciało jest czułą kołyską
dla mocy,
w których płaczu
zawiera się wszystko,
leżą w pięknym posłaniu
i miłość i głód


Ostatnio zmieniony przez Alphard Black dnia 01.03.20 15:17, w całości zmieniany 7 razy
Powrót do góry Go down
Daniel Wroński
Daniel Wroński

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t7861-daniel-wronski#222853 https://www.morsmordre.net/t7892-listy-wronskiego https://www.morsmordre.net/t7882-wronski https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t7887-skrytka-bankowa-nr-1886#223117 https://www.morsmordre.net/t7889-daniel-wronski#223176
Zawód : człowiek do wynajęcia
Wiek : 28
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler
Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony.
OPCM : 15
UROKI : 10
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 10
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 16
Genetyka : Czarodziej

Poszukiwani Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwani   Poszukiwani I_icon_minitime10.12.19 6:21

Mój "idealny" bratmężczyzna | 19-25 lat | krew czysta
Jesteś kilka lat młodszy i zawsze wydawałem ci się dorosły. Ty zawsze wydawałeś mi się rozpieszczony. Czy wiesz o hańbie naszej matki, o tym, że nie jestem synem naszego ojca? Czy też pozostało to dla ciebie tajemnicą i zawsze zastanawiałeś się, czemu pozostaję na drugim planie, czemu Tobie przypada rola ulubieńca i dziedzica?
Ojciec znęcał się nade mną, ale nie zauważałem, że też dźwigasz ciężar - innego rodzaju. To przed Tobą narastały coraz większe wymagania, to Ty miałeś dobrze się uczyć i przejąć interes po starym Wrońskim - który nie umiał albo nie chciał okazać miłości nawet własnemu synowi. W zimnym domu byliśmy dla siebie wszystkim, choć mogliśmy być jak ogień i woda. Pomimo różnic, narosła między nami nić zrozumienia. Troszczyłem się o ciebie na swój sposób, a ty wyczekiwałeś moich opowieści z Hogwartu i wspólnych treningów szermierki.
A potem postanowiłem odejść. Z dnia na dzień, prawie bez słowa, pożegnałem się i opuściłem rodzinny dom w poszukiwaniu niezależności. Niedługo potem zmarła nasza matka, a Ty - wciąż uczeń, wciąż nastolatek - zostałeś sam z tyranem. Czy wiesz w ogóle, że mieszkam teraz na Nokturnie? Straciliśmy kontakt - z mojej czy Twojej winy?

Szukam młodszego brata Daniela, który będzie dla mnie bardzo ważną relacją. Mam mnóstwo pomysłów, ale niczego nie narzucam (wygląd dowolny, jesteśmy w końcu przyrodnimi braćmi - chyba, że podoba Ci się wąsaty Skrzetuski :pwease:). Możesz nadal tęsknić za bratem lub zdążyłeś go znienawidzić. Zgodnie z wolą ojca, mogłeś zostać naukowcem albo badaczem, objąć solidna i spokojną posadę w Ministerstwie... albo zająć się nielegalnym nakładaniem klątw. A może zbuntowałeś się, podobnie jak ja, i szukasz przygód jako łowca magicznych stworzeń lub sławy jako gracz Quidditcha (któryś z naszych potomków wynajdzie w końcu zwód Wrońskiego!) ? Nasza niewielka rodzina ma raczej konserwatywne poglądy, które podzielam, ale sam możesz sympatyzować z mugolami - będzie nawet ciekawiej.

Nowym morsom ze wszystkim pomogę :pwease:

Biologiczna rodzina krew czysta


Daniel jest owocem przygody swojej mamy z.... no właśnie, kim? tears Wie tylko, że jego biologiczny ojciec był czarodziejem czystej krwi; ukocham morsy które pomogą mu znaleźć korzenie <3aktualne
1.03
Self-made man
Ostatnio zmieniony przez Daniel Wroński dnia 22.03.20 22:57, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Cynthia Malfoy
Cynthia Malfoy

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t7737-cynthia-m-malfoy https://www.morsmordre.net/t7741-byron https://www.morsmordre.net/t7749-cynthia-m-malfoy#214870 https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t7790-cynthia-m-malfoy
Zawód : Dama, historyczka, dramatopisarka
Wiek : 21
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna

I was supposed to be having the time of my life.

OPCM : 7
UROKI : 7
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 1
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 12
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarodziej

Poszukiwani Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwani   Poszukiwani I_icon_minitime03.01.20 15:09

Malfoy Sanctimonia vincet semper
Czysta krew zawsze u władzy
Wrodzy względem mugoli tradycjonaliści o francuskich korzeniach, łączący w sobie wyniosłość, surowość i wyrachowanie z uznaniem dla sztuki i nauki. Lordowie i lady Wiltshire, do niedawna mogący chlubić się znajdującym się na ich terenach kręgiem Stonehenge – w wyniku październikowego wiecu zabytek ten został zniszczony, lecz przeprowadzony tam zamach stanu przyniósł czarodziejskiemu społeczeństwu nowego ministra magii, Cronosa Malfoya (więcej informacji tutaj).

Dumni potomkowie Armanda, owianego licznymi legendami sojusznika Wilhelma Zdobywcy, o nienagannych manierach, rozległej wiedzy historycznej i zamiłowaniu do polityki.
*
Poszukuję członków rodu – bliższych i dalszych krewniaków, z którymi będę mogła obserwować, jak historia dzieje się na naszych oczach. Nadobnych ciotek i wymagających wujków, eterycznych kuzynek i bezgranicznie oddanych rodowi kuzynów. Snujmy domysły, co przyniosą kolejne miesiące, dyskutujmy o tym, który wyniósł Cronosa na stanowisko ministra, a który wprawia całe Wyspy w drżenie i walczmy, by nasz wielowiekowy ród nie zaznał końca.
*
W szczególności poszukuję rodzeństwa Cynthii:
Siostra, około 25 latTeraz już zamężna (ród dowolny, byle nie miał z Malfoyami stosunków negatywnych), zapewne ma dzieci.

Brat, 26 lat i więcej
najstarszy z naszej trójki
W karcie wspominałam, że kilka lat temu poślubił młodziutką lady Carrow, lecz jego wybranka wcale nie musi podchodzić z tego rodu; zależy mi jedynie, by miał już swoją rodzinę.
*
Po więcej odsyłam do karty i opisu rodu. Nowym morsom obiecuję pomóc z zaaklimatyzowaniem się :pwease: Najlepiej łapać mnie na koncie Maeve.


aktualne
01.03[bylobrzydkobedzieladnie]

Sanctimonia vincet semper


Ostatnio zmieniony przez Cynthia Malfoy dnia 01.03.20 15:02, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Jayden Vane
Jayden Vane

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t4372-molto-bene-workout-budowa#93818 https://www.morsmordre.net/t4452-poczta-jaydena#95108 https://www.morsmordre.net/t4451-lucky-star#95083 https://www.morsmordre.net/f113-irlandia-killarney-national-park-upper-cottage https://www.morsmordre.net/t4454-skrytka-bankowa-nr-1135#95111 https://www.morsmordre.net/t4453-jayden-vane#230884
Zawód : astronom, profesor w Hogwarcie (ノ◕ヮ◕)ノ*:・゚✧
Wiek : 30
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Żonaty
Sometimes the truth
Isn’t good enough.
Sometimes people deserve more.
Sometimes people deserve
To have their faith rewarded.
OPCM : 43
UROKI : 20
ELIKSIRY : 2
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 1
SPRAWNOŚĆ : 11
Genetyka : Czarodziej

Poszukiwani Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwani   Poszukiwani I_icon_minitime11.01.20 18:40


VANE
so­la ra­tio per­fecta
beatum fa­citJesteśmy rodziną przesiąkniętą nauką. Zaklęcia, astronomia, zielarstwo, uzdrawianie nigdy nie miały przed nami tajemnic, a to dzięki długowiecznej tradycji, której nikt inaczej jak poprzez przeznaczenie wytłumaczyć nie może. Posiadamy swoją historię, mamy swoje mity, a na przestrzeni dziejów niejeden z nas wypalił swoje piętno, chociaż nigdy nie szukaliśmy rozgłosu. Byliśmy cichym wsparciem patronów, nie łaknąc nigdy pierwszego miejsca. To nie dla chwały żyjemy, a dla nauki.

☆☆☆


Pochodzimy z Irlandii i wielu z nas jeszcze tam mieszka. Niektórzy jednak rozsypali się po całych wyspach, nierzadko ruszając dalej. Bo prawdziwi odkrywcy nie boją się wyjść poza dom i sięgać poza granice wzroku. Niektórzy z nas są neutralni wobec szalejącego konfliktu, inni może jednak zajęli swoje stanowiska. Płynie w nas czysta krew, lecz nie brakuje też tych półkrwistych. Jesteśmy zróżnicowani i nie wstydzimy się tego, zachowując jedność.

☆☆☆


Szukamy członków rodziny Vane. Aktualnie jest nas dwójka: Shelta, która jest numerologiem i Jayden, który jest astronomem. Mamy opis rodziny i, tak jak w poszukiwaniach, przyjmiemy każdego naukowca. Dużego, małego, grubego, chudego, starego, młodego — bez znaczenia. Służymy pomocą przy zorientowaniu się w najnowszych wydarzeniach rodzinnych oraz liniach pokrewieństwa. Czekamy!

aktualne 4 marca

STUDENTS
you are all
my children
main themeObiecałem Was chronić w momencie, w którym przekroczyliście progi Hogwartu. Zagubieni, przerażeni, podekscytowani. Wasze twarze wyrażały każdą z emocji i każdego z Was zauważyłem. Patrzyłem jak Tiara Przydziału kieruje Was do odpowiednich domów, w których mieliście odnaleźć swoje miejsce na następne lata. Być może natykaliśmy się na siebie w bibliotece. Być może nigdy nie potrafiliście odnaleźć się w astronomii. Być może byłem dla Was mentorem, oparciem. Być może nigdy niedane było nam się spotkać na sali zajęciowej. Być może pomogłem Wam w chwili kryzysu. Być może zniszczyliście jedną z map nieba. Nieważne.

☆☆☆


Byliście... Jesteście moim uczniami. Dokądkolwiek poszliście, cokolwiek zrobiliście, niegdyś byliście pod moją opieką. A teraz? Co się z Wami dzieje teraz? Jak radzicie sobie w tym świecie, którego nie potrafię rozpoznać? Czy rozpoznam Was na ulicach? Czy jesteście tam, gdzie chcieliście być?

☆☆☆


Szukam dawnych i obecnych uczniów Hogwartu, którzy znajdowali się w szkole, gdy Jayden zaczął tam pracę. Vane objął stanowisko profesora astronomii w 1950 i od tego czasu wciąż tam przebywa. Brakuje mi tego rodzaju relacji, a mam parę koncepcji. Jestem otwarta na wszelkie pomysły i zapraszam do ustalenia czegoś wspólnie.

aktualne 4 marca
WOMAN
need some quiet space
when the world is too loud
main themeNie wiem, kim jesteś ani czym się zajmujesz. Gdzie mieszkasz ani po której stronie stoisz. Być może jesteś człowiekiem takim jak ja — podobnym do samotnej wyspy, która próbuje odnaleźć swoją drogę w zwiększającym się chaosie. I w tym chaosie na siebie trafiamy. Gdzie się spotykamy? Być może mijamy się w tej samej księgarni w labiryncie półek. Być może, gdy ty wychodzisz do pracy, ja zawsze ze swojej wracam tą samą uliczką. Być może lubimy siadać na sąsiadujących ławkach między parkowymi alejkami. Być może mamy słabość do tych samych ciast w ulubionej cukierni. Być może zaopatrujemy się u tego samego krawca. Być może spotkaliśmy się w przeszłości... Być może... Nie wiem, co spowodowało przerwanie tej linii nieświadomości. Czy przypadkowe zderzenie. Czy uderzająca o podłogę książka. Czy porwana wiatrem gazeta. Czy wydłużająca się kolejka. Czy... Dostrzegamy w końcu jednak swoją obecność i co z tym faktem zrobimy?

☆☆☆


Nie narzucam zawodu, wieku, czystości krwi, politycznych preferencji poszukiwanej pani. Widziałabym tutaj jednak zdecydowanie dorosłego, bliżej Jaydenowi nieznanego. Nie mam wyklarowanej wizji tej relacji ani jej charakteru, ale widzę ją jako pełną niuansów, codziennych rytuałów, trywialnych spotkań, podczas których zamienimy parę ulotnych słów, a potem rozejdziemy się w swoje strony. Chwilowe zawieszenie w wojennych zamieszkach, o którym zapomina się zaraz po zakończeniu, ale zostawia pewną dziwną nostalgię. Czarno-biała fotografia angielskiego życia. Czy uda nam się zmienić to w coś innego, czy pozostanie jak jest? To już zależy od nas i tego, jak pokierujemy relacją.

nieaktualne 4 marca


[bylobrzydkobedzieladnie]
I could be a wolf for you
I could put my teeth on your throat. I could growl. I could eat you whole. I could wait for you in the dark. I could howl against your hair.


Ostatnio zmieniony przez Jayden Vane dnia 20.03.20 9:41, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
 

Poszukiwani

Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Morsmordre :: Wprowadzenie :: Biuro informacji :: Poszukiwania-
Styl: Caelan + Cassandra + Justine

Forum oparte na serii książek J.K.Rowling, niektóre imiona i nazwy własne są jej własnością.
Opisy częściowo pisane w oparciu o Pottermore.
Autorskie opracowania oraz pozostałe treści forum są własnością intelektualną twórców,
zabrania się ich kopiowania.


Baner small nobg

Morsmordre 2015-20