WydarzeniaLogin:

Hasło:
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Share
 

 Poszukiwani

Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Mistrz gry
Mistrz gry

Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ELIKSIRY : 99
LECZENIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Poszukiwani Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500

Poszukiwani Empty
PisanieTemat: Poszukiwani   Poszukiwani I_icon_minitime15.04.15 12:55

Poszukiwani

Temat służy poszukiwaniom postaci w jakiś sposób istotnej dla Twojej. Pamiętamy, że na poszukiwana gólne ("szukam przyjaciół") i mało skonkretyzowane ("szukam kogokolwiek kto mnie polubi") przeznaczone jest subforum relacji, na którym podobną propozycję można wysunąć w stosunku do co drugiej postaci. Poszukiwania "kogokolwiek kto będzie miał na nazwisko tak samo jak ja" również odradzamy.

Zasady poszukiwań
1. Do 7. dnia każdego miesiąca realnego prosimy o aktualizację poszukiwań poprzez pozostawienie na nich świeżej daty.
2. Jedna postać może umieścić w tym wątku tylko jedną wiadomość - celem dodania świeższych poszukiwań należy edytować poprzednią.
3. Niedozwolone jest podbijanie poszukiwań.

Eden
Twoje poszukiwania długo wiszą i nie możesz znaleźć odpowiedniej osoby? Możesz wyjść poza forum i poszukać postaci wśród miłośników rozgrywki tego typu na Edenie.

Kod
Nie jest obowiązkowy.

Kod:
<div class="pdiv"><span class="ptyt" style="color:#755353">TYTUŁ</span><span class="ptekst">TEKST 1</span><img src="link do obrazka" class="pobr"> <img src="link do obrazka" class="pobr"> <img src="link do obrazka" class="pobr"> <span class="ptekst">TEKST 2</span><span class="paka">
DŁUŻSZY TEKST
</span></div>
<hr id="p">
<span class="pdata">aktualne/nieaktualne/rezerwacja
data ostatniej aktualizacji</span>

Chcę miłościniech skamle u mych stóp męża arystokraty, młodego, przystojnego, bogatego
Panie losie, daj mi kogoś, kto nie zmąci wody w mym stawie. Kogoś, kto nie pryśnie jak zły sen, gdy ryb w mym stawie zabraknie.


[bylobrzydkobedzieladnie]


Powrót do góry Go down
Lyanna Zabini
Lyanna Zabini

Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t5959-lyanna-zabini https://www.morsmordre.net/t5962-ceres https://www.morsmordre.net/t5961-lyanna https://www.morsmordre.net/f276-okolice-guildford-samotnia-nad-rzeka-wey https://www.morsmordre.net/t5963-skrytka-bankowa-nr-1488 https://www.morsmordre.net/t5964-lyanna-zabini
Zawód : łamaczka klątw i zaklinaczka
Wiek : 26
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
.
OPCM : 30
UROKI : 15
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 20
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 1
Genetyka : Czarownica

Poszukiwani Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwani   Poszukiwani I_icon_minitime24.09.18 22:51

Rodzina

Starszy brat, 28-31 lat, krew czysta ze skazą, łamacz klątw, mile widziany sojusznik Rycerzy Walpurgii
Brat Zabini pojawił się na świecie kilka lat przed Lyanną i był owocem związku Vincenta Zabiniego i jego pierwszej żony, która zmarła, kiedy chłopiec był bardzo mały. Później Vincent na krótki czas związał się z młodą Francuzką, Elaine Bellefleur, jednak odprawił ją, gdy tylko się dowiedział, że nie była czystej krwi choć za taką się podawała. Po tym epizodzie pozostała jednak córka, Lyanna, oraz wieloletnia frustracja ojca, który nie zdecydował się na kolejne małżeństwo i wychowywał dwójkę dzieci, zatrudniając do pomocy opiekunki i guwernantki, które miały wyprowadzić oboje na ludzi.
Brat zawsze był tym lepszym dzieckiem, faworyzowanym przez ojca. Miał być jego godnym następcą. Ojciec prowadził interes związany z handlem ingrediencjami, brat ostatecznie poszedł w kierunku łamania klątw i poszukiwania artefaktów, ale że ojciec również był rozmiłowany w rzadkich i cennych przedmiotach, syn nie utracił jego aprobaty i nadal pozostawał jego złotym dzieckiem. Nie znaczyło to jednak, że był miły i kochający; Vincent Zabini pozostawał surowym i wymagającym ojcem, ale Lyanna mogła tylko pomarzyć o tym, by być traktowaną jak jej brat.
W Hogwarcie był w Slytherinie, kilka klas wyżej od przyrodniej siostry. Był raczej popularny i cieszył się szacunkiem wśród rówieśników. Wiele razy pomagał młodszej siostrze, którą mimo jej drobnej skazy na krwi akceptował. Jak wspominałam w karcie, brat był jedną z nielicznych osób w rodzinie, które nie krzywiły się na jej widok i którym Lyanna mogła zaufać. Kiedy jeszcze była w szkole, pisał do niej listy z wypraw, co zainspirowało ją do tego, że sama zainteresowała się runami i klątwami. Po szkole odbyła kurs, a po nim wyruszyła z bratem na dwuletnią wyprawę, podczas której jeździli po Europie szukając interesujących przedmiotów i klątw do złamania. Trafili też do Norwegii, gdzie pewien stary badacz klątw nauczył ich nieco więcej o tajnikach tej dziedziny, a także o czarnej magii. Brat mógł mieć z nią styczność już wcześniej. Na pewno też wcześniej niż siostra dołączył do rycerzy, choć jeśli bardzo nie chcesz być rycerzem, możesz być neutralem - choć nie ukrywam, że wolałabym opcję z rycerzem. Kategorycznie odpadają jednak poglądy promugolskie i prozakonne. Bądź konserwatywny jak na Zabiniego i byłego Ślizgona przystało.
Wyobrażam sobie ich relacje jako bardzo bliskie i zażyłe. Mimo pewnych różnic mogą sobie ufać i pozostają rodziną na dobre i złe. Ze względu na to, że gram Lyanną od fabularnego maja, a brata cały ten czas w mojej fabule nie było, przyjmuję że ostatnie miesiące spędził za granicą na jakiejś wyprawie. W związku z tym, przez tak długi czas rozłąki i tego, że Lyanna pozostawała właściwie sama na świecie, ich relacje zaczęły się rozluźniać - ale możemy spróbować to naprawić na fabule! Na początku kwietnia 1957 Lyanna dowiedziała się też, że żyła w kłamstwie i jednak była czystej krwi, z pewnością pochwali ci się taką rewelacją.


Dalsza rodzina
Ponadto, poza bratem, poszukuję czystokrwistego kuzynostwa z rodziny Zabini. Jeśli chcesz stworzyć postać w konserwatywnej, popierającej Rycerzy Walpurgii rodzinie i szukasz punktu zaczepienia, a nie pasuje ci akurat brat, zapraszam. Lyanna jest czarną owcą rodziny z racji tego, że przez dwadzieścia sześć lat wszyscy myśleli, że jest półkrwi i dopiero w kwietniu '57 okazało się, że nie, więc większość relacji z krewnymi powinna być raczej negatywna, w postach wspomniałam kiedyś że to ktoś z kuzynostwa zadbał o to, by Lyannie nie udało się długo w Hogwarcie udawać czystokrwistej i złośliwie rozpowiedział, że jest półkrwi, ale jakiś pozytyw (otwarty lub żywiony w sekrecie) także mogę przyjąć. Wszystko zależy od ustaleń. Możesz również być postacią z matką Zabini.aktualne

01.09.20

[bylobrzydkobedzieladnie]
Ostatnio zmieniony przez Lyanna Zabini dnia 01.09.20 23:37, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Cressida Fawley
Cressida Fawley

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t5557-cressida-fawley-flint https://www.morsmordre.net/t5573-piorko https://www.morsmordre.net/t5571-cressida https://www.morsmordre.net/f117-cumberland-ambleside-dwor-fawleyow https://www.morsmordre.net/t5581-skrytka-bankowa-nr-1374 https://www.morsmordre.net/t5580-cressida-fawley
Zawód : Malarka
Wiek : 21
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zamężna
To właśnie jest wspaniałe w malarstwie:
można przywołać coś, co się utraciło i zachować to na zawsze.
OPCM : 12
UROKI : 8
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 10
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 15
SPRAWNOŚĆ : 1
Genetyka : Zwierzęcousty

Poszukiwani Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwani   Poszukiwani I_icon_minitime18.12.18 23:03

Najlepsza przyjaciółka ze szkoły Krew szlachetna, konserwatywny ród, rocznik 1936 lub 1935
Cressida uczyła się w Beauxbatons w latach 1946-1954, w domu Harpii ukierunkowanym na malarstwo. Do francuskiej szkoły trafiła z woli swojej matki. Niestety, mimo niewątpliwych zalet nauki w tak dystyngowanej, artystycznej placówce dziewczątku doskwierała tam samotność – niemal wszyscy jej kuzynowie uczyli się w Hogwarcie, więc nagle znalazła się z dala od rodziny, wśród w większości obcych ludzi. Zwyczajowe rodowe niechęci musiały zostać odłożone na bok, kiedy uczniów z brytyjskich rodów wcale nie było aż tak wielu. Cressida trzymała się głównie wśród swoich, unikając ludzi niższego stanu, nieczystej krwi. Sam początek nauki spędziła rozmawiając głównie z obrazami i ptakami, i dopiero po pewnym czasie zaczęła bardziej otwierać się na ludzi. Była jednak daleka od otwartego dyskryminowania kogokolwiek – po prostu nawet na obczyźnie trzymała się zasad swojego rodu i nie chciała naginać woli ojca – przynajmniej jeśli chodzi o znajomości z osobami nieczystej krwi, takich ludzi traktowała ze sporą dozą dystansu, unikając bliskich zażyłości.
Jako, że uczniów Beauxbatons nie ma zbyt wielu, pragnę znaleźć dla Cressidy przyjaciółkę. Tą najlepszą, która jako pierwsza wyciągnęła do niej dłoń, gdy ta była na pierwszym roku nauki, i pomagała odkrywać uroki pobytu we Francji. Najlepiej żeby była w tym samym wieku co Cressida, z tego samego roku (czyli także zaczynająca naukę w 1946), ewentualnie rok starsza. Może być z innego domu, ale najbardziej widziałabym w tym miejscu drugą Harpię, również posiadającą zamiłowanie do malarstwa i będącą tolerancyjną dla tak nieśmiałej, zakompleksionej osóbki jaką jest Cressida. Może nawet przyjaciółka była osobą, która próbowała ośmielić Cressidę, początkowo rozmawiającą głównie z obrazami i wstydzącą się nawiązywać kontakty z rówieśnikami? Kolejnym warunkiem jest krew szlachetna i ród o polityce konserwatywnej, ale poza tym masz sporą dowolność. Chciałabym, żeby ta przyjaźń przetrwała lata szkolne i trwała do teraz.aktualne


01.09.20
[bylobrzydkobedzieladnie]
Wszyscy chcą rozumieć malarstwoDlaczego nie próbują zrozumieć śpiewu ptaków?Ostatnio zmieniony przez Cressida Fawley dnia 05.09.20 13:12, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Joseph Wright
Joseph Wright

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t5364-joseph-e-wright https://www.morsmordre.net/t5428-do-joe#123175 https://www.morsmordre.net/t5417-joe-w#122688 https://www.morsmordre.net/f108-piddletrenthide-79-kamienny-domek https://www.morsmordre.net/t5462-skrytka-bankowa-nr-1335#124469 https://www.morsmordre.net/t5441-joe-wright
Zawód : ścigający Zjednoczonych z Puddlemere
Wiek : 28 lat
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
What if I'm far from home?
Oh, brother I will hear you call.
What if I lose it all?
Oh, sister I will help you out!
Oh, if the sky comes falling down, for you, there’s nothing in this world I wouldn’t do.
OPCM : 15
UROKI : 5
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 15
SPRAWNOŚĆ : 15
Genetyka : Czarodziej
Zjednoczeni z Puddlemere

Poszukiwani Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwani   Poszukiwani I_icon_minitime28.07.19 17:43

NAJSTARSZA DRUŻYNA W LIDZE (1163 r.)
Zjednoczeni z PuddlemereMA ZASZCZYT OGŁOSIĆ NABÓR ZAWODNIKÓW!
Jeśli:
- mieścisz się w przedziale wiekowym 20-30 lat (lub coś koło tego)
- jesteś mężczyzną (ewentualnie kobietą)
- grałeś w szkolnej drużynie quidditcha
- nie wyobrażasz sobie innego życia niż jako zawodnik najlepszej drużyny na świecie
- uważasz, że Zjednoczeni z Puddlemere to najlepsza drużyna quidditcha na świecie
- masz talent i/lub ciężko trenujesz by być najlepszym
- jesteś gotowy poświęcić całe swoje życie (zawodowe i prywatne) drużynie
- zaśpiewasz hymn Zjednocznych "Odbijcie te tłuczki, chłopcy, i rzućcie tu tego kafla" bez pomyłek i fałszowania nawet obudzony w środku nocy
- przysięgniesz dawać z siebie wszystko i jeszcze więcej, by Zjednoczeni utrzymali pozycję najlepszej drużyny quidditcha na świecie
- oraz skoczyłbyś w pożogę za innym Zjednoczonym...

...TO CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!


Mamy na koncie 20 tytułów Mistrzów Ligi Brytyjsko-irlandzkiej oraz 2 Mistrzów Europy (i chcemy więcej!),
sponsora w postaci najszlachetniejszego z rodów czarodziejów - Macmillan,
hymn skomponowany przez najwspanialszą Celestynę Warbeck oraz przystojnego oddanego całym sercem i duszą drużynie ścigającego - Josepha Wright.
Nasze tradycje sięgają co najmniej 1163 r.,
nasza była ścigająca - Joscelind Wadcock - za swe wybitne w świecie sportu zasługi, została umieszczona na kartach Czekoladowych Żab,
a w barze Macmillan's Firewhisky mamy upusty nawet do 80%!
Nasza barwa to granat, herb - skrzyżowane łodyżki sitowia.

Więc jeśli jesteś:
obrońcą, ścigającym, pałkarzem lub szukającym (rezerwacja)
NIE ZWLEKAJ I DOŁĄCZ DO NAS!


aktualne
02.09.
Beat back those Bludgers, boys,
and chuck that Quaffle here
No team can ever best the best of Puddlemere!
Ostatnio zmieniony przez Joseph Wright dnia 02.09.20 9:49, w całości zmieniany 16 razy
Powrót do góry Go down
Charlene Leighton
Charlene Leighton

Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t5367-charlene-leighton https://www.morsmordre.net/t5375-listy-do-charlie https://www.morsmordre.net/t5374-alchemiczka-kocia-mama https://www.morsmordre.net/f101-kornwalia-okolice-st-ives https://www.morsmordre.net/t5388-skrytka-bankowa-nr-1338 https://www.morsmordre.net/t5387-charlene-leighton
Zawód : alchemiczka
Wiek : 24
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
Chciałoby się uciec,
ale nie przed wszystkim się da.
OPCM : 11
UROKI : 0
ELIKSIRY : 46
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 20
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5/45
SPRAWNOŚĆ : 1
Genetyka : Czarownica

Poszukiwani Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwani   Poszukiwani I_icon_minitime04.02.20 13:16

Szukam rodzinyLeightonowie w dowolnym wieku i dowolnej płci, szczególnie ukocham za brata W dobrobycie ostrożność, w przeciwnościach cierpliwość
Poszukuję członków rodziny Leighton. Według opisu, który pojawił się już na forum, Leightonowie w znacznej części zamieszkują Kornwalię, zwłaszcza miasteczko Tinworth, i lubują się w wolnych zawodach związanych ze światem przyrody - są utalentowanymi alchemikami, astronomami, zielarzami czy magizoologami. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie dla innych zawodów (zmarła siostra Charlie oraz ich dziadek byli łamaczami klątw), choć pamiętajmy, że Leightonowie są dobrymi, uczciwymi ludźmi, nie trudnią się więc niczym czarnomagicznym i z reguły stronią od zepsutego świata wielkiej polityki. Protoplasta rodziny był alchemikiem, a w rodzinie dość często zdarzają się osoby z talentem do eliksirów, wielu z nich ma dusze naukowców.
Krew półkrwi lub czysta ze skazą, płeć i wiek dowolna, przynależność Zakon lub neutralna. Domyślnie przyjmuję, że ojciec Charlie ma kilkoro rodzeństwa, więc nasze postacie mogą być nawet bliskim kuzynostwem, i może w dzieciństwie i szkole dzielili razem wiele wspólnych chwil? Może mieszkali obok siebie i spędzali tak wiele czasu, że byli jak rodzeństwo?
Zależy mi na dobrych, rodzinnych relacjach, które będą istnieć w fabule. Bardzo chętnie przyjmę kuzynkę w podobnym wieku do Charlie, z którą mogłaby się blisko przyjaźnić. Nowe osóbki chętnie wprowadzę w klimat rodziny i forum, stwórzmy razem coś fajnego!
Oczywiście możesz być także spokrewniony z Leightonami przez matkę! Narysowałam nawet przykładowe drzewko rodziny, by pokazać, jak mniej więcej może to wyglądać i gdzie można się przyłączyć do rodzinki. Szczególnie poszukiwane jest potomstwo rodzeństwa ojca Charlie, a więc bliskie kuzynostwo. To bliskie będzie musiało być półkrwi, ale jeśli chcesz być krwi czystej ze skazą, nic nie stoi na przeszkodzie, by być nieco dalszą rodziną – możesz być potomkiem któregoś z braci lub sióstr dziadka Charlie.


Brat Charlie - XYZ Leighton, 26-30 lat (do negocjacji, ale dolną granicą jest 26 lat), półkrwi

Najstarsze dziecko Jamesa i Leonii Leightonów. Leonia jest zwierzęcousta, potrafi rozmawiać z kotami - jednak to od ciebie zależy, czy jej syn odziedziczył ten niezwykły dar, czy podobnie jak Charlene okazał się zwyczajnym czarodziejem. Całe rodzeństwo dorastało w Kornwalii, niedaleko na wpół magicznego miasteczka Tinworth. Na początku była ich trójka, później, gdy brat był już od dawna w Hogwarcie, na świecie pojawiła się najmłodsza siostra, Helen. Niestety nie dane jej było długo pożyć - latem 1951 roku zabrał ją nagły atak niewykrytej klątwy Ondyny. Druga siostra, rok starsza od Charlie, zaginęła natomiast w październiku 1956, a w marcu 1957 zostało znalezione jej ciało. Z czwórki rodzeństwa została już tylko Charlie i jej brat.
XYZ trafił do szkoły kilka lat wcześniej niż Charlene, zasilając szeregi jednego ze szkolnych domów, najchętniej Ravenclawu lub Hufflepuffu, które najmocniej pasują do charakteru rodziny. Wybór zawodu po ukończeniu szkoły dowolny. Możesz zgodnie z opisem rodziny być alchemikiem, uzdrowicielem lub opiekunem magicznych stworzeń, magizoologiem, zielarzem czy innym naukowcem, a możesz też wybrać coś innego. Możesz być kim zechcesz, pamiętaj jednak, że Leightonowie są dobrymi, prostolinijnymi ludźmi unikającymi czarnej magii i szeroko pojętego zła. Może podobnie jak młodsze siostry XYZ popiera Zakon Feniksa, może pewnego dnia do niego trafi, lub postanowi trzymać się na pewien dystans od tych wszystkich dziwnych spraw? Czegokolwiek nie robi, nie powinien mieć nic wspólnego z czarną magią, rycerzami ani innymi tego typu sprawami.
Żeby uzasadnić dotychczasową nieobecność brata w fabule Charlie (w końcu trochę już nią gram), zwykle wyobrażałam sobie, że przez cały ten czas, czyli na pewno przez sporą część 1956 i początek 1957 roku przebywał za granicą, a w jakim celu, to już możemy się dogadać. Chciałabym, żeby wrócił do kraju tuż przed swoim zaistnieniem w fabule i nasza pierwsza gra była pierwszym spotkaniem po jego powrocie. Może podróżował w celach zawodowych, badając magiczną faunę lub florę w innych krajach? Może robił coś jeszcze innego? Jestem otwarta na propozycje, ponieważ o bracie nie pisałam w KP ani postach zbyt wiele. Musisz też mieć na uwadze, że Charlie od maja 1957 jest poszukiwana listem gończym - a więc się ukrywa i nie może pojawiać się w miejscach publicznych.aktualne


Szukam miłościMężczyzna, 24-35 lat, Zakonnik lub neutral Wylecz moje złamane serce i spraw, że życie znów nabierze jasnych barw
Charlene jest młodą alchemiczką, pracuje w Mungu i warzy eliksiry. To nie tylko jej praca, ale też pasja, której jest oddana i dlatego właśnie w czasach szkolnych oraz kursu alchemicznego nie miała czasu na miłość, nie zwracała większej uwagi na mężczyzn – w każdym razie, nie w aspekcie innym niż przyjaźń, znajomość czy zawodowa współpraca. Ale może ktoś cały czas był obok, może znali się już w szkole, a może poznali się dopiero w dorosłości, na przykład w pracy. A może dopiero niedawno życie przecięło ścieżki Charlie i pana X, który może być zupełnie nową znajomością.
Jeśli chodzi o poglądy, obiekt miłości powinien być dobrym człowiekiem. Charlie jest Zakonniczką Feniksa, i choć nie uczestniczy w czynnej walce, dzieli swój czas między pracę a warzenie eliksirów na potrzeby organizacji. Jest dobrą, ciepłą osobą, która chciałaby najlepiej jak potrafi przyłożyć swoją rękę do budowania lepszego, spokojniejszego jutra. W niespokojnych czasach z pewnością przyda jej się ktoś bliski, ktoś, kto ją pokocha i zrozumie, ktoś, kto przeżywa podobne dylematy.
Wolałabym rozegrać narodziny i stopniowy rozwój uczucia od samego początku, na fabule, jako że pisałam już w postach, że Charlie jest osobą samotną i nigdy nie była w związku, nie mogę więc po dwóch latach gry uznać, że jednak taki epizod miał miejsce. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby znali się już wcześniej – ze szkoły, pracy, a może innego miejsca? Pan X ma sporą dowolność – może być uzdrowicielem, alchemikiem, albo kimś zupełnie innym, niezwiązanym z Mungiem. Charlie swoje czasy nastoletnie przespała, zafascynowana nauką, ale przecież ta nie jest jedyną rzeczą ważną w życiu. Tym bardziej, że Charlie chciałaby kiedyś założyć rodzinę i po prostu być szczęśliwa. Dodatkowo na fabule zakochała się bez wzajemności w pewnym mężczyźnie, który kocha inną – twoja postać miałaby więc trudne (ale myślę, że ciekawe do rozegrania) zadanie sprawić, by zapomniała o złamanym sercu. Może pojawisz się obok właśnie wtedy, kiedy ona przeżywa niemożliwą do spełnienia miłość, a także śmierć ukochanej siostry, o której dowiedziała się w marcu 1957? Charlie fabularnie jest w trudnym momencie – bo właśnie straciła siostrę, jest wojna, źle się dzieje i w ogóle.
Jedyne, czego wymagam, to odpowiedniego światopoglądu – prozakonnego, lub neutral wyznający podobne wartości. Jeśli chodzi o czystość krwi – każda oprócz szlachetnej, bo w tym przypadku niemożliwy byłby związek bez poważnych dram rodzinnych i wydziedziczenia twojej postaci (zresztą Charlie już odhaczyła zakochanie w szlachcicu, więc wolałabym nie powielać tego po raz drugi), więc lepiej półkrwi, mugolska lub czysta. Wiek – rówieśnik Charlie lub starszy, czyli tak 24 wzwyż. Górna granica możliwa do negocjacji, choć w miarę możliwości wolałabym, żeby to nie był ktoś w wieku rodziców Charlene.aktualne


Szukam przyjaciółki z dawnych latByła Krukonka, najlepiej w wieku Charlie lub ew. rok różnicy Bądź moją bratnią duszą na dobre i złe
Charlie i jej przyszła przyjaciółka poznały się na początku nauki, może nawet pierwszego dnia szkoły. Nic w tym dziwnego, w końcu Tiara Przydziału umieściła je obie w Ravenclawie, co oznaczało, że miały spędzić razem siedem lat nauki. I rzeczywiście tak było, a przyjaźń narodziła się między nimi dość szybko, bo okazało się, że wiele je łączyło. Może twoja postać również pasjonowała się jakąś dziedziną nauki? Może była indywidualistką, artystyczną duszą? Może wraz z Charlene mogły porozmawiać o wszystkim, może nawet odwiedzały się w wakacje, a na pewno pisały wtedy do siebie mnóstwo listów, czekając na to, aż pierwszego września znowu się zobaczą. Razem siadały na większości lekcji i razem snuły marzenia o przyszłości. Może tak, jak Charlie dzieliła się z nią swoimi ambicjami, jej przyjaciółka opowiadała jej o swoich młodzieńczych zauroczeniach?
Potem nadszedł koniec szkoły. Gdzie udała się twoja postać? Czy kontakt szkolnych przyjaciółek przetrwał? Czy nadal nimi są, czy może w minionych latach wydarzyło się coś, co na pewien czas rozplotło ich ścieżki? Może twoja postać wyjechała, a może nadal spotykają się regularnie, wykradając dla siebie chwile z napiętego rozkładu dnia?
Kim jesteś, pierwsza i najlepsza przyjaciółko Charlie ze szkolnej ławy, towarzyszko przygody z Hogwartem?

Poszukuję osoby, która uczyła się w tym samym domu i na tym samym roku co Charlie (choć to warunek do negocjacji, bo jeśli bardzo nie chcesz być rówieśniczką Charlie, przyjmę postać rok starszą, ale wolałabym, żeby ta różnica nie była większa niż rok) i była jej najlepszą szkolną przyjaciółką. Krew dowolna oprócz konserwatywnie szlacheckiej. Najbardziej widziałabym w tym miejscu inną zwyczajną czarodziejkę (krew półkrwi, mugolska bądź czysta ze skazą), o poglądach neutralnych lub prozakonnych. Kim jest w dorosłości – obojętne, ważne że w przeszłości przyjaźniły się z Charlie i w teraźniejszości ta relacja wciąż może trwać i być silna. A mogła też nastąpić chwilowa przerwa (z powodu np. wyjazdu twojej postaci) i teraz, na fabule, przyjaciółki odnowią dawną zażyłość? Nie jest to raczej relacja wymagająca tworzenia postaci specjalnie – może masz pomysł na młodą postać w wieku Charlie, planujesz szukać dla niej znajomości i masz możliwość i pomysł wpleść w jej historię taką relację jako poboczny, dodatkowy wątek? Może masz też jakąś inną propozycję odnośnie relacji i przyjaźni z Charlie, chętnie jej wysłucham, niektóre warunki z tego poszukiwania są możliwe do negocjacji, chciałabym po prostu, żeby w życiu Charlie pojawiła się taka bliska osoba, najchętniej z tego samego domu, bo na ten moment ma same koleżanki z innych domów i/lub poznane dopiero w dorosłości. Oprócz gry w fabule oferuję też retrospekcje z dawnych lat!aktualne

01.09.20

[bylobrzydkobedzieladnie]


Best not to look back. Best to believe there will be happily ever afters all the way around - and so there may be; who is to say there
will not be such endings?


Ostatnio zmieniony przez Charlene Leighton dnia 01.09.20 23:31, w całości zmieniany 7 razy
Powrót do góry Go down
Angelique Blythe
Angelique Blythe

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t7798-angelique-blythe-budowa https://www.morsmordre.net/t8098-christine https://www.morsmordre.net/t8129-markiza-angelica#232491 https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t8095-skrytka-bankowa-1875 https://www.morsmordre.net/t8096-angelique-blythe
Zawód : Śpiewaczka operowa
Wiek : 22 lata
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
Jest historią, która nigdy się nie kończy – ani szczęśliwie, ani smutno. Nie może należeć do kogoś, kto sam jest na tyle śmiertelny, że jej pragnie.
OPCM : 3
UROKI : 11
ELIKSIRY : 10
LECZENIE : 10
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 2
Genetyka : Półwila
Poszukiwani Original

Poszukiwani Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwani   Poszukiwani I_icon_minitime25.02.20 0:45

Przyjaciela z dzieciństwaNajgorszego złodzieja czasu 20-24 lata, krew czysta ze skazą, rodzina konserwatywna

Kiedyś często się ze sobą bawiliśmy. Byliśmy swoimi powiernikami, dzieliliśmy te same szalone pomysły. Byliśmy sobie bardzo bliscy, teraz jednak się nie znamy (czy raczej udajemy, że się nie znamy).
Możliwe że nasze rodziny planowały nam wspólną przyszłość, ale z jakiegoś powodu nawet do samego aktu oświadczyn nigdy nie doszło. A ja o tobie w końcu zapomniałam. Kiedy więc cię spotkałam i przypomniałam sobie, kim jesteś, nie chciałam wyjawić, że niegdyś dużo o tobie myślałam. Traktowałam cię chłodno i bardziej jak problem niż miłe wspomnienie.

. . .

Nie narzucam naturalnie kolei rzeczy - zaczynamy z poziomu wyżej wymienionego, traktujemy to jak swego rodzaju prompt fluffy Nasze postaci mogą odwzajemniać nieprzyjemne sygnały, a może twoja akurat zdecyduje się zrobić pierwszy krok i zbliżyć na nowo do Angelici. Nie ma określonego planu, w jaki sposób miałoby się to potoczyć. Wiem jednak, że - zważywszy na ciężki charakter Angelique - nie będzie to łatwa relacja.
Przyjmę postać obecną na forum jak i tworzącą się. Jedyne czego wymagam to, żeby nie znikło ci się nagle z forum :pwease:aktualne bardzo!
02.09.2020


[bylobrzydkobedzieladnie]
Jak samotna wieża byłam
Chłód krył tajemnic sto
Ty je także masz
Lecz nie kryj się za mgłą


Ostatnio zmieniony przez Angelique Blythe dnia 02.09.20 15:02, w całości zmieniany 8 razy
Powrót do góry Go down
Ria Macmillan
Ria Macmillan

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t6105-ria-weasley https://www.morsmordre.net/t6110-rudy-rydz https://www.morsmordre.net/t6109-rudy-lew https://www.morsmordre.net/f171-ottery-st-catchpole https://www.morsmordre.net/t6112-skrytka-nr-1520 https://www.morsmordre.net/t6111-ria-weasley
Zawód : ścigająca Harpii z Holyhead
Wiek : 23
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zamężna
be brave
especially when you're scared
OPCM : 28
UROKI : 5
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 16
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarownica

Poszukiwani Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwani   Poszukiwani I_icon_minitime27.03.20 1:44

Urien* Weasleynajukochańszy brat, syn, przyjaciel i auror wiek 23+
Jesteś najlepszym bratem jakiego mogłam kiedykolwiek mieć. Zawsze się o mnie troszczyłeś, ale nie trzymałeś pod kloszem - przecież musiałeś dbać o mojego weasley'owskiego ducha, który nie mógł pójść na zatracenie. Nasz wuj był aurorem, jest nim też nasz dziadek, ojciec i oczywiście ty. Płynie w nas krew nie tylko Weasley'ów, ale także Skamanderów, dlatego masz w sobie wielkie poczucie obowiązku, które przekłada się na całe twoje życie.
Jesteśmy zżytym ze sobą rodzeństwem, ze wzlotami oraz upadkami, ale zawsze trzymamy się razem. Zwłaszcza w tych niebezpiecznych czasach jakie nastały. To przez wojnę coraz rzadziej widuję twój uśmiech, choć zawsze próbuję go w tobie wywołać - taka już jestem.
Tak, jesteś rudy i jesteś z tego dumny. I nie daj sobie wmówić, że nie masz duszy, to nieprawda. Nikt nie ma piękniejszej, wierzę w to!

Możesz sam zadecydować o tym, czy poświęciłeś życie rodzinne pracy czy posiadasz partnerkę. Wiedz tylko, że do lipca tamtego roku, przez kilka miesięcy, byłeś na misji aurorskiej w Skandynawii. Cała nasza rodzina na ciebie czeka!
Pamiętaj - nie uciekaj, ponieważ kiedy uciekasz, na świecie ginie jeden Weasley  :< (i nie, to niedobrze, nie słuchaj tych złych ludzi, którzy twierdzą, że jest wprost przeciwnie!)

*Imię można zmienić, ale musi mieć celtyckie pochodzenie i być przynajmniej tak samo przypałowe jak moje. Jesteś z niego dumny, tak czy inaczej.
aktualne
02.09.20


Weasleyów wszelkiej maścistarszych czy młodszych chłopaków czy dziewczyn
Jesteśmy ogniem i wodą, która zawsze płynie pod prąd; zawsze przeciw - przeciw zgniłej, konserwatywnej arystokracji, przeciw bogactwom, przeciw dyskryminacjom, przeciw złu. Choć każdy z nas jest inny, to w rzeczywistości taki sam: nigdy się nie poddajemy. Jak wszyscy mamy swoje lęki, ale nie dajemy im sobą rządzić. Toczymy wiele bitew - z niesprawiedliwością, uciemiężeniami, nietolerancją. Pomagamy każdemu poszkodowanemu, zawzięcie walczymy; może bywamy porywczy, brawurowi oraz żywiołowi, aczkolwiek płynie w nas krew krnąbrnych wojowników, świat musi się z tym pogodzić.
Różnimy się nie tyko charakterem - rude włosy oraz piegi to nasz znak rozpoznawczy. Jednak nieważny jest zawód, wiek czy płeć, jesteśmy rodziną, kochamy się bezwarunkowo. Więc dołącz do nas i zmieniaj świat hero
aktualne
02.09.20


[bylobrzydkobedzieladnie]

Just stay with me, hold you and protect you from the other ones, the evil ones.


Ostatnio zmieniony przez Ria Macmillan dnia 02.09.20 11:30, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry Go down
Cora Howell
Cora Howell

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t8263-cora-howell-budowa https://www.morsmordre.net/t8275-listy-do-cory#239409 https://www.morsmordre.net/t8271-corka#239378 https://www.morsmordre.net/f149-gloucestershire-okolice-little-witcombe-klebek https://www.morsmordre.net/t8273-skrytka-nr-1986#239400 https://www.morsmordre.net/t8608-cora-howell
Zawód : przygarniam pogubione kudłonie
Wiek : 30
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Panna
Słyszysz pieśń lasu?
OPCM : 10
UROKI : 0
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 5
TRANSMUTACJA : 20
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 2
SPRAWNOŚĆ : 3
Genetyka : Czarodziej

Poszukiwani Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwani   Poszukiwani I_icon_minitime10.06.20 16:03

Leo HowellBrat, przyjaciel, człowiek z lasu 35-36 lat, Gryfon, krew mugolska
Urodziłeś się w lesie, mech łaskotał twoje małe stopy, słońce oślepiało ciekawskie oko. Urodziłeś się w Gloucestershire, w leśnym domku nad rzeką, pośród licznej gromady zwierzaków, w melodii ptasiego świergotania. Byłeś pierwszym dzieckiem państwa Howellów. Nasz tata był zdolnym magiwetem, a mama pieściła dłońmi każdą z najmniejszych roślin wokół domu. Potem pojawiłam się ja, Cora, twoja młodsza siostra, nieco płochliwa, ale nieustannie gnająca za tobą, poszukująca  mocnej dłoni brata i przygody mrugającej wesoło spomiędzy twojej przydługiej grzywki. Dorastaliśmy razem, spaliśmy na sianie wtuleni w psią sierść, w naszych włosach ptaki wiły gniazda. Szczęśliwie mijały dni w domku, pewnie bawiłeś się z innymi chłopcami z wioski, pewnie miałeś swoje pasje i z pewnością kochałeś wszystkie magiczne stworzenia. A może jednak odnalazłeś miłość gdzieś indziej?
Wkrótce wyruszyłeś do Hogwartu, tam poznałeś przyjaciół, tam znalazłeś się daleko od domku nad rzeką. Jak zmieniło się twoje życie? Dokąd uciekało spojrzenie? Czy pamiętałeś o leśnych przechadzkach z młodszą siostrą? Wziąłeś ze sobą któreś z naszych kociąt? Później dołączyłam ja, ale byłeś wtedy na szóstym roku, niedługa była nasza wspólna zamkowa opowieść. Dokąd udałeś się po szkole? Czy powracałeś do chatki? Co się z tobą działo?
Rok temu nasz tata i jego rodzina spłonęli w domu naszych dziadków, okrutne przeżycie, obydwie z mamą bardzo to przeżyłyśmy, ona wyruszyła w dalekie podróże, ja pozostałam w naszej chatce, kontynuowałam dzieło ojca, leczyłam chore stworzenia, strzegłam dawnych opowieści. Czy byłeś przy mnie wtedy? Wiele jest twarzy i historii wołających  do ciebie, Leo. Gdzie jesteś?

Przygarnę mojego brata. Niektóre fakty z jego historii są stałe, ale wiele jest też niewiadomych, które potrzebują wypełnienia. Leo to imię robocze nadane na potrzebę karty postaci (i tam też odnajdziesz szerszą opowieść o Leo i naszej rodzinie), ale funkcjonuje też fabularnie. Możliwe jest zmienienie go lub nadane dowolnej jego pełnej formy. Postać może liczyć na kochającą siostrę, jest i kuzynka, ale i przyjaciel Leo, Michael. Przygarniemy, ukochamy, pomożemy ze wszystkim i obiecujemy dużo wspólnego pisania. Chatka czeka na ciebie, jeśli tylko masz ochotę.aktualne/nieaktualne/rezerwacja
05.09.20
Ostatnio zmieniony przez Cora Howell dnia 05.09.20 20:18, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Jayden Vane
Jayden Vane

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t4372-jayden-vane#93818 https://www.morsmordre.net/t4452-poczta-jaydena#95108 https://www.morsmordre.net/t4451-lucky-star#95083 https://www.morsmordre.net/f113-irlandia-killarney-national-park-upper-cottage https://www.morsmordre.net/t4454-skrytka-bankowa-nr-1135#95111 https://www.morsmordre.net/t4453-jayden-vane
Zawód : astronomer, hogwarts professor, the one who lived to an old age, father of three
Wiek : 31
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Żonaty
Sometimes the truth
Isn’t good enough.
Sometimes people deserve more.
Sometimes people deserve
To have their faith rewarded.
OPCM : 43
UROKI : 25
ELIKSIRY : 2
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 1
SPRAWNOŚĆ : 12
Genetyka : Czarodziej

Poszukiwani Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwani   Poszukiwani I_icon_minitime03.08.20 18:30


we are family

wherever we may go


Vane, Chapter I

 
Jesteśmy rodziną przesiąkniętą nauką. Zaklęcia, astronomia, zielarstwo, uzdrawianie nigdy nie miały przed nami tajemnic, a to dzięki długowiecznej tradycji, której nikt inaczej jak poprzez przeznaczenie wytłumaczyć nie może. Posiadamy swoją historię, mamy swoje mity, a na przestrzeni dziejów niejeden z nas wypalił swoje piętno, chociaż nigdy nie szukaliśmy rozgłosu. Byliśmy cichym wsparciem patronów, nie łaknąc nigdy pierwszego miejsca. To nie dla chwały żyjemy, a dla nauki.

Pochodzimy z Irlandii i wielu z nas jeszcze tam mieszka. Niektórzy jednak rozsypali się po całych wyspach, nierzadko ruszając dalej. Bo prawdziwi odkrywcy nie boją się wyjść poza dom i sięgać poza granice wzroku. Niektórzy z nas są neutralni wobec szalejącego konfliktu, inni może jednak zajęli swoje stanowiska. Płynie w nas czysta krew, lecz nie brakuje też tych półkrwistych. Jesteśmy zróżnicowani i nie wstydzimy się tego, zachowując jedność.
   

aktualne na 2 września

Szukamy członków rodziny Vane. Aktualnie jest nas dwójka: Shelta, która jest numerologiem i Jayden, który jest astronomem. Mamy opis rodziny i, tak jak w poszukiwaniach, przyjmiemy każdego naukowca. Dużego, małego, grubego, chudego, starego, młodego — bez znaczenia. Służymy pomocą przy zorientowaniu się w najnowszych wydarzeniach rodzinnych oraz liniach pokrewieństwa. Czekamy!


[bylobrzydkobedzieladnie]

every night i scream your name
Every night I burn. Every night the dream's the same. Every night I burn waiting for my only friend. Every night I burn waiting for the world to end.
Ostatnio zmieniony przez Jayden Vane dnia 25.08.20 12:32, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Caelan Goyle
Caelan Goyle

Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t5834-caelan-goyle https://www.morsmordre.net/t5945-ethelinda https://www.morsmordre.net/t5845-an-old-man-by-a-seashore https://www.morsmordre.net/f174-dzielnica-portowa-high-timber-street-8-5 https://www.morsmordre.net/t6368-skrytka-bankowa-nr-1403#161394 https://www.morsmordre.net/t5874-caelan-goyle#138874
Zawód : Kapitan statku handlowego, przemytnik, współwłaściciel Mantykory
Wiek : 32
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Żonaty

I must go down to the sea again, to the lonely sea and the sky.

OPCM : 29
UROKI : 5
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 26
ZWINNOŚĆ : 7
SPRAWNOŚĆ : 15
Genetyka : Czarodziej

Poszukiwani Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwani   Poszukiwani I_icon_minitime08.08.20 9:39

Goyle

Jesteśmy czystokrwistą rodziną o żeglarskich tradycjach. W XVIII wieku zostaliśmy wygnani z Norwegii za przewiny naszego przodka, Einara Goyle'a; przekleństwo uniemożliwia nam osiedlenie się na ojczystych ziemiach, dopóki cała rodzina nie odkupi swych win – z kolei duma sprawiła, że nigdy nie podjęliśmy się próby przełamania ciążącego na nas uroku. Choć od wielu lat mieszkamy już w Wielkiej Brytanii, to nie zapominamy o swej historii, przywiezione z północy tradycje kultywując w domowym zaciszu. Pływamy po morzach i oceanach, poszukując drogocennych artefaktów, dzieł sztuki i ingrediencji alchemicznych; zgłębiamy wiedzę z zakresu czarnej magii czy starożytnych run, lata szkolne spędzając w surowym Durmstrangu.
Więcej informacji na temat rodziny znajdziesz tutaj.

Poszukuję krewniaków, bliższych lub dalszych. Nie narzucam zawodu, wieku czy płci – zależy mi jedynie na tym, by postać wpisywała się w założenia rodziny. Poglądy mamy tradycjonalistyczne, bliżej nam do Rycerzy Walpurgii niż do Zakonu, oczywiście, nie oznacza to jednak, że musisz angażować się w walkę. Zawsze możemy też dopiero rozegrać to na fabule, oferuję wcielenie w szeregi zielonych.

Po więcej informacji zapraszam oczywiście na priv!


aktualne
02.09[bylobrzydkobedzieladnie]

paint me as a villain


Ostatnio zmieniony przez Caelan Goyle dnia 02.09.20 15:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Cedric Dearborn
Cedric Dearborn

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t7241-cedric-dearborn https://www.morsmordre.net/t7249-nike#195067 https://www.morsmordre.net/t7242-znajde-cie https://www.morsmordre.net/f238-oaza-chata-nr-30 https://www.morsmordre.net/t7248-skrytka-bankowa-nr-1776#195061 https://www.morsmordre.net/t7247-cedric-dearborn#195054
Zawód : ex-auror, rebeliant
Wiek : 30
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Wdowiec

chcesz zabić i zniszczyć,
zniewolić nienawiść


ja też
OPCM : 25
UROKI : 20
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 6
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarodziej
Poszukiwani Tumblr_occ54cX2Od1rvphl9o1_400

Poszukiwani Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwani   Poszukiwani I_icon_minitime09.08.20 13:06

Złożyłem obietnicę dziecko | do 10 lat | najlepiej półkrwi, bądź krwi mugolskiej
W Wielkiej Brytanii rozpętała się wojna domowa, nieuniknionym jest więc, że dzieci stracą matki i ojców. Jedną z tych sierot jesteś ty. Dziewczynka nie mająca więcej, niż dziesięć lat. Być może wychowywałaś się w Dolinie Godryka i znałem Twoich rodziców, a może byli moimi znajomymi z lat szkolnych, z Ministerstwa Magii? Mogli być mi też zupełnie obcy, choć wtedy ten scenariusz byłby mniej prawdopodobny, bo zajęłaby się Tobą rodzina.
Ojciec zginął w pożarze Ministerstwa Magii, bądź walce, ukrywałaś się dotąd z matką, ale gdy z Londynu wyrzucano wszystkich, którzy według nowego rządu nie są odpowiednio czyści, nie zdołałyście uciec obie. Twoja matka umierając wymogła na mnie obietnicę, że się Tobą zajmę i zabrałem Cię wtedy ze sobą, nie bardzo wiedząc, co mam począć z Tobą dalej, bo sierociniec wcale nie byłby bezpieczniejszym miejscem.
Obiecałem sobie zresztą, że nie złamię już danej obietnicy, czy przysięgi. Może zobaczyłem też w Tobie swoją zmarłą córkę, może masz oczy jak ona, dlatego dałem Ci dach nad głową i zapewniam bezpieczeństwo.

Zależy mi, aby ten wątek zagrać właściwie od zera. Możesz mnie winić za śmierć matki, że nie zdołałem jej uratować, możesz się gniewać, możesz próbować uciekać. Grajmy i zobaczmy co z tego wyniknie.rezerwacja
02.09


Lizzie Dearborntakich jak my dwoje, nie ma ani jednego młodsza siostra | półkrew | mniej niż 27 lat | poglądy promugolskie
Jesteś córką uzdrowicielki i łamacza klątw z ramienia banku Gringotta. Urodziłaś się w Dolinie Godryka i tam spędziłaś dzieciństwo razem ze mną, twoim starszym bratem, rodzicami i psidwakiem, w niedużym domu. Nie byliśmy zamożni, ale z pewnością bardzo szczęśliwi. Niczego nam nie brakowało. Nasz ojciec często podróżował, lecz powróciwszy opowiadał nam o swoich przygodach i starożytnych runach. Ja byłem w niego zapatrzony jak w obraz. Pragnąłem być taki jak on. Dla ciebie byłem dobrym starszym bratem. Troszczyłem się o ciebie i dbałem, byś była bezpieczna. Czasami się złościłem, że biegasz za mną i moimi kolegami, że muszę ci ustępować. Niekiedy biliśmy się jak to rodzeństwo o to, kto pierwszy polata na dziecięcej miotełce. Kochałem cię jak szalenie i tęskniłem, gdy poszedłem do Hogwartu.
Straciliśmy ojca, gdy ja miałem szesnaście lat. Został zamordowany, a ja wtedy postanowiłem zostać aurorem i odnaleźć jego zabójcę. Więcej przeczytasz o tym w mojej karcie. Zaopiekowałem się tobą i mamą najlepiej jak potrafiłem. Czułem się głową rodziny, choć zarabiać zacząłem dużo później. Byłem dla was oparciem, którego potrzebowałyście. Nawet, gdy wyniosłem się z domu po ożenku i narodzinach mojej córki.
Kim dziś jesteś? Pozostawiam tu dużą dowolność. Na pewno jesteś dobrze wychowaną młodą kobietą o dobrym sercu, właściwie poukładanej hierarchii wartości, według mojej karty mieszkasz w Dolinie Godryka w rodzinnym domu i zajmujesz się chorą matką. Odwiedzam was tak często jak mogę i jeśli tego potrzebujecie, wspieram was finansowo. Być może zostałaś uzdrowicielką tak jak mama? Raczej nie widzę tej postaci jako wyzwolonej kobiety, która także zapragnęła podróżować i biegać w spodniach po świecie, a delikatną i staromodną dziewczynę, z silnym poczuciem obowiązku wobec rodziny i dużą wrażliwością.aktualne
02.09


[bylobrzydkobedzieladnie]

when injustice
becomes law
resistance
becomes duty

Ostatnio zmieniony przez Cedric Dearborn dnia 04.09.20 10:55, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Sigrun Rookwood
Sigrun Rookwood

Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t5310-sigrun-rookwood https://www.morsmordre.net/t5379-astrid#121534 https://www.morsmordre.net/t5378-sigrun https://www.morsmordre.net/f100-harrogate-skala https://www.morsmordre.net/t5380-skrytka-bankowa-nr-1330#121543 https://www.morsmordre.net/t5381-sigrun-n-rookwood#121544
Zawód : dowódca grupy łowców wilkołaków
Wiek : 29
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa

and in the end
all I learned
was how to be strong
alone

OPCM : 40
UROKI : 5
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 50
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Metamorfomag
i n s a n e

Poszukiwani Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwani   Poszukiwani I_icon_minitime09.08.20 20:20

Augustus Rookwoodwe are the dead of night, we're twilight's parasites   czysta krew, lat ok. 30 x badacz, naukowiec x sojusznik Rycerzy Walpurgii

Jesteś synem Normunda Rookwooda oraz Gudrun z domu Borgin, zmarłej przy narodzinach bliźniąt, Christophera i Sigrun. Korzenie masz po ojcu angielskie, po matce nordyckie. Mieszkałeś z ojcem w domu w środku lasu w Harrogate, nieopodal gór, z dala od niemagicznych i zdrajców krwi. Odebrałeś surowe, zimne wychowanie, ojciec nie stronił od kar cielesnych, miał ciężką rękę i słowa, lecz chciał, byś wyrósł na silnego mężczyznę i tak też się stało, jednakże w sposób nieco inny, niż by tego sobie życzył, być może dlatego się do siebie zbliżyliśmy. Nie powiązałeś swojej ścieżki zawodowej z magicznymi stworzeniami, a nauką. Byłeś z naszej gromadki (była nas w sumie piątka) najspokojniejszy i najbardziej opanowany, a przy tym najbystrzejszy. Czujny obserwator, ścisły umysł, zafascynowany od zawsze potęgą magii. W przyszłości zostaniesz Niewymownym w Departamencie Tajemnic, to jeszcze przed tobą, ale już teraz poświęcasz się nauce. Jesteś numerologiem? Znawcą klątw? Istnieje wiele możliwości.
Może zawsze fascynowało cię moje szaleństwo, wahania nastrojów, wybuchowy charakter, jestem twoim przeciwieństwem, ale sobie ufamy. Wiemy, że możemy na sobie polegać. Krew jest najważniejsza. Żadne z nas nie jest ckliwe, nie znamy czułości i ciepła, łączy nas jednak silna więź.
Ojciec dbał, byśmy nienawidzili niemagicznych, szlam i zdrajców krwi równie płomiennie co on. Od swych pierwszych chwil słyszeliśmy, że są nic nie warci, a liczy się czysta krew i o nią należy dbać. Interesował się czarną magią, była ona obecna w naszym domu, dlatego Sigrun prędko zaczęli się nią fascynować - być może było tak i twoim przypadku. Najchętniej widziałabym Augustusa już w roli sojusznika Rycerzy Walpurgii, bądź kandydata do tego, jeśli wolisz rozegrać to fabularnie. Sigrun nosi na przedramieniu Mroczny Znak, jest wiernym sługą Czarnego Pana, nie widzę więc innej opcji, by nie pragnęła aby i Augustus służył mu swoim umysłem.


Niezwykle zależy mi na postaci Augustusa, dlatego najważniejszym wymogiem jest po prostu: nie znikaj. <33 Jeśli jesteś nową duszką, to chętnie we wszystkim pomogę, oprowadzę po forum i doradzę podczas tworzenia karty postaci. Więcej szczegółów ustalmy na PW, powyższe charakterystyka braci to sugestia, najbardziej zależy mi na tym, by wpasowywał się w klimat rodziny i miał raczej silną osobowość oraz antymugolskie poglądy.
aktualne
04.09Uczennica wiedźmyfollow me into the dark krew czysta/półkrew x 20-26 lat x fascynacja czarną magią

Być może jesteśmy ze sobą spokrewnione w pewnym stopniu, obojętnie, czy przez ojca, czy też matkę, może znamy się jeszcze z lat szkolnych, może poznałyśmy się całkiem niedawno. Zawsze zdecydowanie lepiej dogadywałam się z mężczyznami przez wzgląd na mój silny, dominujący charakter i liberalne podejście do pozycji czarownicy w społeczeństwie. Nie godzę się bowiem na kajdany patriarchatu i ograniczenie mojej roli do bycia żony i matki. Zawsze chciałam czegoś więcej i wiedziałam, że jestem warta więcej i potrafię sięgnąć po prawdziwą potęgę. Zrobiłam to: zapanowałam nad potężną mocą czarnej magii, zbliżyłam się do Czarnego Pana, noszę na przedramieniu Mroczny Znak i dowodzę grupą łowców wilkołaków, służąc jednemu z najbardziej konserwatywnych rodów w magicznej Anglii, co również wiele mówi o tym jak wyboistą przeszłam drogę przedzierając się przez szowinistów. Wydarłam sobie pozycję.
Ty również tego pragniesz. Czegoś więcej, niż tylko mąż, dom i dzieci. Fascynuje cię czarna magia, mugole zaś brzydzą i wzbudzają niechęć. Potrzebujesz nauczyciela, ale nie ufasz mężczyznom. Wtedy (cała na biało) pojawiam się ja - może najpierw postrzegałam cię jako zabawkę, którą chciałam zmanipulować, wykorzystać i porzucić, ale dostrzegam w tobie potencjał, to rzadko się zdarza, a ponieważ chciałabym, aby feministyczny duch w czarownicach stał się silniejszy, to wyciągam w twoim kierunku dłoń, by wciągnąć cię w rozkoszną ciemność. Razem ze mną odkryjesz jak pociągające są moce nieczyste i jak kusząca jest czarna magia, potęga, którą oferuje.

Krocz ze mną ścieżką destrukcji i poczuj się w tym chaosie naprawdę komfortowo.

Tak jak wyżej - jeśli jesteś nową duszką, to chętnie we wszystkim pomogę. Więcej szczegółów ustalmy na PW.
aktualne
04.09


[bylobrzydkobedzieladnie]
I got blood


on my name
Ostatnio zmieniony przez Sigrun Rookwood dnia 04.09.20 10:54, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Tangwystl Hagrid
Tangwystl Hagrid

Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t6463-tangwystl-hagrid https://www.morsmordre.net/t6471-ansuz#165284 https://www.morsmordre.net/t6474-o-cholibka-chwytliwa-nazwa#165288 https://www.morsmordre.net/f211-harley-street-1-2 https://www.morsmordre.net/t6472-skrytka-bankowa-nr-1634#165285 https://www.morsmordre.net/t6837-tangie-hagrid
Zawód : Łamacz Klątw, tester nowych zaklęć
Wiek : 23
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
And it's to cold outside
for angels to fly
OPCM : 30
UROKI : 7
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 1
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 1
Genetyka : Czarodziej

Poszukiwani Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwani   Poszukiwani I_icon_minitime18.08.20 20:24

Gavan Hagrid25+ lat | sojusznik zakonu/neutralni You're my blood, you're my brother
Gloucestershire było naszym domem. Było, bo w miejscu przepełnionym smutnymi wspomnieniami niewielu chce wieść swój żywot. Byłeś pierwszy na tym świecie. Zrodzony z miłości i szczęścia. W domu pełnym niecodzienności, ale i przepełnionym miłością.
Byłeś oczkiem w głowie papy, jego dumą, synem. Kochałeś też swoją małą miotełkę. Pamiętasz? Ja dokładnie pamiętam, jak stanowczo zakazywałeś mi po nią sięgać. A jednak zakazany owoc zawsze zdawał się najsmaczniejszy. Gdy spuściłeś ją z oka chwyciłam po nią i pożałowałam tego po lata.
Ale właściwie chyba tylko jej jednej mi zabraniałeś. Nigdy nie kryliśmy się z uczuciami a słowa wychodziły z nas możliwe że i bez składu, ale zawsze były szczere.
Nie wiem, dlaczego postanowiłeś podążać ścieżką, którą obrał nasz papa. Zostałeś pracownikiem Ministerstwa, a dokładnie Departamentu Przestrzegania Prawa i to dzięki tobie wiedziałam gdzie mogłabym odnaleźć się ze swoimi zdolnościami.
Wyprowadziłeś się szybko. Możliwe, że nie chciałeś - albo nie umiałeś - przebywać w domu, który posiadał pełno wspomnień naszej mamy, odebranej nam zbyt wcześnie. Może obawiałeś się choroby, którą jako pierwsza dostrzegłam u ojca. Może bałeś się, że i Ciebie ona dopadnie. Może nie potrafiłeś spoglądać na swój autorytet. A może życie zwyczajnie przybrało tak szybki bieg.
A teraz?
Teraz wszystko zależy od nas, nasze relacje mogą być dobre, a mogą chwiać się okrutnie jak coś na linie, która zaraz ma się zerwać. Może jesteś sojusznikiem Zakonu Feniksa, a ja dopiero się nim stałam, może zniknąłeś na trochę, kończąc ważną misję.
Może... wszystko zależy od Ciebie.aktualne
8.09
najlepiej pwszki na Just
pomogę ze wszystkim, obiecuję ładnie :pwease:
Just try. Just see.
Powrót do góry Go down
Anthony Skamander
Anthony Skamander

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t5456-budowa#124328 https://www.morsmordre.net/t5494-hrabina#125516 https://www.morsmordre.net/t5473-thony#124691 https://www.morsmordre.net/f256-bexley-high-street-27-4 https://www.morsmordre.net/t5495-skrytka-bankowa-nr-1354#125517 https://www.morsmordre.net/t5479-anthony-skamander#124933
Zawód : Rebeliant
Wiek : 30
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler
You don't need a weapon when you were born one
OPCM : 25
UROKI : 45
ELIKSIRY : 1
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 1
CZARNA MAGIA : 1
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 11
Genetyka : Czarodziej

Poszukiwani Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwani   Poszukiwani I_icon_minitime23.08.20 14:13

Skamanderówmawiano, że posiadanie w walce u boku Skamandera było tak samo niebezpieczne, jaki i opłacalne. Krew czysta/półkrew | poglądy promugolskie
Zawsze byliśmy wojownikami, żołnierzami, strażnikami porządku definiowanego mieczem oraz magią i choć z powodu zmieniającego się świata dostosowaliśmy się do nowych jego ram tak dziś każdy z nas czuje zew krwi do tego by chwycić za różdżkę, by walczyć. Dziś bardziej niż kiedykolwiek wolność potrzebuje odwagi, a my jesteśmy jej ucieleśnieniem. Nie boimy się przekuwać myśli w słowa, a słów w czyny nawet mając przeciw siebie cały świat bo tak długo jak żyjemy nie zawahamy się ruszyć mu na przeciw.


Szukam dalszego lub bliższego kuzynostwa, rodziny. Hodowców hipogryfów, aeatonanów, podróżników których los spleciony jest z magicznymi stworzeniami, być może łowców smoków, polityków, pracowników Departamentu Przestrzegania Prawa nie tylko w obsadzie zdelegalizowanego niedawno Biura Aurorów, rebeliantów. Nazwisko jest mocno zakorzenione w fabule forum wzbudzając naprzemienne zachwyt i wzgardę gwarantując tym samym ogrom pozytywnych, jak i negatywnych relacji. Byliśmy przy powoływaniu do życia Zakonu Feniksa, dorzuciliśmy knuta do obalenia rządów Gridewalda, jesteśmy i teraz gotowi walczyć z Voldemortem.
Nasza kuzynka Sophia Carter zmarła na początku kwietnia tego roku podczas rzezi mugoli w Londynie. Zaś Samuel Skamander pod koniec maja podczas eskortowania prześladowanych przez rząd poza wyspę. Wśród nich była jego rodzina w tym młodsza siostra - może chcesz się wcielić właśnie w nią...? Mamy też kuzynkę - Rię Weasley, która obecnie poszukuje brata. Może to będziesz ty? Jakbyś chciał grac starszą postacią to chętnie przygarnę mamę która pracuje (pracowała?) w administracji Wizengamotu lub ojca ex aurora (lecz niekoniecznie) zajmującego się obecnie hodowlą eatonanów. A może wymyślisz dla siebie całkiem nową historię...? Ze wszystkim ci pomogę!  :pwease:aktualne
06.09.20
[bylobrzydkobedzieladnie]
Do not go gentle into that good night
Rage, rage against the dying of the lightOstatnio zmieniony przez Anthony Skamander dnia 06.09.20 16:57, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Daniel Wroński
Daniel Wroński

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t7861-daniel-wronski#222853 https://www.morsmordre.net/t7892-listy-wronskiego https://www.morsmordre.net/t7882-wronski https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t7887-skrytka-bankowa-nr-1886 https://www.morsmordre.net/t7889-daniel-wronski#223176
Zawód : samozatrudniony: przysługi dyskretne i brutalne
Wiek : 28
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler
Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony.
OPCM : 15
UROKI : 15
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 10
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 16
Genetyka : Czarodziej

Poszukiwani Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwani   Poszukiwani I_icon_minitime27.08.20 19:25

Mój "idealny" bratmężczyzna | 19-27 lat | krew czysta
Jesteś kilka lat młodszy i zawsze wydawałem ci się dorosły. Ty zawsze wydawałeś mi się rozpieszczony. Czy wiesz o hańbie naszej matki, o tym, że nie jestem synem naszego ojca? Czy też pozostało to dla ciebie tajemnicą i zawsze zastanawiałeś się, czemu pozostaję na drugim planie, czemu Tobie przypada rola ulubieńca i dziedzica?
Nasz dom był przepełniony ambicjami, czarną magią i dyscypliną. Ojciec znęcał się nad matką, nade mną, może nad nami - choć dla Ciebie mógł mieć więcej wyrozumiałości. To przed Tobą narastały coraz większe wymagania, to Ty miałeś dobrze się uczyć i przejąć interes* po starym Wrońskim, który wiele od Ciebie oczekiwał, ale nie chciał albo nie umiał okazać ojcowskiego ciepła.
W zimnym domu byliśmy dla siebie wszystkim, choć mogliśmy być jak ogień i woda. Pomimo różnic, narosła między nami nić zrozumienia. Troszczyłem się o ciebie na swój sposób, a ty wyczekiwałeś moich opowieści z Hogwartu i wspólnych treningów szermierki.
A potem postanowiłem odejść. Z dnia na dzień, prawie bez słowa, pożegnałem się i opuściłem rodzinny dom w poszukiwaniu niezależności. Niedługo potem zmarła nasza matka, a Ty - wciąż uczeń, wciąż nastolatek - zostałeś sam. Czy chowasz do mnie żal? Czy wiesz w ogóle, że mieszkam teraz na Nokturnie? Straciliśmy kontakt - z mojej czy Twojej winy?

Szukam młodszego brata Daniela, z którym Wroński stracił kontakt, ale który pozostaje dla niego bardzo ważną relacją.
Mam mnóstwo pomysłów, ale niczego nie narzucam (wygląd zupełnie dowolny, jesteśmy w końcu przyrodnimi braćmi :pwease:). Możesz nadal tęsknić za bratem lub zdążyłeś go znienawidzić.
*Interes rodzinny jest zupełnie dowolny, choć w fabule wspominałam, że ojciec był powiązany z przemytem czarnomagicznymi przedmiotami i nakładaniem klątw, a oficjalnie pozował na nauowca. Zgodnie z jego wolą, mogłeś zostać naukowcem albo badaczem, objąć solidna i spokojną posadę w Ministerstwie... albo zająć się nielegalnym nakładaniem klątw. A może zbuntowałeś się, podobnie jak ja, i szukasz przygód jako łowca magicznych stworzeń lub sławy jako gracz Quidditcha (któryś z naszych potomków wynajdzie w końcu zwód Wrońskiego!)?
Nasza niewielka rodzina ma raczej konserwatywne poglądy, w których zostaliśmy wychowani i które kiedyś podzielałem, ale Ty masz pełną dowolność w kształtowaniu własnego losu i charakteru. Może jesteś sojusznikiem Rycerzy Walpurgii, może wojna nic Cię nie obchodzi, a może nawet sympatyzujesz z mugolami? Jesteśmy Wrońskimi jesteśmy w końcu skomplikowani, romantyczni i nieco szaleni.

Nowym morsom ze wszystkim pomogę :pwease:
aktualne
3.09
Self-made man
Ostatnio zmieniony przez Daniel Wroński dnia 03.09.20 19:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
 

Poszukiwani

Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Morsmordre :: Wprowadzenie :: Biuro informacji :: Poszukiwania-
Styl: Caelan + Cassandra + Justine

Forum oparte na serii książek J.K.Rowling, niektóre imiona i nazwy własne są jej własnością.
Opisy częściowo pisane w oparciu o Pottermore.
Autorskie opracowania oraz pozostałe treści forum są własnością intelektualną twórców,
zabrania się ich kopiowania.


Baner small nobg

Morsmordre 2015-20