Wydarzenia


Ekipa forum
benjamin fenwick {budowa}
AutorWiadomość
benjamin fenwick {budowa} [odnośnik]14.12.16 1:02

benjamin vincent fenwick

Data urodzenia: 16 IV 1938
Nazwisko matki: Abbott
Miejsce zamieszkania: wciąż w hogwardzkiej niewoli
Czystość krwi: czysta
Status majątkowy: średniozamożny
Zawód: w wakacje dorabiałem sobie w kinie wujostwa
Wzrost: 169 centymetrów
Waga: przed zjedzeniem brokułowej pizzy i połowy brytfanki ciasta buraczanego coś koło sześćdziesięciu sześciu kilogramów
Kolor włosów: pszeniczny blond
Kolor oczu: stalowe
Znaki szczególne: wiecznie zsuwające się z mojego nosa brązowe okulary (noski cały czas się rozregulowują, a lewy zausznik jest sklejony czarodziejską taśmą), o których notorycznie zapominam; kocia sierść na cerowanych przez Josie ubraniach; zaczerwieniony nos (jestem uczulony na mojego kota); resztki gumy do żucia w zakamarkach aparatu ortodontycznego (szalenie jagodowe balonówki Drooblego są najlepsze, nie potrafię z nich zrezygnować - nawet od kiedy noszę to żelastwo na zębach); przypinki na plecaku (loga zespołów muzycznych i różnych stowarzyszeń); miętowe zacieki z pasty do zębów na szyi; siateczka perłowych blizn na ciele; dłonie poplamione atramentem; dziurawe skarpetki nie do pary; a specjalnie dla Ciebie uśmiech gratis.


Pierwszy akapit



Drugi akapit, etc.




Patronus: Gdy po raz pierwszy wyczarowałem patronusa i okazało się, iż jest nim bóbr, zacząłem się zastanawiać, czy to mało subtelna aluzja, że powinienem zainwestować w aparat ortodontyczny (co zresztą ostatecznie zrobiłem, choć z nieco innego powodu). Ale w sumie cała reszta mniej więcej się zgadza. Bobry szamią skoro roślinek - ja też zajadam się jedynie zieleniną. A poza tym również jestem bardzo rodzinnym zwierzakiem, nie wyobrażam sobie funkcjonowania w pojedynkę. No i warto wspomnieć o wytrwałości oraz uporze w dążeniu do celu.
Jeśli chodzi o szczęśliwe wspomnienie, to mam ich tyle, że spokojnie mógłbym za każdym razem używać innego, ale uwielbiam przywoływać to pozornie nieszczęśliwe - gdy zmizerniały rozgrzebuję makaron z pomidorami i bazylią, a brzuch boli mnie niemiłosiernie. Sam już nie pamiętam, czemu tak się denerwowałem, ale to nie jest szczególnie istotne - najważniejszy był nasz rytuał; całą rodziną siedzieliśmy przy ogromnym stole i każdy opowiadał pokrótce, jak minął mu dzień - kiedy przygnębionym tonem zdałem relację ze swojego, wszyscy jednogłośnie zdecydowali, że definitywnie należy mi się dodatkowa (ostatnia) porcja ciasta; Gideon zaczął rozśmieszać mnie jakimiś głupimi minami, chwilę później przyłączyła się do niego Jos, tata poczochrał mnie po włosach, a mama nałożyła deser na talerz, uśmiechając się szeroko. Zawiązany w brzuchu supeł szybko się rozwiązał.


         
Statystyki i biegłości
StatystykaWartośćBonus
OPCM: 17 Brak
Zaklęcia i uroki: 12 Brak
Czarna magia: 0 Brak
Magia lecznicza: 0 Brak
Transmutacja: 0 Brak
Eliksiry: 0 Brak
Sprawność: 2 Brak
BiegłośćWartośćWydane punkty
Język ojczysty: angielski II0
MugoloznawstwoIII7
NumerologiaIV13
ONMSII3
Literatura (mugolskie komiksy)I1
TaniecII3
Latanie na miotleI1
PływanieI1
GotowanieI1
Znajomość muzyki (współczesnej)III7
Instynkt przetrwaniaIII7
KłamstwoI1
KoncentracjaII3
MajsterkowanieIII7
SzczęścieIII7
SpostrzegawczośćIII7
Ukrywanie sięIII7
Reszta: 0

Wyposażenie

12 punktów statystyk, różdżka, kot, teleportacja

Gość
Anonymous
Gość
benjamin fenwick {budowa}
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach