Wydarzenia


Ekipa forum
Bite me
AutorWiadomość
Bite me [odnośnik]17.12.18 8:42
Antares Octavia Greyback



Noszę nazwisko Greyback po ojcu, ale moja matka pochodzi z rodu Skamanderów. x Jestem starszą bliźniaczką Arcturusa, a więc jedyną córką z dwójki rodzeństwa. x Wychował mnie Gryffindor, do Hogwartu uczęszczałam w latach 1942-1949. x Od pięciu lat jestem pełnoprawną brygadzistką i pracuję w Departamencie Kontroli Nad Magicznymi Stworzeniami.


Możemy znać się ze szkoły, ale musisz pamiętać, że nie należałam właściwie do żadnego z klubów. Znikałam z zamku na każdy wolny od nauki dzień, nawet w weekendy i wracałam zawsze z nowymi siniakami albo bliznami. Nie zależało mi na popularności i przyjaźni obcych, ponieważ miałam na głowie ważniejsze sprawy, w tym brata bliźniaka. Jeśli należałeś/aś do Ślizgonów to właśnie Tobie mogłam na czwartym roku złamać nos albo dwa żebra.

Możemy również znać się z pracy w Departamencie Kontroli Nad Magicznymi Stworzeniami. Możemy być aktualnymi współpracownikami i należeć do jednej drużyny albo być znajomymi po fachu, bez względu na to, czym się obecnie zajmujesz.

Mogliśmy spotkać się nawet na jednym z tych okropnych przyjęć lub wydarzeń towarzyskich, na które zaciągnęła mnie kiedyś matka przy wsparciu brata. Zapewne wcisnęli mnie w jedną z tych niewygodnych sukien i być może wziąłeś/wzięłaś mnie za jedną z dam, przynajmniej dopóki nie otworzyłam ust albo póki nie zlustrowałam Cię złowrogim spojrzeniem. Mogło Cię odstraszyć, ale też wręcz przeciwnie - zaintrygować. Nie oszukujmy się jednak, prędzej czy późnej towarzystwo i tak uznało mnie za dzikuskę i ku niezadowoleniu mojej rodzicielki (a ku mojej uciesze) trzymało się ode mnie z daleka. Ty mogłeś/mogłaś być jednak szczerze rozbawiony/rozbawiona moją nieporadnością, bezpośredniością i niechęcią wobec tej sztywnej farsy.

Mogliśmy także spotkać się przez mojego brata. Mieszkam razem z nim w Londynie od przeszło trzech lat, wynajmujemy wspólnie lokum, więc mogliśmy wpaść na siebie w kuchni, salonie albo w korytarzu. Możesz być jego przyjacielem, znajomym ze studiów, koleżanką, a może nawet kochanką. Nie ma to dla mnie jednak większego znaczenia, ponieważ każdy, kto się blisko niego kręci zawsze będzie dla mnie podejrzany... Przynajmniej na początku.

Jeśli masz własne propozycje to śmiało! Nie krępuj się, ponieważ w większości przypadków jestem naprawdę elastyczna i potrafię się dostosować. Zapraszam tutaj, ale również na pw, jeśli wolisz obgadać wszystko prywatnie. Mam nadzieję, że będziemy się dobrze razem bawić.  :pwease:




RelacjeAre you flirting or starting a fight?
IMIĘ I NAZWISKO | KIM JESTEŚ | JAKIE RELACJE NAS ŁĄCZĄ
Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem próbnej książki. Pięć wieków później zaczął być używany przemyśle elektronicznym, pozostając praktycznie niezmienionym.

IMIĘ I NAZWISKO | KIM JESTEŚ | JAKIE RELACJE NAS ŁĄCZĄ
Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem próbnej książki. Pięć wieków później zaczął być używany przemyśle elektronicznym, pozostając praktycznie niezmienionym.

IMIĘ I NAZWISKO | KIM JESTEŚ | JAKIE RELACJE NAS ŁĄCZĄ
Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem próbnej książki. Pięć wieków później zaczął być używany przemyśle elektronicznym, pozostając praktycznie niezmienionym.


Gość
Anonymous
Gość
Bite me
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach