Wydarzenia


Ekipa forum
26 II 1958 | Rzeka Severn
AutorWiadomość
26 II 1958 | Rzeka Severn [odnośnik]15.09.21 21:00
First topic message reminder :

Rzeka Severn
Rzeka Severn | ShropshireDATA
Elvira, Tatiana, Cornelius i Mahnus podejmują się próby przejęcia lokalizacji, na ich drodze staje dwójka czarodziejów z bojówki Harolda Longbottoma.

Adam (Czarodziej A (OPCM 15, uroki 25, żywotność 80))

Bernard (Czarodziej A (OPCM 15, uroki 15, żywotność 80))

żywotność:

Szafka zniknięć


I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
26 II 1958 | Rzeka Severn - Page 6 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Re: 26 II 1958 | Rzeka Severn [odnośnik]27.09.21 13:39
Wokół czarodziejów grzmiało i błyskało. Burza, która rozpętała się nad głowami czarodziejów była gwałtowna i silna, a gęste, ciemne chmury poruszały się wokół siebie, jakby lada moment w samym jej centrum miało rozszaleć się najprawdziwsze tornado. Wiatr wzmagał się z każdą chwilą, porywał suche gałęzie z drzew, szarpał pelerynami i spódnicami, sprawiał, że różdżki w dłoniach wymagały silniejszego i pewniejszego chwytu, by nie zostały porwane przez gwałtowną nawałnicę. Piorun, który spadł z nieba uderzył tuż obok, nieopodal Rycerzy Walpurgii, ale żaden z sojuszników Czarnego Pana nie zdołał dostrzec efektów. Jasne światło oślepiło całą czwórkę gwałtownym, białym światłem. Czarnoksiężnicy musieli zamknąć oczy, które rozsadził chwilowy, krótkotrwały ból, promieniujący do głowy. Nastąpiła ciemność — huk, który rozbrzmiał sekundy potem był tak głośny, że całkowicie ogłuszył wszystkich w pobliżu. Trzask elektrycznego wyładowania poniósł się echem, zaraz po nim nad głowami zawtórował mu kolejny, głuchy grzmot. Przeszywał, wywoływał gęsią skórkę i drżenie ciała. Smród spalenizny i wilgoci uderzył w nozdrza.

W tym samym czasie dwójka buntowników, czarodziejów popierających lorda Harolda Longbottoma, Adam i Bernard, skierowali różdżki w przeciwną stronę. Wywołana przez nich burza zaczynała siać w okolicy zniszczenie. Łamała gałęzie, okoliczne drzewa. Nie widzieli, że w drzewo, tuż obok wrogów ukrytych za zasłoną Salvio Hexa uderzył piorun. Trzask zaklęcia zrównał się z trzaskiem łamanego drzewa i elektrycznego wyładowania. Obaj znaleźli się po drugiej stronie rzeki, ale nawet stamtąd nikogo nie widzieli. Nawałnica utrudniałaby dostrzeżenie czegokolwiek i bez zaklęć maskujących.

Kiedy Rycerze otworzyli oczy, tuż przed Corneliusem wisiało złamane drzewo, które powoli zajmowało się ogniem — ten jednak był tłamszony przez wilgoć i śnieg; ciemny dym unosił się ponad korony drzew i niknął pod burzowym niebem. Burza miała się w najlepsze, ryzyko przebywała w okolicy wciąż było wysokie. Wokół nie było słychać było głosów bojówkarzy. W czarodziejów nie pomknęły także żadne nowe zaklęcia, lecz obie bariery wciąż działały, a Rycerze nie mogli mieć pewności, co się z nimi stało.

| Postaci NPC nie dążyły do konfrontacji i nie podjęły faktycznych działań dążących do wygrania pojedynku. Ten Mistrz gry uznaje za zakończony i nie kontynuuje rozgrywki.
Mistrz gry
Mistrz gry
Zawód : -
Wiek : -
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
26 II 1958 | Rzeka Severn - Page 6 Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Strona 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

26 II 1958 | Rzeka Severn
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach