Wydarzenia


Ekipa forum
Zbiornica magicznych artefaktów
AutorWiadomość
Zbiornica magicznych artefaktów [odnośnik]20.08.23 15:04

Zbiornica magicznych artefaktów


★★★
Sklep położony pod nieoznakowanym szyldem, jeśli nie liczyć małego napisu wyrytego na plakietce na drzwiach frontowych, tuż pod kołatką przedstawiającą głowę chimery. Wyposażeniem tego niewielkiego, dusznego miejsca o przyciemnionych światłach są magiczne przedmioty o różnym poziomie rzadkości, pośród których niekiedy można odnaleźć także najprawdziwsze artefakty - nigdy jednak czarnomagiczne. Nic, co znajduje się w gablotach, nie posiada w sobie zepsucia czarnej magii.
Nabyć można tu na przykład czarodziejskie kusze, lusterka dwukierunkowe, zaczarowane torby i tym podobne; w dużej, zabezpieczonej gablocie pod południową ścianą, tam, gdzie światło jest w zasadzie najbledsze, zobaczyć można nawet myślodsiewnię.
Nad przybytkiem sprawuje pieczę pan Griswold, człowiek nienaturalnie wysoki i przeraźliwie chudy, o zapadłych policzkach i długiej, białej brodzie, zawsze ubrany w wysmakowane czarodziejskie szaty, które wydają się na nim wisieć.
Mistrz gry
Mistrz gry
Zawód : -
Wiek : -
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Zbiornica magicznych artefaktów Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Zbiornica magicznych artefaktów
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach