Wydarzenia


Ekipa forum
Salon portretowy
AutorWiadomość
Salon portretowy [odnośnik]06.11.23 19:29

Salon portretowy

Miejscem, w którym mieszkańcy dworku najchętniej spędzają czas jest bez wątpienia salon portretowy. Swoje miano zawdzięcza niezwykle dużej ilości niewielkich portretów przedstawiających przede wszystkim wszystkie głowy rodziny oraz najbardziej zasłużonych czarodziejów z krwi Sallowów. Jedynie niewielka część obrazów jest prawdziwie magiczna. Rodzina prędko zorientowała się, że uwiecznieni na portretach krewni nie stronią od uwag, często bardzo krytycznych, przez co odeszła od tradycji zamawiania zaczarowanych portretów.
Poza portretami jedną ścianę zajmuje gobelin z drzewem genealogicznym Sallowów. Pod gobelinem ustawiono zestaw wygodnych kanap. Po przeciwległej stronie znajduje się kominek podłączony do sieci Fiuu, przy którym znajdują się dodatkowe dwa fotele. W pomieszczeniu znalazło się także miejsce na gablotę z przeszklonymi drzwiami mieszczącą w sobie szereg rodzinnych pamiątek, a także na stolik kawowy.

Magiczne konstrukcje: zaklęcie transportujące (pomieszczenie), konstrukcja murowana (cały dom)
Mistrz gry
Mistrz gry
Zawód : -
Wiek : -
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Salon portretowy Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Salon portretowy
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach