Wydarzenia


Ekipa forum
NOC TYSIĄCA GWIAZD - 15.08.1958
AutorWiadomość
NOC TYSIĄCA GWIAZD - 15.08.1958 [odnośnik]24.11.23 19:32
15 sierpnia 1958

NOC TYSIĄCA GWIAZD


ZNISZCZONE DOMY. POWODZIE. ROZPRZESTRZENIAJĄCE SIĘ POŻARY. TYSIĄCE OFIAR. NAJWIĘKSZY KATAKLIZM TEGO TYSIĄCLECIA.

ŚWIAT SIĘ KOŃCZY CZY JUŻ SIĘ SKOŃCZYŁ?


Orędzie Ministra Magii


PILNE: Publikujemy treść całego orędzia wygłoszonego wczorajszego wieczora przez Ministra Magii na placu Connaught Square w Londynie. To pierwsze publiczne wystąpienie Cronosa Malfoya po kataklizmie. Wystąpienie Ministra Magii zostało zakłócone przez młodocianych chuliganów. Zostali pojmani i straceni. Ministrowi towarzyszyli wszyscy prominentni politycy.
Krótko po wygłoszonym orędziu Minister Magii udał się w delegację za ocean. Ameryka nam pomoże?

Czarodzieje i Czarownice!

Oto stanęliśmy wobec zagrożenia, jakiego świat jeszcze nie znał. Tysiące zmarłych czarodziejów, prawdziwych czarodziejów, oddanych krajowi, zginęło tragicznie we wczorajszym kataklizmie. Wciąż nie znamy liczby martwych. Nie znamy też liczby zaginionych. Wspieramy uzdrowicieli, którzy dbają o naszych bliskich, w ich poświęceniu. Wspieramy pracowników Departamentu Magicznych Katastrof, którzy podejmują wszelkich starań celem zapobieżenia dalszym konsekwencjom tragicznych wydarzeń. Wspieramy funkcjonariuszy służb porządkowych, którzy wspólnie, niezależnie od posiadanego stopnia, pomagają w ewakuacji ludności. Wydałem rozkazy nakazujące wszystkim pannom i mężczyznom do 25 roku życia wspomóc te działania. Młodzi ludzie zostaną przekierowani do odpowiednich jednostek według swoich umiejętności i możliwości.

Nasze społeczeństwo zdaje egzamin. System działa wydolnie. W obliczu nieuniknionego zagrożenia ocalimy to, co ocalić się da i odbudujemy wszystko to, co utraciliśmy. Bądźcie  silni, jak silni powinni być czarodzieje. Okażcie hart ducha, który płynie w czystej magicznej krwi. Z dumą, odwagą i spokojem wejdziemy w nową rzeczywistość. Pozbawieni brzemienia, jakim był ciężar słabych niemagicznych jednostek, jesteśmy w stanie sprostać tym wyzwaniom. Razem, jako społeczeństwo silne, nieugięte, wartościowe i oddane jednej idei.

Kataklizm przyniósł nowe zagrożenia. Na stabilnych dotąd terytoriach pojawia się coraz więcej degeneratów i rebeliantów, którzy próbują wynaleźć i wykorzystać słabość naszego społeczeństwa. Nie możemy być słabi. To nie jest czas na waśnie. Kierując się tymi samymi wartościami - przezwyciężymy wszystko. Zostałem zmuszony do podjęcia decyzji zaostrzającej stan wojenny. Bezwzględny zakaz poruszania się będzie obowiązywał na terenie każdego miasta od godziny 22 do godziny 6. Na granicach hrabstw zostaną rozstawione patrole. Będą sprawdzały dokumenty przemieszczających się osób. Odtąd wprowadzony zostaje bezwzględny zakaz przemieszczenia się po kraju bez posiadanych dokumentów.

Nie znamy jeszcze przyczyn deszczu meteorytów z 13-tego sierpnia, ale Departament Tajemnic nieprzerwanie przeprowadza analizy. Nie możemy na tym etapie udostępnić więcej informacji. Gdy raporty będą gotowe i zgodne, zostaną przekazane opinii publicznej, w tym naszym przyjaciołom z Europy Kontynentalnej oraz Ameryki Północnej. Niewymowni pracują także nad określeniem długofalowych skutków magicznych wyładowań obserwowanych przy kraterach.

Przetrwamy zagrożenia, bo jesteśmy silni. Przetrwamy zagrożenia, bo jesteśmy zjednoczeni. Podczarodzieje półkrwi mogą czuć obawy, słabość charakteru, mogą mieć wątpliwości. Przestrzegam ich przed zgubnym myśleniem. Przestrzegam przed zachowaniem, które zaszkodzi społeczeństwu. Wszelkie przejawy nieposłuszeństwa zostaną natychmiast stłumione. W tak trudnych czasach nie możemy pozwolić sobie na niezgodę.

Gdy podczarodzieje sprawiają, że nasze społeczeństwo funkcjonuje w swoich podstawach, my, wybrani, czarodzieje krwi czystej, doskonałej, stworzeni jesteśmy, by prowadzić świat do przodu. Od nas zależy przyszłość, a my tej przyszłości podołamy. Bo to my panujemy nad światem, nie świat nad nami!

Chwała niech będzie Czarnemu Panu!

Patrol Egzekucyjny ostrzega


PRZESTRZEGA SIĘ przed opuszczeniem domu po godzinie 22. Do godziny 6 jest to bezwzględnie zakazane. Funkcjonariusze mogą zaatakować bez ostrzeżenia.

PRZESTRZEGA SIĘ przed podróżowaniem po kraju bez wymaganych dokumentów. Na wyraźny rozkaz funkcjonariusza patrolu egzekucyjnego zatrzymany ma obowiązek okazać dokumenty rejestracyjne.

PRZESTRZEGA SIĘ przed samotnymi podróżami. Bandytyzm na drogach jest wysoki. W powietrzu pojawili się podniebni piraci. Przestępcy żerują na nieszczęściach.

PRZESTRZEGA SIĘ przed otwieraniem drzwi nieznajomym. To może być włamywacz!

PRZESTRZEGA SIĘ przed przebywaniem pod dachami budynków nieoznaczonych namalowaną farbą literą X na drzwiach - te budynki nie zostały sprawdzone przez pracowników Departamentu Magicznych Katastrof.

PRZESTRZEGA SIĘ przed zapuszczaniem się na tereny Półwyspu Kornwalijskiego - znalazł się poza kontrolą Ministerstwa Magii.

PRZESTRZEGA SIĘ przed łamaniem powyższych zasad również na terenie Półwyspu Kornwalijskiego. Tamtejsze władze również wprowadziły godzinę policyjną i zakaz przemieszczania się.

PRZESTRZEGA SIĘ przed dotykaniem jakichkolwiek pozostałości po meteorytach. Mogą być niebezpieczne!

PRZESTRZEGA SIĘ przed przebywaniem w zaciemnionych miejscach, takich jak uliczki przy wysokiej zabudowie, gęste lasy, wysokie wąwozy. Prawdopodobieństwo napotkania tam cienistych istot jest większe, niż w jasnych miejscach.

PRZESTRZEGA SIĘ przed wchodzeniem do kraterów powstałych po uderzeniach meteorytów. To bardzo niebezpieczne. Krater może się zapaść lub wybuchnąć, a pozostałości magocząstek na jego dnie mogą mieć drastyczne konsekwencje dla zdrowia.
Mistrz gry
Mistrz gry
Zawód : -
Wiek : -
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
NOC TYSIĄCA GWIAZD - 15.08.1958 Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
NOC TYSIĄCA GWIAZD - 15.08.1958
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach