Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Tytus II
AutorWiadomość
Tytus II [odnośnik]19.09.15 16:53Tytus II
Niewielka, lecz już wcale nie taka młoda sówka, która imię odziedziczyła po swoim poprzedniku - przedwcześnie zmarłym Tytusie I, który prawdopodobnie uległ niefortunnemu wypadkowi, przez co nigdy nie powrócił już do swojego domu. Towarzyszy Anthony'emu od paru długich lat i jak dotąd nigdy go nie zawiodła. Zawsze dostarcza listy na czas, nie gryzie adresatów, za to szczególnie mocno lubuje się we wszelkiego rodzaju smakołykach, które dość często próbuje bezwstydnie wyłudzać - zarówno od swojego właściciela, jak i innych czarodziei.
Gość
Anonymous
Gość
Re: Tytus II [odnośnik]30.11.15 19:09
Przeczytaj Nestor rodu Crouch
Anthony,  
jak się miewa Twoja córeczka?, tuszę, że niebawem – czy może się mylę? - nadejdzie czas, by wysłać ją do Hogwartu? Myślałeś może nad Beauxbaton? Co prawda rozstaniesz się z nią rok wcześniej, ale sądzę, że otrzyma tam doskonałe, artystyczne wykształcenie.
Zastanawiałem się także ostatnimi czasy, jak mają się Twoje sprawy sercowe. Wiem, że praca w Ministerstwie, w pełni Cię zajmuje, ale nie winieneś zapominać, że nadal odpowiadasz za przedłużenie linii rodu.
Rad będę, jeśli dowiem się czegoś więcej na temat Twoich przyszłych planów. Odpowiedz prędko.
lord Gintaras Crouch
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Tytus II Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Tytus II
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach