Wydarzenia


Ekipa forum
Genetyki i umiejętności
AutorWiadomość
Genetyki i umiejętności [odnośnik]14.02.16 22:47
Genetyki i umiejętności

Czarodzieje różnią się urodzeniem od mugoli - są bardziej od nich odporni na choroby, mają silniejsze organizmy, które żyją dłużej (większość dożywa sędziwego wieku stu lat w bardzo dobrej kondycji, częstokroć ten wiek przekraczając o przynajmniej kilkanaście lat). W ich żyłach płynie magiczna krew, która – niezależnie od jej czystości – ofiaruje czarodziejom talent do rzucania zaklęć, korzystania z pradawnej, tajemnej mocy.

Genetyki
Niektórzy czarodzieje krzyżują swoje geny z magicznymi istotami, tak rodzą się półwile, półgobliny i półolbrzymy, a także ich dalsi potomkowie. Inni po prostu rodzą się specjalnie uzdolnieni – jasnowidzami, widzącymi przyszłość, metamorfomagami potrafiącymi zmieniać dowolnie swój własny kształt. Jeszcze inni z nadnaturalnym darem rozmowy ze zwierzętami.

Wybierając genetykę swojej postaci, dobrze przemyśl swój wybór – możesz wybrać tylko jedną na wszystkie postaci, które w późniejszym czasie stworzysz.

Niektóre z genetyk korzystają z punktów biegłości, które możesz zakupić w sklepiku.Umiejętności i nauka
Z umiejętnościami magicznymi nikt się nie rodzi; naturalnie pewne wrodzone predyspozycje ułatwią ich naukę, lecz nikt nie osiąga sukcesu bez wysiłku. Pojęcie oklumencji, legilimencji lub animagii to długie lata żmudnej nauki, ćwiczeń i praktyk.

W przypadku braku zakupu umiejętności podczas etapu tworzenia postaci i chęci nauczenia się jej już na fabule, należy wybrać jedno z poniższych:

- napisanie jednego posta fabularnego wynoszącego 1200 słów dotyczącego nauki danej umiejętności;
- odegranie 3 dowolnych sesji (po 5 postów) dotyczących nauki danej umiejętności;
- odegranie sesji (po 5 postów), aż suma rzutów kością k100 (jeden po każdej sesji) wyniesie łącznie 200
Mistrz gry
Mistrz gry
Zawód : -
Wiek : -
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Genetyki i umiejętności Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Genetyki i umiejętności
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach