Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Alohomora
AutorWiadomość
Alohomora [odnośnik]25.02.17 21:50Alohomora
Alohomora jest kochana, bardzo lubi wykradać skrzatom jedzenie i kłócić się z pawiami w ogrodzie. Siada wtedy gdzieś wysoko i skrzeczy, a one robią "tuut" jak trąbka. Czasem bawimy się w aportowanie, rzucamy jej listy razem z Septimusem i Brutusem, a ona przynosi je do nas. Przez to czasami nie wie, czy chcę się z nią pobawić, czy wysłać list do wujka Rowle. Wtedy przekazujemy sobie list i czekamy, aż Alohomora zdecyduje się polecieć do wujcia. Mama mówi, że sowa nie powinna aportować, więc chyba musimy znaleźć nową zabawę.

akuku:


Like a lotus blossom soft and pale
Wait and see, when we're through
boys will gladly go to war for you.
With good fortune (and a great hair-do)
you'll bring honor to us all!

Marianne Malfoy
Zawód : lilia wśród róż
Wiek : 5 i 11/12
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Tata wie wszystko!
OPCM : 0
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 3
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarownica

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t4373-marianne-lamia-malfoy#93831 https://www.morsmordre.net/t4379-alohomora https://www.morsmordre.net/t4380-dwor-panienki-malfoy https://www.morsmordre.net/f229-wilton-w-wiltshire-rezydencja-rodu-malfoy https://www.morsmordre.net/t4457-marianne-lamia-malfoy#95125
Re: Alohomora [odnośnik]29.04.17 16:44
Przeczytaj Arleen Rowle
Szanowna Lady Malfoy, Na wstępie pragnę podziękować za miło spędzone popołudnie w komnatach naszej kochanej kuzynki - Helene. Naprawdę miło było Cię znowu zobaczyć i ciesze się, że jesteś w dobrym zdrowiu. Mam nadzieję, że Septimus oraz Brutus dbają o Ciebie!
Tym razem to ja chciałabym zaprosić Cię, droga kuzynko, na podwieczorek. Czy 28 kwietnia byłby odpowiednią datą? Myślę, że w sobotę pozwolą nam odetchnąć chwilę od nauki oraz spędzić miło popołudnie zajmując się rozmową na tematy kulturalne. Chętnie pokażę ci swoją grę na skrzypcach, z Twoim fortepianem idealnie byśmy do siebie pasowały. Myślę, że umiesz grać już na tyle ładnie, abyśmy zagrały koncert mojemu Szanownemu Ojcu, jeśli zejdzie nam potowarzyszyć.

Mam ogromną nadzieję, że Twój Ojciec, Lord Malfoy, wyrazi zgodę na Twoją wizytę w Lyme Park. To na jego ręce składam swoją prośbę. Liczę na szybką i, oczywiście, pozytywną odpowiedź. Z wyrazami szacunku,
Arleen Rowle
Gość
Anonymous
Gość
Alohomora
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach