Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Mavros
AutorWiadomość
Mavros [odnośnik]03.01.19 20:19Mavros
Jest płomykówką zwyczajną o standardowym kolorze upierzenia, którą Walburga sprawiła sobie z okazji trzydziestych urodzin. Black nie jest wielką fanką zwierząt, dlatego swoje kontakty z sową redukuje do minimum - Mavros ma po prostu dostarczać listy na czas i nie brudzić parapetu, nic więcej.
Gość
Anonymous
Gość
Re: Mavros [odnośnik]16.07.19 20:29
Przeczytaj Adelaide Nott
Lady Black, Pragnę zaprosić Cię na nadchodzący Sabat, podczas którego będziemy świętować nadejście kolejnego roku, oby spokojniejszego niż obecny. Wierzę, że znajdzie lady czas, by pojawić się w murach Hampton Court, stanowczo zbyt długo się nie widziałyśmy. Bardzo się ucieszę, jeśli przyjmiesz moje zaproszenie i na ten jeden dzień odłożysz na bok swoje obowiązki.

Niezmiernie się cieszę, że udało Ci się ułożyć sobie życie u boku drogiego Oriona, z którym, mam nadzieję, przybędziesz na mój wspaniały bal maskowy. Ród Black zapewne może być rad, że zatrzymał Cię na swoim łonie, a Orion może być dumny z takiej małżonki. Jednak jest pewna kwestia, która budzi we mnie troskę - choć klątwa staropanieństwa została w Twoim przypadku szczęśliwie zażegnana, Wasze małżeństwo nadal nie doczekało dziedzica. Naprawdę chciałabym pewnego dnia usłyszeć wspaniałe wieści o tym, że w rodzie Black pojawi się kolejny godny potomek.

Wiem, że jesteś naprawdę mądrą kobietą i pamiętasz o swoich obowiązkach a także o historii i tradycjach swojego rodu. Zastanawia mnie jednak, czy w całej tej mądrości rozmawiałaś z kimś o tym, jak przegnać oziębłość z sypialni?   Adelaide Nott
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Mavros Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Mavros
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach