WydarzeniaLogin:

Hasło:
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Share
 

 Franklin Grey [W budowie]

Go down 
AutorWiadomość
Gość
avatar

Gość

Franklin Grey [W budowie] Empty
PisanieTemat: Franklin Grey [W budowie]   Franklin Grey [W budowie] I_icon_minitime17.12.19 23:18Data urodzenia: 30 Kwietnia 1928
Nazwisko matki: Higgins
Miejsce zamieszkania: Londyn - Dzielnica Portowa
Czystość krwi: Mugolak
Status majątkowy: Ubogi
Zawód: Trębacz, wokalista i tekściarz
Wzrost: 173
Waga: 60
Kolor włosów: Kruczoczarne
Kolor oczu: Piwne
Znaki szczególne: Subtelny, acz stygmatyzujący sposób ubierania się i bycia, osoby, która stara się być postrzegana na bogatszą i ważniejszą niż jest w rzeczywistości. Tani wytarty garnitur przywodzący bardziej na myśl podrzędnego cyngla, niż szanującego się artystę, za którego chciałby uchodzić. Świadczące o jego zamiłowaniu do tytoniu, delikatne odbarwienia paznokci i zapach. Duże niewinne oczy skrywające w sobie radosny wręcz dziecięcy i figlarny błysk.


John Gray był patriotą i idealistą, wierzył, że jako obywatel Wielkiego Brytyjskiego Imperium, jego honorem jest walka w jego obronie. Nawet jeżeli oznaczało to miesiące spędzone w przepełnionych i umiejących zniszczyć człowieka okopach pierwszej wojny światowej. Był silny jak byk i uparty jak osioł, dlatego zaciągnął się do wojska od razu po tym, jak usłyszał o przystąpieniu Wielkiej Brytanii do wojny. Nie odwiodły go od tego nawet głośne sprzeciwy jego brata i ojca, jego decyzja była ostateczna. Francja powitała go krwią i błotem, on odpowiedział jej hartem ducha i miłością do ideałów, które kierowały nim kiedy wskoczył w kamasze. Oddał Francuskiej ziemi wiele krwi. Nie złamała go Marna, nie złamało go Ypres, uniknął Verdun, zaś największą ofiarę złożył pod Sommą, gdzie skończył swój udział w Wojnie, która miała zakończyć wszystkie wojny. Oczywiście nie zginął, jednak ciężko ranny został przetransportowany za linię frontu gdzie już do końca konfliktu miał leczyć swe rany, pod opieką najpiękniejszych pod słońcem Brytyjskich sanitariuszek. Była wśród nich kobieta wielkiego serca Elizabeth Higgins, spędzili ze sobą wiele czasu, a na zniszczonej wojnie ziemi, narodziło się uczucie tak silne, że nie rozerwał go koniec konfliktu. Wojna, która przyniosła całym narodom pożogę i zniszczenie, im samym przyniosła miłość...


Wielu z tych, którzy pełni odwagi wyruszali na południe, powracało na wyspy, jako cienie samych siebie przeżuci i wypluci przez wojenne trybiki nie potrafili wrócić do tego, co tak niedawno porzucili. Wielu odebrało sobie życie, inni zaczęli wyładowywać swój gniew lub szukać sposobu na ucieczkę od wspomnień powracających w snach. Ojciec Franka był inny, nie potrzebował niczego poza obecnością Elizabeth i choć brzmi to, jak głupi frazes rodem z ckliwego romansidła, to tak właśnie było. Osiedlili się w południowej Walii, z dala, od zgiełku którego obydwoje zaznali już nadto. Ich uczucie narodzone w tak gwałtownych warunkach, dojrzało. Na jego owoc trzeba było jednak trochę poczekać, bo dopiero kilka lat później, na świat przyszedł on, Franklin Gray.


Patronus: Dumny, barwny a przy tym niezbyt wojowniczy słów tych można użyć zarówno do opisu pawia, jak i Franklina. Można by rzec, że jest to dopasowanie idealne, a dla młodego Greya nie dałoby się wymyślić bardziej adekwatnego patronusa. Kiedy rzuca zaklęcie, przypomina sobie długie dni w ogrodzie domu rodzinnego, oraz naukę gry na trąbce. Frank naprawdę kocha swoje życie i wspomnień, które jarzą się w jego głowie jako bardzo szczęśliwe, jest naprawdę wiele.

Statystyki i biegłości
StatystykaWartośćBonus
OPCM: 22 (rożdżka)
Zaklęcia i uroki:22 (rożdżka)
Czarna magia:11 (rożdżka)
Magia lecznicza:00
Transmutacja:00
Eliksiry:00
Sprawność:0Brak
Zwinność:Brak
JęzykWartośćWydane punkty
II0
Biegłości podstawoweWartośćWydane punkty
Biegłości specjalneWartośćWydane punkty
MugoloznawstwoII0
Biegłości fabularneWartośćWydane punkty
NeutralnyNeutralny
Sztuka i rzemiosłoWartośćWydane punkty
AktywnośćWartośćWydane punkty
GenetykaWartośćWydane punkty
Brak- (+0)
Reszta: 7070


Powrót do góry Go down
 

Franklin Grey [W budowie]

Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Morsmordre :: Nieaktywni :: Karty porzucone-
Styl: Caelan + Cassandra + Justine

Forum oparte na serii książek J.K.Rowling, niektóre imiona i nazwy własne są jej własnością.
Opisy częściowo pisane w oparciu o Pottermore.
Autorskie opracowania oraz pozostałe treści forum są własnością intelektualną twórców,
zabrania się ich kopiowania.


Baner small nobg

Morsmordre 2015-20