Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Eridanus
AutorWiadomość
Eridanus [odnośnik]25.03.20 18:05




Eridanus

Eridanus to sowa rasy pojdźka, która towarzyszy Lucretii już od kilku lat. Zazwyczaj jest grzeczny i doręcza wszystko na czas, ale zdarza mu się czasem spóźnić ponieważ gubi drogę. Często też gryzie nieznajomych w palce gdy ociągają się z odebraniem listu.

List:
Gość
Anonymous
Gość
Re: Eridanus [odnośnik]27.04.20 21:54
A.R.B. 7 IV 1957
Droga Lucretio!Masz pełne prawo mieć mi za złe to, że piszę do Ciebie dopiero teraz, kilka dni po jakże istotnym wydarzeniu dla czarodziejskiej społeczności. Już na wstępie proszę o zrozumienie. Przez zmiany w świecie polityki spadły na mnie kolejne obowiązki, przez co coraz trudno znaleźć mi choćby chwilę dla siebie. Wręcz fizyczny dyskomfort sprawiało mi ciągłe odkładanie napisania listu do Ciebie.

Doszły mnie słuchy, że drogi wuj zdążył zapewnić Cię o dobrym samopoczuciu wszystkich członków naszego rodu. Potwierdzę jego słowa, mamy się naprawdę dobrze, nawet memu ojcu wyostrzył się żart, od kiedy ulice Londynu zostały oczyszczone. Lecz nie będę zadręczał Cię polityką, sam mam jej czasem dość, ale jeśli chciałabyś o coś zapytać, gotów jestem rozwiać Twoje wątpliwości. Żywię nadzieję, że zdrowie dopisuje Tobie, mojemu ulubionemu małemu lordowi Lestrange, jak i wszystkim mieszkańcom Wyspy Wright. Wierzę, że jej piękno potrafi odegnać wszelkie troski i naprawdę mam ochotę złożyć Ci wizytę, choć nie wiem, kiedy znajdę ku temu sposobność.

Jakże stęskniłem się za Twoją grą na skrzypcach. Zagrasz mi, kiedy się zjawię, prawda? Przecież nie odmówisz swojemu najwspanialszemu kuzynowi.

Twój najwspanialszy kuzyn, Alphard
Alphard Black
Zawód : specjalista ds. stosunków hiszpańsko-brytyjskich w Departamencie MWC
Wiek : 29
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
step between the having it all
and giving it up
OPCM : 27
UROKI : 8
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 30
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarodziej

Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t5607-alphard-black https://www.morsmordre.net/t5622-tezeusz#131593 https://www.morsmordre.net/t5621-black-hole-in-your-soul https://www.morsmordre.net/f184-grimmauld-place-12 https://www.morsmordre.net/t5636-skrytka-bankowa-nr-1378 https://www.morsmordre.net/t5637-a-r-black
Eridanus
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach