Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Latarnia północna
AutorWiadomość
Latarnia północna [odnośnik]26.04.20 20:17

Latarnia północna

Jedna z dwóch latarni morskich na wyspie wystrzeliwuje w niebo prosto spomiędzy morskich fal. Niezamieszkała i nieużywana z powodu zalewających się dolnych pięter powoli odzyskuje dawną świetność. Do środka można dostać się tylko na miotle lub wypowiadając hasło mordoklejka. W tym drugim przypadku z dna unoszą się skały i można przejść suchą nogą. Legenda głosi, że gdy w latarni zamieszka prawdziwie kochająca się para, światło na szczycie na nowo zalśni, sprowadzając statki bezpiecznie do portu.


woke me from a dream
got me on my feet. And I won't waste my life, even when it's difficult. I'm done with the suffering. And I won't change myself when they tell me, "No"
Elphie Urquart
Zawód : robię za pomocnika latarnika
Wiek : 22
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : n/d
I would've followed all the way
No matter how far
I know when you go down
All your darkest roads
I would've followed all the way
To the graveyard
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7122-elphinstone-urquart#188997 https://www.morsmordre.net/t7135-pan-malfoy#189512 https://www.morsmordre.net/t7136-friendly-neighborhood-officer#189520 https://www.morsmordre.net/f31-szkocja-fair-isle https://www.morsmordre.net/t7134-skrytka-bankowa-nr-1760#189510 https://www.morsmordre.net/t7138-elphie-urquart#189668
Latarnia północna
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach